» »

kapljice za oči v lončkih ali ampulah

kapljice za oči v lončkih ali ampulah

mulc007 ::

Imam suhe oči ampak ne čutim potrebe da bi jemal kapljice ker nisem zelo veliko za računalnikom. Do zdaj sem imel kapljice v tistih lončkih iz katerih kapneš v oči. Lonček je treba po odprtju po parih mesecih zavreči jaz pa sem zelo malo uporabljal tako da je šlo več kot pol lončka v nič. Poleg tega po teh kapljicah ne čutim da bi bilo veliko bolje.
Obstajajo tudi kapljice v ampulah. Te imajo baje boljši mazalni učinek, so pa tudi dražje. Ve kdo po izkušnjah povedat kaj več?

bambam20 ::

Ampulo po odprtju moraš oz. bi moral porabiti še isti dan :). Če misliš, da je to cenejša varianta tudi ok :).

Sicer pa imaš kapljic v posodicah cel kup in nimajo vse enakega učinka. Od tistih, ki so bolj lahkotne do tistih, ki nudijo podljšano vlaženja.

otago ::

Sam sem uporabljal kapljice na zacetku nosenja konktaktih lec, v casu podaljsanega nosenja.. Takrat sem uporabljal kapljice Optive (proizvajalec je bila neka irska firma, dobavitelj pa Pliva). Ko sem kupil prve, so imele rok uporabe 3 ali 6m... Ko sem kupil naslednje sem opazil, da velja po novem samo 1m rok. Preveril sem sestavine na obeh, napisano je bilo (meni laiku) identicno. Sam sem potem uporabljal naslednjo dozo z upostevanjem starega roka. Kasneje nisem vec uporabljal.

Zadevo si lahko pocenis, ce kupis v kaksnih nemskih online trgovinah in lekarnah (ali drugih drzavah, poišči temo na ST)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laserska operacija oči (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
809269533 (21707) trancer01
»

Delo za računalnikom - oči

Oddelek: Loža
445658 (3672) spam321
»

probiotične kapljice za suhe in vnete oči

Oddelek: Loža
131768 (1641) RejZoR
»

Rdeče oči

Oddelek: Loža
215766 (5766) Poldy
»

Unicene oci?

Oddelek: Loža
315885 (4193) tsh2

Več podobnih tem