» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
174 / 360
»»

plavko61 ::

kronik je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Ne, ravno pri uploadu je tehnološko gledano kabel boljši, ker načeloma podpira simetrijo s spodobnimi hitrostmi. Samo dopovej ti to Telemachu...


Na Docsis 3.0 imaš na 4 kanale 100 Mbit upload in 200 Mbit download. To deliš z uporabniki na določen otok in ti takoj postane jasno, da so že zdaj paketi na mejah trenutnih zmožnosti. Do 10/10 bi še morda lahko ponudili pakete, odvisno od povpraševanja. Da bi vsakemu kekcu ponujali simetrijo za mali denar je ekonomsko neopravičljivo, za primerno ceno pa lahko dobiš tudi gigabitni link do doma.


torej laufajo DOCSIS 3.0 na 4 kanalih, to je 200MB/100MB, torej razmerje 2:1. Pa recimo da še telfon nekaj pobere :). V paketih bi torej lahko bilo razmerje 4:1.

npr:
4Mb/1Mb
8Mb/2Mb
...
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavko61 ()

kronik ::

Za downstream se načeloma uporablja 8 kanalov za upstream pa 4 ja. Uplink (100 Mbit docsis3) se po priporočilih deli na cca 500 uporabnikov, odvisno od 'razbitosti' omrežja.

GrimReaper ::

barocco je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

V petek podpisana pogodba, od zdej dela 20/2:


COOL. Tud mene orenk matra menjava.
A pa,Si na sveže podpisal pogodbo ali zamenjal paket?
Sprašujem zato ,ker bi sam menju paket iz digitalnega trojčka L + in imam željo zamenjat ,v isti paket kot ti MIX L .

Zamenjal sem iz DTV 3.0 L+ na MIX L.
Pri tem itak ni kej za razmišljat, pridobiš:
-7€ nižjo naročnino, prve 4 mesece samo 18€
-občutno hitrejši internet, 20/2 je za moje potrebe odlično
-12 HD programov
-še eno Conax kartico za drugi TV
-router TP-Link TL-WR740N 150Mbps

Za router sem sam sicer rekel da ga ne rabim, ampak me je tehnik klical in rekel da ga bo pripeljal, češ da ga lahko prodam naprej.

Sej najbrž je router za 22€ slabši od ASUS WL-500g Premium (150Mbps ne rabim)?
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

bsslo ::

A še komu v Polju internet povezava spet dela počasi? Doživljam ping do 500 ms...

barocco ::

GrimReaper je izjavil:

barocco je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

V petek podpisana pogodba, od zdej dela 20/2:


COOL. Tud mene orenk matra menjava.
A pa,Si na sveže podpisal pogodbo ali zamenjal paket?
Sprašujem zato ,ker bi sam menju paket iz digitalnega trojčka L + in imam željo zamenjat ,v isti paket kot ti MIX L .

Zamenjal sem iz DTV 3.0 L+ na MIX L.
Pri tem itak ni kej za razmišljat, pridobiš:
-7€ nižjo naročnino, prve 4 mesece samo 18€
-občutno hitrejši internet, 20/2 je za moje potrebe odlično
-12 HD programov
-še eno Conax kartico za drugi TV
-router TP-Link TL-WR740N 150Mbps

Za router sem sam sicer rekel da ga ne rabim, ampak me je tehnik klical in rekel da ga bo pripeljal, češ da ga lahko prodam naprej.

Sej najbrž je router za 22€ slabši od ASUS WL-500g Premium (150Mbps ne rabim)?


Super.hvala za reply :)
Tudi sam sem 2 uri nazaj klical naročniško službo ,povedal da imam DTV 3.0 L+ in bi menjal za MIX L.Povedal ,sm ji podatke davčno... ,rekla je ,da bodo poslaLI POGODBO,ki jim jo poošljem nazaj in to je to.
( tudi podaljšu za 24 mesecev, se bolj splača ,saj zame no).

Glede dodatkov ,pa mi je dejala, da ,če jih bom rabu ,jih tehnik pripelje na dom.
Imam samo 1 TV piše,da dobiš še sprejemnik za 2 TV.
verjetno ,bom kar takoj ,ko bo pogodba verodajna ,poklical, za dodatni sprejemnik(bo pršu prav ,ko bom nabavu nov TV.

MALO off Topic : Trenutno imam cisco-ta. Me je prodajalc (BIG BANG) pred leti, DOBR scat pelu in reku "ja gospod,vse podpira", pol ,pa še izhoda za slušalke ni-napaka proizvajalca(too much) - pri overview-u-32LG2000 ,pa kaže izhod.

Mi je (dobrotnik iz Slo Techa ,ZASTONJ poslal pretvornik ,da lahko, preko scarta gledam oz.poslušam TV Z slušalkAMI.

Tudi meni je 20/2 vrh glave,več ,se mi je šlo za upload in Ugodno ponudbo ,ki ,se bo v moji denarnici poznala.

Spc ::

flipflop je izjavil:

Berem, da je od junija dalje TV Slo 1&2, v HD? Je to tud pri telemachu, že v osnovnem paketu, al je treba naročat kak posebni paket? Ker jaz tistega znaka HD pri številki v kotu ne vidim. Al je ta HD pač drug kanal in je treba še enkrat preiskat kanale? Mam pa tv preko Kabel-TV.

RTVSLO HD 1 / 2 sploh nista encryptana.
RTV SLO HD 1 je na 338MHz
RTV SLO HD 2 je na 466MHz

TechBeats je izjavil:

Telemach mi spelje optiko do hiše, a potem pa po bajti podturi coaxialce in te smešne hitrosti. Cel žur!

Ker telemach uporablja RF over fiber, kar pa je vbistvu Docsis 2.0/3.0 preko optike, ni pa to prava optika.
SiOL ima celo PPPoE over fiber kar je še hujša stvar.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

TechBeats ::

mja ne, se opravičujem če pizdim samo mi je vseeno malo mim, sploh ker vidim kaj ima konkurenca.

Sicer se pa nimam kaj dosti pritoževat je 1000x boljš kot tastaro Amis sranje - to je bil šele polom, na parico 3-4 uporabniki in packet loss za znoret. Sem komaj čakal da sem dobil to kar imam sedaj pri UPC 20/2.
AciD TriP

Tilen ::

TechBeats je izjavil:

mja ne, se opravičujem če pizdim samo mi je vseeno malo mim, sploh ker vidim kaj ima konkurenca.

Sicer se pa nimam kaj dosti pritoževat je 1000x boljš kot tastaro Amis sranje - to je bil šele polom, na parico 3-4 uporabniki in packet loss za znoret. Sem komaj čakal da sem dobil to kar imam sedaj pri UPC 20/2.


Amis na razvezani zanki nima niti ene storitve, kjer bi si uporabniki delili eno parico. Lahko nas pa o tej možnosti poučiš v novi temi.

To, o čemer govoriš, je edino možno na priključku EMX (preko Telekoma Slovenije), kjer se pa ne ponuja IPTV in VOIP, iz že omenjenih razlogov. Prav tako je v tem primeru omejena skupna hitrost na en multiplekser (do 4 naročniki), na 2 Mbit/s. Takšna rešitev se uporablja na lokacijah, kjer fizično ni možno zagotoviti ločenih paric. Če si imel višjo hitrost ali celo uporabljal IPTV, potem nisi koristil te storitve in seveda govoriš o nečem, o čemer se ti niti približno ne sanja.

Mimogrede, kakšno alternativo timeshiftu ima Telemach?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

TechBeats ::

ja EMX, nisem se mogel spomnit te polomije. :))

In je bilo možno, samo telekom ni pustil amisu proste parice, itak jih bojo rajši za svoje stranke obdržal.. Mah sem mel tok enih bednih problemov z obma telekom in amis, da nikol več, totalni nateg in polomija pri obeh.

In ne samo net 1/256 na konc so mi kekci zaklenil na 512/64, pol sem jih pa sam po domače odjebu lol
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

kronik ::

Ker telemach uporablja RF over fiber, kar pa je vbistvu Docsis 2.0/3.0 preko optike, ni pa to prava optika.


Ne piši neumnosti. Eno vlakno se uporablja izključno za TV signal (RF), drugo pa je za internet (data).

Spc ::

kronik je izjavil:

Ker telemach uporablja RF over fiber, kar pa je vbistvu Docsis 2.0/3.0 preko optike, ni pa to prava optika.


Ne piši neumnosti. Eno vlakno se uporablja izključno za TV signal (RF), drugo pa je za internet (data).

aja ?
Potem pa so to zdaj spremenili ker vem, da je imel kolega par let nazaj telemach optiko in gor obešen docsis 2.0 modem.
Sprememba na boljše :D
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Alexius Heristalski ::

Spc je izjavil:

RTVSLO HD 1 / 2 sploh nista encryptana.
RTV SLO HD 1 je na 338MHz
RTV SLO HD 2 je na 466MHz

Sta to edina nekodirana programa in ali bo tako ostalo?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Spc ::

Nekodirani programi:

KCN Music
KCN 3
HD SLO 1
TV PINK 3
Hayat
Fashion TV
Mezzo
Slo 1
Slo 2
Slo 3
Info Kanal
HD SLO 2
TV Koper
TELE M
RTS Maribor
VOD Promo
SCI FI
HD Fashion TV

Če bo tako ostalo pa nimam pojma.
 

flipflop ::

Kanal A in POPTV je treba posebej naročit, še ni v osnovnem paketu? Na tisto moje vprašanje zgoraj, sm dal še enkrat iskanje kanalov in spet ni našlo RTV HD. Potem sem pa v nastavitvah spremenil državo na Finsko, najde pa namesto prej 40 kanalov analognih, prek 200 ali 300 digitalnih, vmes tud RTV Slo1 in 2 HD. Pa discoveryHD, pa national geographic HD. Pop in A kanal, pa še dost drugih, so kodirani.

Potem je verjetno treba dobit kodirno kartico? TV je Philips 32PFL 3606H/58, tam na strani je ena reža, je to za kartico, al je treba met posebej sprejemnik?

Na tvojem seznamu Spc, je tud SciFi, kot nekodiran, pri meni ga TV ne pokaže, piše da je kodiran program.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

Spc ::

flipflop je izjavil:

Na tvojem seznamu Spc, je tud SciFi, kot nekodiran, pri meni ga TV ne pokaže, piše da je kodiran program.

Pred 3. dnevi še ni bil kodiran in je bil na 546MHz, Sedaj so ga premaknili na 482MHz.
Bo spet treba vse skozi preskenirat :(
Non-stop nekaj premikajo.
 

Spc ::

Torej rabil boš Common Interface kartico za conax in conax kartico, katero dobiš na telemachu..

http://download.p4c.philips.com/files/3...

 

Spc ::

Našel sem še eno napako na omrežju:


MC Rewind ima vse PIDje enako 0, tako da ne deluje ( sem zadevo označil ).

Še sci-fi:
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

kronik ::

Spc je izjavil:

kronik je izjavil:

Ker telemach uporablja RF over fiber, kar pa je vbistvu Docsis 2.0/3.0 preko optike, ni pa to prava optika.


Ne piši neumnosti. Eno vlakno se uporablja izključno za TV signal (RF), drugo pa je za internet (data).

aja ?
Potem pa so to zdaj spremenili ker vem, da je imel kolega par let nazaj telemach optiko in gor obešen docsis 2.0 modem.
Sprememba na boljše :D


V Sloveniji vsi furajo optiko po dveh vlaknih, zato močno dvomim, da je imel modem na optiki, ker take terminalne opreme telemach sploh nima in j enikoli ni imel.

elKaktus ::

Tudi Telemach se podaja v mobilno telefonijo ...
http://www.sta.si/vest.php?id=1767236
http://www.delo.si/druzba/infoteh/tudi-...

ponudba sicer se ni cisto uradna
http://www.svetidej.com/informacije/mob...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: elKaktus ()

Spc ::

kronik je izjavil:


V Sloveniji vsi furajo optiko po dveh vlaknih, zato močno dvomim, da je imel modem na optiki, ker take terminalne opreme telemach sploh nima in j enikoli ni imel.

Takrat je imel to on tako narejeno, zdaj pa nevem ali testno ali zaradi česa drugega.
Škatla, ki je povezovala TV (RF) je bila tudi povezana z modemom.
 

flipflop ::

Spc je izjavil:

Torej rabil boš Common Interface kartico za conax in conax kartico, katero dobiš na telemachu..

http://download.p4c.philips.com/files/3...



Sem šel na kabelsko, zgleda še mam nek stari paket, zdaj bo nov, digitalni, osnovni paket za 19€, zaenkrat je dost. Pa še nek modul prinese serviser in kartico.

kronik ::

Spc je izjavil:

kronik je izjavil:


V Sloveniji vsi furajo optiko po dveh vlaknih, zato močno dvomim, da je imel modem na optiki, ker take terminalne opreme telemach sploh nima in j enikoli ni imel.

Takrat je imel to on tako narejeno, zdaj pa nevem ali testno ali zaradi česa drugega.
Škatla, ki je povezovala TV (RF) je bila tudi povezana z modemom.


Mogoče zi zamešal modem in ocg? Ker vlakna gredo v OCG od tam pa potem coax in utp.

 OCG

OCG

Spc ::

Čisto možno, da sem to takrat zamešal.
Samo če se prav spomnim sta bila prav 2 coax-a ven, mogoče se motim.
 

Spc ::

elKaktus je izjavil:

Tudi Telemach se podaja v mobilno telefonijo ...
http://www.sta.si/vest.php?id=1767236
http://www.delo.si/druzba/infoteh/tudi-...

ponudba sicer se ni cisto uradna
http://www.svetidej.com/informacije/mob...

Yep zgleda, da res:
http://mobilna.telemach.si/index.php
 

TechBeats ::

hm kr eni Huawei :))
http://mobilna.telemach.si/index.php/te...

samo drugač zgledajo pa zelo kul :) recimo Honor aka Galaxy2 imitator. Samo pol pa vidm 1jederni 1.4ghz procesor.. Vsaj 2 bi bli kul, kaj pravte, a bi to kej kolcal z 1 jedrom? slajdanje po ekranu, etc..
http://www.huaweidevice.com/worldwide/p...
AciD TriP

barocco ::

Končno tudi sam prešaltu iz DTV 3.0 L+ na MIX L .Se bo poznalo 4 mesece pri ceni -60% okoli 18€ namesto 53€ ,po akciji .pa vseeno ceneje za 7€ torej 45.90€
Dubu pogodbo jo odnesu in par žez dve uri je že pogodba verodajna in opazna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barocco ()

JK007 ::

Jaz pa sem pred nekaj meseci nazaj prešaltal na T-2 optiko, kjer plačujem 10/10 linijo, mam pa realno tole:



Mi je upload bolj pomemben od downloada ( oddaljeno namizje iz pisarne domov ).

Za TV pa še vedno uporabljam TM ( zaradi vgrajenega DVB-C kanalnika v TV-ju in sem tudi zadovoljen ).
....... www.kabelska.net .........

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JK007 ()

kljukec87 ::

verjetno bi vsak prestaltal na t-2 optiko. pa je dostopnost le te v mb na minimalki. 2-3 ulice ali koliko pac. bo se treba pocakat nekaj let ocitno

JK007 ::

Ni mi jasno, kak optika ni dostopna, če pa so tričetrt ulic gratelovci razkopali !?
....... www.kabelska.net .........

Dami ::

JK007 je izjavil:

Ni mi jasno, kak optika ni dostopna, če pa so tričetrt ulic gratelovci razkopali !?

Eno je polaganje praznih cevi, drugo pa delujoc fiber :)
Pri nas v bistrici mamo že več ko 3 leta polozene cevi in omarce pa še kr nič od optike (bojda v kratkem, sam dokler ne vidim vlakna v omarci, ne verjamem nič več).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Alexius Heristalski ::

Spc je izjavil:


Yep zgleda, da res:
http://mobilna.telemach.si/index.php

Telemach mob. Mafija tudi uradno. :D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

gensi ::

Morda bi se na Telemachu vendarle lahko zgledovali po tem, kar ponujajo v Avstriji: http://www.upc.at/produktpakete/fit/sup... .
Novi paket je sicer korak v pozitivno smer, a drugod vseeno ponujajo več. Npr. Eurosport HD je že v rednem paketu.
Tudi spletna hitrost je v paketu za ceno podobno MIX L skoraj še enkrat večja.

PARTyZAN ::

Zakaj bi se zgledoval po komurkoli? Njihov cilj je služenje denarja in to je točno to kar počnejo.

PrimozR ::

gensi Trojček L (tisti z 28/2,5) ima prav tako Eurosport HD v shemi. Vsaj meni dela zadeva no.

Po UPC.at se pa ne bodo zgledovali, če niso (več) del njihovega konzorcija.

PARTyZAN ::

Tudi če bi bili to ne bi pomenilo nič.

gensi ::

@PARTyZAN: Služenje denarja je lahko zgolj kratkotrajno. Pomembno je tudi zadovoljstvo uporabnikov - le to poveča pripadnost in dolgoročen uspeh. Glede na vedno več storitev v oblaku, je upload pomemben, vedno pomembnejši. Prehod na nov paket pomeni podpis aneksa, posledično bo to pomenilo ob morebitnem prehodu v drug paket, pogodbeno kazen.

@PIPI: V paketu MIX L žal ni programa Eurosport HD.

HD programi:
http://www.telemach.si/sl/zasebni-upora...
SLO1 HD
SLO2 HD
Sportklub HD
Sportklub+ HD
Sportklub Premium HD
Golfklub HD
Viasat Nature HD
Animal Planet HD
Discovery Channel HD
History Channel HD
National Geographic HD
Premier League HD

PARTyZAN ::

gensi: če ljudje nimajo izbire je lahko raja še tako nezadovoljna. Ta trenutek parice in alternativni kabelski ponudniki ne ponujajo več, zakaj bi se Telemach trudil? €€€

asm ::

Ali se je potrebno za prehod na mix paket v vsakem primeru vezat za 2 leti (tudi če ne želim popusta)?

PARTyZAN ::

Ja.

elKaktus ::

asm: Ne! Ce si ze obstojec narocnik in ne zelis uveljavljati akcije "-60%", torej le prehod, je vezava 12 mesecev. Seveda ne smes imeti ostalih obveznosti do operaterja, ker potem ti bodo steli kot "predcasna prekinitev pogodbe" in bos imel penale. To je splosno, v kaksni konkretni situaciji si ti ne vem, ce tudi sam ne ves pa najbolje, da jih pokljices ali posljes mail(obicajno odgovorijo v enem delovnem dnevu).

PARTyZAN: odgovori tako malo na pamet/po svoje so bolj zavajanje kot pomoc.

PrimozR ::

gensi je izjavil:

@PARTyZAN: Služenje denarja je lahko zgolj kratkotrajno. Pomembno je tudi zadovoljstvo uporabnikov - le to poveča pripadnost in dolgoročen uspeh. Glede na vedno več storitev v oblaku, je upload pomemben, vedno pomembnejši. Prehod na nov paket pomeni podpis aneksa, posledično bo to pomenilo ob morebitnem prehodu v drug paket, pogodbeno kazen.

@PIPI: V paketu MIX L žal ni programa Eurosport HD.

HD programi:
http://www.telemach.si/sl/zasebni-upora...
SLO1 HD
SLO2 HD
Sportklub HD
Sportklub+ HD
Sportklub Premium HD
Golfklub HD
Viasat Nature HD
Animal Planet HD
Discovery Channel HD
History Channel HD
National Geographic HD
Premier League HD

Pravim trojček, torej obstoječ. A je v ponudbi ali ne ne bi vedel, zadeva pač enostavno DELA. Preverjeno včeraj, ko sem spremljal 24 ur Le Mansa. In ja, je HD. :)

chucki ::

Mogoče kdo ve, kje je možna optika preko KABEL TV, Drešinja vas?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Spc ::

PrimozR je izjavil:

gensi Trojček L (tisti z 28/2,5) ima prav tako Eurosport HD v shemi. Vsaj meni dela zadeva no.

Po UPC.at se pa ne bodo zgledovali, če niso (več) del njihovega konzorcija.

Z malo znajdljivosti lahko gledaš Eurosport HD preko astre zastojn.
Samo DVB-S2 opremo rabiš in malo znanja.

Pravtako deluje PL HD (Premiere League HD), sem sam stestiral.
:D
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Spc ::

Telemach ima zadnje čase hude težave z digitalno televizijo.
HTV 2 nima nič druga razen ECM in PMT.

Majnka teletext, MPEG-2, MPEG1 Layer2 in še ostale stvari.

Potem pa moram razlagati kolegom, da je z njihovimi tvji vse vredu.
Da ne omenjam praznih PIDjev oz. enakim 0.
 

gensi ::

Spc je izjavil:

PrimozR je izjavil:

gensi Trojček L (tisti z 28/2,5) ima prav tako Eurosport HD v shemi. Vsaj meni dela zadeva no.

Po UPC.at se pa ne bodo zgledovali, če niso (več) del njihovega konzorcija.

Z malo znajdljivosti lahko gledaš Eurosport HD preko astre zastojn.
Samo DVB-S2 opremo rabiš in malo znanja.

Pravtako deluje PL HD (Premiere League HD), sem sam stestiral.
:D


Hmm... Samo moraš kupiti Linux sprejemnik (cca. 300 €) + anteno...

Verjetno tudi plačati kakšen servis, je pa res, da imaš potem več kot 100 HD programov...

Spc ::

Eh kupiš pcie kartico za v pc, ki te stane 42€
Software pa je free.

http://www.ebay.de/itm/TeVii-S471-DVB-S...
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

kronik ::

Spc je izjavil:

Telemach ima zadnje čase hude težave z digitalno televizijo.
HTV 2 nima nič druga razen ECM in PMT.

Majnka teletext, MPEG-2, MPEG1 Layer2 in še ostale stvari.

Potem pa moram razlagati kolegom, da je z njihovimi tvji vse vredu.
Da ne omenjam praznih PIDjev oz. enakim 0.


Sklepam, da v času zatemnitev zaradi nogometa ?

Spc ::

Nogomet se začne ob 20:50 in to za mene ni zatemnitev ampak problem, ker majnkajo streami.
Kolegi so me klicali že ob 19:50 da zadeva ne deluje pa še takrat ni bilo nogometa.
 

miraldi ::

Nevem kaj je narobe z tem D3 GO od Telemacha, če je kakšen njegov uporabnik ki bi mi lahko pomagal? Zadeva je taka. včeraj sem slišal za ta D3 GO od Telemacha(imam tudi njihov internet in digitalno televizijo) se pravi oba pogoja ki sta potrebna za brezplačno tv. Odločil sem se da se prijavim in aktiviram D3 Go( na osebnem računalniku) vendar ko se hočem tam po aktivacija prijavit z Referenčno številko od zadnje položnice in z mojim gmailom me noče sprejet. Probal sem že vsaj 10X se prijavit pa kar noče in noče probal sem tudi z šifro kupca pa isto noče. A mi zna kdo povedat kaj to tok zajebava?
Če že sama aktivacija(registracija) ne deluje brez problemov kako bo poteem šele televizija bo vse štekal ;( Klical sem tudi na Telemach pa jim povedal za problem in so rekli(včeraj) da bo v par urcah urejeno pa še vedno ni nič. A je imel še kdo mogoče podobne težave z D3 Go TVin ali TV2go?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Tero ::

Še komu šteka internet?
DOločene spletne strani kot je facebook wikipedia in nekatere tuje se ful počasi odpirajo...
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()
««
174 / 360
»»