» »

Google Chrome ne gre instalirati

Google Chrome ne gre instalirati

bigbada ::

Sem si dol potegnil google chrome iz uradne strani in mi javi to napako. Nikakor ne gre namestiti.


Kaj je to?
  • spremenilo: bigbada ()

bigbada ::

Firefox pa gre namestiti.... Google Chrome pa ne. Any help?

bigbada ::

Sem ze resil. Ko sem disablal mcfree antivirus je slo instalirati. Čudno. Ker je prenosnik nov je veliko tega sranja gor: mcfree antivirus, Cyberlink media suite, Dolby audio itd. Lahko to brez skrbi odstranim?

Pa spodaj v taskbaru je recimo Life App Explorer in Trgovina ter Microsoft Edge. Kaj to ste vi odstranili ali uporabljate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()

Kebo ::

Sam briši to, še bolje kar factory reset.

bigbada ::

Kako pa naredim factory reset? Se to splača? A mi windowsi ostanejo aktivirani ?

Invictus ::

Naredi novo inštalacijo.

Potegni dol ISO iz MSja in naredi DVD, USB...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bigbada ::

A če to naredim mi windowsi ostanejo aktivirani? Zdaj so gor windows 10 home in piše windows is activated.
Pa če na novo inštaliram windowse ne bo vsega tega sranja gor?

BivšiUser2 ::

Potegneš dol primernno verzijo (v tvojem primeru je Home), preskočiš tisti del ko te prosiserijsko in se ti Windows po prikljulitvi na net sam aktivira.
Edit: Če potegneš dol sveži iz tega sranja ne bo več gor.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

bigbada ::

Pa lahko kaj "zajebem" ko to delam ? Ker zdaj imam na C: izgleda boot -ssd disk. D: je prazen HDD. E: pa piše recovery pa so gor neki driveri.

bigbada ::

Torej z media creation tool sem naredil iso in zapekel na dvd. Zdaj ko bom bootal me zanima kako vem da bom instaliral svezo kopijo na ssd disk in ne na hdd? Tam se pokaze vec diskov. Najprej deletam vse in potem ko ostane en instaliram tja gor ali kako ?

BivšiUser2 ::

Pogledaš velikosti particij. SSD ma manj placa kot HDD. Lahko pa narediš backup pomembnih podatkov s HDDja in se potem špilaš s particijami, ali pa enostavno odklopiš sata kabel od HDDja in ostal ti bo še samo SSD,po inštalaciji pa HDD nazaj priklopiš.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bigbada ::

HDD je 1000gb in čisto prazen. SDD je 250gb in je gor OS trenutno, program files itd. Potem pa še je ena particija E: Recovery par giga. Gor so neki driveri. Kako mislis odklopis sata kabel od hdd.. To je prenosnik in ne namizni pc. Nočem odpirati prenosnika, ker je vse novo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()

BivšiUser2 ::

Opa, nism videl, da je stvar prenosnik. Zbriši samo SSD, boš v inštalerju videl disk z ~256GB in tisto recovery particijo in na sveže namesti gonilnike s proizvajalčeve strani.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bigbada ::

Hvala ti.

bigbada ::

Hmm..Kaj moram dati delete ali format?


Pa še kar dosti nekih drugih "drivov" je? Kaj je to. Vse pobrišem?

jero_no1 ::

Lahko pobrišeš vse pod oznako Drive 1, potem daš New, ko ti bo verjetno spet naredu več particij. Formatiraš samo največjo.

bigbada ::

Sedaj so se mi inštalirali windowsi, vendar imam sledeči problem. Pod my computer mi kaže samo SSD (C:) Disk. HDD pa ni (prej je bil). Pa tudi driverov zgleda ni vseh instaliralo ker nimam wifija. Sem mislil da to samo instalira vse zraven... Hmm. Mogoce ne kaze HDD zato ker ni vseh driverov ali sem kaj "zajebal"?

edit: okey hdd sem ze resil sem sel pod disk managmenet in je tam bil unallocated space in sem na novo ustvaril label in vse in sedaj mi ga kaže. Upam da je to to.

edit2: zgleda bo treba drivere posebaj instalirati al kaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()

bambam20 ::

Ti si šel zaradi tega, da ti je oviral inštalacijo Mcafee delat clean instal Bravo mojster.
Doma, ko ti spušča pipa zaradi preparele gumice tudi podreš celo bajto?

Zgodovina sprememb…

bigbada ::

Ne na pamet, bilo je veliko nepotrebnega sranja/bloatwara nameščeno gor in hofer reklam. Sedaj dela dosti lepše.
Kolikor vem večina ljudi naredi fresh windows install po tem ko kupi novi prenosnik, da odstrani ves nepotreben shit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik in problem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
504832 (3935) solatko
»

Recovery particija in prenosnik.

Oddelek: Pomoč in nasveti
322156 (1841) D3m0r4l1z3d
»

Diski

Oddelek: Pomoč in nasveti
121267 (738) GPUpoweR
»

SSD upgrade: BIOS najde disk, windows inštalacija ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6519719 (1957) Mare2
»

Kaže mi da je kapaciteta HDD-ja 500MB, v resnici je pa 750GB. Format ne pomaga.

Oddelek: Programska oprema
273455 (2530) franci0

Več podobnih tem