» »

Olimpiada 2016

Olimpiada 2016

1 2
3
»

kosta ::

Ponosem sem na vse naše športnike, že sam nastop na OI terja veliko talenta, treningov in napora. Bravo! Potihoma sem sicer pričakoval kakšno kolajno več, a to bo navrsti na naslednjih igrah.:)

oo7 ::

Pri ženskem waterpolu bi morali malo več kazati dogajanje pod vodo, ker tam je več akcije kot na vrhu >:D


Martin Krpan ::

Zgodovina sprememb…

Konlov ::

Saj ne vem kaj je bilo huje: srajčka ali Jolanda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

sheeshkar ::

scipascapa je izjavil:

Če potegnemo črto, so to slabe OI za SLO...samo 4 kolajne, Hrvati 10 od tega kar 5 zlatih, po Londonu 6 in več kot očiten napredek. Pri nas pa nazadovanje in nihče nič. Kot vedno.

Spet pretiravanje brez podlage - http://www.medalspercapita.com/#medals-...

Čestitke Hrvatom, vendar tudi z našimi smo lahko povsem zadovoljni. Ni bil nek presežek, imeli smo že večje uspehe, vendar ni prav nobenega razloga za jamranje kavč "strokovnjakov". Če upoštevamo še to, da marsikatera država na tej lestvici na zimskih OI praktično ne obstaja (medtem, ko smo mi tudi tam uspešni, poleg tega pa smo v hokeju dejansko fenomenalni) ter da tudi v nogometu (najbolj popularen šport na svetu) nismo neki eksoti (temveč smo se uvrstili že na tri velika tekmovanja in dvakrat sodelovali v Ligi prvakov), potem lahko zaključimo, da smo Slovenci v športu izjemno uspešni. Upoštevati je potrebno tudi, da nas je le 2 milijona, da država in gospodarstvo relativno malo vlagata v šport (marsikateri trenerji in ekipe dejansko delajo čudeže glede na vložek) in da sodelujemo pri praktično vseh večjih ekipnih športih (ter se pri večini dokaj redno uvrščamo na zaključne turnirje, pogosto pa tudi v izločilne boje ter med najboljše) ter smo relevantni tako na poletnih kot tudi na zimskih olimpijskih igrah. Če bi bili v politiki in gospodarstvu tako uspešni kot smo v športu, bi bili med najbogatejšimi državami sveta.

          ::

scipascapa je izjavil:

Če potegnemo črto, so to slabe OI za SLO...samo 4 kolajne, Hrvati 10 od tega kar 5 zlatih, po Londonu 6 in več kot očiten napredek. Pri nas pa nazadovanje in nihče nič. Kot vedno.


Za začetek bi lahko odstopil minister za šport, v prihodnje pa bo potrebno več delati na sistematiziranem dopingu.

Invictus ::

Mislim, da ima Slovenija večji problem pri trenerjih kot samih športnikih.

Odbojka - trener Italijan, spravil jih je v svetovno odbojkarsko ligo plus ostali rezultati
Rokomet - prišli so na Olimpiado, dokler niso anestezirani igrali z Dansko
Tina Maze - spet Italijan

Ta falirani športni pofl s Fakultete za Šport bi morali malo ven zmetat in najeti TUJE trenerje, ki bi prinesli sveže znanje. Predvsem pa drugačno mentaliteto.

Da ne govorim o vseh faliranih športnikih, ki kljub svoji zabitosti naredijo neko licenco za trenerje in potem furajo ene in iste zadeve do penzije.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Dr_M ::

Se vecji problem so razne te sportne zveze, ki kradejo denar. Pri Mazejevi ni bil problem trener, ampak zveza, ki ji ni dala sredstev.

konspirator ::

Doping:


prevod:
Na levi sliki je čista Američanka.
Na desni sliki je dopingirana Rusinja s steroidi, kaj poglejte kakšen bicepse ima !

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

konspirator je izjavil:

Doping:


prevod:
Na levi sliki je čista Američanka.
Na desni sliki je dopingirana Rusinja s steroidi, kaj poglejte kakšen bicepse ima !



Zgleda k en dec takih rok še moški tenisači nimajo kaj šele tenisačice.

no comment ::

Tudi noge Tine Maze zgledajo kot 3 moje. Dope?

Invictus ::

Dr_M je izjavil:

Se vecji problem so razne te sportne zveze, ki kradejo denar. Pri Mazejevi ni bil problem trener, ampak zveza, ki ji ni dala sredstev.

Je bil kar trener. Glede na to da so jo trenirali isti kot kasneje moško reprezentanco.

Rezultate obeh poznamo...

no comment je izjavil:

Tudi noge Tine Maze zgledajo kot 3 moje. Dope?

Nikoli dokazano.

Sicer pa, da se profesionalni športniki ne dopingirajo, je ravno tako verjetno kot da obstaja Dedek Mraz.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Dr_M ::

Je bil kar trener. Glede na to da so jo trenirali isti kot kasneje moško reprezentanco.


Za naivneze res tako zgleda.

Sssaga ::

Povzetek tekme med US&A in Srbijo

SimplyMiha ::

Zgleda, da je te dni od športa ostalo bore malo športa...

Sssaga ::

Jup, men je žal vsake minute, ki sem jo prebil ob TV sprejemniku, pa jih ni bilo tako malo.
Kot mulc sem oboževal šport in športnike, danes, ko v dobi neta dnevno prebiraš o raznih svinjarijah, mi je vedno bolj ravno.

Gladiatorji... a kje so levi? ;)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914155982 (34661) bambam20
»

Olimpijske igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8811609 (8165) Okapi
»

Tina Maze 2. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15945674 (35451) WarpedGone
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539813 (32451) bambam20
»

OI, pretiravanje s sportnimi disciplinami, kategorijami (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9916631 (13704) Pithlit

Več podobnih tem