» »

bet365 izplačilo

bet365 izplačilo

Temo vidijo: vsi
1
2
»

sparovcek2 ::

Kaj pa ve morda kdo glede spread bettinga? V UK je spread betting klasificirano kot gamblanje in je oprosceno davkov. Kaj pa v SLO?

CoreySteel ::

V zakonu tega ni, tako da moraš kar na FURS vprašat.

@Mitjaa24 lol, si ti res dodal mojemu citatu nek link?
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

inferno666 ::

https://www.fu.gov.si/davki_in_druge_da...

Do 300 eur na dobitek ni obdavčeno.

avtek ::

CoreySteel je izjavil:

V zakonu tega ni, tako da moraš kar na FURS vprašat.

@Mitjaa24 lol, si ti res dodal mojemu citatu nek link?



Reklama je reklama :D:))

CoreySteel ::

inferno666 je izjavil:

https://www.fu.gov.si/davki_in_druge_da...

Do 300 eur na dobitek ni obdavčeno.

Že, ampak to bi morale odvseti tuje stavnice, ki ne, zato ni davka.
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

nokaut240 ::

Ali je sploh dovoljeno prejeti dobitke iz bet365 na TRR glede na to, da je dostop do te stavnice blokiran (razen preko alternativnih url)?

jonystar ::

Na T2 dostop ni blokiran.

Kvinta ::

Pri meni tud ni nič blokirano.

Nakažem si kr na Viso. Za davke mi dol visi jih plačujem vse.

Drugač pa majo eni tud Skrill
A.C.A.B

Skyman ::

Preko telefona dostopas vecina preko alternativnih url odvisno od operaterja.Na PC si pa google DNS vpises in zadeva deluje.
Izplacila bp

Uros!no ::

Kvinta je izjavil:

Pri meni tud ni nič blokirano.

Nakažem si kr na Viso. Za davke mi dol visi jih plačujem vse.

Drugač pa majo eni tud Skrill


Pogledam https://bettingdude.com in vidim, da je večina znanih stavnic delujočih kjer se pojavi slovenska zastava.

Izmed naštet (med top 10), ne deluje le Betfair.

Je pa res, da imam DNS od Googla (8.8.8.8 in 8.8.4.4)

reeves ::

nokaut240 je izjavil:

Ali je sploh dovoljeno prejeti dobitke iz bet365 na TRR glede na to, da je dostop do te stavnice blokiran (razen preko alternativnih url)?

Jaz sem nekaj časa igral poker na Bet at Home, ki je tudi blokiran, pa nisem imel težav z izplačevanjem oz. mi nikoli ni nihče nič težil.

Sedaj sem pa itak nazaj na Pokerstarsu, ki je spet v Sloveniji od marca naprej.

CoreySteel ::

nokaut240 je izjavil:

Ali je sploh dovoljeno prejeti dobitke iz bet365 na TRR glede na to, da je dostop do te stavnice blokiran (razen preko alternativnih url)?


Je dovoljeno prejemati, ja.
So pa strani blokirane s strani nekaterih naših ISP-jev, kar pa lahko brez težav obideš z uporabo googlovih DNS-jev.

Uros!no je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Pri meni tud ni nič blokirano.

Nakažem si kr na Viso. Za davke mi dol visi jih plačujem vse.

Drugač pa majo eni tud Skrill


Pogledam https://bettingdude.com in vidim, da je večina znanih stavnic delujočih kjer se pojavi slovenska zastava.

Izmed naštet (med top 10), ne deluje le Betfair.

Je pa res, da imam DNS od Googla (8.8.8.8 in 8.8.4.4)


Ta spisek ne drži. Vsaj pol od teh ne sprejema Slovence, čeprav ti spletna stran deluje normalno.
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

Prosinecki ::

Kako posls denar kolegu iz mojga beta na njegov,a je sploh možn

CoreySteel ::

Ni možno.
Twitter: @CoreySteel_

Lightning ::

Imam vprašanje za tiste, ki igrate športne stave prek BET365.

Kako je z izplačilom iz bet365 na slovensko banko na TRR (Nova KBM). Na svoj account na betu pa si nakazujem preko Paysafecard.

Pri izplačilu preko BET365 na svoj TRR moram izpolniti ne vem kake vse podatke o banki, pa to (Swift/BIC code, Bank Code, Branch kode), nwm kje to dobim oziroma kje se to vidi, ker nebi rad neke na pamet dal neke kode itd. pol pa mi nebo izplačano na moj TRR, čeprav bom dal svoj IBAN od TRR.

Hvala in upam na pomoč oziroma da mi pojasnite kje se to dobi oziroma kje na kartici je to vidno morda ali kako?

shark99 ::

2021 in še vedno ne znate uporabljati Google iskalnik. Vtipkaš v okence SWIFT NLB in dobiš swift kodo NLB :D SWIFT: LJBASI2X. Sej ni tako težko no

Lightning ::

shark99 je izjavil:

2021 in še vedno ne znate uporabljati Google iskalnik. Vtipkaš v okence SWIFT NLB in dobiš swift kodo NLB :D SWIFT: LJBASI2X. Sej ni tako težko no


Mucek, swift kodo sem našel, mam pa podčrtano tisto, kar ne vem kje naj iščem in ravno tistega mi nisi odgovoril:D

Sicer pa ne iščem NLB in sploh nwm kako si prišel na to banko, razen če si iz Lublane :D

Zgodovina sprememb…

Vuli ::

glavno je tvoj trr in BIC (SWIFT)
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Lightning ::

Vuli je izjavil:

glavno je tvoj trr in BIC (SWIFT)


ja samo sem prej gledal na betu, če bi si rad kdaj izplačal kaj, še morem met bank code in branch code. Ali to ni potrebno tam vpisat v bet365, ko so prazna polja?

buttcrack ::

Bank code in branch code sta zapisana v ibanu

reeves ::

Branch code (koda podružnice) je v IBAN-u

Primer:
SI56 ABCD EFGH IJKL MNO

SI56: koda Slovenije
AB: koda banke
CDE: koda podružnice
FGHIJKLM: številka računa
NO: kontrolna številka

Je bilo že v eni temi.

Lightning ::

Hvala obema za razlago in pomoč ;)

Lightning ::

Sem probal in mi ne gre izplačilo na svoj trr iz bet 365 accounta.

Je možno, da moram vpisat v bet365 pri izplačilu samo tisti osem številk računa in ne vseh 15 številk v IBAN-u, ali je potrebno vseh 15 številk vpisat? ker imaš potem rubriko posebej za kodo banke in kodo podružnice. Hvala in lp

buttcrack ::

Pejt mal na poker pa ti ne bo treba dol smdenarja vzet

Vuli ::

kako ti sploh prideš na bet365?

 bet

bet

|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

CoreySteel ::

Nastavit si moraš googlove DNS-je:
http://si.pokerpro.cc/novice/1343-inter...
Twitter: @CoreySteel_

kamiKaZaA ::

Vuli je izjavil:

kako ti sploh prideš na bet365?

 bet

bet



Mala malica


CoreySteel je izjavil:

Nastavit si moraš googlove DNS-je:
http://si.pokerpro.cc/novice/1343-inter...


Točno to imam jaz nastavljeno.

Dkorpard ::

Pozdravljeni.

Ponovno sprašujem, ali je v tem letu dobitke iz naslova igralnih avtomatov potrebno prijaviti na FURS in se obdavčijo? Ali je zadeva nespremenjena? Igralnica je 1xslots.
Dobitek je 15k. Hvala.

Vuli ::

CoreySteel je izjavil:

Nastavit si moraš googlove DNS-je:
http://si.pokerpro.cc/novice/1343-inter...


ahaha, zanimivo.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

CoreySteel ::

Dkorpard je izjavil:

Pozdravljeni.

Ponovno sprašujem, ali je v tem letu dobitke iz naslova igralnih avtomatov potrebno prijaviti na FURS in se obdavčijo? Ali je zadeva nespremenjena? Igralnica je 1xslots.
Dobitek je 15k. Hvala.

Ni sprememb.
Twitter: @CoreySteel_

Nedasemiveč ::

Ali pa dostopaš preko tega linka : https://www.288sb.com/

damjana80 ::

Pozdravljeni!

Zanima me tisti, ki igrate na bet365 ali moraš si izplačati celotni znesek, ki si si ga priigral ali lahko samo določen znesek, ostalo pustiš na računu bet365.

Hvala za odgovor!

reeves ::

Lahko si izplačaš samo del, seveda.

damjana80 ::

A si lahko izplačaš tudi del zneska, če si igral na nameščene igre ali si moreš izplačati vse naenkrat? Če si ne izplačaš te lahko interpol kaznuje?

Malce neumno vprašanje, ampak me zanima!

Lp

Dakux ::

damjana80 je izjavil:

A si lahko izplačaš tudi del zneska, če si igral na nameščene igre ali si moreš izplačati vse naenkrat? Če si ne izplačaš te lahko interpol kaznuje?


bet365 v 95% pozna nameščene tekme, in v večini primerov nato razveljavi dobitke. če imaš srečo in ne dojamejo da je šlo za nameščeno tekmo potem bo šlo vse brez problema. lahko se izplača celoten znesek ali pa po delih. Glede na to da je Interpol tukej omenenjen pa ne vem za kakšno zadevo gre :) Normalnih igralcev Interpol ne lovi.

kamiKaZaA ::

@damjana80

Že pri tvojem prvem vprašanju sem pomislil ali gre morda za troll? Sedaj pri tvojem drugem sem pa dobil čisto potrditev. Pa še prijavil si se danes, torej z namenom, da nas malo potrollaš.

BUSTED! ;) :P

Zgodovina sprememb…

Dakux ::

reeves je izjavil:

nokaut240 je izjavil:

Ali je sploh dovoljeno prejeti dobitke iz bet365 na TRR glede na to, da je dostop do te stavnice blokiran (razen preko alternativnih url)?

Jaz sem nekaj časa igral poker na Bet at Home, ki je tudi blokiran, pa nisem imel težav z izplačevanjem oz. mi nikoli ni nihče nič težil.


Samo pravi link za Slovenijo rabiš za bet at home, pa dela normalno ;)

damjana80 ::

Ne vem zakaj sem troll. Imam pač ene probleme pri bet365 in me zanima kako jih lahko rešim. In nekdo, ki igra in se tam spozna, me zanima kako se lahko pomaga. Sem pa ženskega spola in hvala za komentarje.

Dakux ::

damjana80 je izjavil:

Ne vem zakaj sem troll. Imam pač ene probleme pri bet365 in me zanima kako jih lahko rešim. In nekdo, ki igra in se tam spozna, me zanima kako se lahko pomaga. Sem pa ženskega spola in hvala za komentarje.


Pošlji zs pa pogledamo.

reeves ::

damjana80 je izjavil:

A si lahko izplačaš tudi del zneska, če si igral na nameščene igre ali si moreš izplačati vse naenkrat? Če si ne izplačaš te lahko interpol kaznuje?

Malce neumno vprašanje, ampak me zanima!

Lp

Če ti je Bet365 izplačal, potem je to tvoje. Če stavnica kadarkoli karkoli posumi, je stava takoj stornirana. Če ne, je to njihov problem.
Slišal sem že velikokrat, da so komplicirali pri izplačilu (nakazilu na tvoj Bet365 račun) in rabili nekaj časa.
Nisem pa še slišal, da bi kadarkoli kaj zahtevali nazaj, ali sami vzeli iz računa.

Tako, da kolikor imaš na računu, toliko si lahko nakažeš na TRR, Skrill,...

Dakux je izjavil:

reeves je izjavil:

nokaut240 je izjavil:

Ali je sploh dovoljeno prejeti dobitke iz bet365 na TRR glede na to, da je dostop do te stavnice blokiran (razen preko alternativnih url)?

Jaz sem nekaj časa igral poker na Bet at Home, ki je tudi blokiran, pa nisem imel težav z izplačevanjem oz. mi nikoli ni nihče nič težil.


Samo pravi link za Slovenijo rabiš za bet at home, pa dela normalno ;)

Vem. Saj sem napisal, da sem igral. Občasno še.
Pa lažje je spremeniti DNS, kot pa iskati prave linke ;)

vijolcni1 ::

zdravo....staro uprasanje za igralce bet365. a lahko imam problem z davčno če si z bet365 nakažem na svoj račun v enkratnem znesku 3000,4000,5000evrov? hvala!

CoreySteel ::

Ne.
Twitter: @CoreySteel_

vijolcni1 ::

Se pravi nebo vplivalo ne na davek ne na dohodnino?

CoreySteel ::

Ne, ne bo vplivalo.
Twitter: @CoreySteel_

vijolcni1 ::

Hvala za info

Hribovc24 ::

Koliko časa sploh traja da ti na trrnakažejo ? HVALA

CoreySteel ::

cca 3 delovne dni.
Twitter: @CoreySteel_
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skrill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10224164 (2391) Marko61
»

Dostop do bwin.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8145513 (16141) Andro457
»

Prijava računov iz tujine - Leupay

Oddelek: Loža
489404 (7013) jype
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821004 (11197) Dzhimen
»

Pokerstars - izplačilo

Oddelek: Loža
158847 (2927) baxon

Več podobnih tem