» »

Dating scene 2016

Dating scene 2016

vostok_1 ::

Končno se je našla ena erection inducing tema, četudi so jo puritanci kmalu zaprli.

Sam sem že dlje časa izven dating scene, predvsem ker i'm not interested in that crap anymore.
But for the blue pill folk out there, al kako se že temu reče...kakšno je kaj stanje? Men, women, trannies...everyone is welcome.

Če gledam tinder sceno v tujini dobim občutek, da je to samo fuk industrija. Baje tudi v sloveniji postaja to aktualno?
Drugače pa kaj pravzaprav iščete od partnerja, in morda zakaj to iščete?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
  • zaklenil: Mavrik ()

Unknown_001 ::

Jst ne iščem ničesar oz. ne pričakujem ničesar. Vse ostalo je faljen pristop.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

Nekateri očitno iščejo. In kot zunanji opazovalec se mi zdi da bolj iščejo čustveni tampon kot kaj drugega...ko rečejo, da hočejo partnerja za romanco, pogovor itd.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kosta ::

"Pravilo" je, da se najprej gleda na notranjost in šele pol primerja z zunanjostjo. Kaj je bol pomembno mora pa vsak sam razčistit in to je nekak prva faza.

Unknown_001 ::

kosta je izjavil:

"Pravilo" je, da se najprej gleda na notranjost in šele pol primerja z zunanjostjo. Kaj je bol pomembno mora pa vsak sam razčistit in to je nekak prva faza.


Prvo kot prvo morta bit osebi sploh za skup. Če ne se nimamo o drugem nič za razglabljat. Ali sta ali nista pa ti dve osebi sami vesta najbolje.

Ostalo se itak dogaja samo od sebe. Tu vsako načrtovanje odpove ali pa zgolj podaljša obupno stanje da ne propade iz prve.

Zamisli primer:
Deklina me privlači. Zadnja stvar na katero bom pozoren je to kaj mi lahko nudi. Če mi nekdo nekaj pomeni se bom spontano zanj potrudil brez pričakovanja vračila in če bo folgalo bo tudi oseba 2 vrnila naklonjenost v taki ali drugačni obliki. Pazi bistveno je da te privlači! Vse ostalo je potem nepomembno in v nadaljevanju je sam še al ji paše bit z menoj ali ne in koliko časa bom gojil interes. Če bo feedback pozitiven bo interes rasel, če bo negativen, bo upadel.


It v zvezo s pričakovanji je dobesedno isto kot da bi si želel nekoga podredit tvojim željam. Če ni interesa z obeh strani je bolje da si sam zase.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kosta ::

Prvo kot prvo morta bit osebi sploh za skup. Če ne se nimamo o drugem nič za razglabljat. Ali sta ali nista pa ti dve osebi sami vesta najbolje.


Hja, tole sem vzel za samoumevno. Čeprav glede na vse kar se dons zgodi smo očitno še precej stran od tega, je pa tud res da se znajo osebki v zlo kratkem času spremenit in si spet na začetku.:)

Unknown_001 ::

Ne da se spremenijo ampak taki so. Sam spoznal jih do takrat še nisi. Tej posebi sorti ljudi se reče hinavci.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

next3steps ::

Unknown_001 je izjavil:

kosta je izjavil:

"Pravilo" je, da se najprej gleda na notranjost in šele pol primerja z zunanjostjo. Kaj je bol pomembno mora pa vsak sam razčistit in to je nekak prva faza.


Prvo kot prvo morta bit osebi sploh za skup. Če ne se nimamo o drugem nič za razglabljat. Ali sta ali nista pa ti dve osebi sami vesta najbolje.


Ne nujno. Jaz te omožim tudi, če mi bo poroka prinesla boljše poslovne pogoje v prihodnosti. Parkrat mesečno te brez problema pičim v anale, za čustveno podlago si pa omisliš ljubimca/ljubimko.

tikitoki ::

Unknown_001 je izjavil:

Jst ne iščem ničesar oz. ne pričakujem ničesar. Vse ostalo je faljen pristop.


Dajes obcutek, da bi tko vsako...

next3steps je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

kosta je izjavil:

"Pravilo" je, da se najprej gleda na notranjost in šele pol primerja z zunanjostjo. Kaj je bol pomembno mora pa vsak sam razčistit in to je nekak prva faza.


Prvo kot prvo morta bit osebi sploh za skup. Če ne se nimamo o drugem nič za razglabljat. Ali sta ali nista pa ti dve osebi sami vesta najbolje.


Ne nujno. Jaz te omožim tudi, če mi bo poroka prinesla boljše poslovne pogoje v prihodnosti. Parkrat mesečno te brez problema pičim v anale, za čustveno podlago si pa omisliš ljubimca/ljubimko.


Sje tko nekako razmislja velik del populacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

jtothek ::

O čem je ta tema?

O dating-u ali bo spet propadla v dildoje in umetne tiče kot v oni prejšnji temi?

kosta ::

Ustvarjena za dating, ka bo čas prnesu bomo pa še vidl.:D

hojnikb ::

Namen uporabe ?
"Price" range ?


Oh wait, narobe tema. Or is it ? ;)

Btw, a ni dost ena takšna tema ?
#brezpodpisa

Mavrik ::

Aaaam.... ne. Ne zaradi teme same, ampak zato ker po petih sporočilih niste sposobni drugega kot random nabijanja.

(Zaradi česar je bila zaprta tudi druga tema.)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396045 (5410) vostok_1
»

"Razlika" med Quad-Core in 4core :)

Oddelek: Loža
242479 (1586) AnotherMe
»

Policija in postopek

Oddelek: Na cesti
173083 (2518) Mehmed
»

Snemanje v / na javnem prostoru

Oddelek: Loža
377767 (6680) SeMiNeSanja

Female bodybuilders (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10825578 (22656) first_line

Več podobnih tem