» »

Je možno uporabljat MulticastTV na t2 na računalniku če nisi naročen na ip tv?

Je možno uporabljat MulticastTV na t2 na računalniku če nisi naročen na ip tv?

nokia6310 ::

Pozdravljeni. Imam nov t2 dostop. Neuradnega t2 foruma nisem študiral pa se mi ga tudi ne da, ker je preveč za brat. Ma kdo kako idejo najprej me zanima v teoriji če je sploh možno, da bi deloval MulticastTV na optiki tudi če nimam aktivirane ip tv-ja?

Klemen86 ::

Ne bo.

Compufreek ::

Imam T2 optiko(samo internet), sem probal in dela, če si prelen da bi prebral navodila na t2 forumu, si prelen da bi prebral navodila tukaj ...

Mare2 ::

Zanimivo. Logično bi bilo, da ne. Kaj pa pri Telemachu?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nokia6310 ::

Compufreek:
Navodila sem prebral samo še vedno nimam pojma kako se to konfigurira. Se pač prvič srečujem s tem. Nimam dveh mrežnih itd niti ne vem kako se stvar nastavi.
Je pa nekaj: Preko wlana ne dela. Zdaj so mi jo aktivirali za en mesec in prek žične povezave dela bp. Bomo vidli kaj bo, ko se bo izteklo poskusno obdobje. Pa kanalov za radio je bolj malo ali pa jaz nimam zadnje posodobljene liste.

roCkY ::

Na t-2 forumu imaš povsem frišno listo . Če so vsi radiji not pa nisem gledal saj je drug avtor. Radia ne poslušam prek MC tako da niti ne vem koliko postaj je sploh aktivnih.
Za WiFI moraš na routerju omogočit IGMP. Sam imam nekaj težav s prenosom. Ob uporabi THJ MC z VLC podatke pošilja v blokih namesto kontinuirano in včasih šteka.
MC2 pa mi dela BP. Nisem pa zanj še reševal EPG in vnos frišne PL, ki je drugačna kot za "stari" MC. Bo kdo kje prej povedal, kot se bom sam spravil porihtat. Na prenosnikih se TV gleda minimalno pa še večinoma je aktualen zamik in je treba prek browserja.
Rabili bi pa nadobudnega mojstra(e), ki bi časovni zamik spravil na PC.

Mare2 ::

roCkY je izjavil:


Rabili bi pa nadobudnega mojstra(e), ki bi časovni zamik spravil na PC.


To, to. Kdo pa bo? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nokia6310 ::

Se da dobit direkt link od teme?

nokia6310 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Trojček vzeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111036 (7895) Daliborg
»

T2 ali Telekom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6918636 (10638) PunkDude
»

Lastni tv komunikator

Oddelek: Zvok in slika
215284 (3598) Mikrohard
»

telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9317907 (7347) RC37
»

kateri ponudnik neta in tv je najugodnejsi

Oddelek: Omrežja in internet
163274 (2555) ;-)

Več podobnih tem