» »

Daljinec - hitro praznenje baterije

Daljinec - hitro praznenje baterije

jopar ::

Imam daljinec Logitech Harmony Smart Control z nenavadnim problemom. Baterija se mu namreč v parih dneh izprazni. Kje bi lahko bil problem? Vezje in kontakte sem že pregledal, ga sčistil in zgleda vse OK. Najbrž ni druge kot nabaviti novega?

St235 ::

menjat baterijo?

harvey ::

Baterija je lahko tudi že nova "švoh", sploh kitajski no name stuff, ki ga je ogromno.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

fpbs ::

Vsporedno z baterijami je vezan en elektrolit, ki je lahko defekten in prezni baterijo.

janezvalva ::

v serijo z baterijo zveži eno stikalo, ko daljinca ne uporabljaš izklopiš stikalo


 .

.

Zgodovina sprememb…

jopar ::

Sprobal sem že vse mogoče baterije. Kitajske zdržijo 2 dni, duracell pa 5. Elektrolit menjat pa najbrž ni mogoče, glede na to da je najbrž v velikosti 1/4 riža? Ta s stikalom ni slaba ne, sploh eno tako skrito stikalo bi bilo kul, da lahko samo jaz šaltam, žena pa otroci pa ne morejo :) Najbrž bo le treba novega nabavit.

Han ::

Tak daljinec bi moral bit delan za 3A baterije, ne pa gumbek, ki se pri malo večji uporabi takoj izprazni... Poskusi še z Varto. Slednja mi drži nenormalno dolgo v kolesarskem števcu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izumitelj litij-ionskih baterij izumil nove baterije

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4112329 (9231) opeter
»

bliskanje iz vtičnice

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
287260 (4383) negotiator
»

življenjska doba baterij v brezžičnih miškah

Oddelek: Kaj kupiti
444882 (3563) opeter
»

Je UPS baterija lahko škodljiva za zdravje ???

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
191858 (1527) Pyr0Beast

Več podobnih tem