» »

TEAC W548E?

TEAC W548E?

Zako ::

Imam TEAC W548E pa mi serje do daske! No, dela ze - VCASIH, in enkrat vec noce brat niti en CD (CDr original, nic) resetiram comp pa dela pekac spet - BEDA
Tud med peko se cudn obnasa: pecem cd ali je vse OK, ga dobr spece in tud bere ali ga sploh ne pece ali pa se ustavi in cas gre dalje pece pekac pa ne!!!

Ali bi blo dobr ga flesat na 52x TEAC ali na 40x? Ker ni BIOsa za tega TEACa W548E!
tnx

P.S.: sem testiral pekac ravno zdej, pa morm rec da je v Nero CDSpeed programu vse deall dobr in je super bral CDr,... Pol pa sm vzel dol z CDrinfo.com test Teac w548e pekaca in moram rec, da tam majo oni pekac, ki ima FlextraLink, moj ima Burnproof, ter njihov dela v nacinu P-CAV, moj pa v CAV! Obadva pa imata isti BIOS 1.05.

Ali je to mozno taksne razlike med istima pekaca ali kaj? Ta TEAc moj je bil kuplen, kot OEM.
Zako je zakon!!!
  • spremenilo: Zako ()

AngelOfDeath ::

Dobrodošel med srečne uporabnike Teaca >:D

Krmec ::

Ta teac je neki pokvarjen probi zapisovat cd-je z manjšo hitrost kot 48x recimo 32x in bo po mojem delal!!!

če pa ne bo delal pa pejt tja k si ga kupu in ga zabriš prodajavcem v glavo!!!

;((

Jochaan ::

kero plato pa maš ? jst mam qdi pa imam isto težavo. Kolega ko ma msi pa nima te težave ker sm začasno teaca52 zamenjala in moj ko je men zajebaval njemu dela njegov ko je pa delal pa mene zajebava.....:(

Zako ::

Mam plato Abit VA6 (VIA Apollo 133 cipset). Sicer pa meni je pekel na Smartbuy, kolegu (ki ima AMD 2000+, GB 7VX- neki tazga) pa ni pekel na Smarbuy.

Sva sla dans da ga zamenjava pa je rekel prodajalc da bodo probal pa pol obvestijo.
tnx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tezave z TEAC CD-RW pogoni !

Oddelek: Strojna oprema
151075 (911) HyperKiller
»

Teac cd-w552e

Oddelek: Kaj kupiti
442220 (1614) tx-z
»

teacovi pekači-da ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
222093 (1596) AngelOfDeath
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515437 (4750) wilecoyot
»

Kater CDRW - LG 8400B/LiteOn 48x/Teac W540E

Oddelek: Kaj kupiti
201695 (1433) TheJack

Več podobnih tem