» »

Dobavitelji za ovitke

Dobavitelji za ovitke

janez perme ::

Pozdravljeni
zanimam se za spletno trgovino z ovitki. Zanima me če ima kdo izkušnje z dobavitelji po evropi, bolj spacifično kje jih lahko najdem oz. Kontaktiram. Kitajski in drug trg me ne zanima(zaradi carinjenja)

Lp
  • polepsal: bluefish ()

Ales ::

Ovitke za kaj? Zvezke? Kariraste, navadne, majhne, velike?

Odpiraš spletno trgovino, preprodajaš, kaj je namen?

janez perme ::

odpr bi spletno trgovino z ovitki za telefon, sepravi vsi možna za vse telefone :D. predvsem nevem kje bi jih začel iskat

lp

mat xxl ::

Ja če boš v EU iskal ne boš nič zaslužil, torej China + zaloga + vedeti, da boš na koncu veliko vrgel v smeti.....

Pa ne pozabi, da jih veliko to dela, boš najcenejši ???

shadeX ::

Zagotovo cenejši kot "trafika za ovitke" na hodniku naše Qlandie, kjer en ovitek stane 25€.

DeeJay ::

trgovino za ovitke mamo že na https://www.aliexpress.com
Ne verjamem, da boš cenejši in mel kej dost večjo izbiro.

nikjozo ::

shadeX je izjavil:

Zagotovo cenejši kot "trafika za ovitke" na hodniku naše Qlandie, kjer en ovitek stane 25€.


To ne bo dovolj ceneje. Pa še te telefonske ovitke že skoraj vsaka branjevka prodaja. Tega je že več kot solate.

Iz tujine dobimo ovitke za par evrov, direkt na dom. Kitajcu s ceno ne moreš konkurirati.

Lahko pa naročiš ovitke pa jim z unikatnostjo dodaš dodano vrednost in posledično ceno....ampak rabiš ugotoviti, kaj ljudje rabijo, da bi se prodajalo, pa da ne zmečeš ful denarja za marketinške raziskave.

Samo ne se čuditi ko boš nabavil kup ovitkov, prodal pa enega ali dva, nato pa že novi modeli telefonov pridejo.
Anyway, srečno.

;-) ::

Ne znam si predstavljat kak bi lahko z tem zasluzil...ovitki in ostalo je pri kitajcih tak poveni in tak hitra dostava da vsak tam naroci,..

Sem za foro v Evroparku vprasal za steklo za mojega iPhone6 stane 7€, pri kitajcih sem dobil 15kaljenih stekel za 7€ dostava v roku tedna.

Saul Goodman ::

In koliko slovencev si po tvojem mnenju lasti telefon z ovitkom IN HKRATI kupuje pri kitajcih ali sploh na internetu? ja, procent je majhen. zato branjevke z ovitki.

;-) ::

Ja nevem skoraj vsi ki jih poznam oz ene 80% ljudi med 16-52 letom starosti narocajo stvari pri kitajcih.

Aja motim se, ne...super poslovna ideja res ovitkov ni nikjer za dobit, pa se nihce jih ne prodaja...super da se je nekdo to spomnil, sigurno bo milionar

cekr ::

A mu moraš že na začetku vzeti vso voljo? :(
On je mislil štrikane in kvačkane ovitke. Takšnih še ni.

Še vedno pa ne razumem, zakaj hudiča bi rabil ovitek za nekaj, kar bom v roku leta ali dva vrgel preč.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Machete ::

Da vržeš stran lepše ohranjen telefon.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

;-) je izjavil:

Ne znam si predstavljat kak bi lahko z tem zasluzil...ovitki in ostalo je pri kitajcih tak poveni in tak hitra dostava da vsak tam naroci,..

Sem za foro v Evroparku vprasal za steklo za mojega iPhone6 stane 7€, pri kitajcih sem dobil 15kaljenih stekel za 7€ dostava v roku tedna.


stekla so drugače po 15€ in več...za 7€ si še ugodno našel, me pa zanima kje si jih dobil 15kosov za 7€ in predvsem kvaliteta?

janez perme ::

živjo

ja, jaz bi se raje uprašal zakaj je toliko konkurence, toliko trgovin, ki s tem konkretno služi. Kjer Ni konkurence NI trga. Z inovacijami se ne da zaslužiti oz boš potreboval veliko časa.

kar se tiče ebaya aliexpress in podobno, ja mlajša generacija kupuje preko ebaya ampak očitno (glede na toliko trgovin) še zmeraj večina kupuje po slovenskih trgovinah (varnost, hitrejša dobava)

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oneplus X (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
63898832 (35817) cryptozaver
»

Prihaja Gorilla Glass 6, safir pa je umrl

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
259641 (6379) Magic1
»

Zaščita zaslona telefona

Oddelek: Kaj kupiti
181345 (1230) LJ4L
»

Pametni telefon za v gore

Oddelek: Mobilne tehnologije
222495 (1700) m0LN4r
»

Prihaja četrta generacija goriljega stekla (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
5518101 (14091) smash

Več podobnih tem