» »

Zelo počasen odziv

Zelo počasen odziv

LovelyTruth ::

Hočem poslušat komad, vlc traja skoraj minuto da se vklopi... imam win xp star laptop...

Velik stvari traja dost časa da se odpre, gledam pod task manager, je slučajno kaj ki mi žre tok energije..



Ne vem ali me kaj blokira ali je kaj hujšega?

Yohan del Sud ::

Si probal izklopit svchost na drugem mestu, tisti z 98%? Resetirat? Po mojem laičnem mnenju, se ti neki dll cikla. Bodo več stručkoti rekli.
www.strancar.com

BorutK-73 ::

Preveri defragment diska.

LovelyTruth ::

Yohan del Sud je izjavil:

Si probal izklopit svchost na drugem mestu, tisti z 98%? Resetirat? Po mojem laičnem mnenju, se ti neki dll cikla. Bodo več stručkoti rekli.


Ja takoj začne delat,samo je problem je ker mi potem spremeni ikone v nek drug tip..potem je spet ok čez neki časa, nevem a je to nek progy k mora kak update udart vsake tok pa potem vzame tok memory..

LovelyTruth ::

In zvok mi disable-a, tako da moram reset narest...

bambam20 ::

LovelyTruth je izjavil:

Hočem poslušat komad, vlc traja skoraj minuto da se vklopi... imam win xp star laptop...

Velik stvari traja dost časa da se odpre, gledam pod task manager, je slučajno kaj ki mi žre tok energije..



Ne vem ali me kaj blokira ali je kaj hujšega?



Verjetno ti dela probleme WIn update. Izklopi ali posodobi.

LP.

LovelyTruth ::

bambam20 je izjavil:

LovelyTruth je izjavil:

Hočem poslušat komad, vlc traja skoraj minuto da se vklopi... imam win xp star laptop...

Velik stvari traja dost časa da se odpre, gledam pod task manager, je slučajno kaj ki mi žre tok energije..



Ne vem ali me kaj blokira ali je kaj hujšega?



Verjetno ti dela probleme WIn update. Izklopi ali posodobi.

LP.


Kako ga izklopim?

zee ::

Trdi disk ti crkuje.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

solatko ::

Star laptop, nikoli očiščen, s premalo spomina za toliko stvari, ki tečejo gor, nafilan xp, skratka vsakega po malo. Tudi VLC verjetno ni zadnji,......
Delo krepa človeka

LovelyTruth ::

solatko je izjavil:

Star laptop, nikoli očiščen, s premalo spomina za toliko stvari, ki tečejo gor, nafilan xp, skratka vsakega po malo. Tudi VLC verjetno ni zadnji,......


Evo rešitve, dela takoj ko sem naredil to



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji trdi disk WD

Oddelek: Pomoč in nasveti
497147 (5428) _Denny_
»

utorrent ne dela

Oddelek: Programska oprema
326491 (4269) tabl
»

Kateri OS

Oddelek: Operacijski sistemi
201494 (1117) blackbfm
»

formatirati disk C

Oddelek: Pomoč in nasveti
131150 (871) solatko
»

Moteče LED lučke na napravah

Oddelek: Loža
193688 (2933) Malajlo

Več podobnih tem