» »

bet365 izplačilo

bet365 izplačilo

Temo vidijo: vsi
«
1
2

lisaac ::

Lp,

Na bet365.com sem si priigiral nekaj denarja, sedaj bi si ga rad pa izplačal, ker pa to počnem prvič imam nekaj vprašanj..
Na bet account sem si naložil denar preko PaySafe kartice, denar bi pa rad dobil na svojo kartico (sem namreč lastnik kartice NLB - Maestro - Zlati račun), pa me zanima če je na to kartico sploh možno nalagat denar iz stavnice ali potrebujem katero drugo kartico?

Lp

L

paraboŁa ::

Če imaš možnost bank-transferja si lahko preneseš na trr, ki si ga navedel ob registraciji. Drugače pa bo treba poiskat kak drug način.

konspirator ::

Izplačilo bo šlo lahko samo na tvoj trr.

Za v bodoče si uredi skrill/neteller mc kartico.

Zgodovina sprememb…

90anze ::

če si nakažeš priigran denar na TRR kako je potem s davkom in dohodnino?

mgermo ::

Poker ni obdavčen, kako je pa z športnimi stavami pa ne vem.

90anze ::

sej po moje ko je enkrat denar nakazan ni niti pomebno ali je od pokra ali od stav. nakazilo je pač nakazilo. Mislim da ti nobeden ne more nič saj ne vejo na kakšen način si priigral denar.

ales85 ::

Ravno v tem je problem, da ne vejo. Če je tega denarja dovolj in ti ne znaš/nočeš pojasniti izvora, ti ga bodo pač obdavčili po 70% stopnji. Misliš, da se bodo sekirali oni ali ti? :)

vezalke ::

Pri nas (vsaj zaenkrat) velja zakon, da se dobički iz pokra in stav iz naslova tujih spletnih prirediteljev ne štejejo v dohodnino in tudi niso obdavčeni. Preverjeno!

St235 ::

To, da nekaj ne šteje v dohodnino oziroma ni obdavčeno ne pomeni, da ne rabiš tega dohodka prijaviti. Predvsem od višine zneska pa je odvisno ali se bo kdo v to spotaknil. Če se pogovarjamo o tem, da si enkrat na leto nakažeš 500€ potem se s tem ne bo obremenjeval nihče, če si vsak mesec 5000 pa boš hitro na radarju FURS.

CoreySteel ::

St235 je izjavil:

To, da nekaj ne šteje v dohodnino oziroma ni obdavčeno ne pomeni, da ne rabiš tega dohodka prijaviti.

Se ne šteje kot dohodek.

St235 je izjavil:


Predvsem od višine zneska pa je odvisno ali se bo kdo v to spotaknil. Če se pogovarjamo o tem, da si enkrat na leto nakažeš 500€ potem se s tem ne bo obremenjeval nihče, če si vsak mesec 5000 pa boš hitro na radarju FURS.

V teoriji res, ampak dobitki ne veljajo za dohodek, niso obdavčeni in izvor denarja lahko brez težav dokažeš (če bi bilo potrebno). V praksi pa se v 15-ih letih od kar sem v tem, še nihče ni spotaknil ob nikogar. Pa govorim tukaj o "5000 vsak mesec" in več.

Mimogrede, po novem zakonu bo preverjena vsaka transakcija nad 2000 €.
Twitter: @CoreySteel_

avtek ::

Obujam staro temo.

Je zadeva še vedno takšna, kot govorite? Je problem če si v razmaku 2-3 mesecev iz Bet365 nakažem 5000 EUR?

Lp

Twixz ::

Da ne odpiram nove teme, a je prepovedano nakazati denar na račun na estavah, ga potem nakazati na svoj NLB račun in ga potem dvigniti?
Prišparaš 14€ al kolko je provizije za dvig, zato me zanima :D

WaterBoy ::

Resno služite take vsote?

PunkDude ::

avtek je izjavil:

Obujam staro temo.

Je zadeva še vedno takšna, kot govorite? Je problem če si v razmaku 2-3 mesecev iz Bet365 nakažem 5000 EUR?

Lp

Nakaži na Skrill, noben te ne čekira.

kjut ::

Ce bojo hotl te bojo...za enkrat se to se pusti, ker ni automatske mednarodne povezane tehnologije za to...mozn da bo kej davk za nazaj upaljen ce se to vzpostav in zahteva kdo bi vedu...back trace ostane. Pol pa oO, puszmo se presenett

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

St235 ::

Twixz je izjavil:

Da ne odpiram nove teme, a je prepovedano nakazati denar na račun na estavah, ga potem nakazati na svoj NLB račun in ga potem dvigniti?
Prišparaš 14EUR al kolko je provizije za dvig, zato me zanima :D

Dokler si sposoben dokazat izvor ter da so placane vse predpisane dajatve, potem si lahko denar prenakazujes do nezavesti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Tombi777 ::

Twixz je izjavil:

Da ne odpiram nove teme, a je prepovedano nakazati denar na račun na estavah, ga potem nakazati na svoj NLB račun in ga potem dvigniti?
Prišparaš 14€ al kolko je provizije za dvig, zato me zanima :D


Ni prepovedano, sam pol leta se načakaš :)

Vsa nakazila dobitkov iz vašega računa so brezplačna. V primeru, ko ste podali zahtevek za izplačilo sredstev, ki ste jih na konto nakazali in jih niste porabili za igre, lahko ta sredstva dvignete šele po preteku 180 dni od dneva nakazila.

avtek ::

Omenjali ste skrill. Tam pa ni sledenja (TRR), bi lahko naložil na skrill in brez problema dvignil kje drugje, drugače je še vedno sledenje da je iz "neznanega izvora" na moj TRR prišlo 5k € ?

CoreySteel ::

avtek je izjavil:

Obujam staro temo.

Je zadeva še vedno takšna, kot govorite? Je problem če si v razmaku 2-3 mesecev iz Bet365 nakažem 5000 EUR?

Lp


Še vedno je vse enako, nobenega problema ni z nobenim nakazilom. Višina ne igra vloge.
Twitter: @CoreySteel_

sparovcek2 ::

Samo tako, mimogrede. Trump kvota 2.2.

2016 smo dobili x4. Zdi se mi res dober deal, saj prakticno nima konkurence. Ali se pac motim ?
Stave se pobirajo do novembra.

Zgodovina sprememb…

Kleemen ::

A ni uradno po zakonu, da moraš imeti vse račune v tujini (predvidevam da tudi Skrill) registirane na Fursu? Če jih nimaš je kazen 1200eur. Baje da ne komplicirajo za majhne vsote, ampak če bodo ugotovili da si si nakazal 5000eur je pa že kar znesek in zna bit problem. Nevem nisem siguren, jaz bi se prej malo pozanimal kako je s tem, da ne bo problemov. Drugače si na in iz bet365 občasno izplačam par eur iz in nazaj na Viso v zadnjih letih ni bilo problemov, res pa da znesek izplačila nikoli ni bil nad 500eur.

antartide ::

če si nakažem iz svojega NKBM računa na banka intesa san paolo.. ne bom valda dvakrat plačal davka?
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Kleemen ::

sparovcek2 je izjavil:

Samo tako, mimogrede. Trump kvota 2.2.

2016 smo dobili x4. Zdi se mi res dober deal, saj prakticno nima konkurence. Ali se pac motim ?
Stave se pobirajo do novembra.


Warren 3.60, Biden 7.50 po kvotah je Warren kar velika konkurenca, vsi ostali bolj težko. Ne spremljam toliko politike, če je kdo tukaj ki se dobro spozna na ameriške volitve naj javi in naložimo jurja gor. :D Nevem pa zakaj bi bil v Ameriki tako velik favorit, glede na to da ga povsod po svetu kritizirajo. :D

antartide ::

se spoznam na zda politiko in ne bom nalagal na stavnico niti centa in nikoli v lajfu nisem. Najdte si boljše hobije oziroma odvisnosti.
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: louser ()

Kleemen ::

? :D

Stave nimajo nobene veze s hobijem, če jih znaš igrat. 90% ljudi igra stave za "hobi" in ponavadi z 10 in več pari na listku in vplačilom 1-5eur. Sam sem igral (ne več, samo ko je kakšen res dober pick) stave 10 let in imel mesečno minimalno plačo, ampak za profesionalno igranje gre ogromno časa (več ur dnevno) in tudi vložki ponavadi niso majhni. Treba pa bit z glavo pri stvari in izbrati samo najboljše pare, kdaj tudi samo par pravih parov mesečno in na tisto dobro odigrat. V nasprotnem primeru ne bo rezultatov, ampak samo "hobi".

antartide ::

ja kot moj frend k je porabu 20k € in še vedno ne more nehat.. včasih ko smo v družbi ga vidiš na telefončku gleda stave kako potekajo. bolezen sorry
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

CoreySteel ::

Kleemen je izjavil:

A ni uradno po zakonu, da moraš imeti vse račune v tujini (predvidevam da tudi Skrill) registirane na Fursu? Če jih nimaš je kazen 1200eur. Baje da ne komplicirajo za majhne vsote, ampak če bodo ugotovili da si si nakazal 5000eur je pa že kar znesek in zna bit problem. Nevem nisem siguren, jaz bi se prej malo pozanimal kako je s tem, da ne bo problemov. Drugače si na in iz bet365 občasno izplačam par eur iz in nazaj na Viso v zadnjih letih ni bilo problemov, res pa da znesek izplačila nikoli ni bil nad 500eur.


Skrilla/Netellerja in druge e-denarnice ni potrebno prijavljati, ker ni osebni račun. 100%. Vir: FURS

Tudi če bi bil znesek izplačil (precej) večji kot 500 € ne bi bilo problemov.

antartide je izjavil:

ja kot moj frend k je porabu 20k € in še vedno ne more nehat.. včasih ko smo v družbi ga vidiš na telefončku gleda stave kako potekajo. bolezen sorry

Če misliš da ima ta tvoj frend težave, mu pomagaš. Sej si frend.
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

antartide ::

mu govorim vsakič ko ga vidim, pa ne posluša.
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Kleemen ::

antartide je izjavil:

ja kot moj frend k je porabu 20k € in še vedno ne more nehat.. včasih ko smo v družbi ga vidiš na telefončku gleda stave kako potekajo. bolezen sorry


To je bolezen in za na zdravljenje, drugače ne bo šlo. Ne pa metat vseh v isti koš, stavnice služijo z 90% takšnega folka, ki igra za "hobi" in meče denar proč. Par % je profesionalcev, ki igra samo najboljše picke parkrat na mesec in ko je treba odigrat odigra za prav in zasluži. Nekateri pa igrajo 5x na dan vse živo samo zato da igrajo, kar je dolgoročno 100% minus.

antartide ::

Kleemen je izjavil:

antartide je izjavil:

ja kot moj frend k je porabu 20k € in še vedno ne more nehat.. včasih ko smo v družbi ga vidiš na telefončku gleda stave kako potekajo. bolezen sorry


To je bolezen in za na zdravljenje, drugače ne bo šlo. Ne pa metat vseh v isti koš, stavnice služijo z 90% takšnega folka, ki igra za "hobi" in meče denar proč. Par % je profesionalcev, ki igra samo najboljše picke parkrat na mesec in ko je treba odigrat odigra za prav in zasluži. Nekateri pa igrajo 5x na dan vse živo samo zato da igrajo, kar je dolgoročno 100% minus.

zame je to kot alkohol in ostalo,

Eno pivo... pa dve pive... pa tri pive... Pa pivo vsak dan, alkoholik.
Heroin, probajo enkrat, baje je usodni prvi da.. Narkoman

Stave,

Samo malo bom, pa si že noter, odvisnost... Edina dobra stava je tista k ne obstaja... Niti enega centa porabit na stavah in igrah na srečo je edina dobra opcija, vse ostalo so izgovori.

Drugače na zdravljenje malo morgen, ne moreš mu nič, ne razume kaj mu kolegi govorimo in penzija od očeta lepo gre v stavice in pol mu zmanjka za osnovno.
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Alien123 ::

antartide je izjavil:

Kleemen je izjavil:

antartide je izjavil:

ja kot moj frend k je porabu 20k € in še vedno ne more nehat.. včasih ko smo v družbi ga vidiš na telefončku gleda stave kako potekajo. bolezen sorry


To je bolezen in za na zdravljenje, drugače ne bo šlo. Ne pa metat vseh v isti koš, stavnice služijo z 90% takšnega folka, ki igra za "hobi" in meče denar proč. Par % je profesionalcev, ki igra samo najboljše picke parkrat na mesec in ko je treba odigrat odigra za prav in zasluži. Nekateri pa igrajo 5x na dan vse živo samo zato da igrajo, kar je dolgoročno 100% minus.

zame je to kot alkohol in ostalo,

Eno pivo... pa dve pive... pa tri pive... Pa pivo vsak dan, alkoholik.
Heroin, probajo enkrat, baje je usodni prvi da.. Narkoman

Stave,

Samo malo bom, pa si že noter, odvisnost... Edina dobra stava je tista k ne obstaja... Niti enega centa porabit na stavah in igrah na srečo je edina dobra opcija, vse ostalo so izgovori.

Drugače na zdravljenje malo morgen, ne moreš mu nič, ne razume kaj mu kolegi govorimo in penzija od očeta lepo gre v stavice in pol mu zmanjka za osnovno.


še dobro, da si še devičn. Pol bi hitro lahko nimfoman postal. Drži se tega.

avtek ::

En dan v službo, drug dan v službo, tretji dan v službo (je že sreda :O). Deloholik.

sparovcek2 ::

Na pamet bi rekel da je s stavami zelo tezko dobiti edge - profitabilnost na dolgi rok. Verjetno tu in tam komu uspe, ampak od tega pomoje zivi precej manj kot 1% udelezencev. Statistike so verjetno se slabse kot pri trgovanju.

Za trumpa je kvota 2.2, moznost zmage pa je pomoje precej visja kot 50%. Ne glede na rezultat, se mi zdi to dobra stava. Mislim da v kolikor ni bilo recesije, je bil skoraj vedno ponovno izvoljen ze predsedujoci.

CoreySteel ::

Pri stavah je še problem, ker če imaš edge in staviš sistematično, ti marsikatera stavnica omeji max bet in si mrzel. Tako da ostane le peščica strani. Na kakšno ala Pinnacle se pa Slovenci niti več ne moremo registrirati.
Twitter: @CoreySteel_

Kleemen ::

Če je value v stavi se sigurno splača vplačat nekaj v stavo. Ni mi pa jasno kako je lahko tako velik favorit za ponovno izvolitev glede na to da ga nihče ne "mara". :D No mogoče je med američani drugače..

reeves ::

antartide je izjavil:

zame je to kot alkohol in ostalo,

Eno pivo... pa dve pive... pa tri pive... Pa pivo vsak dan, alkoholik.
Heroin, probajo enkrat, baje je usodni prvi da.. Narkoman

Stave,

Samo malo bom, pa si že noter, odvisnost... Edina dobra stava je tista k ne obstaja... Niti enega centa porabit na stavah in igrah na srečo je edina dobra opcija, vse ostalo so izgovori.

Drugače na zdravljenje malo morgen, ne moreš mu nič, ne razume kaj mu kolegi govorimo in penzija od očeta lepo gre v stavice in pol mu zmanjka za osnovno.

Ah, ne bluzi. 99% ljudi pije pivo pa to ne pomeni, da so vsi alkoholiki.

Tudi pri stavah imaš seveda odvisnike. Večina pa jih igra za hobi za majhne zneske. Večinoma so nekje na nuli ali v majhnem minusu. Igraš kombinacijo za par evrov, nabiješ kvoto na 20+ pa če rata, rata.

Da se pa tudi živeti od tega, ampak moraš biti pa res v tem. Potem igraš pa 100€+ na singlce.

avtek je izjavil:

Obujam staro temo.

Je zadeva še vedno takšna, kot govorite? Je problem če si v razmaku 2-3 mesecev iz Bet365 nakažem 5000 EUR?

Lp

Kar se tiče izplačil. Zneski nad 300€ so obdavčeni. Na estavah se ti davek avtomatsko odbije že pri dobitku (še pred nakazilom) tako, da tukaj ni nobenih naknadnih obveznosti. Zato se bolj splača igrati več listkov in držati dobitek pod 300€. Pri straneh v tujini so pa izplačila večja (nad 300€), ker davek ni odštet, si pa dolžan javiti FURS-u prejemek. Ali boš to storil ali ne, je pa odvisno od tebe. Davka je 15%.

Zdaj, ali je problem pri tvojih nakazilih? Problem je, ker boš utajil davek, ampak to najbrž že veš in te zanima, če te bodo dobili pri tem. Mislim, da ti noben ne more ničesar zagotoviti, osebno pa mislim, da je možnost, da te dobijo majhna.

Horas ::

Ah, ne bluzi. 99% ljudi pije pivo pa to ne pomeni, da so vsi alkoholiki.

seveda pomeni da so. če morajo vsak dan spit enga dva tri...

neverlucky ::

Kleemen je izjavil:

Če je value v stavi se sigurno splača vplačat nekaj v stavo. Ni mi pa jasno kako je lahko tako velik favorit za ponovno izvolitev glede na to da ga nihče ne "mara". :D No mogoče je med američani drugače..


Ne poznas toliko situacije v ZDA. Mogoce ga imajo tam radi in kolikor vem ima se kar veliko podporo.

Podobno kot splosno mnenje o Putinu in rusih. Mnenje je, da Putina sovrazijo, medtem ko on uziva eno najvecjih podpor v zgodovini.

katimm ::

reeves je izjavil:

antartide je izjavil:

zame je to kot alkohol in ostalo,

Eno pivo... pa dve pive... pa tri pive... Pa pivo vsak dan, alkoholik.
Heroin, probajo enkrat, baje je usodni prvi da.. Narkoman

Stave,

Samo malo bom, pa si že noter, odvisnost... Edina dobra stava je tista k ne obstaja... Niti enega centa porabit na stavah in igrah na srečo je edina dobra opcija, vse ostalo so izgovori.

Drugače na zdravljenje malo morgen, ne moreš mu nič, ne razume kaj mu kolegi govorimo in penzija od očeta lepo gre v stavice in pol mu zmanjka za osnovno.

Ah, ne bluzi. 99% ljudi pije pivo pa to ne pomeni, da so vsi alkoholiki.

Tudi pri stavah imaš seveda odvisnike. Večina pa jih igra za hobi za majhne zneske. Večinoma so nekje na nuli ali v majhnem minusu. Igraš kombinacijo za par evrov, nabiješ kvoto na 20+ pa če rata, rata.

Da se pa tudi živeti od tega, ampak moraš biti pa res v tem. Potem igraš pa 100€+ na singlce.

avtek je izjavil:

Obujam staro temo.

Je zadeva še vedno takšna, kot govorite? Je problem če si v razmaku 2-3 mesecev iz Bet365 nakažem 5000 EUR?

Lp

Kar se tiče izplačil. Zneski nad 300€ so obdavčeni. Na estavah se ti davek avtomatsko odbije že pri dobitku (še pred nakazilom) tako, da tukaj ni nobenih naknadnih obveznosti. Zato se bolj splača igrati več listkov in držati dobitek pod 300€. Pri straneh v tujini so pa izplačila večja (nad 300€), ker davek ni odštet, si pa dolžan javiti FURS-u prejemek. Ali boš to storil ali ne, je pa odvisno od tebe. Davka je 15%.

Zdaj, ali je problem pri tvojih nakazilih? Problem je, ker boš utajil davek, ampak to najbrž že veš in te zanima, če te bodo dobili pri tem. Mislim, da ti noben ne more ničesar zagotoviti, osebno pa mislim, da je možnost, da te dobijo majhna.


prvic slisim za kaj takega da te obdavčijo 15%!? sem klical na FURS in so rekli, da ni nobenega davka ker je to črna luknja... pa je bil malo večji znesek kot 300€ :D tako da z nakazili ni panike, pač ni obdavčeno!

reeves ::

Horas je izjavil:

Ah, ne bluzi. 99% ljudi pije pivo pa to ne pomeni, da so vsi alkoholiki.

seveda pomeni da so. če morajo vsak dan spit enga dva tri...

Kje pa sem trdil, da morajo spiti vsak dan enga, dva, tri,...??? Veliko jih kaj spije samo za vikend npr.
Očitno ne poznaš razlike med občasnim pitjem in odvisnostjo.

katimm je izjavil:

prvic slisim za kaj takega da te obdavčijo 15%!? sem klical na FURS in so rekli, da ni nobenega davka ker je to črna luknja... pa je bil malo večji znesek kot 300€ :D tako da z nakazili ni panike, pač ni obdavčeno!

Kliči še enkrat in jih prosi, da ti pojasnijo kaj velja za klasične igre na srečo in kaj za posebne igre na srečo. In kam spadajo katere igre.

Če gre torej za posebne igre na srečo, se te v večini evropskih držav (po domicilni davčni zakonodaji) ne obdavčujejo z davkom, ki je vsebinsko soroden slovenskemu davku na dobitke od iger na srečo.

V primeru, da gre za klasične igre na srečo, pa se dobitki ponavadi obdavčujejo na način, da davek izračuna in od dobitka odtegne prireditelj klasične igre na srečo po stopnji, ki velja v državi rezidentstva prireditelja igre na srečo.


https://www.racunovodja.com/Clanek/1728

Twixz ::

Poznam človeka, 500€ na mesec dobi s stavami.
Igra samo nogomet, samo neke x lige, v smislu Iran, Irak, itd.

Jaz sem enkrat na Facebooku "zvohal" eno stran za stave, čist x šport. 10€ sem mel na računu, objavi tip 5 parov, kvota 36, vplačam, dobim..
Od takrat naprej nisem več stave napisal.
Kolega je zasvojilo, ko je stavil na Crystal Palace proti Unitedu nedolgo nazaj, kvota je bila 20, potem pa še na Norwich proti Cityju, kvota 25. Sicer ne vem koliko je dobil ampak od takrat naprej stavi in mislim da je že v minusu. :D
Zanimivi so mi ljudje, ki plačajo 25€ za zaprto skupino na Facebooku da dobijo 2-3 listke na teden ki sploh ne veš a bodo dobitni :D

Ko so na estavah uvajali stave v živo je bil pa itak profit na Snookru neverjeten. Če si spremljal v živo tekmo na Eurosportu in zraven imel odprte še stave v živo in da si se malo spoznal, uff, hitro 100€ na tekmo ob primernem vložku. Potem so to valda spremenili.

Kar se tiče alkoholika, alkoholik je tisti ko ve kdaj se gostilna odpre.
Tisti ki gre po delovnem dnevu na pivo, dva.. Je pomoje človek, ki zna poskrbeti zase :D

buttcrack ::

reeves je izjavil:

Horas je izjavil:

Ah, ne bluzi. 99% ljudi pije pivo pa to ne pomeni, da so vsi alkoholiki.

seveda pomeni da so. če morajo vsak dan spit enga dva tri...

Kje pa sem trdil, da morajo spiti vsak dan enga, dva, tri,...??? Veliko jih kaj spije samo za vikend npr.
Očitno ne poznaš razlike med občasnim pitjem in odvisnostjo.

katimm je izjavil:

prvic slisim za kaj takega da te obdavčijo 15%!? sem klical na FURS in so rekli, da ni nobenega davka ker je to črna luknja... pa je bil malo večji znesek kot 300€ :D tako da z nakazili ni panike, pač ni obdavčeno!

Kliči še enkrat in jih prosi, da ti pojasnijo kaj velja za klasične igre na srečo in kaj za posebne igre na srečo. In kam spadajo katere igre.

Če gre torej za posebne igre na srečo, se te v večini evropskih držav (po domicilni davčni zakonodaji) ne obdavčujejo z davkom, ki je vsebinsko soroden slovenskemu davku na dobitke od iger na srečo.

V primeru, da gre za klasične igre na srečo, pa se dobitki ponavadi obdavčujejo na način, da davek izračuna in od dobitka odtegne prireditelj klasične igre na srečo po stopnji, ki velja v državi rezidentstva prireditelja igre na srečo.


https://www.racunovodja.com/Clanek/1728

Jaz tudi pravim da ni davka na poker, casino in stavne dobitke.

Ras003 ::

V zakonodaji pise da davek mora odtegniti od dobicka prireditelj igre na sreco se pravi ce igras na BET365 bi davek mogli placati oni od vskega dobitka vecjega od 300EUR.Tako da ti ni potrebno nic prijavljati na DURS.

Isto velja za dohodnino, ni ti potrebno placati oz prijavljati nic, ker se igre na sreco ne stejejo kot osebni dohodek.

CoreySteel ::

reeves je izjavil:

Horas je izjavil:

Ah, ne bluzi. 99% ljudi pije pivo pa to ne pomeni, da so vsi alkoholiki.

seveda pomeni da so. če morajo vsak dan spit enga dva tri...

Kje pa sem trdil, da morajo spiti vsak dan enga, dva, tri,...??? Veliko jih kaj spije samo za vikend npr.
Očitno ne poznaš razlike med občasnim pitjem in odvisnostjo.

katimm je izjavil:

prvic slisim za kaj takega da te obdavčijo 15%!? sem klical na FURS in so rekli, da ni nobenega davka ker je to črna luknja... pa je bil malo večji znesek kot 300€ :D tako da z nakazili ni panike, pač ni obdavčeno!

Kliči še enkrat in jih prosi, da ti pojasnijo kaj velja za klasične igre na srečo in kaj za posebne igre na srečo. In kam spadajo katere igre.


Res da gre pri stavah za klasično igro na srečo, ampak davek bi moral odvesti prireditelj, ki ga ne. Igralec ni v prekršku. 100%, večkratni odgovor s FURS-a.
Twitter: @CoreySteel_

Cloudman ::

Kaj se dogaja s tem stavami? bet365 mi sploh ne odpre, bwin tudi ne.
Se je mozno kje registrirat kot rezident slovenije?
Bi stavil za hec valda.
Corey, je poker se profitabilen, kaj delas ti alpa pjerdbrt te dni?

CoreySteel ::

Bet365 je blokiran s strani naših ISP-jev, tako da je potrebno spremeniti DNS strežnike v Googlove in lahko odpreš stran in se registriraš. Sprejemajo Slovence.
http://si.pokerpro.cc/novice/1343-inter...

Bwina že lep čas ni več v Sloveniji, je pa zato PartyPoker, ki je identičen kar se tiče stav in pokra, ker gre za isto firmo in sta na istem omrežju. Enako kot pri Bet365 je pa tudi tukaj treba spremeniti DNS-je.

Poker je seveda še profitabilen :)
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

reeves ::

CoreySteel je izjavil:

Res da gre pri stavah za klasično igro na srečo, ampak davek bi moral odvesti prireditelj, ki ga ne. Igralec ni v prekršku. 100%, večkratni odgovor s FURS-a.

Ja, ta del me malo mede. Vem, da je davek treba plačati pri klasičnih igrah in, da bi ga moral prireditelj. Ampak ga ponavadi ne.

Kaj točno to pomeni, zame?
- ali sem dolžan prijaviti znesek in mi bo FURS obračunal davek (ker ga prireditelj ni)?
- moram prijaviti nakazilo, ampak mi davka ni potrebno plačati (ker bi ga moral prireditelj)?
- mi sploh ni potrebno prijavljati teh nakazil?

buttcrack ::

Ni ti treba prijavit. V kolikor te država vpraša od kod ti cekini, poveš da je od gamblinga in rečejeo ok, hvala lepa. Mogoče bo treba kakšen screenshot še pokazat.

CoreySteel ::

reeves je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Res da gre pri stavah za klasično igro na srečo, ampak davek bi moral odvesti prireditelj, ki ga ne. Igralec ni v prekršku. 100%, večkratni odgovor s FURS-a.

Ja, ta del me malo mede. Vem, da je davek treba plačati pri klasičnih igrah in, da bi ga moral prireditelj. Ampak ga ponavadi ne.

Kaj točno to pomeni, zame?
- ali sem dolžan prijaviti znesek in mi bo FURS obračunal davek (ker ga prireditelj ni)?
- moram prijaviti nakazilo, ampak mi davka ni potrebno plačati (ker bi ga moral prireditelj)?
- mi sploh ni potrebno prijavljati teh nakazil?

Nič ti ni treba prijavljati, niti ne moreš, ker ni nič za prijaviti.

buttcrack je izjavil:

Ni ti treba prijavit. V kolikor te država vpraša od kod ti cekini, poveš da je od gamblinga in rečejeo ok, hvala lepa. Mogoče bo treba kakšen screenshot še pokazat.

Tako. Tako je v teoriji, v praksi pa še nisem doživel/slišal, da bi kogar koli spraševali za kakršen koli znesek, magari šestmestni. Vidijo da pride denar z gambling strani in je zgodba zaključena.
Twitter: @CoreySteel_

reeves ::

@butch3r, @CoreySteel

Hvala za info obema. Ne vem zakaj sem imel v glavi, da je treba vse prihodke iz tujine prijaviti FURS-u.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skrill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10224091 (2318) Marko61
»

Dostop do bwin.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8145478 (16106) Andro457
»

Prijava računov iz tujine - Leupay

Oddelek: Loža
489382 (6991) jype
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820953 (11146) Dzhimen
»

Pokerstars - izplačilo

Oddelek: Loža
158836 (2916) baxon

Več podobnih tem