» »

prenosni zvocnik

prenosni zvocnik

krefi ::

zivjo
zanima me kater zvocnik mi priporocate nekej do 300 € uporabljal bi se na prostem
Trenutno imam si ogledujem tega https://eshop.petrol.si/sl/petrol/preno...
zanima me ce mi priporocate kaj drugega?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Tomson ::

Če ne potrebuješ 400W in ti ni za nosit naokoli 17kg, je JBL Xtreme z 40W in 2kg bestbuy bluetooth zvočnik v svojem cenovnem rangu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Naabo ::

Kar se tiče kakovosti zvoka je daleč najboljši v tem cenovnem razredu Audio Pro Addon T3 (ni pa 400w).

Tomson ::

Jup, T3 je res odličen, sicer 25W, "problem" je dobavljivost, v SLO ga namreč ni za dobit in pa za poslušanje zunaj je JBL Xtreme boljša opcija, je glasnejši in ima več "puncha" ...

I would have liked to put it against the Marshall Kilburn, but as I didn't have any at hand I simply took the JBL Xtreme instead. I think the T3 sounds quite a bit better overall with a more natural sound, nicer sweeter treble response and less artificial bass-boost. Although I must confess that for outdoor listening I definitely preferred the more bass heavy tuning of the Xtreme more, but the T3 is no slouch even outdoors, it is just that it needs a bit of higher levels to really rock, as due to the lack of loudness compensation it might appear a little tinny when played outdoors at low levels.


vir: klik
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Naabo ::

Pri nas na voljo pri Intek d.o.o.. Za glasno veselico verjetno res ni, sam sem zelo zadovoljen, pa se uporablja tako notri in zunaj. Je pa seveda zvok stvar okusa.

krefi ::

pc tko mi ga bi rabil za feste na prostem pc > za feste tko s kolegi < zto more bit glasen dovolj
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

SaXsIm ::

Tipo da za primer link PA zvočnik na baterije, vi pa mu predlagate hifi bluetooth zvočnike. Svašta.

Priporočam, da pro audio opreme ne kupuješ na petrolu. Thomann bo recimo pravi naslov za kaj takšnega. Z Alesisom na povezavi imam nekaj izkušenj, je kar kul zadeva.
SaXsIm

Tomson ::

Ja je fino že v štartu napisat kje in predvsem kako, za kakšne namene, za kakšno glasnost se bo zvočnik uporabljal. Eno je zunanja uporaba (kjer je tudi močnejši pa recimo malo odporen bluetooth zvočnik, kot sem ga predlagal čisto ok), drugo pa je zvočnik namenjen večji glasnosti za fešte a ne, kar smo zvedeli en post nazaj ... ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

razerznak ::

https://www.mimovrste.com/prenosni-zvoc...

se splača tole nabavit?

v bb je 99€ al še je kje cenej?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen bluetooth zvočnik? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18645950 (3637) Pithlit
»

Kateri bluetooth zvočnik

Oddelek: Kaj kupiti
125104 (4661) mirancar
»

Prenosni zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
278053 (7019) Gregex
»

Jbl go vs Anker soundcore

Oddelek: Zvok in slika
81997 (1704) radmannsdorf
»

Bluetooth zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
257475 (5578) exp3rt

Več podobnih tem