» »

Po resartu računalnika "spremenjene nastavitve" nekaterih programov

Po resartu računalnika "spremenjene nastavitve" nekaterih programov

WinXP ::

Imam kratko vprašanje glede odpravljanja manjše težave delovanja programov...

1. Po vsakem restartu računalnika mi nastavljeno spletno stran iz http://www.google.com spremeni v about:blank (torej v prazno stran) pa ne vem kateri program mi to dela da bi to lahko izklopil.
 SLIKA 1

SLIKA 1



2.Po vsakem restartu računalnika mi ugasne Bitdefenderov in Windows Firewall in mi ponudi opcijo da ponovno vklopim Firewall pa ne vem kateri program mi to dela da bi to lahko izklopil ker želim imeti stalno vklopljen Bitdefenderov Firewall.
 SLIKA 2

SLIKA 2



3.Kako naj ONEMOGOČIM to pojavljanje okna ki se mi odpre ob vsakem odpiranju programa,ker imam omogočen UAC (USER ACCOUNT CONTROL) ki bi ga sicer še rad uporabljal,vendar brez te dodatne pojave okna s slike 3 in 4 (da moram pritisniti CTRL+ALT+DEL) kar sem nekako aktiviral v nekem programu?
 SLIKA 3

SLIKA 3


 SLIKA 4

SLIKA 4

U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

konspirator ::

Svinjarijo imaš v sistemu.


poskeniraj s tem:
https://www.lifewire.com/free-bootable-...

hojnikb ::

format naredi.
#brezpodpisa

WinXP ::

Bom skeniral z katerim od teh linkanih Rescue diskov. Ruski Kaspersky Rescue Disk ISO BOOT DVD sicer že imam dolgo,vendar ga še nisem probal uporabljati. Me pa čudi,da nekdo misli da imam "svinjarijo v sistemu" ker je ravno obratno - čistim in skrbim REDNO za računalnik z različnimi Tune Up orodji in Cleanerji. Čistim nepotrebne datoteke,skeniram večkrat napake v registru,defragmentiram disk in register ipd... a je do tega VSEENO prišlo. Comment?

Formatiram pa disk približno 1x na mesec,če ne zaradi drugega pa zaradi tega,ker mi določena čistilna orodja samodejno izbrišejo System Restore točke in ne morem obnoviti kar je bilo pred izbrisom. Samo da bi pa delal format samo zaradi "pojave" teh oz.takih 2-3 stvari razvidnih iz slik zgoraj,se mi pa zdi tudi poguba časa in truda... Ravno zaradi tega sem se pa lotil od zdaj naprej rednega Backupa o čemer sem pisal v temi
Kloniranje oz.BACKUP op.sistema IN INSTALIRANIH PROGRAMOV iz C:/Program Files-a
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

gumby ::

WinXP je izjavil:

čistim in skrbim REDNO za računalnik z različnimi Tune Up orodji in Cleanerji

Zna biti, da ti je kateri od teh naredil fubar v nastavitvah...
my brain hurts

WinXP ::

Ja,tudi sam mislim da je kateri od teh čistilnih orodij povzročil to. Vprašanje je samo - kateri.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

radmannsdorf ::

WinXP je izjavil:


Formatiram pa disk približno 1x na mesec,če ne zaradi drugega pa zaradi tega,ker mi določena čistilna orodja samodejno izbrišejo System Restore točke in ne morem obnoviti kar je bilo pred izbrisom. Samo da bi pa delal format samo zaradi "pojave" teh oz.takih 2-3 stvari razvidnih iz slik zgoraj,se mi pa zdi tudi poguba časa in truda... Ravno zaradi tega sem se pa lotil od zdaj naprej rednega Backupa o čemer sem pisal v temi
Kloniranje oz.BACKUP op.sistema IN INSTALIRANIH PROGRAMOV iz C:/Program Files-a

1x na mesec formatiraš sistemski disk? Pa še redno čistiš, tunaš in to? Očitno delaš nekaj narobe, če moraš vse to početi tako pogosto.
http://www.dummies.com/computers/operat...
pa brez zamere :)

WinXP ::

Mogoče je kriv kakšen Spyware... čeprav imam nameščen antivirus na računalniku... bom pogledal link,ko bom imel malo več časa,zdaj sem prezaposlen z nečim...
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

solatko ::

Kateri OS?
Delo krepa človeka

hojnikb ::

če morš 1x na mesec formatirat, delaš nekaj hudo narobe z računalnikom. Priporočam deepfreeze
#brezpodpisa

konspirator ::

Ali live linux :)).

solatko ::

hojnikb - Če znaš, je lahko računalnik v pol ure za formatirat.:O
Torej je enkrat na mesec, kar v redu.>:D
Delo krepa človeka

WinXP ::

solatko je izjavil:

Kateri OS?

OS je Windows 10 Enterprise 64bit.

Odgovori na vprašanja:
"Če morš 1x na mesec formatirat,delaš nekaj hudo narobe z računalnikom.Priporočam DEEPFREEZE."

Ne bi se strinjal da delam JAZ nekaj hudo narobe z računalnikom,ampak to DELA verjetno KAKŠEN SPYWARE,ki sem jih imel na računalniku kar nekaj v preteklosti, ALI pa (še verjetneje) NEKATERI instalirani PROGRAMI za čiščenje in optimizacijo računalnika,ki "samodejno" PO VSAKEM RESTARTU RAČUNALNIKA izklapljajo "nastavitve" kot lahko to vidite zgoraj na SLIKI 1 in 2 ali pa na sliki,ki sem jo naredil in jo prilagam tu spodaj.
 SLIKA SAMODEJNEGA IZKLOPA NASTAVITEV ob VSAKEM ponovnem zagonu računalnika

SLIKA SAMODEJNEGA IZKLOPA NASTAVITEV ob VSAKEM ponovnem zagonu računalnika



Kot drugo pa bi še vprašal ravno zaradi tega (da ne odpiram nove teme) ko smo že pri tej temi in je tudi tole vezano na to temo:

ALI JE MOŽNO narediti BACKUP SYTEM RESTORE Point-a in kako? Ker mi ob čiščenju računalnika eden od Cleanerjev in optimizerjev zmeraj IZBRIŠE System Restore Point točko,ki jo naredim,kot je bil primer to danes zjutraj. In sem zato moral ponovno,samo zaradi tega,nalagati Windows in instalirati programe nanj...

PODROBNEJŠI OPIS NAPAKE:
Po čiščenju in vnovičnem restartu sem bootal Windows in ko sem prišel do namizja,mi je zginila slika wallpaper ozadja (bila je črna) ter skoraj vse ikone z namizja in samo nekateri programi so ostali še v C:/Program Files-u,REGISTER pa je ko sem ga pregledal bil velik po novem (namesto 101-106 bajtov kolikor je ponavadi) skrčen na le nekih 23 bajtov pa še nekaterih obkljukanih ikonic HKEY_USERS ali HKEY_LOCAL razvidnih s slike spodaj NI vseboval!
 SLIKA - ČIŠČENJE NAPAK V REGISTRU z programom

SLIKA - ČIŠČENJE NAPAK V REGISTRU z programom


Opozarjam tudi na to,da registra NISEM Compressal (stisnil),enostavno se to zmeraj dogaja po čiščenju z programom za pregled napak v registru Registry First Aid,katerega se zdaj izogibam in po uporabi kakšnega C Cleaner-ja,Ace Utilitiesa,AVG Tune Up in Auslogics Boost Speeda,še posebej pa se to rado zgodi,če uporabim WiseCare 365 Cleaner program,kateremu se zdaj zaradi "še večjih samodejnih" možnosti za izbris System Restore Point-a še posebej izogibam,a mi KREIRANO System Restore Point točko vseeno,eden od zgoraj naštetih programov (ne vem kateri) ZMERAJ IZBRIŠE!
 SLIKA - Samodejni IZBRIS KREIRANEGA SYSTEM RESTORE POINT-a se zgodi ob uporabi katerega od čistilnih programov za računalnik 1

SLIKA - Samodejni IZBRIS KREIRANEGA SYSTEM RESTORE POINT-a se zgodi ob uporabi katerega od čistilnih programov za računalnik 1


 SLIKA - Samodejni IZBRIS KREIRANEGA SYSTEM RESTORE POINT-a se zgodi ob uporabi katerega od čistilnih programov za računalnik 2

SLIKA - Samodejni IZBRIS KREIRANEGA SYSTEM RESTORE POINT-a se zgodi ob uporabi katerega od čistilnih programov za računalnik 2



In potem pridem do te težave,ko ne morem obnoviti System Restore Point točke (da odpravim stisnjen register) in moram zaradi tega vsakič NA NOVO nalagati Windows... Zato sprašujem ali je možno BACKUP-ati SYSTEM RESTORE POINT TOČKO in kako oz.s katerim programom?


P.S.: Če ODGOVARJATE na zadano vprašanje prosim da najprej natančno preberete opis napake,(za katero sem se mimogrede res potrudil kot se lahko vidi) in natančno pregledate vse slike šele potem odgovarjajte ! V nasprotnem primeru (odgovori z kratkimi brezveznimi podatki,včasih celo mimo teme ali nekakšnim trapastim posmehovanjem,s čimer dela uporabnik le zgolj norca iz SEBE) bom odgovore ignoriral oz.bom drugič prosil v temi za TEHNIČNO POMOČ,do česar ima vsak pravico za STROKOVNI ODGOVOR na tem forumu.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

hojnikb ::

Dej lepo formatiraj in namesti samo najnujneše programe (lahko kr z ninite in poženeš inštalacijo še enkrat, ko hočeš updejtat programe). Te "optimizacijske" programe pa se prosim izogibaj ker ti delajo več škode kot koristi.

also, inštaliraj si originalne winse, ne neko crackfix varjanto
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

WinXP ::

"Najnujnejši" programi so zame programi za obdelavo slik,audia in videa,brez teh ne morem.Glede optimizacijskih programov pa ne vem... če ne bom "čistil" redno,se bo nabralo ogromno .tmp datotek in ostalega,da o registry napakah in podobnem ne govorimo.

Kar se tiče škode,je povzročena "škoda" edino to z izklapljanjem Bitdefenderovega Firewalla po vsakem restartu računalnika,spreminjanjem Google strani samodejno v about:blank in samodejnega brisanja ročno kreiranega System Restore Pointa kar sem opisal maloprej zgoraj. Zdaj,ne vem,zelo težko bi se odrekel čistilnih orodij in optimizerjev sistema samo zaradi teh 3 napak,ki se mi pojavljajo tudi po vsaki novi naložitvi Windowsa.Je pa res da po ENI strani delajo več škode kot koristi kar praviš,samo brez njihove koristi čiščenja registra,junk fajlov,schreddanja in defragmentacije diska si pa uporabe računalnika in Windowsa ne morem predstavljati...

P.S.: Kar se pa tiče originalne verzije Windowsa jo pa nima 95% uporabnikov (tudi z tega foruma)samo da se eni delajo "čisti",tko da,ni nekomu treba pamet solit Ne mislim na tebe,za druge "pametnjakoviče" govorim,kao full pošteni,pa vsi "kupujejo" Software OS čim izide po ceni 100-150 Eur.Ma ja "malo sutra". >:D Tko da...8-)

Bom počakal še,če kdo odgovori glede možnosti KOPIRANJA System Restore Pointa oziroma ni se treba trudit,bom probal poiskati na https://www.google.ba/?gws_rd=cr,ssl&ei...
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

hojnikb ::

.Glede optimizacijskih programov pa ne vem... če ne bom "čistil" redno,se bo nabralo ogromno .tmp datotek in ostalega,da o registry napakah in podobnem ne govorimo.


bullshit. Za hec en mesec ne furaj nobenga od teh "optimizacijskih" programov in poročaj kako počas ti dela računalnik.

Osebno nimam nobenga od teh programov gor, edino na 32GB atom škatlici mam ccleaner, ker tam je pač vsak GB dragocen. Drugot pa ni nobenih problemov, ker vsako uro ne pucam registra ali bripem tmp fajle vsakih 5 minut....

Pač sej je jasno, ti še vedno živiš v časih windows xp, kjer so ti programi bli "nuja". Danes na modernih sistemih pa to ni potrebno več.

P.S.: Kar se pa tiče originalne verzije Windowsa jo pa nima 95% uporabnikov (tudi z tega foruma)samo da se eni delajo "čisti",tko da,ni nekomu treba pamet solit Ne mislim na tebe,za druge "pametnjakoviče" govorim,kao full pošteni,pa vsi "kupujejo" Software OS čim izide po ceni 100-150 Eur.Ma ja "malo sutra". >:D Tko da...8-)


Tukaj se žal motiš. Večina ljudi kupi že sestavljen komp ali prenosnik, kjer je originalna oem licenca že zram. Osebno vsepovsod furam kombinacijo tega (original oem licence) ali pa z dreamsparka. Jajčkat se z cracki dons je pač passe

defragmentacije diska si pa uporabe računalnika in Windowsa ne morem predstavljati...

to zna windows sam že od 2000 naprej
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

WinXP ::

hojnikb je izjavil:


Ti še vedno živiš v časih Windows XP, kjer so ti programi bli "nuja". Danes na modernih sistemih pa to ni potrebno več.

ODGOVOR 1:
Nuja je to tudi danes. Ni Windows 10 toliko "dober" da bi vse sam s svojimi gnilimi vgrajenimi orodji kot so navaden staromodni Defragmenter,tistega grdega videza zmogel bolje od PRO ULTIMATE orodij kot so Iobitov Smart Defrag Pro in druga,katera po novem ponujajo tudi optimizacijo novih SSD diskov.Pa to ne velja samo za Defragmenterje ampak za vsa ostala MODERNEJŠA OPTIMIZE orodja,kot so Uniblue PowerSuite,AusLogics Boost Speed in druga Optimize orodja.Ne vem,meni enostavno zgledajo Windowseva vgrajena orodja ZASTARELA IN NEMODERNA.Razen eno parih,ki so nujna kot je CHKDSK,no pa tudi za take obstajajo BOLJŠA orodja kot je naprimer HDD Regenerator 2011 in drugi.Windowsova orodja so dosti GNILA.Pa tudi ne vem zakaj bi "služilo" potem toliko RAZLIČNIH Clean Registry & Defrag orodij,edino če misliš samo za to,da se jih kupuje in da proizvajalci profitirajo.I think NOT. Potem to velja tudi za LICENČNE WINDOWSE. :D




P.S: Kar se pa tiče originalne verzije Windowsa jo pa nima 95% uporabnikov (tudi z tega foruma) samo da se eni delajo "čisti",tko da,ni nekomu treba pamet solit Ne mislim na tebe,za druge "pametnjakoviče" govorim,kao full pošteni,pa vsi "kupujejo" Software OS čim izide po ceni 100-150 Eur. Ma ja "malo sutra".8-) Tko da...8-)

Večina ljudi kupi že sestavljen komp ali prenosnik, kjer je originalna oem licenca že zram. Osebno vsepovsod furam kombinacijo tega (original oem licence)


ODGOVOR 2:
Ja to mogoče TI kupiš pa še kdo,recimo kakšen bluefish,solatko,pa še enih par bi se našlo.Drugi so mi pa vsi tolko pošteni,da bodo kmalu,ko izide novi Windows 11 že leteli takoj v trgovino z 150 Euri in kupili licenčno OEM verzijo. Of course. Sami poštenjaki. 8-)

Dobro,a vsak naj misli po svoje.Kakor hoče.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

hojnikb ::

Nuja je to tudi danes. Ni Windows 10 toliko "dober" da bi vse sam s svojimi gnilimi vgrajenimi orodji kot so navaden staromodni Defragmenter,tistega grdega videza zmogel bolje od PRO ULTIMATE orodij kot so Iobitov Smart Defrag Pro in druga,katera po novem ponujajo tudi optimizacijo novih SSD diskov.Pa to ne velja samo za Defragmenterje ampak za vsa ostala MODERNEJŠA OPTIMIZE orodja,kot so Uniblue PowerSuite,AusLogics Boost Speed in druga Optimize orodja.Ne vem,meni enostavno zgledajo Windowseva vgrajena orodja ZASTARELA IN NEMODERNA.Razen eno parih,ki so nujna kot je CHKDSK,no pa tudi za take obstajajo BOLJŠA orodja kot je naprimer HDD Regenerator 2011 in drugi.Windowsova orodja so dosti GNILA.Pa tudi ne vem zakaj bi "služilo" potem toliko RAZLIČNIH Clean Registry & Defrag orodij,edino če misliš samo za to,da se jih kupuje in da proizvajalci profitirajo.I think NOT. Potem to velja tudi za LICENČNE WINDOWSE. :D


zanimivo da meni ze vrsto let masine dobesedno letijo od day one, pa ceprav nimam nobenga od teh toolov gor.
btw mi znas povedat kaj ta orodja delajo recimo z ssdji ? last time i checked, je degrag ssdjov najbolj neumna stvar ever, ker so ze po designu zelo zelo fragmetirani.

ODGOVOR 2:
Ja to mogoče TI kupiš pa še kdo,recimo kakšen bluefish,solatko,pa še enih par bi se našlo.Drugi so mi pa vsi tolko pošteni,da bodo kmalu,ko izide novi Windows 11 že leteli takoj v trgovino z 150 Euri in kupili licenčno OEM verzijo. Of course. Sami poštenjaki. 8-)

Dobro,a vsak naj misli po svoje.Kakor hoče.


tisti bolj iznajdljivi bomo lepo nadgradil za male par na novejso verzijo, kot je bilo to mozno se vedno do sedaj. heck, win10 je bil zastonj nadgradnja. win11 pa tko nebo, ker bo win10 bolj ko ne kot servis, kot je sedaj office 365 recimo
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

solatko ::

Ko boš enkrat nabavil original programsko opremo, bo ta delovala po standardih proizvajalca, brez dodatkov, ki so paviloma v crack-ih.
Če vsake 14dni spucaš temp mape, pa tudi ne boš imel prav veliko nesnage na mašini.
Seveda je pa drugače, če imaš vse pograme crackane, potem ti tudi restore point ne bo pomagal, ker okuženih (crackanih) programov, velike večine, restore point ne obnovi, pa clone - recover programi, se tudi ne obnašajo kaj dosti bolje.
Delo krepa človeka

radmannsdorf ::

WinXP, a si kdaj pomislil da so ti programi za čiščenje in tunanje, tako narejeni, da ti pokaže čimveč napak ki jih zna popravit? Mogoče je pa program tako narejen da pokaže navidezne napake in tebe prepriča v to, da nujno potrebuje tak program(mogoče še plačljivo verzijo), ker če ga ne boš imel bo joj :)
Jaz furam samo Windows Defender in CCleaner, pa dela vse tako kot mora. Vsake par mesecev inštaliram in zaženem Malware Bytes, ki pa ponavadi nič ne najde, če pa že, kakšno malenkost. Ti pa imaš ogromne probleme non stop.. :)

WinXP ::

radmannsdorf,saj bi se strinjal z z tvojim mnenjem do neke mere,ampak veš v čem tiči "težava"? JUNK(.tmp) datoteke,ki jih ponavadi največ dobim ob raznoraznih downloadih ali česar drugemu potem ZASEDEJO DISK oziroma particijo C:/ do samo 5,68 GB FREE,ko pa OČISTIM z kakšnim od teh čistilnih programov za PC,recimo Ace Utilities-om,pa mi oni "povrnejo" (in celo malo še povečajo) prostor na disku,recimo na nekih 8,91 GB... In zaradi tega in podobnega jih uporabljam...

Da o "dobroti DEFRAGA registra",čiščenja registrskih napak in podobnega ne govorim...saj verjamem,da proizvajalci tudi malo "uveličavajo" svoje ponudbe,a dejstvo je tudi DOKAZ na samem disku in registru ob čiščenju nepotrebnih junk files .tmp datotek in podobnega... Seveda pa se vse da TUDI ROČNO NASTAVITI v vsakem programu,da malo "kontroliraš" kaj program točneje briše in kaj ne,da ne bi recimo zbrisal kakšne potrebne .dll datoteke ali podobnega in da potem "ne bi bilo več škode kot koristi" kot je rekel uporabnik hojnikb.

Prilagam sliko kot dokaz.
 Slika - OČIŠČEN SISTEM od nepotrebnih junk (.tmp) datotek in nekorektnih registrskih povezav

Slika - OČIŠČEN SISTEM od nepotrebnih junk (.tmp) datotek in nekorektnih registrskih povezav



Pozdrav
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

hojnikb ::

JUNK(.tmp) datoteke,ki jih ponavadi največ dobim ob raznoraznih downloadih ali česar drugemu potem ZASEDEJO DISK oziroma particijo C:/ do samo 5,68 GB FREE,ko pa OČISTIM z kakšnim od teh čistilnih programov za PC,recimo Ace Utilities-om,pa mi oni "povrnejo" (in celo malo še povečajo) prostor na disku,recimo na nekih 8,91 GB... In zaradi tega in podobnega jih uporabljam...


Za to maš ccleaner. Nerabiš 3 čungalunga programe za to.


Da o "dobroti DEFRAGA registra",čiščenja registrskih napak in podobnega ne govorim...saj verjamem,da proizvajalci tudi malo "uveličavajo" svoje ponudbe


A znaš povedat kaj _točno_ profitiraš ko "čistiš" in defragmetiraš register ?
#brezpodpisa

WinXP ::

hojnikb je izjavil:

A znaš povedat kaj _točno_ profitiraš ko "čistiš" in defragmetiraš register ?


Dobim OPTIMIZIRAN register,to je to,verjetno kakovostnejše delovanje ob defragu (podobno kot če disk,ki vsebuje fragmente,defragmentiraš) potem odpravo nedelujočih (nekorektnih) povezav v registru ipd...

To naredim na recimo od 7 - 14 dni enkrat pa se mi kar za malenkost pohitri tudi sam boot sistema.
Je pa treba biti s tem previden, ne z samim DEFRAGOM registra, ampak z brisanjem NEKOREKTNIH POVEZAV v HKEY_All_Users_Software in podobno. No,ponavadi se NE izbriše "nobena dobra oziroma pomembna HKEY" datoteka,ampak previdnost vseeno ni odveč.

Zato zdaj (po novem),z programom za čiščenje registrskih napak prej (pred vsakim čiščenjem) naredim varnostno kopijo registra,ki mi pomaga,v kolikor bi kaj šlo po zlu. Ker se na OBIČAJNI System Restore Point in njegovo kreiranje ne morem zanesti zaradi "samodejnega izbrisa".
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WinXP ()

hojnikb ::

Dobim OPTIMIZIRAN register,to je to,verjetno kakovostnejše delovanje ob defragu (podobno kot če disk,ki vsebuje fragmente,defragmentiraš) potem odpravo nedelujočih (nekorektnih) povezav v registru ipd...


bullshit. Ti dam 2 identična kompa; en z spucanim registrom, drug pa z "zasvninjanim" pa me zanima če boš lahko opazo razliko :)


Again, register je zadeva ki se jo ne tika. Besides, ko enkrat nabaviš ssd, pozabiš na vse te "optimizacijske" programe, ker mašina skos dela odzivno :)
#brezpodpisa

opeter ::

WinXP je izjavil:

Ja,tudi sam mislim da je kateri od teh čistilnih orodij povzročil to. Vprašanje je samo - kateri.


Vrži dol vse, kar imaš takega.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

hojnikb ::

formatiraj in ne inštaliraj nobenga od teh programov. Bojo problemi magično zginal
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Rias Gremory ::

Lahko daš gor tudi Gentoo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kloniranje oz.BACKUP op.sistema IN INSTALIRANIH PROGRAMOV iz C:/Program Files-a

Oddelek: Operacijski sistemi
293855 (3045) hojnikb
»

Verjetno napaka v registru

Oddelek: Pomoč in nasveti
121349 (1224) Omelo
»

obnovitev sistema

Oddelek: Operacijski sistemi
174068 (3670) imagodei
»

Čiščenje Windows-ov

Oddelek: Pomoč in nasveti
101126 (994) OZZY
»

Kako pa vi vzdržujete računalnik

Oddelek: Strojna oprema
281871 (1202) Tomay

Več podobnih tem