» »

Rent a car (golden car) izkušnje

Rent a car (golden car) izkušnje

forplan ::

Pozdravljeni, ima kdo izkušnje z rent a car firmo Golden car v Španiji? In pa uporabo njihove opcije Super Relax Cover?
Koliko sem razumel, če plačaš to opcijo Klik ne potrebuješ kreditne kartice da ti zablokirajo določen del (V pogojih piše recimo za mojo kategorijo avta 1400€) Rajši bi vzel to opcijo ker nimam kreditne s toliko limita :)

Ima kdo izkušnje, da se ne bom pojavil pred šaltrom pa ostal brez avta...
da se strinjam

SaXsIm ::

Potem bo najbolje, da jih pokličeš ali jim napišeš kakšen mail.
SaXsIm

forplan ::

Sem že gledal, pa nikjer nimajo kakšne konkretne pomoči (email, webchat) za uporabnike... Edino bo vrjetno potrebno klicat...
da se strinjam

wired ::

OK, ti misliš na Goldcar. Če pogledaš malo komentarje na netu, se človek zgrozi in jih ne bi nikoli vzel:)

Uporabil sem ga 3x, prvič nisem vzel tega SuperRelaxCoverja. Kar pomeni rezervacija cca. 1200€ in podroben pregled/popis avta ob prevzemu (ter vztrajanje osebja, naj vzamem). Ob vračilu ni bilo sicer nobenega problema.
Drugič in tretjič sem vzel ta Cover, tako se se ti ne vsedejo na kartico. Razen za gorivo, seveda. Ki ga na koncu (kao) vrnejo, ko pripelješ polnega nazaj. Drugič sem čakal 1 mesec na ta znesek ter po dolgotrajnim ping-pongom s supportom končno dobil nakazano. V tretje so mi nakazali takoj, vendar ne celotnega zneska.

Tako da če se odločiš za njih, definitivno vzemi Cover.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rentacar v Italiji

Oddelek: Na cesti
426445 (3912) weasel
»

Najcenejši rent a car

Oddelek: Loža
257188 (3123) ziga1000
»

Irska - rent-a-car

Oddelek: Na cesti
162721 (2211) tomaz-
»

Najem avtomobila (in ostalo v UK)

Oddelek: Na cesti
274801 (3660) estons
»

Rent a car z nizko kavcijo - ljubljana

Oddelek: Na cesti
273223 (2335) xsum1

Več podobnih tem