» »

Kje potestirati "gaming" miško

Kje potestirati "gaming" miško

Domobrancek ::

Pozdravljeni. Trenutno se odločam ali bi kupil novo miš ali ne. Trenutno imam logitech-ovo g400s, ki sicer še deluje povsem vredu vendar ugotavljam, če ni morda malo prevelika za mojo roko. V službi imamo majhno miš na katero sem se nekako navadil in mi sedaj ta deluje res ogromna. Zanima me, če pozna kdo mogoče kakšno trgovino kjer bi miške lahko stestiral, da bi videl, če mi bo katera bolj ustrezala. Pisal sem že na trgovino eigre.si pa so mi odgovorili, da pri njih mišk ni mogoče testirati. Bil sem tudi v bigbangu v cityparku in so imeli razstavljene samo navadne pisarniške za 15-20€. Mogoče kdo ve kje jih majo razstavljenih malo več, da bi jih lahko čim več potestiral in ugotovil katera bi mi najbolj sedla. Morda ima tudi kdo od vas miško, ki bi jo lahko predlagal: Iščem nekaj neke srednje velikosti z optičnim senzorjem (če se le da takim, ki nima večjih pomankljivosti, ker igram cs:go in nočm da me kaj zajebava tam :)) ) po obliki nekaj takega kot SS xai(sem jo imel pa mi je bla ok..mogoče malo prevelika.) oz SS sensei (torej ambidextrous design, ki ustrezna za desno in levo roko) in nekje do 50€ max. Gledal sem Zowie FK2 pa mi je že skoraj malo draga ampak, če drugega ne bo bom pač vzel, če sploh :).
Hvala.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32065835 (4535) yayo
»

Vertikalna miška (se da probat?)

Oddelek: Kaj kupiti
368077 (4409) valdo
»

logitech ultrax nadomestek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13824915 (11472) scipascapa
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538088 (30160) ShowDown
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877259 (5911) specterss

Več podobnih tem