» »

Izdelava promocijskih animacij (PowToon, Goanimate...)

Izdelava promocijskih animacij (PowToon, Goanimate...)

tenchu ::

Živijo!

V naši trgovini bi postavil ekran, na katerem bi se predvajale reklame za naše izdelke na zanimiv način. Na spletu sem našel GoAnimate in PowToon, ki sta odlični orodij za izdelovanje animacij, ki na zanimiv način podajo informacijo.

Ima kdo od vas program z GoAnimate, PowToon ali podobnimi programi? Pogoj je, da je zelo preprost za uporabo, tako da Adobe Aftereffects in podobni odpadejo. Osebno mi je precej boljši GoAnimate, ker ima veliko več vnaprej narejenih stvari, bolj customizable, itd., vendar je drag. PowToon s popustom stane 60$ na leto, GoAnimate s popustom pa 55$ na mesec.


Hvala vnaprej za pomoč

BivšiUser2 ::

Adobe Animate imaš za 36EUR/mesec (edit: oz. 30EUR za podjetja). Za 61EUR/mesec pa imaš na voljo celo Adobe CC zbirko, s katero lahko delaš tudi druge stvari.
Lahko pa tudi rišeš s kakšnim programom za vektorsko grafiko, npr. InkScape. Z njim praktično odpadejo vsi stroški nakupa aplikacije, lahko pa tudi doniraš.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

tenchu je izjavil:

Živijo!

V naši trgovini bi postavil ekran, na katerem bi se predvajale reklame za naše izdelke na zanimiv način. Na spletu sem našel GoAnimate in PowToon, ki sta odlični orodij za izdelovanje animacij, ki na zanimiv način podajo informacijo.

Ima kdo od vas program z GoAnimate, PowToon ali podobnimi programi? Pogoj je, da je zelo preprost za uporabo, tako da Adobe Aftereffects in podobni odpadejo. Osebno mi je precej boljši GoAnimate, ker ima veliko več vnaprej narejenih stvari, bolj customizable, itd., vendar je drag. PowToon s popustom stane 60$ na leto, GoAnimate s popustom pa 55$ na mesec.

Hvala vnaprej za pomoč


60 $ za celo leto ti je predrago? Ti to resno?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

tenchu ::

Adobe je preveč kompliciran za nekoga, ki se s tem ne ukvarja. Enostavno ne morem narediti profesionalnega izdelka brez ur in ur učenja.


Preberi še enkrat. Drago mi je 55$ na mesec. Tisti, ki je 60$ na leto je sicer ok, ampak je tisti za 55$ na mesec boljši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[JavaScript] Objects

Oddelek: Programiranje
172541 (2003) noraguta
»

[Java] Castanje

Oddelek: Programiranje
91442 (1297) fiction
»

Program za izdelavo animejev

Oddelek: Programska oprema
154285 (4030) bluefish
»

Ali gre vsak Opteron v S939 matično, oz. kateri Athlon kupiti, ki ima 1 MB cache...

Oddelek: Kaj kupiti
151485 (1403) opeter
»

S čim delati animacije?

Oddelek: Programska oprema
101563 (1450) opeter

Več podobnih tem