» »

120mm fan!

120mm fan!

Macro ::

Helou!
A je ze kdo mel oprawka s tem\takimi fani? Ma kdo kksno fotko...? DA vidm kako zgleda...k se razmislam kam bi ga dau!!:\

Hvala

...:::!!!BRAIN DUMP OFFLINE!!!:::...

OwcA ::

Otroška radovednost - gonilo napredka.

Macro ::

Hvala za linke!;)
Na Metku.net pa kr (kot vidite) z bormasino to naredi...blowhole mislim!Jast bom kr z bormashino tole probau!!!8-O

šamarajte muhe

ru7 ::

Sam so grdo nardil na Metku.net, ker so delal luknje do črte! Jst sem delal ene 2mm manj in pol pobrusu pa je pršlo full hudo, čist lepo, tko, da, jst priporočam, da delaš bolj notr, pa ne it čez črto ;)

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

Macro ::

Lepo lepo!!!to si delau z bormasino? K je full dobro prslo!!! Sj jast ne wem al bom na gorni delau al na stranici...ker ce bi gor pol rabim 80mm ker mam premalo prostora!! Pa kaj mate VI molex na UPS - u? Jast ga namrec ne najdem...na drugih forumih pa vsi o temu govorijo...!
Se nekaj...zak take male sraufke prlozijo zraven fanow...nimam kaj z njimi!!! Se ze kr nabirajo!!!;((

Pulse dead! _______________

ru7 ::

Ja, delal sem z bormasino! Narisu sem pač krog, ki je ustrezal odprtini, ki sem jo želel imeti. Nato sem pač z bormasino delal luknjico poleg luknjice približno 1-2mm manj, kot je bil krog! Potem sem dal pač brusilni nastavek na bormashino in sem pobrusil do konca! Easy as Pie ;)

Macro ::

Ja ql je to...zdej sm glih probau installirat plexi pa me je tako RAZPIZDLO...take popizditise sm dobu...sm vse stran hitu in se sou na slo - tech pomirit!:\ LOL
Dobite slikco ko bo gotowo!!!!

TNX 4 DA ANSWERZ!

ali3n ::

ru7 ima pravo taktiko - vedno žagaj/vrtaj malo stran od črte in preostanek pobrusi (ročna pila, nastavki za vrtalnike...); res pride lepo;
še moja črna vdova


- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Macro ::

Ej kwa je to zajeban!!! Mater sm zrezau stranico pa je plexi mal...za misji kurac premejhn!!!
********************************************************************;((
Hteu sm ponorit...vse vrect v kanto in kupit stranico z ze vgrajenim plexijem...k sreci tega nism naredu!!! Mal bom pobrusu pa bo!
I hope it getz betta! Its betta for my side panel!!!>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Grimlord ::

Hehe :))

Jaz pa sem naredo prveliki Plexi, pa ni šlo stranice zapret. Pol pa sem t dletom zarezal kje je blo prveč, pa gor lomil, in upal da nebo plexi počil. Živcev mi je tudi šlo za 2 leti naprej :D

Zaj pa še čakam na denar in bom kupil to ali to.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Macro ::

Jast mam tega titana 120mm! ZAKON!!!! Unga z ledi pa se nism vidu!!! Jast mislim z - modificirat in dat sam not lede kinda shit!!!

Macro ::

Jast mam tega titana brez ledow in je ql!!! Mislim ga zmodat...dat lede!!!
Aja pa se to... Poglej pod vente CAu

Grimlord ::

Kewl!

Ja ne, cenejši je.

Kak pa misliš ledice not zmodat?
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Macro ::

Na tle si oglej...:
1) Tle...
No saj je se na vec straneh in priblizno isto...! Zanima pa me ...ker jast bom nucau 5mm rdece lede ce je kaj drugac z napeljavo! Sm prashau na njihovem forumu pa so kr nekaj rekli...sm samo gledau! Ce kdo ve...se priporocam:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako postaviti ventilatorje v CHIEFTECU za optimalno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121358 (1104) dwinxp
»

Kupim napajalec ali sam zmodam?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51019 (796) boštjan
»

Pomoc pri vodnem hlajenju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71192 (1062) Shark-357
»

Je to v redu?

Oddelek: Kaj kupiti
101293 (1152) nikonezna
»

Risanje po grafični kartici

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61241 (1075) dela

Več podobnih tem