» »

ASUS & AMD

ASUS & AMD

boka ::

Dobil sem plato MB ASUS A7V8X /lan/1394/sata/r133 rt. Zanima me kaj si vi mislite o tej plati in do koliko podpira procesorje. Imam tudi procesor AMD 2200+ /266 Athlon xp retail. Kateri hladilnik mi svetujete. Je procesor vredu ali ne.

LP.Boka

dr.J ::

Glede podpore procesorjem vse do potankosti piše na asusovi domači strani.

Plata: ima vse; najbrž precej več vsega, kot potrebuješ.
Za tvoj procesor je predobra, ker z njim ne boš mogel izkoristiti vsega, kar plata ponuja.

Sicer pa imam z Asusom zelo dobre izkušnje.

Procesor: OK. Za vse običajne zadeve več kot zadošča. Hladilnik: svetujem ti nekaj tihega.

Lith ::

super, plata ne bi smela delat problemov, če pa že pišeš, da si dobil, a lahko še meni poveš kje delijo
tle imaš stran od ASUS-a za tvojo plato, pa še za BIOS-e , tukaj pa piše kateri procesorji (na kratko = Athlon XP 3000+(333 MHZ FSB)(Model 10) MB rev.1.04* BIOS v.1011 *Only with a FSB333 sticker on south bridge. )
Hladilnik za procesor naj bi bil v retail že zraven, drugače pa če želiš tišino, kupi nekaj kar ima 8cm ventilator na njem, taki so lepo tihi, stanejo pa okol 3k SIT (dovolj za tak proc., pa pasto daš na CPU), sam CPU je pa OK, malo boš pa še navijal, ne ?
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

overman ::

Jaz imam Athlona XP 2100@2150 in hladilnik zalman 6000 cu-stvar je zelo tiha in zelo dobro hladi! Sicer pa imam tudi jaz asusovo plosco (a7n8x deluxe) in sem zelo zadovoljen! Glede hladilnika pa ti toplo priporocam zalmana! Mogoce bi jaz prodal svojega saj sem z vodnim hlajenjem ze skoraj pri koncu >:D

overman ::

prodam zalman 6000 cu za 7000sit. Hladilnik lahko najdes na strani: www.zalman.co.kr/english/product/cnps60...
V setu je bakren hladilnik, nosilec ventilatorja, ventilator-propeler je zlate barve, sponka za pritrditev ventilatorja in fan mate1-regulator obratov ventilatorja. Vse skupaj je zelo dobro ohranjeno in deluje brez problema-zelo dobro hladi. Primerno tudi za OC. mail: aljaz.primozic@siol.net
Kupljen pri www.rolan.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716185 (8224) Vlad Tepeš
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417977 (15100) Wofk
»

Ali ASUS A7V8X-X podpira SocketA Palomino?

Oddelek: Strojna oprema
7907 (907) dejansan
»

ali ta procesor gre lahko na mojo matično???

Oddelek: Strojna oprema
6765 (706) Sami
»

Navijanje AMD 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
332878 (2149) c3R4R

Več podobnih tem