» »

Porsche design trgovine v Sloveniji

Porsche design trgovine v Sloveniji

Unknown_001 ::

Zdravo!

Zanima me če imamo v Sloveniji kakšno uradno prodajalno za Porsche design.
Iščem športne copate na takšno varianto

Ali pa kaj takega


Imam sicer ene stare na podoben način delane le da so rjave in ne pašejo povsod.

Je možno pri nas kje to dobit al preostane le nakup v tujini. Rabim novo kvalitetno elegantno športno obutev ki bo univerzalna za nošenje. Bi gledal kaj drugega ampak glede na to kako so vsi športni copati danes "šareni" in čudnih oblik, se raje odločam za nakup malo dražjih, četudi gre za " nepotreben luksuz" jebiga, troši se na stvareh katere nam bo užitek uporabljati.

Kakšne podobne alternative? Brez ponaredkov!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

koyotee ::

Superge.si
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

johanblond ::

Unknown_001 je izjavil:

Zdravo!
Kakšne podobne alternative?

Hugo Boss (Emporium Lj in podobno)

Unknown_001 ::

Hvala, bom pogledal!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mat xxl ::

Ebay najbolj sigurno....

kosta ::

Poglej še za Tommy Hilfiger. :)

Rippy ::

Cenjih kdo uspe najti naj mi sporoci, sem šel ze cez par modelov in so mi osebno Od porsche najbolj udobni cevlji za hojo in sploh za voznjo. Zal pa jih vec niker ne najdem. vcasih so jih imeli v prvi ligi.

profii ::

Rippy je izjavil:

Cenjih kdo uspe najti naj mi sporoci, sem šel ze cez par modelov in so mi osebno Od porsche najbolj udobni cevlji za hojo in sploh za voznjo. Zal pa jih vec niker ne najdem. vcasih so jih imeli v prvi ligi.


Imam isto mnenje, poglej še za Goodyear-kami, se nosijo podobno. Če najdeš kaj, javi tukaj.

kosta ::

Ima kdo mogoče Porsche sončna očala? Počasi bom rabil nova, pa kolebam med rayban, oakley in porsche.

koyotee ::

profii je izjavil:

Rippy je izjavil:

Cenjih kdo uspe najti naj mi sporoci, sem šel ze cez par modelov in so mi osebno Od porsche najbolj udobni cevlji za hojo in sploh za voznjo. Zal pa jih vec niker ne najdem. vcasih so jih imeli v prvi ligi.


Imam isto mnenje, poglej še za Goodyear-kami, se nosijo podobno. Če najdeš kaj, javi tukaj.


Js mam tut ene adidas by goodyear, res udobni, sicer so bli 115€ ampak mi ni žal, stari pa že ene 5 let stari.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Unknown_001 ::

kosta je izjavil:

Ima kdo mogoče Porsche sončna očala? Počasi bom rabil nova, pa kolebam med rayban, oakley in porsche.


Rayban brez pomislekov. Če bi še enkrat kupoval bi spet "solzico"- aviatorke izbral.

Rippy je izjavil:

so mi osebno Od porsche najbolj udobni cevlji za hojo in sploh za vožnjo.


Absolutno! Pa presneto lahki so in ne usmradijo se če se že slučajno zgodi da švicneš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup pohodnih čevljev (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
858236484 (12961) theStranger
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421667 (3516) gruntfürmich
»

Najmehkejši tekaški copati (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8317327 (15278) m0LN4r
»

Vložki - raven podplat

Oddelek: Loža
201783 (1354) Noddy
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4113629 (12388) destiny

Več podobnih tem