» »

Apple prvikrat po 15 letih s padcem prihodkov

1
2
3

shadeX ::

Verjetno se je na to v 90 letih tudi drugače gledalo (predpostavljam?). S časom je pa itak Jobs dobil na prepoznavnosti. Takrat bi ga vsak resno jemal tudi če bi nag predstavljal nov izdelek.

Thuban ::

ne, tip je bil absolutna avtoriteta, ni rabil seksi gadgetov da bi vzpostavil nadzor nad drugimi.

Če je bilo preveč mobitelov povezanih na wifi med predstavitvijo izdelka je bil pripravljen predstavitev ustaviti za 1 uro, da so se vsi odklopili in ugasnili vse svoje gadgete.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Gambino ::

Thuban je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Daj no ne bluzite, torej če pride tip z iphonom in je 10x dražji od tipa z huaweijem in enake reference bodo vzeli tipa z iphonom...

Kje sanjate te pravljice vi no.


to, da si alhko privoššči drag avto, drag telefon in drag računalnik pomeni da mora nekaj delat prav, da služi dobro. i guess.

blackbfm je izjavil:

urejenost je že ok, ne štekam pa kakšno vezo ima iphone s tem


verjetno je to pač...ali si lahko privošči telefon za 800 EUR ali pa ima škart za 200 EUR ker si več ne more privoščit, ker mu ne gre dobro.

blackbfm je izjavil:

steve jobs je cel svet nagovarjal v kavbojkah haha


in iphonom. Če bi svet nagovarjal s huawejem ga nihče ne bi jemal resno.




Kakšne nebuloze. Če človek pride na razgovor z iphonom ima job, drugače pa ne. Kaj pa če ima Samsunga S7?

Thuban ::

job za prodajnika ali programerja?

programer ios aplikacij, android ali programer v c#?

morda web programer?

Morda voznik viličarja? kak job? :)
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Invictus ::

shadeX je izjavil:

Verjetno se je na to v 90 letih tudi drugače gledalo (predpostavljam?). S časom je pa itak Jobs dobil na prepoznavnosti. Takrat bi ga vsak resno jemal tudi če bi nag predstavljal nov izdelek.

Jobs je delal svoj produkt. Se ni udinjal drugim. V tem je bistvena razlika.

Drugače je pa Jobs na začetku Appla lepo hodil okoli v oblekah... Samo nekateri tega ne vidijo ali pa imajo spomin zlate ribice...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Thuban ::

hint.: od gozdarja pričakujem da ima najmanj Husqvarno ali Still. Od taksista pričakujem da ima Mercedes c220 dizel ali kaj primerljivega. Od bilokakšnega prodajnika pričakujem da ima najnovejši Iphone ali Samsung, drugače vem da ne zna prodati niti sebe, da bi dobil dostojno plačo......

tako pač gre. :P :)

Seveda pa ni nek hud razlog da bi nekoga "odjebal" ker nima iphona. se pa takoj vidi, da ne služi ravno "veliko", kar da misliti da ni najboljši v svojem poslu.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Invictus ::

Če folk pride na razgovor za biznis z neko na pol škart robo, potem pač veš da bo njegova urna postavka nizka.

In če je to njegova edina konkurenčna prednost, se moraš vprašati ali je pravi zate.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gambino ::

Samo da se ne vžge na razgovoru vse skupaj: LINK :)

todman74 ::

Thuban je izjavil:

Seveda pa ni nek hud razlog da bi nekoga "odjebal" ker nima iphona. se pa takoj vidi, da ne služi ravno "veliko", kar da misliti da ni najboljši v svojem poslu.


LOL...saj ne morem verjet, kaj vse tle preberem.

Sicer pa verjamem, da Applu še vrsto let ne bo hudega, saj se vsako leto na novo rodi milijone debilov, ki jim je denar že v zibelko položen. Biznis zagotovljen!

blackbfm ::

folk ki je najboljsi v svojem poslu sploh ne nosi telefona, ma asistente:))

BigWhale ::

Mar ne povedo reference precej vec kot telefon ali avto? Kako sploh ugotovis kak avto ima nekdo? A posljes nekoga, da opreza za njim?

next3steps ::

Thuban je izjavil:

Invictus je izjavil:

Gambino je izjavil:

Stipex je izjavil:

Poleti sem bil na mednarodnem izobraĹževanju, kjer sem se pogovarjal z enim korejcem (J. Koreja seveda) in je rekel, da so Applovi telefoni, tablice in prenosniki pri ljudeh na viĹĄjih poloĹžajih postale kar nek standard, oz. so bolj zaĹželjena roba kot pa izdelki tamkajĹĄnih domaÄih firm.


Ni lepo lagati. To enostavno Ni res!

Seveda je.

Po celi bivĹĄi Jugi prodajalcev ne ĹĄljivijo pet posto, Äe nima vsaj Iphona. MacBook Air da ĹĄe nekaj na veljavi.

Par let nazaj mi je moj ruski ĹĄtudent povedal, da se v Rusiji sploh ne greĹĄ pogovarjat za nov projekt brez Appla. Thinkpada ĹĄe preĹživijo, ostalega sranje ne.


tole je pa samo eno navadno ĹĄirjenje laĹži.
Oziroma glede juge ti morda celo verjamem, ker so itak napaljeni na Adidas, njemaÄke avte in Apple.
Ozirom zdaj ko sem to napisal sem se spomnil da so rusi prav tako.

svaĹĄta, tvoja teorija je dejansko moĹžna.

Povsem možno. Imajo v JK mišljenje, da uvožen avto več pomeni. Ne bi bilo čudno, če bi isto veljalo za drugo tehnologijo.

BigWhale je izjavil:

Mar ne povedo reference precej vec kot telefon ali avto? Kako sploh ugotovis kak avto ima nekdo? A posljes nekoga, da opreza za njim?

Če se dovolj dolgo pogovarjaš z njim, ti ponavadi pove. Sploh če je avto malce dražji, nevsakdanji za malega človeka.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Ni treba. Samo ključe bo dal iz žepa na mizo. Prav tako telefon.

blackbfm ::

na take fore padajo samo površinski ljudje, taki ki jih zanima samo kič in ne vsebina:)

shadeX ::

"Kič" kakor ti temu praviš, je eden izmed pokazateljev uspeha v poslu, ki ga človek dela. Pa naj bo to obleka, avtomobil, ali pa telefon.

Logično je da za razpis delavke v mercatorju tega ne bomo pričakovali, niti to ni potrebno za zlagat izdelke na police. Drugo pa je, če se dela resen posel v katerem se obrača na stotisoče EUR / miljoni.

Človek, ki ima dober avto, lepo obleko, telefon višjega cenovnega razreda ima denar in zelo verjetno tudi reference oz. nekaj za pokazati s čim si je vse to prislužil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

blackbfm ::

Človek, ki ima dober avto, lepo obleko, telefon višjega cenovnega razreda ima denar in zelo verjetno tudi reference oz. nekaj za pokazati s čim si je vse to prislužil.


lahko je človek nategun ali pa životari da si loh privošči avto, torej ni to nujno pokazatelj uspeha.. iphone je pa v bistvu še najcenejša stvar, kokr sm reku, že vsak tretji otrok ga ima

shadeX ::

lahko je človek nategun ali pa životari da si loh privošči avto


Ne. Ker za resen posel bo še vedno moral pokazati kaj je človek v življenju naredil. Normalno, da se ne bojo samo na podlagi iPhona spuščali v posel.

Ampak pomemben je prvi pristop. Eno je da daš Huawei-ja/ Xiaomi-ja na mizo. Drugo je da daš obgrizeno jabolko gor. Avtomatsko te tudi družba gleda drugače.

V sloveniji sicer vsi vemo da je "foušarija" nacionalen šport. Nekje maja letos sem kupil iPhone 6S. Prej imel HTC M7. Ne bi menjal, ampak ga potrebujem za delo (razvoj appov). Pa ko se prvič pokažem zunaj, se je folk začel penit in prav lepo je bilo vidno kako so bili nekateri popolnoma rdeči. Seveda je bila do konca večera samo še debata o tem kako gnil je Apple, itd.. Seveda vsi drugi android userji.

Od takrat se s telefonom sploh ne kažem, oz. ga imam v etuiju iz katerega ni razvidno kateri telefon imam, prav tako sem spremenil ringtone.

Če bi mi kdo prej povedal da je to mogoče da se zgodi bi ga imel za norca.

shadeX ::

že vsak tretji otrok ga ima


Se tudi strinjam. Bil na telekomu s kolegico (kupuje nov telefon). Pa prideta 2 mulca, pokažeta kateri iPhone bi rada imela, fukneta 900€ na mizo in gresta skoz vrata z novim iPhonom 7.

Čez 5 min prideta spet dva (starejša moška) in eden pravi da bi tudi rad mel iPhone 7. Pa mu reče, da ne bo nič, ker mora še vse dolgove telekomu odplačat. lol

Uglavnem tukaj pri nas je Apple norija skoraj ušla iz rok. To ni več normalno.

shadeX ::

Se opravičujem za tretji post. Sem se spomnil še enega dogodka. Sem sicer hotel postat v temo Vzgoja otrok 2k16, ampak ker že o tem govorimo tukaj.

Ker se razumemo s temi osebami, bom zakril podatke, da se dotičen starš tega otroka ne najde v tej temi. Uglavnem tudi trend v šolah se spreminja okoli tega. Danes nisi "in" če nimaš iPhona v razredu. Žalostno je da se to dogaja tudi že med otroci v 5+ razredu. Zadeva je taka da nekdo od mojih bližnjih ima otroka, ki hodi v 5 razred. Za nujno komunikacijsko uporabo, so starši temu otroku kupili nek model Samsunga. Ne spomnim se točno modela, vem pa da v prosti prodaji stane (oz. je stal) nekje 270€. Pač mid range Samsung. Za takega mulca čez glavo.

Pa dobim informacijo, da so po 6 mesecih, starši temu otroku kupili iPhona. Sicer 5S, ampak nov, iz trgovine. Kot obrazložitev na vprašanje "kaj je manjkalo Samsungu", je bil odgovor da je bil otrok v šoli zmerjan s strani otrok in da si pač "manj vreden" oz. nisi "in" če nimaš Appla.

blackbfm ::

Ampak pomemben je prvi pristop. Eno je da daš Huawei-ja/ Xiaomi-ja na mizo. Drugo je da daš obgrizeno jabolko gor. Avtomatsko te tudi družba gleda drugače.


Ko sem stal v vrsti za iphone4, pa ga je nekdo potegnu iz žepa (kako ga je dobil predčasno bogvedi) je bil folk res wauu :O danes ko je pa zadeva na zalogi v vsaki trgovini pa ni več zanimiva in mi res ni jasno kako bi na kogarkoli lahko naredu vtis daljši od 5ih sekund

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Machete ::

Thuban je izjavil:


Pač... 2 človeka prideta do vas. Oba sta sicer oblečena enako ampak en pride v Mercedes c220, ima iphona in dell XPS ali macbook Pro, drugi pride s Citroen c4, ima Huaweja in kak Acer Aspire za 600 EUR.

Kdo mislite, da je uspešnejši? :)


Uspešnejši v čem?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Furbo ::

Meni je smešen folk, ki ti začne govorit kako bi si moral kupiti neke kitajske gare in prihraniti glede na iphone.

Me vedno spomne na enega butca, ki je delal v McD. Pridem do šalterja, naročim velik shake in mi začne razlagati, da imajo akcijo in sta dva mala cenejša od enega velikega in ista ali večja količina. Lepo rečem "Ne hvala, daj mi velikega".
Pa kar ni odnehal in še nakladal o prihranku.
Spet rečem "Ne hvala, 2 posodi mi nista praktični, hočem enega velikega".
Še naklada. Sem moral postati nevljuden, da je potem končno blagovolil prodati velik shake.

Vedno se spomnim na tega tepca, ko mi kak zaripel geek razlaga kako sem trapast, ker preferiram komfort proti nizki ceni.

Morda tudi kak poslovnež razmišlja podobno in pri potencialnih poslovnih partnerjih opazuje, kako nekdo špara na sebi. Morda si misli, kako bo šele sekal vogale pri čem manj pomembnem, npr. na poslovnem partnerju.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

andrejus ::

Ne razume kako je lahko iphone znak uspeha, ce stane prakticno isto kot samsung al pa LG al pa nek drug premium telefon. Dodas se tisto SD kartico in smo tam tam. Itak si ga lahko prakticno vsak privosci z 20 ali 25EUR na mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrejus ()

blackbfm ::

Pač... 2 človeka prideta do vas. Oba sta sicer oblečena enako ampak en pride v Mercedes c220, ima iphona in dell XPS ali macbook Pro, drugi pride s Citroen c4, ima Huaweja in kak Acer Aspire za 600 EUR.


baje ima eden od ustanoviteljev bitstampa točno takega citroena:D

Rias Gremory ::

Invictus je izjavil:

Gambino je izjavil:

Stipex je izjavil:

Poleti sem bil na mednarodnem izobraževanju, kjer sem se pogovarjal z enim korejcem (J. Koreja seveda) in je rekel, da so Applovi telefoni, tablice in prenosniki pri ljudeh na višjih položajih postale kar nek standard, oz. so bolj zaželjena roba kot pa izdelki tamkajšnih domačih firm.


Ni lepo lagati. To enostavno Ni res!

Seveda je.

Po celi bivši Jugi prodajalcev ne šljivijo pet posto, če nima vsaj Iphona. MacBook Air da še nekaj na veljavi.

Par let nazaj mi je moj ruski študent povedal, da se v Rusiji sploh ne greš pogovarjat za nov projekt brez Appla. Thinkpada še preživijo, ostalega sranje ne.

Torej če prav razumem bo firma raje najela tisto firmo ki uporablja Apple izdelke kot tisto, ki jih ne?
Čisto resno me zanima.

EDIT: Polepšal.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Heisenberg ::

sicer je tole vse skupaj že močno off topic ampak vseeno :)

Povem vam, da so danes hipsterji zelo bogati in ne furajo požrešnih avtov ala mercedes,bmw, porsce itd...nekateri tudi izpita za avto nimajo.
Pripelje se v golfu, ima samsunga S7 edge itd...


Sam recimo gledam na zadeve ravno obratno - iPhone pri meni pomeni da si ovca in da si podlegel pritisku družbe itd...

Sam se v bistvu kar izogibam vsemu main stream...se držim Oneplus one

Mato989 ::

Človek, ki ima dober avto, lepo obleko, telefon višjega cenovnega razreda ima denar in zelo verjetno tudi reference oz. nekaj za pokazati s čim si je vse to prislužil.


Čuješ shadeX a to tako kot ima izkušnje Paris Hilton recimo? :)

Verjetno bi shadeX zaposlil Paris Hilton da bi programirala če bi prišla z iphonom, ne pa programerja iz FERIja z huaweijem :P

TROLOLOL

shadeX ::

Verjetno bi shadeX zaposlil Paris Hilton da bi programirala če bi prišla z iphonom, ne pa programerja iz FERIja z huaweijem :P


Točno tako. Vsaj eden, ki je prebral celotno temo in razume kako se danes stvarem streže.

/s off

A si eden izmed tistih, ki ni dobil posla zato ker je na sestanek prinesel Xiaomija?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Furbo ::

Heisenberg je izjavil:

Sam se v bistvu kar izogibam vsemu main stream...se držim Oneplus one

Pametni telefoni niso main stream? ;)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

c3p0 ::

Heisenberg je izjavil:


Povem vam, da so danes hipsterji zelo bogati in ne furajo požrešnih avtov ala mercedes,bmw, porsce itd...nekateri tudi izpita za avto nimajo.
Pripelje se v golfu, ima samsunga S7 edge itd...


Moj merc žre precej manj kot prejšnji pežo, pa je skoraj duplo težji :)

Furbo ::

Ja ti avti z majhno porabo so nateg, tile hipsterji pa očitno ne vidijo dlje od nategunskih specifikacij.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

shadeX je izjavil:

Ni treba. Samo ključe bo dal iz žepa na mizo. Prav tako telefon.


Na sestanku kjer se sklepajo posli za stotisoce evrov ali pa milijonski posli, bo dal clovek iz zepa kljuce in telefon ter ju dal na mizo?! :))))

thramos ::

shadeX je izjavil:

V sloveniji sicer vsi vemo da je "foušarija" nacionalen šport. Nekje maja letos sem kupil iPhone 6S. Prej imel HTC M7. Ne bi menjal, ampak ga potrebujem za delo (razvoj appov). Pa ko se prvič pokažem zunaj, se je folk začel penit in prav lepo je bilo vidno kako so bili nekateri popolnoma rdeči. Seveda je bila do konca večera samo še debata o tem kako gnil je Apple, itd.. Seveda vsi drugi android userji.

Od takrat se s telefonom sploh ne kažem, oz. ga imam v etuiju iz katerega ni razvidno kateri telefon imam, prav tako sem spremenil ringtone.

Če bi mi kdo prej povedal da je to mogoče da se zgodi bi ga imel za norca.


Problem imaš z ljudmi, s katerimi se družiš. Če si obkrožen s takšnimi, ki so se zaradi katerega koli telefona na mizi sposobni začet penit in postajat rdeči, ni nič čudnega, da imaš zelo izkrivljen pogled na vlogo takšnih naprav že v zasebnem življenju, kaj šele poslovnem.

Takšni ljudje verjetno res sklepate posle na podlagi telefona ter ključev na mizi in ne pomembnih zadev, ampak ugibam, da pri tem dolgoročno niste preveč uspešni.

xmetallic ::

Thuban je izjavil:

hint.: od gozdarja pričakujem da ima najmanj Husqvarno ali Still. Od taksista pričakujem da ima Mercedes c220 dizel ali kaj primerljivega. Od bilokakšnega prodajnika pričakujem da ima najnovejši Iphone ali Samsung, drugače vem da ne zna prodati niti sebe, da bi dobil dostojno plačo......

tako pač gre. :P :)

Seveda pa ni nek hud razlog da bi nekoga "odjebal" ker nima iphona. se pa takoj vidi, da ne služi ravno "veliko", kar da misliti da ni najboljši v svojem poslu.


Bullshit na kvadrat. Lahk ma nekdo milijone na računu in je brez ajfona ker mu ta ne sede. Poznam primer. Plača da si vsak mesec kupi 12 ajfonov, v garaži služben mercedes za 120k EUR pa mu niti na pamet ne pride da bi kupu mac-a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

opeter ::

BigWhale je izjavil:

blackbfm je izjavil:

urejenost je že ok, ne štekam pa kakšno vezo ima iphone s tem


To pa zato, ker nimas pojma, kako se dela biznis.

Jest, ko pride nekdo na sestanek, recem tajnici, da naj ga na skrivaj poklice po telefonu. Ce se ne slisi taprav ringtone ga odjebem se preden potegne telefon iz zepa!


Haha, berem komentarje, da dol padeš. :D
Hvala, polepšali ste mi dan.

Cenim sarkazem na kubik v vseh zgoraj napisanih postih, sploh od VelikegaKita in Invictusa.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dexterboy ::

Jest sem bil včeraj na naši dislocirani enoti. Seveda, pa moja Nokia 1320 na mizi. Pa pripeljeta dva Varnosntnika gotovino. Reakcija:
"uuuaaaauuuu, ker pa hud telefon, a je večji od iphona? kateri je to model?"
Priznam, ostal sem brez replike :)
Glede na moj emšo bi raje videl debate na temo, ali so blondinke boljše od črnoklask, so brunetke z večjim obsegom zizik, so rdečelaske res najbolj vroče v pojstelji, ne pa nabijanje, da je iPHONE (i = izpiranje mozga) ah in oh in sploh. Torej lahko rečemo, da ima danes kmet z ajfonom najbolj debel krompir?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mufasa ::

Thuban je izjavil:

Od taksista pričakujem da ima Mercedes c220 dizel ali kaj primerljivega.


E, E220. >:D
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

harmony ::

Jaz nimam denarja niti za Citroena C4 niti za Golfa. Za naslednji job intervju bom najel za par dni enega dobrega audija in se kot tehnik tako prodajal. Mogoce bom lahko iztrzil vecjo placo.

iPhone pa imam...od firme seveda, ker toliko denarja nimam, da ga grem sam v stacuno iskat.

Heisenberg ::

p.s.

V prejšnji službi sem imel priložnost biti v družbi velikanov. (slovenski milijonarji so proti tem pravi reveži).
Bili so turki in rusi. V firmi dnevno obračajo milijone.
Oblečeni so bili v najdražje obleke, čevlje, kovčke itd... Na roki hude ure (se ne spoznam,a izgledale so vredne kot stanovanje v LJ).
V žepu suknjiča pa so imeli iPhone 5/5s ali kak drug MAJHEN android.
Debata je nanesla na telefone pa so si bili vsi kar enotni, da jim je najpomembnejša velikost, baterija in dober signal. To so bili njihovi službeni telefoni. Privat ga pa niso imeli, ker ko so bili privat so bili dosegljivi samo na hišni telefon (ker če so si že vzeli prosti so želeli biti resnično prosti)

Pa še to, bili so neverjetno dostopni. NIč hladni ali pa da bi se nosili tako kot naši pomembneži. Kar me je še najbolj šokiralo po 3 mesecih ko smo se ponovno videli, da so me pozravili po imenu (medtem ko sem jaz njihovega že zdavnej pozabil)

BigWhale ::

opeter je izjavil:

Cenim sarkazem na kubik v vseh zgoraj napisanih postih, sploh od VelikegaKita in Invictusa.


Invictus se ne heca. ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

opeter ::

BigWhale je izjavil:

opeter je izjavil:

Cenim sarkazem na kubik v vseh zgoraj napisanih postih, sploh od VelikegaKita in Invictusa.


Invictus se ne heca. ;>


Kaj resno misli? Kristus in hladen tuš! 8-O
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

shadeX ::

BigWhale je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ni treba. Samo ključe bo dal iz žepa na mizo. Prav tako telefon.


Na sestanku kjer se sklepajo posli za stotisoce evrov ali pa milijonski posli, bo dal clovek iz zepa kljuce in telefon ter ju dal na mizo?! :))))


Zakaj pa ne?

Jaz nikoli ključev in telefona nimam v žepu kadar sedim več časa. Ni mi ravno do tega da se mi ta zadeve valjajo po žepih. Vedno jih nekam odložim. Sploh odkar imam telefone z večjim ekranom.

Pa še v jajca mi telefon ne seva. Kaj je tu kaj spornega?

Mato989 ::

shadeX je izjavil:

BigWhale je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ni treba. Samo ključe bo dal iz žepa na mizo. Prav tako telefon.


Na sestanku kjer se sklepajo posli za stotisoce evrov ali pa milijonski posli, bo dal clovek iz zepa kljuce in telefon ter ju dal na mizo?! :))))


Zakaj pa ne?

Jaz nikoli ključev in telefona nimam v žepu kadar sedim več časa. Ni mi ravno do tega da se mi ta zadeve valjajo po žepih. Vedno jih nekam odložim. Sploh odkar imam telefone z večjim ekranom.

Pa še v jajca mi telefon ne seva. Kaj je tu kaj spornega?


Ko sem jaz hodil na razgovore sem telefon pustil v avtu :)

Gambino ::

Zanimivo, da begunci, ki prehajajo z daljnega vzhoda v večini uporabljajo same hude stroje od telefonov, iphone 5,6,7 , samsungov S5, S6, S7. Po definiciji nekaterih so to uspešni ljudje, svašta.

razcepljeni ::

Haha, še ena novica, ko so komentarji zanimivejši od novice same :D.

Očitno sem brez iphona s tri leta staro motorolo in devet let starim fordom definicija neuspešnega človeka (je pa res, da si raje večkrat privoščim kakšno potovanje :P)

Scaramouche ::

Lep prikaz kupcev Appla!

shadeX ::

Lep prikaz idiotov, ki še niso slišali besede "parodija".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Scaramouche ::

shadeX je izjavil:

Lep prikaz idiotov, ki še niso slišali besede "parodija".


damn why did you spoil it here...

shadeX ::

Ker bo še kdo mislil da je res.

hojnikb ::

sj bo kmal tko, sam da nebo clickwheel ampak ena oled/e-ink plošča z tipkovnico po izbiri
#brezpodpisa
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applovi poslovni rezultati: prodaja iPhonov še naprej pada (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7024191 (21033) no comment
»

Apple sklenil najuspešnejši prvi kvartal (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7117742 (14405) zmaugy
»

Apple odlično

Oddelek: Novice / Rezultati
2811922 (9713) solatko
»

Apple s padcem prihodkov razočaral (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Rezultati
16643176 (39278) sandmodnigga

Več podobnih tem