» »

Čarovnik za aktiviranje Microsoft Office 2013

Čarovnik za aktiviranje Microsoft Office 2013

stan ::

Tista situacija ko se ti javlja okno ko se zažene word/ppt ipd., da je potrebno aktivirat izdelek.
Jaz sem v preteklosti to že zrihtal pa ne vem točno kako, sedaj pa se zopet pojavlja... Sem iskal po forumu, nisem uspel najti.
Pomoč?

Hvala
  • zaklenil: bluefish ()

smacker ::

Han ::

stan ::

:|
Ok, morda kdo ve zares kako se ogne temu?

darkolord ::

Si sledil navodilom na spletni strani?

Evolve ::

stan je izjavil:

:|
Ok, morda kdo ve zares kako se ogne temu?


Kupis zadevo.

Lock&ban pls

BivšiUser2 ::

Evolve je izjavil:

stan je izjavil:

:|
Ok, morda kdo ve zares kako se ogne temu?


Kupis zadevo.

Lock&ban pls

Ti si se verjetno tudi ognil temu z raznim toolkitom / kms picom, sevda za izobraževalne name. Daj, ne nabijajte kak moramo vse kupiti, hkrati isti ljudje v drugih temah sprašujeje kdaj pride novi del GoT na travnik.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

nikjozo ::

Avtor , a mi prosim sporočiš , s čim se ti v življenju ukvarjaš, da ti pridem še jaz malo vkrasti.

Ali kupi ali prešaltaj na odprtokodne zadeve. Ne pričakuj, da boš na tem forumu dobrodošel s piratskimi nameni.

Evolve ::

BivšiUser2 je izjavil:

Evolve je izjavil:

stan je izjavil:

:|
Ok, morda kdo ve zares kako se ogne temu?


Kupis zadevo.

Lock&ban pls

Ti si se verjetno tudi ognil temu z raznim toolkitom / kms picom, sevda za izobraževalne name. Daj, ne nabijajte kak moramo vse kupiti, hkrati isti ljudje v drugih temah sprašujeje kdaj pride novi del GoT na travnik.


Eni dejansko spoštujemo spoštujemo delo drugih in kupimo zadevo. Če ti je 140€/280€ preveč za produkt ki ga rabiš, imaš tudi mesečne/letne najeme(7€/70€). Če ti je tudi to preveč, imaš še vedno free zadeve(open/libre office).

BivšiUser2 ::

Eni dejansko spoštujemo spoštujemo delo drugih in kupimo zadevo. Če ti je 140€/280€ preveč za produkt ki ga rabiš, imaš tudi mesečne/letne najeme(7€/70€). Če ti je tudi to preveč, imaš še vedno free zadeve(open/libre office).
Uporabljam tudi open source rešitve, ki delajo normalno in gui ni zjeban, za kar dam tudi kaj €, ker pa nimam stalnega vira dohodka pa pač tiste rešitve, ki niso open source in so dovolj grafično speglane, skrekam. Če bi pa z njimi zaslužil, da lahko plačam licenco potem pa jih takoj kupim in screeshot računa postam na forum. Če bi vsi samo gledali, da iz svojih storitev potegnejeno največ možno keša,bi M$ ukinil svoj DreamSpark program (mogoče ve kdo, koga na FE/FRI kontaktirati za to?) ali Teamviewer ukinil free personal licenco.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bluefish ::

Študentom in šolarjem je "brezplačen" dostop do programske opreme omogočen z razlogom, ne iz čistega altruizma.

BivšiUser2 ::

Anyway, tema se lahko zaklene.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

stan ::

nikjozo je izjavil:

Avtor , a mi prosim sporočiš , s čim se ti v življenju ukvarjaš, da ti pridem še jaz malo vkrasti.

Ali kupi ali prešaltaj na odprtokodne zadeve. Ne pričakuj, da boš na tem forumu dobrodošel s piratskimi nameni.


Jao glej ga tega svetnika :D Pridi na šiht, delam stvari ki jih ne moreš ukrasti, nimajo materalne veljave. Dej mi prosim naslov da ti še plačam za to tvojo pametno izjavo zgoraj, sigurno ni kar zastonj????


Piratizem umira kt zgleda res. Žalosto... Kdo misliš da je "kriv" za to da so igrice tako popularne kot so?? Pirati in piratiziranje. In to kar se dogaja zadnje čase (zmeraj manj crackanja in piratiziranja) bo slej ko prej kot bumerang ki vsem igričarskim institucijam prileti nazaj direktno v glavo. Brez skrbi.
Sedaj vnovčijo vse kar se je tudi s piratizmom zgradilo, ampak ta bazen se bo kmalu izpraznil in potem gre vse še enkrat.

Prosim pametnjakovičom in moraliziranim brezmadežnim visočanstvom da svoje izjave napišejo na papir in pošljejo po pošti na naslov:

bolimekita moralnigeniji 69
3200 denarsvetavladar


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoftov giveaway knjig

Oddelek: Programiranje
162484 (1322) OvCa77
»

Težave pri namestitvi Office 2016

Oddelek: Programska oprema
357576 (7097) dunda
»

MS Office 4 free

Oddelek: Programska oprema
296075 (5406) 111111111111
»

Turbo Pascal help :(

Oddelek: Programiranje
161682 (1283) SkY

Več podobnih tem