» »

Hp Deskjet 3525 - pokanje

Hp Deskjet 3525 - pokanje

kduh ::

Pozdravljeni,

imam "težave" s tiskalnikom. Prižge se normalno, ko pa hoče premakniti kartuše levo/desno pa začne grozno pokati. Pokanje traja nekaj sekund, potem pa se kartuše normalno zapeljejo čez cel tiskalnik in nazaj. Tiskanje poteka potem normalno. Vse skupaj zgleda, kot da bi se kartuše zaklenile na desni strani tiskalnika. Opazil sem tudi, da je na desni strani, kjer so kartuše ko je tiskalnik ugasnjen na dnu veliko barve...
Za kakršno koli mnenje ali pomoč se lepo zahvaljujem.

Lp, kduh

Han ::

Zobati plastični kolešček je počen, izrabljen ali dislociran...

kduh ::

Sem razdrl cel tiskalnik, vsi koleščki so brezhibni. Težava se pojavi ko se pod kartuše zapelje gobica (oz. po mojem mnenju je to cel sestav, namenjen čiščenju glave). Ko se ta premika naprej/nazaj pa se začne pokanje za nekaj sekund, nato pa se vse skupaj lepo zapelje v zadnji del tiskalnika. Imam pa zdaj (spet) še težavo s črno barvo, ki je nikakor noče uporabljati. Očiščena je glava s šobami, 3 barve delujejo brezhibno, črna pa nikakor. Med šobo in kartušo je že polno barve, skozi šobo pa barva ne pride. Sem imel pred časom že enak problem, pa se ga je dalo rešiti s poravnavo...

cegu ::

Meni poka že nekaj časa in me je nehalo motiti. Dela dokler dela.

Zabasno šobo pa rešim tako da zmešam malo destilirane vode in izopropanol (merkur). Pomočim za par minut in pokapljam da gre skozi.

goranzaric ::

Lahko da tudi zobati jermen dela težave z prstom malo pritisni na njega da dobi malo več napetosti.

kduh ::

Glavo sem pral najbrž ene 5x. Vse druge barve prebijem, črne pa nikakor. Bom poskusil še s tvojim načinom cegu, hvala. Zobati jermen je tudi napet, sem preveril. Pravo čudo...

kduh ::

Napaka najdena - prvi trije zobje letve so zlomljeni. Ali ve kdo kje bi se lahko dobili rezervni deli (jutri pokličem še na hp servis v upanju da original ne bo predrag...)?

Han ::

Lahko pofotkaš in prilepiš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tiskalnik printer defekt printanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
122058 (1893) Blinder
»

Test refillov za tiskalnike (Cosmo, Brane2, JR)

Oddelek: Strojna oprema
96263 (5156) Fukomuko
»

Refil ink jet kartuš, ki so nekaj let stale prazne

Oddelek: Strojna oprema
93335 (3335) Azrael
»

tiskalnik neki ne dela..kartuše fuč?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91117 (1022) StDo
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433881 (3305) TheJack

Več podobnih tem