» »

Thunderbird - uvoz arhivov

Thunderbird - uvoz arhivov

BK5 ::

Pozdravljeni!

Uporabljam Mozillo Thunderbird kot program za elektronsko pošto. Vso pošto, ki sem jo želel shraniti, sem jo shranil v Arhive. Sedaj sem na novo namestil Windowse in teh arhivov ni več. Morda kdo ve, če se jih da kako dobiti oz. prenesti starejšo pošto?
  • spremenil: BK5 ()

black ice ::

Kam pa si shranil Arhiv(e)? :)

BK5 ::

Zgleda, da so se shranili lokalno na disk. Zato me zanima, če je kakšna možnost, da se jih dobi nazaj (če se shranjeni še na kakšnem strežniku mogoče).

bluefish ::

Si do mailov dostopal s POP3 ali IMAP?

BK5 ::

POP3.

konspirator ::

Arhivi se shranijo v TB profile mapo http://kb.mozillazine.org/Profile_folde... .

harvey ::

si tule kaj pokukal 8-O
C:\Users\[user name]\AppDataRoaming
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

konspirator ::

Sedaj sem na novo namestil Windowse in teh arhivov ni več.

Če je bil izveden format/izbris particij z arhivom, potem slabo kaže.

Zgodovina sprememb…

BK5 ::

Nima smisla gledat lokalno na prenosniku, ker sem zbrisal celoten sistem in na novo namestiu Windowse. Zanima me, če so shranjeni na kakšnem strežniku.

harvey ::

Zanima me, če so shranjeni na kakšnem strežniku.

Niso, če nimaš tako nastavljeno, zato pa uporabljal IMAP.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

BK5 ::

Za naprej vem. Zanima me, če se staro pošto da kako dobit. V redu, če ne pač ne. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BK5 ()

konspirator ::

Recuva in podobni za reševanje izbrisanih podatkov.100% uspešnost ni zagotovljena.

BK5 ::

V redu, hvala.

MrStein ::

Tako, če nisi ravno stalil diskov v pečici, obstaja realna možnost da so podatki še na disku.
Pri reševanju bi pomagalo vedeti točno ime fajlov. (razen če rešuješ s programom photorec, ki ne kaže imen)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Miha 333 ::

harvey je izjavil:

Zanima me, če so shranjeni na kakšnem strežniku.

Niso, če nimaš tako nastavljeno, zato pa uporabljal IMAP.

Tudi to ne pomaga, če sporočila shranjuješ v lokalne mape.

ST-777 ::

BK5 je izjavil:

Uporabljam Mozillo Thunderbird kot program za elektronsko pošto. Vso pošto, ki sem jo želel shraniti, sem jo shranil v Arhive.
Za shranjevanje pošte in nastavitev v Thunderbirdu je bolje uporabiti program MozBackup, ki vse skupaj zapiše v eno datoteko, ki jo lahko shraniš na CD/DVD.

Miha 333 ::

ST-777 je izjavil:

BK5 je izjavil:

Uporabljam Mozillo Thunderbird kot program za elektronsko pošto. Vso pošto, ki sem jo želel shraniti, sem jo shranil v Arhive.
Za shranjevanje pošte in nastavitev v Thunderbirdu je bolje uporabiti program MozBackup, ki vse skupaj zapiše v eno datoteko, ki jo lahko shraniš na CD/DVD.

V bistvu je najlažje kopirati celotno profilno mapo.

ST-777 ::

Miha 333 je izjavil:

V bistvu je najlažje kopirati celotno profilno mapo.
Raje uporabim MozBackup. Ko ponovno naložim okna, ima novo naloženi Thunderbird povsem drug videz, kot sem ga prej nastavil. Uvozim shranjeno datoteko, ki sem jo naredil z MozBackup in v prej kot eni minuti je Thunderbird takšen, kot sem ga vajen. Nastavitev za internet, vsa pošta, velikost črk v programu, barvna podlaga itd. je tako kot prej.

BK5 ::

Hvala za vso pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail backup, thunderbird, ...

Oddelek: Programska oprema
174833 (1272) markhenry
»

Thunderbird - arhiv, backup?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181933 (1249) gddr85
»

Ponovna namestitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
111160 (1023) medenko
»

Izginuli mail v Thunderbirdu

Oddelek: Pomoč in nasveti
9864 (681) ST-777
»

backupi za glavne programe

Oddelek: Pomoč in nasveti
121124 (779) dmwajtjt

Več podobnih tem