» »

AMD Navi - GPU

AMD Navi - GPU

Temo vidijo: vsi
««
149 / 172
»»

Jarvice ::

Ne žre me. Problem je to, da prvo zbija ceno, se dogovorima za ceno potem pa mu spet ni prav.

Moram še pod oglas napisat, SAMO RESNI KUPCI!
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

D3m ::

Stiskanje cene je nekaj normalnega.

Boš že dobil drugega kupca.
|HP EliteBook|R5 6650U|

inzenir1337 ::

Grafe se ne prodajajo več tako zelo kot so se. Ampak če pustiš en mesec ceno na 1500€, bo šla za 1500€. Prišel bo nekdo, ki ne ve da se lahko naroči robo iz tujine in kupil za 1500€ namesto za 2000€ od Funtecha ali Mimovrste. Enostavno in učinkovito in ne rabi te sploh skrbet, ker cene kot kaže ne mislijo padat. Na pajace pa se ne ozirat.

DarwiN ::

Jarvice je izjavil:

Kakšnih 5%?

Ne vem od kod ti 5%.

Pick your poison..

Ali pa 4080 modeli po ~1300€, medtem pa ti tvojo prodajaš za 1390€ z namenom, da prodaš za 1300€.. Zato te ravno sprašujem, kaj bi ti osebno raje vzel za podoben denar... Suprimko od neznanca ali eno od teh številnih Inno, Zotac, Giga, MSI modelov iz nemške trgovine? Pa sumljivih okoliščin (račun za 720€) pri tem vprašanju sploh ne upoštevam!

Evo ga, pa smo našli žrtev - Temu malemu podvali robo. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

inzenir1337 ::

Ti si eden hujših fovšivcev foruma. Lahko prosim nehaš s svojimi komentarji polnimi frustracij še iz otroštva? :))

Meizu ::

Zato pa mi pišejo, da je super cena za Suprimko 1300€, samo folk denarja nima to je problem.


:)):))

Pomoje tebe čaka počasi en reality check. :)

Jarvice ::

A veš kaj je reality?

Da bom z eno Suprimko zaslužil, za drugo pa še bom vedno svoj denar dobil nazaj, vmes pa užival s kartico :))
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Meizu ::

Vidim da boš zaslužil ja, prodaja ti gre odlično :)

Te kartice, ki grejo ko vroče žemljice in kajsvem kaj še (kot nekateri tu trdijo) se tako dobro prodajajo, da ti jih še izpod cene ne uspe prodat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Jarvice ::

Če bi jo prodajal v avstriji ali nemčiji, bi jo že zdavnaj prodal. Pač slovenska kupna moč je u k...

Dobiček bo v vsakem primeru 8-)

Se pa vidi kakšni prizadetki ste nekateri :))
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Meizu ::

Če bi jo prodajal v avstriji ali nemčiji, bi jo že zdavnaj prodal.


Itak, nemci bi to kupili takoj... to potrjuje tudi MF s tistimi 200 kosi prodanimi, to je tak prdec v ocean, da še ameba močneje prdne kot tale siromašija.

Edit: Heh, skalper govori ostalim, da smo prizadetki. To je šele prizadeto :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Jarvice ::

Itak, da bi. Če ti €€ smrdijo, potem je s teboj nekaj narobe ;)

Eni se znajdemo, drugi pa pač ne. Ne nas obsojat za svojo nesposobnost.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Meizu ::

Whatever stari, skalper si pač.

Jarvice ::

Vsak pri zdravi pameti bi kupil.

Nekateri pa živite v pravljici in namesto, da bi hitro naročili, bi raje obvestili trgovino, da s ceno nekaj ne štima in da jo naj zvišajo :))
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Meizu ::

Ja, vsak pameten bi kupil - za lastno rabo. Ne za preprodajo. To počnejo šupki.

Jarvice ::

Si pa res mogel ogromno dosečt v življenju, da se s tujcem kregaš, ker je kupil dve grafični kartici, jaz pa toliko nor, da še ti sploh odgovarjam, ampak splošno pač ne ostanem rad nikomur nič dolžan.

Si tipičen primer fovšivca. Sosed si kupil novega BMW-ja pa še star mu stoji doma? S tem šupkom pokvarjenim pa se ne pogovarjam več.

Get it? ;)
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarvice ()

inzenir1337 ::

Lej, premagal si ga v grafi: RTX 3080 vs RTX 4080 - tu je več kot 50% performance razlike. Potem pa še je majster dal več za RTX 3080 kot ti za RTX 4080. Zaj pa lapa kujneke. :))

Shegevara ::

En Italijan se hvali po youtubu da dobi 6600 XT za 250€ v Italiji, gleda kdo kaj cene po Italiji, pa če pošiljajo kaj v Slo?



še mindfactory in computeruniverse jih nimata tako poceni, vse neki čez 300€.

tikitoki ::

Na ebayu.

klinker ::

Meizu je izjavil:

Ja, vsak pameten bi kupil - za lastno rabo. Ne za preprodajo. To počnejo šupki.


A te niso naucili da je svet za iznajdljive?
No, sej tudi mene niso, sem se sam mogu to naucit, pa dej se se ti ;)

Meizu ::

A te niso naucili da je svet za iznajdljive?


Te bom vrgu na piramidno shemo in najebal do poda, potem me pa brani okrog, kako sem iznajdljiv. Jaz res ne vem, ali ste nekateri tu na STju res neka posebna sorta marjetic, ali pa se jaz v 16 letih prebivanja na tem forumu še vedno nisem navadil na to.

Skalpiranje ni nič drugega kot namenska prodaja blaga na črno. Torej brez prijavljenega dohodka, brez registrirane dejavnosti na ajpesu, brez nič. Eni temu pravite iznajdljivo - I guess ravno toliko iznajdljivo kot tisti, ki oropajo kakšno banko ali kaj podobnega. Podobno kot ropanje bank in pošt in česa podobnega, je tudi skalpiranje kaznivo dejanje in spada pod prodajo na črno:

https://www.rtvslo.si/slovenija/kdaj-pr...

Zdej, ali ste vsi low profile kriminalci tule in bi vas bilo treba udariti najmanj po žepih, če že ne prisiliti na družbeno koristno delo, ali pa sem jaz papež Frančeškin. Odgovor je najbrž jasen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jarvice ()

Jarvice ::

Kaj pa bi ti rekel na to, da kupiš hišo zrelo prenove za 50 tisoč, vložiš 50 tisoč, prodaš za 150 tisoč?

Preveč zate? ;)

To so igrice kaj se gremo tukaj.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

shark_nm ::

Mislim da se še nesi nikdar lotil prenove stare hiše. Nikar pa ne pozabite na 25% kapitalca.

Meizu ::

Jarvice je izjavil:

Kaj pa bi ti rekel na to, da kupiš hišo zrelo prenove za 50 tisoč, vložiš 50 tisoč, prodaš za 150 tisoč?

Preveč zate? ;)

To so igrice kaj se gremo tukaj.



Aja, po pravilu močnejšega, ane. Potem se pa ne spravljat na "iznajdljivce", ki znajo pridno izkoriščat socialni sistem npr. Ker tudi tile se "znajdejo".

Edit: Sicer pa vidim, da si še zelen v teh stvareh in ne veš kako stvari potekajo. Pri prodaji nepremičnin je FYI odmera davka na promet obvezen.

https://www.fu.gov.si/zivljenjski_dogod...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Jarvice ::

Davek pa je spet odvisen koliko se piše in koliko gre na roke ;)

Tudi nekaj časa nazaj se je dalo kupit novo stanovanje za 60 70 tisoč in ga poceni stilsko opremiš in dobiš 100 ali več recimo.

Tako da teh par 100€ na neki kartici ni ne vem kaj, če me razumeš kaj ti hočem povedat in mi je podn od podna, da bi to nekdo pod nos metal. Edino če si pišem s 13 letniki.

Znajt se treba pobje ;)
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Meizu ::

Jarvice je izjavil:

Davek pa je spet odvisen koliko se piše in koliko gre na roke ;)

Tudi nekaj časa nazaj se je dalo kupit novo stanovanje za 60 70 tisoč in ga poceni stilsko opremiš in dobiš 100 ali več recimo.

Tako da teh par 100€ na neki kartici ni ne vem kaj, če me razumeš kaj ti hočem povedat in mi je podn od podna, da bi to nekdo pod nos metal. Edino če si pišem s 13 letniki.

Znajt se treba pobje ;)


V prekršku si človek, jaz ne vem kako drugače naj ti še napišem.

Jarvice ::

Glede 50 + 50 = 150 sem napisal, kar se je tudi dejansko zgodilo. Vse je odvisno kakšno hišo kupiš in na kak način vlagaš v njo. Ni to vlaganje za sebe, ampak poceni samo na oko lepo. Da pritegne kupca.

Ista fora kot zdaj s 4080. Na pravem mestu ob pravem času.

Meizu, glavno, da padajo €€€. Ti pa se še lahko kolikor hočeš jeziš na nas.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarvice ()

Jarvice ::

Res je. Tukaj pa žal nisem bil zraven in mi je prekleto žal.

Kolega je dobil 4.5 milijona od bitcoinov. Kupil pa jih je za samo 500€.

Pametno čakal, ko bi drugi prodali že zdavnaj. Se mi zdi, da je celo vmes pozabil že na to.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarvice ()

Lowink ::

Jarvice je izjavil:

Res je. Tukaj pa žal nisem bil zraven in mi je prekleto žal.

Kolega je dobil 4.5 milijona od bitcoinov. Kupil pa jih je za samo 500€.

Pametno čakal, ko bi drugi prodali že zdavnaj. Se mi zdi, da je celo vmes pozabil že na to.


Prideš v moj gaming templ, ti dam za prevoz in malco, prodaš gpu oplementien z dogodivščino, pogledaš preigrane ure in greš od mene kot NON skalper?

Jarno ::

Radeonke se v Hogwarts Legacy zgleda odlično obnesejo.

#65W!

Jarvice ::

Ja, sploh z RT.

Rabijo FSR 6, da pridejo na igrabilne fpsje :))

AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Jarno ::

Pa si hitro postal nVidia fanboy...



TPU sploh ni objavil drugih benchmakov, razen največjega šrota za AMD. Ring a bell?
#65W!

Maxlos ::

Jarvice je izjavil:

Ja, sploh z RT.

Rabijo FSR 6, da pridejo na igrabilne fpsje :))


2500€ grafična je komaj sposobna igralnih 60+FPS-jev pri 1440p resoluciji ? Verjetno so pozabili uporabiti DLSS 3.0. Bomo pri 4k resoluciji uporabili DLSS 4D :)):)):))
Barking up the wrong tree

Jarvice ::

Nvidia ima vsaj DLSS 3. AMD pa še mora prit tja, kaj šele, da bodo igre sploh podpirale FSR 3. FSR je žal zanič, pišem iz izkušenj.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

FireSnake ::

Vse skupaj, z DLSS vred, je en velik nateg.
Glede na ceno kartic bi to moralo leteti.

Ampak: za tole polomijo zgoraj niso krivi zeleni ali črni.
Pač, skropucalo od igre.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Maxlos ::

FireSnake je izjavil:

Vse skupaj, z DLSS vred, je en velik nateg.
Glede na ceno kartic bi to moralo leteti.

Ampak: za tole polomijo zgoraj niso krivi zeleni ali črni.
Pač, skropucalo od igre.

Samo preveč kvalitetnih tekstur je za pumpat. In če primanjkuje VRAMA in/ali če tudi lahko uporabiš GDDR7:|X, če imaš samo 192 ali manij bitno spominsko vodilo, je rezultat...
Barking up the wrong tree

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Maxlos ()

klinker ::

Meizu je izjavil:

A te niso naucili da je svet za iznajdljive?


Te bom vrgu na piramidno shemo in najebal do poda, potem me pa brani okrog, kako sem iznajdljiv. Jaz res ne vem, ali ste nekateri tu na STju res neka posebna sorta marjetic, ali pa se jaz v 16 letih prebivanja na tem forumu še vedno nisem navadil na to.

Skalpiranje ni nič drugega kot namenska prodaja blaga na črno. Torej brez prijavljenega dohodka, brez registrirane dejavnosti na ajpesu, brez nič. Eni temu pravite iznajdljivo - I guess ravno toliko iznajdljivo kot tisti, ki oropajo kakšno banko ali kaj podobnega. Podobno kot ropanje bank in pošt in česa podobnega, je tudi skalpiranje kaznivo dejanje in spada pod prodajo na črno:

https://www.rtvslo.si/slovenija/kdaj-pr...

Zdej, ali ste vsi low profile kriminalci tule in bi vas bilo treba udariti najmanj po žepih, če že ne prisiliti na družbeno koristno delo, ali pa sem jaz papež Frančeškin. Odgovor je najbrž jasen.


Pa dej clovek, eno karto mu je ratalo dobit ugodno in bo nekaj zasluzu, ti pa tu o nekih davkih ipd.
Odrasti ze, pa pejdi prvo cigane v NM malo popedenat, ker ti jemljejo ohoho tvojega denarja in se pizdarije pocnejo, ce si ze tako naspicen, ne pa tu jebat enega, ki je/bo eno karto preprodal.

Meizu ::

Odrasti ze, pa pejdi prvo cigane v NM malo popedenat, ker ti jemljejo ohoho tvojega denarja in se pizdarije pocnejo, ce si ze tako naspicen, ne pa tu jebat enega, ki je/bo eno karto preprodal.


Pred zakonom smo vsi enaki, vse vas je treba jebat, po spisku lepo. Ste vsi za v isto čuzo.

In ne mi čez cigane. Oni so iznajdljivi. Saj si sam tako rekel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jarvice ()

GrimReaper3 ::

Lol, AMD povsem obupan, da oglašuje 1440p Medium:
https://twitter.com/SasaMarinkovic/stat...

Buggy ::

sniping je bil cist kewl tole okoli scalpinga se bom pa vzrdzal, ker smo pac drugacno misleci ljudje, nikoli pa ne reci ne, ker smo vsi zgolj krvavavi pod kozo. Bolj mi grejo na kurec tisti, ki so se claimali za foro pol pa zajebali ostale s tem ko so preklical narocilo, po moznosti zgolj zaradi tega.

Kar se pa tice novih spilov je pa tocno tako kot sem predictal. Devsi delajo lame porte s konzol na PC z minimalnim effortom in retardi bodo take game zgleda celo podpiral, ker fake frame(DLSS 3.0) ne pa optimizacija kode nekaj steje :))

Owca time here we go!

ladoslo ::

Jarvice je izjavil:

Ja, sploh z RT.

Rabijo FSR 6, da pridejo na igrabilne fpsje :))




Torej mi hočeš povedat da lahko z kartico za 1100 eur (7900 XT) pridem na igrabilnih 64 fps, s kartico za 1900 eur pa na 98 fps. Wau, noro.
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 64 GB ram / Fractal D7 XL
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case

Jarvice ::

To pa si nekaj konkretno zamešal zdaj.

Premisli in napiši še enkrat.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

GrimReaper3 ::

Za 1100€ dobiš že skoraj 7900 XTX.
Drugače težko rečem pri kateri ceni bi se odločil za AMD, pomoje šele pri 700€ za 7900 XT in 900€ za 7900 XTX.
Drugače glede na zgornji graf še toliko nista vredni. Kaj šele če gledaš Min FPS RT kjer sta slabši od 3050.

HU sicer ni dobil tako slabih rezultatov, je pa testiral na 7700X. Ampak igra ima zaenkrat probleme z Zen 4, ga ne izkorišča v celoti.
https://www.wepc.com/news/hogwarts-lega...
HW unboxed and then goes on to comment on the fact that Hogsmeade, one of the most CPU-intensive areas in the game, sees the 7700X paired with an RTX 4090 is limited to 81FPS. Wheres, when paired with the 13900K, HW unboxed reports 160FPS. This is in 1080p ultra settings with Ray Tracing enabled.

Pa ravno 7600X imam. Ampak to bodo verjetno popatchali v roku enega meseca. Pa itak sem vzel 7600X zaradi nadgradljivosti, čeprav s takimi problemi v kodi igre kjer je na AMD 2x manj FPS, ti ne bo pomagal niti 10600X v primerjavi s 13th gen.

Jarvice ::

AMD itak vedno rabi patche oz. nekaj ni optimizirano in še potem ne deluje tako kot treba. Sploh Radeon.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Jarno ::

Jarvice je izjavil:

AMD itak vedno rabi patche oz. nekaj ni optimizirano in še potem ne deluje tako kot treba. Sploh Radeon.


Hudo pretiravanje. "Meni osebno" so šli popravljat legacy driver zaradi Diablo 3 puščavskega hrošča.
V tej specifični igri, če bi bral HU Twitter, je menu bug, kjer je DLSS 3.0 frame generation vklopljen tudi, ko je opcija izkljopljena.
Tukaj ne more AMD nič proti zlobi ali neumnosti razvijalcev.

https://twitter.com/HardwareUnboxed/sta...
#65W!

FlyingBee ::

A so že podatki za q4 2022?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jarvice ::

FireSnake, kako si zadovoljen z 7900 XT ?
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Jarno ::

Meanwhile, AMD že pripravlja FSR 2.2.



If you're in a hurry, we can spoil it for you:
FSR 2.2 looks good enough that we were unable to tell it apart from DLSS without pixel-peeping on blown-up screenshots.
#65W!

Meizu ::

Jarvice je izjavil:

AMD itak vedno rabi patche oz. nekaj ni optimizirano in še potem ne deluje tako kot treba. Sploh Radeon.


Prej ko si imel 7900XT si bil precej bolj rezerviran glede teh izjav, zdaj ko si preskalpiral par 4080k in si eno pustil zase, zdaj je AMD največje govno, ane. Poznamo mi take.

Jarvice ::

Že pripravlja FSR 2.2? Potrebuje 3.0 ASAP.

Meizu, slabo si spremljal temo. Takoj, ko sem dobil 7900 XT sem izpostavil dobre in slabe točke.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Meizu ::

Zanimivo je, da Linus Tech Tips medtem ugotavlja, da ob prehodu na AMD sistem iz čiste fore, sploh ni opazil razlike niti v performancu, niti v težavah z driverji/igrah/ostalo.
««
149 / 172
»»