» »

Zarukane reklame Google-You Tube

Zarukane reklame Google-You Tube

1
2
»

BigWhale ::

zmaugy je izjavil:

Risanke na You Tube, ki so res namenjene izključno majhnim otrokom. Vmes reklame za Knorr. In če bi to še nekako lahko šlo, se mi zdi skrajno noro da se med risanko prikaže reklama za težave res starih ljudi.
Očitno je Google močno precenjen.


Eno je problem premajhnega stevila reklam za nas trg, drugo je pa to, da zraven otroka lahko risanko gledajo tudi starsi ali pa stari starsi. :) V koncni fazi te pa nihce ne sili uporabljati storitve.

negotiator ::

zmaugy je izjavil:

Do zdaj je bilo tega zelo malo, zadnjih nekaj mesecev pa postaja precej tečno in bom verjetno res moral. Sem pa vedno skeptičen do inštalacije novih reči (sploh zastonjskih), ker nekako se vedno plača. In če ni res reputable, potem se velikokrat ne odločim, da si ne inštaliram kakšnega sranja.


Jah, se boš moral pa odločit zdaj, kaj je zate sranje - reklame ali vmesnik, ki jih blokira. Osebno že nekaj let uporabljam adblock in lahko povem, da ko pridem h komu, ki ga nima, se mi kar zagravža, ko vidim, kako strani zgledajo, ko so polne tistih nagravžnih reklam. Kako misliš, da se plača? Seveda je reputable - marsikomu gredo na živce reklame. Sicer reklame pomenijo zaslužek za tiste, ki ti zagotavljajo vsebino ampak odločitev je tvoja.
All easy problems have already been solved.

andromedar ::

+1 negotiator

haha, enako...tudi mene kar zmrazi ko se vsedem za kak računalnik brez adblocka/ublocka 8-O
Eh?

zmaugy ::

Malo je moteče, ko takšno usrano stanje postane mainstream.

zmaugy ::

BigWhale je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Risanke na You Tube, ki so res namenjene izključno majhnim otrokom. Vmes reklame za Knorr. In če bi to še nekako lahko šlo, se mi zdi skrajno noro da se med risanko prikaže reklama za težave res starih ljudi.
Očitno je Google močno precenjen.


Eno je problem premajhnega stevila reklam za nas trg, drugo je pa to, da zraven otroka lahko risanko gledajo tudi starsi ali pa stari starsi. :) V koncni fazi te pa nihce ne sili uporabljati storitve.


V končni fazi ima google de facto monopol nad temi storitvami in nimam ravno izbire.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2019: televizija je mrtva, naj živi internet

Oddelek: Novice / Ostale najave
439381 (7150) FTad
»

Google prepovedal oglaševanje kriptovalut (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
7125569 (19755) techuser
»

Slab teden za Google ali ko YouTube krvavi milijone

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4116334 (13294) zmaugy
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122599 (19509) m0LN4r

Več podobnih tem