» »

Težave z Teacom W552E

Težave z Teacom W552E

pine ::

Problem je sledeč:

Uporabljam Win XP Pro in programi kot so Nero, Easy CD Creator ter WinOnCD mi nikakor nočejo zaznati snemalnika! Pečem lahko v explorerju, Win Media Player mi včasih zapeče dober CD čeprav pa ga v 70% primerih uniči! Real jukebox pa zače peči vendar VEDNO neha že pri prvem komadu?

Al je slučajn kdo mel že podobne probleme al pa če ve solucijo!

lp
>>>Srečno Kekec, triglavski mornar!<<<

Jochaan ::

kero verzijo nerota pa maš ?
če maš manj kot 5.5.10.20 ti ne bo zaznal cd-rw ki so 48 ali hitrejši

logo ::

jst sm meu tud hude probleme s tem teacom....;((
po downloadnju vseh možnih driverjev in dodatkov za nerota (aspi driverji, poun šare na www.nero.com), ti ne znam točno povedati, kaj je bilo zares narobe. drgač pa prever, če ti ta writer nero sploh podpera (če si dobu nerota zravn prejšnga writerja, oz. je cd od kolega, ti ga verjetn ne)

pa velik sreče:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: logo ()

kerga dika? ::

Kolega je mel isti problem.

Sva inštalirala kakšne 3 razl. verzije Nerota in ni delal. Potem sem šel domov, na internetu najdu (kupil:D ) najnovejšo verzijo nerota in zadeva je špilala k urca.

Good luck

bbombek ::

Ravno danes sem si kupil tega TEAC-a pa ni nobenega problema, pazit moraš samo da nastaviš v IDE kontrolerjih DMA mode if available!!!! Če ti še vedno ne gre pa fukni kišto s toto bedno plato vret skoz okno pa bo !!! (TEACA pa le vzami ven predenj to narediš) :)
Boris Bombek

tx-z ::

Jochan.jst mam 5.5.10.0 pa mi normalno zapisuje na 52x, mam pa tut teaca,,
probi nanov naložit driverje
tx-z

suse80 ::

Tudi jaz imam TEAC 52X in dela super ok v Linuxu.
Zadnjič pa sem ga posodil kolegu, ki ima win.
Nero ga ni zaznal? Zakaj? Zato ker je imel t.i. Vendor verzijo, ki je podpirala samo Mitsumi zapisovalnik, ki ga je imel prej. Teaca. sploh ni zaznal. Odstranil je popolnoma cel Nero ( tudi počistil nesnago v registru) in na novo instaliral verzijo, ki jo je snel z neta. Potem je zadeva delovala.

videosony ::

Tvojega TEAC-a podpira Nero od verzije 5.10.x naprej oz Easy CD Creator od 5.3x naprej.Jaz sem imel isti problem!
lp Boatjan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac cd-w552e

Oddelek: Kaj kupiti
442158 (1552) tx-z
»

Teac cdW540E v winXP - ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
171820 (1495) TheJack
»

Teac RW 24x

Oddelek: Pomoč in nasveti
171403 (1099) Dirkac
»

Problemi z CDRW Teac 516EB in nerotom v XP-jih!

Oddelek: Pomoč in nasveti
10950 (826) Paramedic
»

nero - snemanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
171754 (1457) pmodic

Več podobnih tem