» »

Polo 9N3 - MK4

Polo 9N3 - MK4

T-Mac ::

Pozdravljeni,

zanima me glede polota prvi lastnik registracija 2005 / 12 mesec. Zacela me je hecati osvetlitev notranjosti, pri vozniku na vrhu kar najprej gorijo lucke, tudi ce dam na 0 sveti... Ugasnem lahko edino tako da dam ven varovalko, kar se tice osvetlitve zadaj je tako da lahko normalno reguliram ce dam na 0 se ugasne ampak isto ko zaprem vrata se vse sveti in zaklenem vozilo. Pri prtlazniku je pa tako, da deluje normalno ko odprem prtlaznik sveti, ko ga zaprem se ugasne. Kar lahko povem je to da sem enkrat imel nekaj casa spredaj nastavljeno da je zmeraj svetilo in ko sem hotel prenastavit se je tako zacelo... Kaka pomoc? Vrjetno je kaj prekurilo?

msjr ::

Poglej stikalo na vratih, običajno se na voznikovih vratih stikalo zatakne v poziciji on. Probaj malo pogledat to stikalo, spucat, če se da.

Vanich ::

msjr je izjavil:

Poglej stikalo na vratih, običajno se na voznikovih vratih stikalo zatakne v poziciji on. Probaj malo pogledat to stikalo, spucat, če se da.


Kje pa je to stikalo na vratih?
Polo zna zajebavat s temi stikali in štromom, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

T-Mac ::

Stikalo za luci je na stropu nad armaturo na sredini, druga luc je zadaj na stropu na sredini

Na vratih ni nobenega stikala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

T-Mac ::

Nekaj sem bral, da vrjetno kaze stikalo da so vrata odprta in zato nic ne reagira? Je mozno?

T-Mac ::

in pa neka kombinacija kako imas v kabini nastavljen pri lucki ceprou ko je vse delalo sem imel lahko vse kombinacije in je blo ok?

msjr ::

T-Mac je izjavil:

Stikalo za luci je na stropu nad armaturo na sredini, druga luc je zadaj na stropu na sredini

Na vratih ni nobenega stikala


Seveda je, kako pa se drugače prižge lučka, ko odpreš vrata?

Pri nekaterih modelih avtomobilov je na tisti strani vrat, kjer so tečaji za odpiranje. Ko se vrata zaprejo se stikalo pritisne od karoserijo. Poiščeš če je kakšen del, ki se ga lahko pritisne na tisti strani - to je običajno to stikalo. Če ga ni tam, je skrit v mehanizmu ključavnice, kar pomeni malo več dela:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

T-Mac ::

Hvala bom pogledal

T-Mac ::

Sprobal pri prtlazniku, ko sem kljucavnico rocno zaprl ko so bila vrata odprta se je lucka v prtlazniku ugasnila. Ko sem isto naredil pri vseh 4-ih vratih se luc v kabini ni ugasnila?

Tudi opazil da na vratih ne gori tako kot lucke na stropu kabine, pri sencnikih pa deluje normalno ko premaknem da odprem ogledalcek...

To se pravi ko sem to premikal je samo zaklep, stikalo je pa znotraj kljucavnice in kolikor razmisljam ko sem videl koliko je dela da razdres eno, da peljem nekomu da razdre in se prej nekako pomeri na katerih vratih je slo stikalo imam prau?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

T-Mac ::

Vrjetno je vsaj eno stikalo zanic in daje racunalniku informacijo da so vrata odprta ceprau so zaprta

davor92 ::

Zanima me, če ima mogoče kdo od vas kakšne izkušnje z Volkswagnovim bencinskim motorjem 1.2 47kW, 64KM?
Izvedel sem, da je to trivaljni motor z verigo. Kako je kaj z vzdržljivostjo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompatibilni daljinec za garazna vrata

Oddelek: Loža
3712470 (336) c3p0
»

Elektricna poraba naprav , elektricna stikala in podobna vprasanja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
193794 (1884) radoha62
»

domač avtoalarm

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9904 (652) blay44
»

Hladilnik-žarnica

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
92311 (2156) N0t0ri0us
»

Pralni stroj - odprta vrata bobna

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
104373 (4079) Azrael

Več podobnih tem