» »

Microsoft aplikacija Kamera in obrnitev slike

Microsoft aplikacija Kamera in obrnitev slike

Robert ::

V aplikaciji Microsoft Kamera me zanima kako obrnem sliko na prenosniku Asus N73S, sedaj mi kaže prikazovanje obrnjeno na glavo.

Mare2 ::

Nastavi Default nastavitve. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Evolve ::

Robert je izjavil:

V aplikaciji Microsoft Kamera me zanima kako obrnem sliko na prenosniku Asus N73S, sedaj mi kaže prikazovanje obrnjeno na glavo.


Posodobi gonilnike(ne prek asusove strani)

drugače pa
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{6BDD1FC6-810F-11D0-BEC7-08002BE2092F}\0000\Settings

there is a 32bit DWORD entry FLIP. change the value from 0 to 1 or 1 to 0.


samo tole ne vem če deluje tudi v tvojem primeru

Robert ::

sem posodobil (Microsoft), sedaj mi sploh ne deluje več program Kamera.....

joze67 ::

Evo, en problem (flip) rešen...

Evolve ::

Robert je izjavil:

sem posodobil (Microsoft), sedaj mi sploh ne deluje več program Kamera.....


išči po hardware id-ju, ne preko micorosfta

Robert ::

Kamera naj bi bila Chicony, zadnji gonilniki za kamero preko Asus strani so za win 7 64gb, novejših ni, drugih ne najdem s temi za win 7 pa ni nič bolje. Prenosnik je Asus N73S.

Mare2 ::

Robert je izjavil:

Kamera naj bi bila Chicony, zadnji gonilniki za kamero preko Asus strani so za win 7 64gb, novejših ni, drugih ne najdem s temi za win 7 pa ni nič bolje. Prenosnik je Asus N73S.


Naloži prvotni operacijski sistem. Za tem nadgradi windows na željeni (Win 10) in označi, da želiš obdržati obstoječe aplikacije.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Evolve ::

Robert je izjavil:

Kamera naj bi bila Chicony, zadnji gonilniki za kamero preko Asus strani so za win 7 64gb, novejših ni, drugih ne najdem s temi za win 7 pa ni nič bolje. Prenosnik je Asus N73S.


daj mi9 prosim kopiraj hardware info (ven&dev id)

Naloži prvotni operacijski sistem. Za tem nadgradi windows na željeni (Win 10) in označi, da želiš obdržati obstoječe aplikacije.


adijo pamet

Robert ::

Evolve je izjavil:

Robert je izjavil:

Kamera naj bi bila Chicony, zadnji gonilniki za kamero preko Asus strani so za win 7 64gb, novejših ni, drugih ne najdem s temi za win 7 pa ni nič bolje. Prenosnik je Asus N73S.


daj mi9 prosim kopiraj hardware info (ven&dev id)

Naloži prvotni operacijski sistem. Za tem nadgradi windows na željeni (Win 10) in označi, da želiš obdržati obstoječe aplikacije.


adijo pamet


Operacijskega sistema ne mislim še enkrat nalagat, mogoče bi poskusil preko ASUS originalnega CD-ja z gonilniki, ki sem ga dobil ob nakupu prenosnika. Hardware info kopiram danes popoldne, upam da bom znal.

Robert ::

Sedaj sem program Kamera nekako usposobil da dela a je slika še zmeraj obrnjena, nekako mi je ratalo dobiti sliko z gonilniki pa ne vem katerimi (imam orginal CD, internet Asus stran) in vpisom v regedit (pa ne tisto kar je navedeno zgoraj, ampak na iz interneta).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi prenosnik na Win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
201719 (1499) mat11
»

ASUS N550JV - WIN 7 DRIVERS?

Oddelek: Pomoč in nasveti
4711059 (10067) benjaminson
»

problem s skypom

Oddelek: Pomoč in nasveti
122421 (2196) awy
»

ASUS N73SV

Oddelek: Kaj kupiti
71646 (1602) IvoJan
»

Nakup prenosnika od 1000 do 1400 €

Oddelek: Kaj kupiti
71672 (1314) nurmaln

Več podobnih tem