» »

counter-strike!

counter-strike!

MrX ::

zdej ko je sola ze mimo sem si rekel da bom malo bolj zares igral kaksno multiplayer igro. preigral sem za Wolfa:enemy territory in se ga v enem tednu navelical. q3 sm tud igral, vendar ne znam dost dobr, ker sm skoz mrtu:D . zdej bi se pa spravu igrat CS, da vidm to cudo bozje. od kolega si bom sposodil original HL.
1)zdej pa me zanima kaj vse rabim za igrenje CS?
2)ali je CS mod zastonj?
3)katere patch-e in popravke si moram instalirat?
4)a je se kej treba?:D

imam pa winXP.


//edit vsebino teme skopiral v istoimensko temo in to zaklenil//
  • spremenilo: jRk0 ()

bf4ed ::

Raje se q3 natreniraj. Jaz bi bil srečen če bi lahko igral online, pa ne morem onli modem 56k.:'(

d3mon ::

Ne, ne, raje kar CS igraj..
En n00b manj na q3 sceni :D

Pa brez zamere.

MrX ::

pol mi naj pa en pove kaj se vse rabim poleg original H-L za igrat C-S

Mavrik ::

1.1.1.0 patch za half-life
pa seveda CS
The truth is rarely pure and never simple.

snow ::

>1.1.1.0 patch za half-life
>pa seveda CS

cs je verzija 1.5
To dvoje maš link tule... plus še nekaj informacij glede cs.

potem boš rabil najbrž še anticheat program: cheating death

Za iskanje serverjev priporočam : The All Seeing Eye
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snow ()

MrX ::

snow, ti si car! hvala

MrX ::

zdej sm instaliral hl, in najnovejsi patch za hl, pol pa se CS mod, ter cheating death, vendar ko se hocem povezat na kaksen slovenski server me dol vrze ter rece da rabim cheating-death v2.12.1, men pa ta program ze laufa. wtf!

downloadal sem tukaj: klik -a to ni taprava verzija??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()

snow ::

Mogoče se serverji niso updejtani, ampak ne vem če je možno da če imaš novejši cheating death da nebi delalo.


http://www.unitedadmins.com/files/cd-cl...
(Samo cifre zamenjaš, majo še vse stare verzije gor :)))
Probaj s to.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snow ()

MrX ::

ok, zdej pa dela!!!
igra se mi ne zdi nic posebnega.

pingo76 ::

CS je zastonj. Poskusi tudi Action half life (AHL). Z AHL smo se zastrupili ze davno nazaj in nam je CS prav en jajc. Jaz in moja punca bi bili veseli še kakega slovenca :). Trenutno smo smo v teamu z angleži in enim američanom in smo to sezono končali na 12 mestu. Če nas boš iskal: [CSAM]Clyde in [CSAM] Bonnie :)
Uživaj.

frudi ::

pozabili ste najpomembnejšo stvar za igranje cs - ogromno potrpljenja in odlične živce, drugače zna računalnik nastradat zaradi zločinsko neumnega zaznavanja zadetkov!
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

d3mon ::

Mr. X:

Jaz bi ti priporočal Unreal Tournament 2003. Mogoče se ti bo povidel. Meni se na začetku ni. Če ga boš testiral ga igraj vsaj en teden cel čas pa potem povej, če ti je všeč ali ne. Ker se dam staviti, da boš takoj nehal ko se boš začel gibat.

Binji ::

Zaznavanje zadetkov je ze kul...sam navadit se mors streljat prav.
Drgac pa potrpi mal s spilom..probaj ene parkrat. Na zacetku bos meu itak score tam 1:20 sam zacetek je;)

Offtopic: kaj se je zgodilo s temo za nocne ptice??
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

DejaVu ::

Mr X, priporocam ti, da se spravis k igri deusex. vse kar rabis je deusex (piratska ali original), comp z vsaj 1ghz, in kaksen adsl ali kabl.

pol si se pa zrihtas MSN, in ti bom poslal MPPatch. moj naslov je dejavu1280@hotmail.com

to je igra, ki te popolnoma "vsrka" v sebe. ne vem zakaj bi "moral" igrat cs? jaz osebno sem igral igre od MOHAA pa do AAO. vsega sem se navelical v 2 tednih. dx pa je se vedno cool in ga zaj igram ze 1 leto.

jRk0 ::

za deus ex ne rabis 1ghz proca. samo kul graficno, pa je:)

kaj pa DoD (Days of defeat) je spilal kdo? jaz se nisem, samo eni ful to spilajo. in glede na to, da je izpod rok ustvarjalcev CS-ja bi mogo harat? dogaja se pa v 2. sv. vojni al kdaj ze...
You fuck up once, you loose two teeth.

Slaine ::

Soldier of Fortune 2... to je to;)
Slaine - The King of Kings ...........''Some of us are born to die''

DejaVu ::

ni res! stavim vso svojo premozenje, da dx temelji na cpuju - boljsi kot je vec fps imas. govorim iz lastnih izkusenj! in pod kakih 800mhz (sploh ce je celeron) definitvo odpade za "MP" igranje. za sp gre tudi c400.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Counter Strike (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
878247 (6230) bonbonček
»

Hardware mod fx5950 ultra

Oddelek: Navijanje
232509 (2060) lopov
»

Kaj pomeni kratica CD?

Oddelek: Loža
192419 (1796) Blum
»

counter strike preko neta?

Oddelek: Igre
12878 (739) chucki

Več podobnih tem