» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
324 / 360
»»

Daniel ::

Imam še od Teleinga, ki ga je Telemach kupil optični modem Genexis Hybrid in dela v bridge načinu.

knap ::

potekla mi je vezava za gold trojka extra

sedaj bi naj imel paket silver, tako so mi povedali po telefonu
ponudili so mi paket eon premium po ceni 40 eur prvo leto, nato 61 eur še eno leto
ali je to dobra ponudba oz lahko dobim še kakšen dodaten popust?

oz je pametno, da razmislim o menjavi in grem na t-2, telekom?

kaj bi vi naredili?

hvala

LP

Fsegula62 ::

Prehod drugemu operaterju bi priporočal iti samo pod pogojem, da ponujajo optiko na tvojem na naslovu. Prehod na kakšno bakreno parico ti nebi priporočal tudi, če jo dobiš zastonj.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

knap ::

Optika je možna.
Je bolje iti drugam?
Dobim več za manj denarja?
Lp

Han ::

EON Premium bi, glede na pogoje akcije, ki se iz meseca v mesec podaljšuje, moral dobit prvo leto za -50% oziroma za 30,50 eur.

knap ::

to bi naj veljalo samo za nove naročnike, sam sem tudi tako mislil, vendar mi je gospa po telefonu povedala, da to ne velja za obstoječe naročnike trojčkov, da velja v primeru, da si imel npr samo internet ali gsm in bi rad sedaj imel trojčka

če bi kdo lahko potrdil zgoraj navedeno, se zahvaljujem

LP

Xserces ::

Probaj se zmenit da rataš "NOV" naročnik. Se da.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Han ::

To so puhli izgovori, ker v posebnih pogojih akcije to ni izrecno navedeno. Vztrajaj, kliči večkrat oziroma pojdi na različne "šalterje". Kot rečeno se da zmenit, da postaneš nov naročnik in v 5 minutah urediš odpoved starega paketa.

knap ::

Zanimivo, to pa nisem vedel.
Je to res komu uspelo?

Kaj potem lahko dobim tudi TV? :D

Kako priti do te ugodnosti pa je drugo vprašanje, bom najprej klical večkrat klicni center in jim kar omenil to...

Hvala

Lp

Han ::

Redkim na isti naslov (ime, priimek, davčna), večim na drugega družinskega člana.

Orias ::

Kdaj bomo pa višji upload dočakal ? Jesen je že tu :D

starboi ::

Kaj so ti rekli na telemachovi podpori za uporabnike ?

zerdoner ::

yogy je izjavil:

Nabavi si wifi router (po možnosti ac), seveda če ti ni predrago ali pa nekaj rabljenega. Glej samo, da ti potem modem dajo v bridge mode. Očitno je njihova oprema za en k.


Gledam tale router. Kako se zdi? Ga ima kdo?
https://www.mishop.si/xiaomi-mi-wifi-4a...

p.s.: kaj se spremeni, če se da telemachov router v bridge mode? Zakaj je to bolje? Na telemachu so mi rekli, da ni potrebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zerdoner ()

Vanquish ::

zerdoner je izjavil:

yogy je izjavil:

Nabavi si wifi router (po možnosti ac), seveda če ti ni predrago ali pa nekaj rabljenega. Glej samo, da ti potem modem dajo v bridge mode. Očitno je njihova oprema za en k.

p.s.: kaj se spremeni, če se da telemachov router v bridge mode? Zakaj je to bolje? Na telemachu so mi rekli, da ni potrebe.


v tem primeru telemachov router vec ne opravlja funkcijo routerja temvec prevzame to funkcijo tvoj router.

webmaher ::

če ne veš zakaj bi imel v bridge potem naj tako tudi bo... jaz dobro vem zakaj imam v bridge in mi vse dela v nulo :)

zerdoner ::

webmaher je izjavil:

če ne veš zakaj bi imel v bridge potem naj tako tudi bo... jaz dobro vem zakaj imam v bridge in mi vse dela v nulo :)


Žal res ne vem, ker nisem nek strokovnjak na tem področju. Bi pa bil vesel, če mogoče podaš kakšno dobro stran zakaj v bridge.

Han ::

Če imaš svoj router, ki je ponavadi bistveno boljši, je smiselno dat modem v bridge način, da se ne "tepe" z routerjem...

webmaher ::

hvala @Han :)

yogy ::

Orias je izjavil:

Kdaj bomo pa višji upload dočakal ? Jesen je že tu :D


To se tudi jaz sprašujem???:|

knap ::

Han je izjavil:

Redkim na isti naslov (ime, priimek, davčna), večim na drugega družinskega člana.


Lahko dam drugo ime. Upam, da mi bo uspelo, da bom našel pravo osebo v klicnem centru...

Telemach nima kakšne akcije za brezplačen TV ipd?

Lp

ScSIII ::

yogy je izjavil:

Orias je izjavil:

Kdaj bomo pa višji upload dočakal ? Jesen je že tu :D


To se tudi jaz sprašujem???:|


Zima se bliža... pa nič ne diši po višjem uploadu :)

-JM- ::

knap je izjavil:

Han je izjavil:

Redkim na isti naslov (ime, priimek, davčna), večim na drugega družinskega člana.


Lahko dam drugo ime. Upam, da mi bo uspelo, da bom našel pravo osebo v klicnem centru...

Telemach nima kakšne akcije za brezplačen TV ipd?

Lp



https://telemach.si/EON-paketi/Akcija-S...

Glej tisk spodaj...

knap ::

Torej ali 50 % popust prvo leto ali pa TV in brez popusta.
Bom kar popust izbral.
Lp

knap ::

Sem 3x klical, brez uspeha, noben sogornik noče dati 50 % popusta.

Ali je res komu tukaj uspelo dobiti 50 % popust (obstoječ uporabnik)?

Lp

yoco ::

Jaz sem dobil za Eon Premium. Sem šel v poslovalnico, vprašal, ženska pokliče eno nadrejeno in ji dovoli. Sem pa "stari" naročnik (gold trojka extra).

knap ::

Očitno si imel veliko srečo...
Jaz sem tudi star naročnik, prav tako sem imel gold trojka extra.

V katerem kraju si?

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: knap ()

yoco ::

Tržič, gorenjska

Han ::

Tudi v CE in MB se da zmenit, vendar ne v vsaki poslovalnici...

webmaher ::

ja moraš biti vztrajen pa mal sreče more bit...ni hudič, da se 1X poklopi :)

starboi ::

Nobena sreča ni potrebna , rečeš da si dobil boljšo ponudbo od konkurence in ti bodo vsakič šli na roku pri popustih.

knap ::

verjetno ste malo preveč optimistični, sem cca 6x klical na 070 700 700, vedno ista zgodba, ni mogoče, prepovedano, ne morejo ponudit, sem tudi omenil, da bom drugače šel h konkurenci, nič ni pomagalo...

bom še v ponedeljek malo poklical, nato šel v 2 poslovalnici (MB), če ne bo uspelo, pač ne bo :'(

LP

strom_15 ::

Na spodnjem linku piše da je -50% popust na na EON pakete tako za nove naročnike kakor obstoječe naročnike:

https://telemach.si/Binary/12637/Akcija...

seminal ::

U to pa je novo sedaj, kao od 15.11 velja. Zdaj pa se bo splačalo it na eon premium. Aja sedaj sem na gold extra 3, za eon box bojo dodatno zakasirali namestitev ali?

knap ::

ne vem, jaz sem včeraj 2x klical in dobil odgovor, da 50 % za obstoječe naročnike ni mogoče
morda imajo "študenti",ki delajo na klicnem centru stare informacije

sem pa nekaj dni prej prejel odgovor, da 50% lahko dobijo samo tisti ki prej niso imeli trojčka, torej npr tisti, ki imajo samo net ali samo mobi

če pa je sedaj res, da dobim 50% popust, grem v ponedeljek v akcijo :)

gregor ::

seminal je izjavil:

U to pa je novo sedaj, kao od 15.11 velja. Zdaj pa se bo splačalo it na eon premium. Aja sedaj sem na gold extra 3, za eon box bojo dodatno zakasirali namestitev ali?


če si še vezan na gold trojka extra, potem ne boš mogel kar tako sprementi v eon paket, morda se motim ampak ne moreš imeti dveh akcij hkrati...
LP

seminal ::

Nisem vezan... Morem pa v pon it vprašat, ker majo stalno neke izgovore upam da je sedaj drugače. vseeno se splača eno leto plačevat 50% manj.

Han ::

Greš v poslovalnico, na drugo ime/davčno vzameš nov paket, starega po priklopu novega odpoveš in vrneš opremo.

predi ::

strom_15 je izjavil:

Na spodnjem linku piše da je -50% popust na na EON pakete tako za nove naročnike kakor obstoječe naročnike:

https://telemach.si/Binary/12637/Akcija...
Pogoji so povsem enaki kot prej. Potrebno je skleniti novo naročniško razmerje, kar aneks k obstoječi pogodbi ni.

kumer ::

Han je izjavil:

Greš v poslovalnico, na drugo ime/davčno vzameš nov paket, starega po priklopu novega odpoveš in vrneš opremo.


Gre za isti naslov, preteči morajo 3 meseci...

kumer ::


Pojem novi naročniki za potrebe teh posebnih pogojev pomeni naročnike, za katere je omogočeno sklepanje fiksnih paketov EON TROJČEK, ki še nikoli niso bili priključeni na fiksne storitve Telemach, in naročnike, ki so na obstoječem kabelskem, optičnem ali Total priključku naročniško pogodbo s Telemachom prekinili pred več kot tremi meseci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

Han ::

V določenih poslovalnicah se (je) to da(lo) izvesti - v roku enega tedna si na novem paketu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

mtosev ::

mogoče kdo ve po kolikšnem času pri trierini pošti spet zahteva geslo, če več mesecev nisi accessal oz gledal pošto? ena starejša gospa ima ta problem, ker več mesecev ni gledala pošte in v thunderbirdu, čeprav je nastavljeno da si zapomni geslo spet sprašuje za geslo. gospa pa ga ne ve. je že spomladi imela ta problem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BorutK-73 ::

Jaz preverjam enkrat na dan in mi cca enkrat na mesec zateži za geslo. Pa imam tudi shranjeno geslo.

knap ::

meni ni uspelo dobit 50%# popust za eon premium (po poteku gold trojke extra), sem velikokrat poklical 070 700 700, danes pa sem šel še v dve poslovalnici v MB

v prvi so mi ponudili samo 25% na full paket, na premium pa nič
v drugi pa sem komaj dobil eon premium za 40 eur prvo leto, kot je sedaj paket silver 2

povsod so trdili da 50% nisi nikoli dajali, da je to nemogoče, da je prepovedano itd

lp

100mib ::

https://telemach.si/Binary/12637/Akcija...

Akcija velja za nove in obstoječe naročnike, ki v akcijskem obdobju sklenejo novo naročniško razmerje za paket fiksnih storitev EON TROJČEK iz aktualne ponudbe, ob pogoju vezave novega naročniškega razmerja za obdobje 24 mesecev.


Pojem "obstoječi naročniki" za potrebe teh Posebnih pogojev pomeni naročnike na koaksialnem ali optičnem priključku (odjemnem mestu) Telemacha (tudi na območjih OŠO ter na optičnih povezavah družbe Telekom Slovenija d.d.) in Total priključku.


Sprintaj splošne pogoje akcije, pojdi v poslovalnico in jih prosi, da ti glede na napisano obrazložijo zakaj nisi kot obstojči naročnik upravičen do tega popusta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 100mib ()

predi ::

Ker menjava paketa ne pomeni, da dobiš novo naročniško razmerje. To, da Telemach z obstoječimi naročniki dela kot svinja z mehom, je bilo povedano že večkrat.

Veron ::

Pa sej vsi delajo enako.
Pojdi tja, naredi novo naročnino na drugo ime, svoje skenslal. Finito.

Fsegula62 ::

Hm, še kdo danes izredno visok ping, delo preko SSH je nemogoče?

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

XS!D3 ::

Do kam?

Trace od doma do Cloudflarea trenutno izgleda BP:

2 213.172.234.2 1.128 ms 1.315 ms 1.253 ms
3 185.66.148.237 1.675 ms 1.532 ms 1.442 ms
4 185.66.148.237 1.197 ms 1.193 ms 1.093 ms
5 185.66.149.33 6.199 ms 6.182 ms 6.250 ms
6 185.66.149.33 5.909 ms 6.023 ms 5.921 ms
7 193.203.0.195 6.557 ms 7.134 ms 6.474 ms
8 104.17.176.85 5.827 ms 5.720 ms 5.726 ms

Xserces ::

Meni vse špila kokr more. Nobenih problemov
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|
««
324 / 360
»»