» »

Nekateri pravijo, da trava zmanjšuje rakave tumorje

Nekateri pravijo, da trava zmanjšuje rakave tumorje

«
1
2 3

Go-ahead ::

Ali je kaj na tem? Brane ?

mtosev ::

tudi mene bi tole zanimalo, ker foter ima raka
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Rok Woot ::

shadeX ::

Nekaj je zagotovo na tem. Člankov na to je celo morje. Npr eden izmed njih.

U.S. Government FINALLY Admits Marijuana Really DOES Kill Cancer Cells

Ampak verjetno ni dovolj, da če imaš raka , da začneš ti posušeno konopljo kaditi. Pacient mora konzumirati kanabisovo olje, za največji efekt.

Brane22 ::

Težko rečem.

Mene je to začasno minilo, ko je foter umrl, res pa da me Žale na to spomnijo vsako leto, ko poskušajo od mene izsiliti z izterjavo denar za storitve, ki jih bodisi nisem naročil, bodisi že plačal.

Po spominu pa lahko rečem, da se je pri fotru daleč najbolje obnesla kombinacija marihuana + vaporizator.

Zdaj o določenih detajlih in vrstah težko kaj rečem. Vaporizator sem po fotrovi smrti podaril nekemu bolniku, ravno tako ostanke marihuane, imel pa sem nekaj semen, ki sem jih tudi raztalal.

Fajn bi blo, ko bi se kdo tega lotil in poročal o rezultatih različnih sort.

Je pa res, da imam ravno zaradi fotra in mnogih, ki mu bodo še sledili na poti skozi krematorij v planu LED-based Growathorium za v sobo tipičnega penzionerja. Kockice tega mozaika se ravno te mesece nekako sestavljajo za solidno kombinacijo.

vostok_1 ::

Marsikaj pravijo za marihuano. Vprašanje je ali ni to zgolj izgovor za konzumpcijo. Sicer, ne da bi rabili izgovor, ampak still people do it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

Unknown_001 ::

Znanec se ukvarja s pridelavo industrijske konoplje in tudi izdelavo smole za konzumiranje. Ampula za en mesec stane 80-90EUR. Pa da ne bo kdo mislil da je to zaradi farmacije ampak enostavno zato ker je toliko stroškov s samo pridelavo in tehnologijo proizvodnje smole za preoralno uživanje. Zelo malo smole se dobi od ene cele rastline.

Načeloma lahko pomaga ampak v ZGODNJI fazi. Ko se enkrat razpase žal ni pomoči. Lahko se podaljša življenje za kako leto ali dve, drugače pa ko je prepozno se tega hudiča ne boš rešil.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Zelo malo smole se dobi od ene cele rastline.


Od ene rastline, gojene zunaj na soncu, brez kakršnih koliko dodatkov boš dobil od 25g-90g konoplje. Po videjih sodeč, dobiš iz 30g konoplje cca 2g čistega kanabisovega olja. Sedaj koliko pa je en odmerek, bo treba še malo raziskat.

80-90€ za en mesec se mi zdi še malo.

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Zelo malo smole se dobi od ene cele rastline.


Od ene rastline, gojene zunaj na soncu, brez kakršnih koliko dodatkov boš dobil od 25g-90g konoplje. Po videjih sodeč, dobiš iz 30g konoplje cca 2g čistega kanabisovega olja. Sedaj koliko pa je en odmerek, bo treba še malo raziskat.

80-90EUR za en mesec se mi zdi še malo.


Govorim o smoli, NE olju. Olje ni dovolj koncentrirano.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Vice ::

Go-ahead je izjavil:

Ali je kaj na tem? Brane ?


Konoplja (medicinska) ima zdravilne učinke itd.. vendar to še ne pomeni da te bo ozdravila raka, in tudi ne vsakega raka ali česar koli drugega. Tudi nekaj popolnoma drugega so rezultati, ki jih delajo in vitro (na katere se stroka toliko naslanja) kot pa rezultati v realnosti na dejanskih bolnikih. Vsekakor ne obstaja še čudežna tabletka in pri zdravljenju je toliko faktorjev, ki vplivajo, da se naslanjat samo na eno "rešitev" je nemogoče in to ne prinese rezultata.

Brane22 ::

Saj ni vprašal "ali je vse na tem" ampak "ali je kaj na tem".

Unknown_001 ::

BTW za večino medicinske potrebe zadosti navadna industrijska konoplja. Ni THC tisti ki pomaga ampak največ pripomore CBD. THC pomaga zgolj kot blažilec simptomov, nikakor pa ne zdravi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Brane22 ::

Ko se dobesedno boriš za življenje in smrt ti "največ" in "v glavnem" ni zadosti.

Takrat se zdi naravnost kruto, da ti nekdo vsiljuje industrijsko konopljo samo zato, da zadovolji svoje birokratske interese.

Ponavadi gre za sloj ljudi, ki bi se ob enaki bolezni ladno vsedli v letalo in zdravili v tujini.

Ja, še nekaj.

Pri fotru je imela vrsta trave veliko razliko, ko jo je kadil klasično. Nekaterre od močnejših vrst so se obnesle daleč najbolje.

Pri vaporizatorju je bilo manj kritično, kaj točno je notri. Še vedno ni bilo vseeno, je bilo pa lažje doseči željeni efekt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Unknown_001 ::

V čem se je kazalo tisto "bolje" ?

Počutje? V tem primeru je verjetno THC lajšal bolečine in slabo počutje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

koyotee ::

shadeX je izjavil:

Zelo malo smole se dobi od ene cele rastline.


Od ene rastline, gojene zunaj na soncu, brez kakršnih koliko dodatkov boš dobil od 25g-90g konoplje. Po videjih sodeč, dobiš iz 30g konoplje cca 2g čistega kanabisovega olja. Sedaj koliko pa je en odmerek, bo treba še malo raziskat.

80-90€ za en mesec se mi zdi še malo.



Uf, slabo vam to raste. 200g+ suhega/rastlino ni nič posebnega. Pa ne rabiš z njo delat nič, niti nobenih super gnojil, samo hlevski gnoj, star 2 leti.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Vice ::

Unknown_001 je izjavil:

BTW za večino medicinske potrebe zadosti navadna industrijska konoplja. Ni THC tisti ki pomaga ampak največ pripomore CBD. THC pomaga zgolj kot blažilec simptomov, nikakor pa ne zdravi.


Žal ni nobene kredibilne raziskave, ki bi to dokazovala. Je pa veliko "marketinških" tako kot so bila npr. za superživila, za katera je dolgem času folk le dojel kaj naredi marketing.

Brane22 ::

Unknown_001 je izjavil:

V čem se je kazalo tisto "bolje" ?

Počutje? V tem primeru je verjetno THC lajšal bolečine in slabo počutje.


V tem, da se je bolje počutil čez dan, več jedel, bil telesno aktivnejši in se tem bolj povečal svojo mišično maso, lažje zaspal in se zbudil bolj naspan.

shadeX ::

koyotee je izjavil:

shadeX je izjavil:

Zelo malo smole se dobi od ene cele rastline.


Od ene rastline, gojene zunaj na soncu, brez kakršnih koliko dodatkov boš dobil od 25g-90g konoplje. Po videjih sodeč, dobiš iz 30g konoplje cca 2g čistega kanabisovega olja. Sedaj koliko pa je en odmerek, bo treba še malo raziskat.

80-90€ za en mesec se mi zdi še malo.



Uf, slabo vam to raste. 200g+ suhega/rastlino ni nič posebnega. Pa ne rabiš z njo delat nič, niti nobenih super gnojil, samo hlevski gnoj, star 2 leti.


Hlevski gnoj je gnojilo. Napisal sem brez dodatkov. Gnoj je izredno hranilna zadeva in seveda bo rastlina dala dost več. Če maš to posajeno v gozdu 30km proč od doma, boš verjetno težko to gnojil.

Brane22 ::

Vice je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

BTW za večino medicinske potrebe zadosti navadna industrijska konoplja. Ni THC tisti ki pomaga ampak največ pripomore CBD. THC pomaga zgolj kot blažilec simptomov, nikakor pa ne zdravi.


Žal ni nobene kredibilne raziskave, ki bi to dokazovala. Je pa veliko "marketinških" tako kot so bila npr. za superživila, za katera je dolgem času folk le dojel kaj naredi marketing.


KO zboliš, te boli k**c za kredibilno raziskavo. Takrat je pomembno to, kaj dela na tebi, pa če to podpira kaka "kredibilna raziskava" ali ne.

Vice ::

Brane22 je izjavil:

Saj ni vprašal "ali je vse na tem" ampak "ali je kaj na tem".


Isti odgovor bi bil tudi pri rdeči pesi. Je ka na tem... je OGROMNO, še več pri liposomski obliki C vitamina, tudi pri omegi 3...

koyotee ::

shadeX je izjavil:

koyotee je izjavil:

shadeX je izjavil:

Zelo malo smole se dobi od ene cele rastline.


Od ene rastline, gojene zunaj na soncu, brez kakršnih koliko dodatkov boš dobil od 25g-90g konoplje. Po videjih sodeč, dobiš iz 30g konoplje cca 2g čistega kanabisovega olja. Sedaj koliko pa je en odmerek, bo treba še malo raziskat.

80-90€ za en mesec se mi zdi še malo.



Uf, slabo vam to raste. 200g+ suhega/rastlino ni nič posebnega. Pa ne rabiš z njo delat nič, niti nobenih super gnojil, samo hlevski gnoj, star 2 leti.


Hlevski gnoj je gnojilo. Napisal sem brez dodatkov. Gnoj je izredno hranilna zadeva in seveda bo rastlina dala dost več. Če maš to posajeno v gozdu 30km proč od doma, boš verjetno težko to gnojil.


Za 30km stran pa maš recimo bio organik, NPK gnojilo katerega rabis eno pest/m2
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Rok Woot ::

Jaz sem ti postu raziskavo, al kako ti temu rečeš? Vsaj preveri temo ...

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/275...

Ali si mislil prav THC in CBD?

koyotee ::

Cbd in cbn
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Vice ::

Brane22 je izjavil:

Vice je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

BTW za večino medicinske potrebe zadosti navadna industrijska konoplja. Ni THC tisti ki pomaga ampak največ pripomore CBD. THC pomaga zgolj kot blažilec simptomov, nikakor pa ne zdravi.


Žal ni nobene kredibilne raziskave, ki bi to dokazovala. Je pa veliko "marketinških" tako kot so bila npr. za superživila, za katera je dolgem času folk le dojel kaj naredi marketing.


KO zboliš, te boli k**c za kredibilno raziskavo. Takrat je pomembno to, kaj dela na tebi, pa če to podpira kaka "kredibilna raziskava" ali ne.


Se čisto strinjam, samo malo je konoplja precenjena, zanimiva pa samo zato ker jo širša javnost odobrava zaradi legalnega zadevanja, ki pa z njenimi zdravilnimi učinki nima veze.
To še ne pomeni da konoplja ni zdravilna. Vsekakor je in v specifičnih primerih izjemno učinkovita. Da bi pa sedaj jemanje konoplje rešilo vseh težav... Ga ni strokovnjaka ki bi to upal trditi.

Brane22 ::

Vice je izjavil:

Brane22 je izjavil:

Saj ni vprašal "ali je vse na tem" ampak "ali je kaj na tem".


Isti odgovor bi bil tudi pri rdeči pesi. Je ka na tem... je OGROMNO, še več pri liposomski obliki C vitamina, tudi pri omegi 3...


Fajn. In to bi me zanimalo, če bi se oblast vtikala v legalnost konzumacije rdeče pese.

BTW, fotru rdeča pesa sploh ni kaj prida "dišala".

Prinesel sem ogromne količine sokov in pese in večina tega je ostala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Vice ::

Jest ne poznam nobenega, ki bi mu to "dišalo". Enim na srečo pomaga. Pa da ne bo kdo narobe to razumel, da trdim da je to boljše od konoplje, nikakor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Brane22 ::

Ne govorim o tem. Rakavi bolniki so še posebej občutlivi na hrano.

Neke stvari jim dišijo, drugim se izogibajo v širokem loku.

Fotr je tako marihuano probal skrajno previdno in šele ko mu je "sedla" jo je uporabljal redno.
Pri rdeči pesi je probal in pustil.

vofra ::

Go-ahead je izjavil:

Ali je kaj na tem? Brane ?


sem kar verjel v to, dokler ni pred kratkim na Golniku cimer
čakal na operacijo pljuč in razlagal, da je kadil samo travo (nikoli
tobaka) in fasal tumor na pljučih (10 x 8 cm) in to kar agresivno pasmo

tikitoki ::

Go-ahead je izjavil:

Ali je kaj na tem? Brane ?


Takih trditev je kolikor hoces. Seznam snovi in rastli je precej dolg in zelo vprasljiv. Pa izredno vleika razlika je med in vitro in in vivo.

Brez dvoma pa bos ob zaradi kajenja trave prej fasal raka na pljucih, kot da te bo to ozdravilo.

DarwiN ::

Everything Vice said!

In vitro marsikaj zdravi raka. Praktično vsaka zelenjava oziroma določeni ekstrakti zdravijo neko obliko raka. Ampak na pacientih je potem drugačna zgodba.. In potem je tukaj še spontana ozdravitev, ko se imunski sistem nenadoma obudi in zakolje rakaste celice, pacienti pa potem vse zasluge pripisujejo X-u ali Y-u, pa naj bo to ribje olje, brokoli, ali karkoli.. Ampak pogosto je ta X ravno marihuana, kot je povedal Vice, zaradi medijskega pompa, zaradi teorij zarot in zaradi paranoje ljudi.

Osebno verjamem, da marihuana pri nekaterih lajša bolečine in vzpodbudi apetit, na kaj več pa ne bi ravno računal, čeprav probati mogoče ni greh.

Če bi sam zbolel za rakom, bi poleg konvencialnega zdravljenja vsekakor še sam poskusil nekaj na lastno pest. Nek šok to the system. Možnosti so sicer majhne, ampak nikoli ne veš, kaj lahko prebudi tvoj imunski sistem.. Vsekakor bi poskusil z zdravo prehrano (vegetarianstvo, brez vsakega cukra), telovadba obvezno (odvisno, koliko imaš pač moči), in pa različne oblike postenja, večdnevno postenje, sporadično postenje, še posebej pred kemoterapijo. Pač šel bi v nek ekstrem v upanju, da sprožim čim več sprememb v telesu in mogoče pri vseh ne bo šlo za slepe naboje.

Ampak ne mene poslušat. Še manj pa alternativne zdravilce. Vsak je sam pred to težko odločitvijo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kixs ::

Eni prisegajo na strogo veganstvo in to samo presno. Brez predelanih stvari, npr. olje

DarwiN ::

Ja, takšna drastična sprememba diete ima med drugim za posledico radikalno predrugačenje populacije mikrobioma (milijarde bakterij v črevesju), in znanost šele danes ugotavlja, kako pomemben je mikrobiom za celotno telo in ima vpliv na vse mogoče funkcije. Zato nikoli ne veš, kaj lahko to potegne za seboj.. Sploh pa sta zdrava prehrana in telovadba že sami po sebi dobri, a ne.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mailer ::

Industrijska konoplja nima 10% učinkovin kot jih ima navadna, tako da tudi tista smola nima skoraj nikakršnega učinka. Prava smola se naredi iz cca pol kile ženskih vršičkov in parimi litri izopropilnega alkohola. Po nekaj urah imaš zdravilo za cca 2 meseca. Sam bi takoj izdelal omenjeno olje za nekoga, ki so mu pri nas ponudili samo kemoterapijo in obsevanje pa je žal moral it v tujino, da so mu dali pravo tinkturo iz konoplje. Problem je, da nekateri to prodajajo (steklenička 10ml) za nekaj tisoč evrov.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Apofis ::

vofra je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Ali je kaj na tem? Brane ?


sem kar verjel v to, dokler ni pred kratkim na Golniku cimer
čakal na operacijo pljuč in razlagal, da je kadil samo travo (nikoli
tobaka) in fasal tumor na pljučih (10 x 8 cm) in to kar agresivno pasmo

Cmon, če ga je cimer vleku kt tovarniški dimnik...isto bi blo kt s tobakom...tukaj se govori o manjših količinah...
edit...najbrž si mislu, da ga je sam vleku med čakanjem na operacijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

49106 ::

Je pa eden redkih, ki ne kadi zvitek trave in tobaka.

mlamat ::

Uradna medicina pravi, da ne deluje. Ampak prepričanega je tako nemogoče spreobrniti, torej škoda izgubljati čas.

Magic1 ::

Verjetnost da deluje na ozdravljenje je nekje tam, kot da bi neko drugo x stvar vzel. Seveda pa mnogim zelo pomaga lajšati simptome. Podobno kot Lekadol, ko te boli zob. Samo da pri raku dostikrat ni "zobarja", tako da je lajšanje simpomov edina rešitev.
Magic

Brane22 ::

Spet en pameten.

Fotru je marihuana ladno podaljšala življenje za leto in pol in ga v tem času spravila z nivoja hodečega trupla v Auschwitzu na povsem normalen nivo.

Aja, da ne govorimo o tem, da so mu tumorji drastično upadli in da mu je tudi siceršnja zdravstvena slika prišla blizu normale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Netrunner ::

Go-ahead je izjavil:

Ali je kaj na tem? Brane ?


Katera trava? Vrst trave je malo morje, vendar sklepam da se nanašaš na konopljo. Ja baje da pomaga za marsikaj, vendar je učinkovitejša v olju kot pa v jointu... no spet odvisno za kaj :)

IL_DIAVOLO ::

Moja ata je to uzival in mu je bolj skodovalo kot pa kaj drugega. Morda je bilo takrat ze prepozno.

Kakorkoli, mislim da ima pozitiven ucinek, ce uzivas to ze prej, ne takrat ko zbolis. Torej kot kurativa, ne preventiva.

Brane22 ::

Saj to je znano, da ne dela enako (ali sploh) pri vseh.

Rampage ::

Brane22 je izjavil:

Spet en pameten.

Fotru je marihuana ladno podaljšala življenje za leto in pol in ga v tem času spravila z nivoja hodečega trupla v Auschwitzu na povsem normalen nivo.

Aja, da ne govorimo o tem, da so mu tumorji drastično upadli in da mu je tudi siceršnja zdravstvena slika prišla blizu normale.


Dejanski tumorji so se zmanjšali? (po CT, pCT, etc)

Brane22 ::

Rampage je izjavil:

Brane22 je izjavil:

Spet en pameten.

Fotru je marihuana ladno podaljšala življenje za leto in pol in ga v tem času spravila z nivoja hodečega trupla v Auschwitzu na povsem normalen nivo.

Aja, da ne govorimo o tem, da so mu tumorji drastično upadli in da mu je tudi siceršnja zdravstvena slika prišla blizu normale.


Dejanski tumorji so se zmanjšali? (po CT, pCT, etc)


Kokr sem spremljal kar so szdravniki rekli, ja. Folk je bil pozitivno presenečen.

illion ::

Mojmu fotru tud ni pomagal kej posebi tist olje/mast. Je pa res, da je tezko najt pravo zadevo, eni je ne znajo prirpavljat, eni jo znajo pa se jim ne da pravilno pripravljat, od enih pa dobis pravo zadevo. Drago je, ne ves kaj kopujes, tko da pozdravlam te odlocitve o katerih se zdej govori.

Ucinki so itak razlicni, velik mitov ki mogoce drzijo, mogoce ne, mogoce samo za ene, za druge pa ne, recimo tud v stilu da kajenje pomaga pri astmi ipd. Pa tale dokumentarc ki nima veze z rakom in je bil ze na st-ju

Kogar zanima, naj gugla o raziskavah, ki jih izvajajo v Izraelu, ki so vodilni v raziskovanju tega podrocja in najbrz en bolj zanesljivih virov pravih/znanstvenih izvleckov.

tikitoki ::

kixs je izjavil:

Eni prisegajo na strogo veganstvo in to samo presno. Brez predelanih stvari, npr. olje


Good luck with that.

Superboyy ::

mlamat je izjavil:

Uradna medicina pravi, da ne deluje.


Katera študija pravi, da ne deluje?

SimplyMiha ::

"Nekateri pravijo..."

Nehal brati. Tu bo treba več substance. ;)

Gwanaroth ::

Lights often keep secret hypnosis..

jype ::

mlamat> Uradna medicina pravi, da ne deluje.

URL?

Ker kolikor jaz razumem "uradno medicino", ta pravi, da "še ne ve, bi pa bilo treba precej bolje raziskat".

vostok_1> Marsikaj pravijo za marihuano. Vprašanje je ali ni to zgolj izgovor za konzumpcijo. Sicer, ne da bi rabili izgovor, ampak still people do it.

Strokovnjak za izgovore vse gleda skozi svojo ozko perspektivo, vidim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

poweroff ::

Torej, v resnici obstaja nekaj raziskav, ki nakazujejo na to, da bi se določene vrste raka dalo zdraviti s pomočjo ekstraktov marihuane. Treba je pa seveda vedeti, da je raka okrog 400 vrst in je težko pričakovati, da bo ena substanca zdravila vse. Po drugi strani pa ekstrakti marihuane dokazano pomagajo lajšati spremljevalne simptome raka in njegovega zdravljenja - zlasti slabost. V ZDA, in mislim da tudi pri nas, sta za to registrirani dve zdravili.

Druga stvar. Največ raziskav na to temo so naredili v Izraelu. To pa zato, ker so se po tem, ko se je v ZDA začela "war on drugs", večina raziskav iz ZDA preselila v Izrael. Trenutno sodelujem v raziskovalni skupini, ki v Sloveniji in Italiji skupaj z Izraelci pripravlja prvo klinično raziskavo o morebitnih učinkih ekstraktov marihuane za zdravljenje točno določene vrste tumorjev v možganih. Ena izmed delovnih hipotez je, da THC morda markira tumorske celice, CBD pa potem pomaga sprožiti imunski odziv telesa. Bistveno je, da se raziskuje kombinacijo THC/CBD in ostalih substanc in ne zgolj ene same substance.

Ampak kot prvo bomo videli, če bomo dobili finance za raziskavo. In če da, potem bomo videli kaj bo raziskava sploh pokazala.

Vsekakor pa so takšne raziskave dosti več od občasnega zakajanja z nečim, za kar niti ne veš katere substance in v kakšni količini jih vsebuje. Poznam primer, ko je nekdo z marihuano blažil simptome multiple skleroze. Prvič po zaužitju olja je bilo super. Drugič, ko je dobil "slabo robo" je bila pa čista katastrofa. Človek se je potem z veliko trial-and-error učenja dokopal do ustrezne robe iz katere se je dalo izločiti olje, ki mu je pomagalo. Seveda je tukaj pomemben še način aplikacije.

Tako da - ne verjeti vsega, kar preberete na internetih in kar naokrog trosijo razni zapohanci. Moje mnenje je, da je za blaženje simptomov (v primeru terminalne bolezni) marihuano vsekakor vredno poskusiti, ampak seveda v pravi obliki (kajenje to zagotovo ni) in ustrezni kvaliteti. Pričakovati, da se bo kdo samo z marihuano ozdravil je pa zaenkrat še neumnost. Morda res zdravi, ampak treba bo vedeti točno katere substance in v kakšnih količinah ter s kakšnimi mehanizmi učinkujejo.
sudo poweroff
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kanabis/konoplja/marihuana (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21429630 (24666) Uizi
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904144264 (57087) gushto
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741864 (30133) jype
»

Olje konoplje - kje kupiti v Sloveniji? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15063953 (53289) bosmla

Več podobnih tem