» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
176 / 361
»»

Silck ::

Ko sem se jaz registriral je zahtevalo šifro kupca (številko pogodbe) tako da poskusi vpisat to.

Lp

kljukec87 ::

ViewRight Web Plugin is not installed.

Available version: 2.1.2.3, win-x86.
If your download doesn't start automatically, click here.

Please make sure to restart your web browser after the installation process is completed.


še ena modna muha. poleg tega da morm vsakic ponastavljat geslo, zdaj javlja da morm to ki ze imam in sem vsaj 3x zdaj ponovno namestil tud ff in chrome in se vedno javlja to, da nimam instaliranega plugina. na ios pa dela normalno.
 SLIKA

SLIKA

Silck ::

kljukec87 ::

verjemi. šel skozi ta navodila + pobrisal mapico v programdata, pa je še vedno ista zgodba.

kljukec87 ::

vidim, da nimam edini teh tezav:

Zdravo,

ima še kdo težave s D3GO na računalniku?

Mislim, da sem probal sem že vse, da rešim zadevo...
- bil sem na vezi s tehnično podporo -> povedal težave in kako jih probam rešit pa so mi rekli, da bodo preverili
(preverjajo že več dni)
- inštaliral zadnjo verzijo ViewRight-a
- predvajal na Chrome verzija 20, IE 9, Firefox 14 in Safari 5

- na Chrome, Firefox in Safari pravi da ViewRight še ni inštaliran
(drugače pod vtičniki je viden)

- na IE pravi, da je prišlo do napake 1 (nezana napaka)

- reinštaliral ViewRight (odstranil po navodilih na d3go strani) -> pa nič boljše ...


Ne vem kaj naj še naredim? Je mogoče znano, da so kaki problemi še s verzijo jave ali flash-a s tem predvajanjem?

Kakršnakoli ideja bi prišla zelo prav.
Aja, mam pa paket MIX L.


komentar iz alterja.


se še pri komu tu gor pojavljajo te težave?

Spc ::

Nevem zakaj sploh to uporabljate.
Omejeno pa je tudi na telemachove ipje tako, da je vseskupaj čisto brezveze.
 

kljukec87 ::

zato ker... mogoce lahko pogledam kak kanal vec, ki ga na tv ne morem ker ga pac nimamo v shemi. in to dejansko.

Spc ::

kljukec87 je izjavil:

zato ker... mogoce lahko pogledam kak kanal vec, ki ga na tv ne morem ker ga pac nimamo v shemi. in to dejansko.

Torej na D3 so vsi kanali odklenjeni vseeno kakšni shemo imaš ?
Fail.
 

kljukec87 ::

začetna shema oz. začetni paket. nisem pa preveril kaj je več odklenjeno. je pa preverjeno sportklub + pa verjetno se še kaj najde. ampak tega sem želel takrat gledat :)

Spc ::

POP TV oz ProPlus si je zgleda preveč privoščil:
http://dne.enaa.com/Foto-TV-video/TV-in...


Še dobro, da imam DVB na PCju, tukaj ne morejo onemogočit snemanje.
:))


Uradni odgovor z strani proplusa
" Spoštovani,

Programske pravice, ki jih za oddajanje programskih vsebin pridobivata POP TV in Kanal A, operaterjem zaenkrat ne omogočajo uporabe obeh programov v ponudbi časovnih funkcij, zato smo, tudi na zahtevo imetnikov pravic, operaterjem tako uporabo prepovedali.

Pravice, ki jih pridobivajo televizijske hiše, se praviloma nanašajo zgolj na predvajanje vsebin, ne pa tudi na njihovo nadaljnjo oz. uporabo z zamikom. Na operaterje zato ne moremo prenesti pravic, ki jih sami nimamo.

POP TV in Kanal A vsem TV operaterjem (lahko) dovoljujeta le sočasno, nespremenjeno in neskrajšano distribucijo programskih vsebin, kar je tudi temeljna dejavnost operaterjev - kot rečeno, ta ne obsega tudi snemanja, reproduciranja in predvajanja z zamikom.

Poudarjamo, da gre za storitve, ki so jih naročnikom ponujali in tržili operaterji, ki pa za to svojo ponudbo niso pridobili ustreznih pravic TV postaj, zato so pravi naslov za večino vprašanj naročnikov operaterji sami.

Lep dan, "
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Alexius Heristalski ::

Povedano drugače, operaterje bi radi izmozli za dodaten zaslužek na račun storitve časovnega zamika za njihovih dveh kanalih. Samo očitno noben ni hotel plačati ali pa se še pogajajo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Spc ::

Kolko je meni znano ima vsaka DVB naprava TimeShift.
Sedaj bomo vsi, ki imamo DVB opremo postali ilegalci.

:))
 

Spc ::

Telemach, dajte mi povedat kaj piše tukaj spodaj:


Sigurno pa ni ta text preveden.

LEPO PROSIM ČE ODSTRANITE PODNAPISE NA TEM KANALU.
;(
 

V-i-p ::

Daj no, Spc. A ti živiš samo za to, da težiš Telemachovcem za vsako malenkost, težavo, črko, ping, buffer?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

brojci ::

Želim si čimveč takšnih,ki težijo Telemachu.

Spc ::

Ne bi rad težil telemachu.
Ker vem, da je ta kanal bil normalen (brez podnapisov prežganih v samo sliko) nato pa je prišel dan ko več nismo mogli izklopit teh ponapisov.
Tudi ko sem klical na tehnično pomoč so mi povedali, da bodo te podnapise spravili v DVB obliko čez 2 tedna.

Torej še danes se ni to zgodilo (pa je več kot 4 mesece od tega) in ne razumem zakaj se nam potem govori nekaj dela pa se čisto nekaj drugega.
History SD kanal pa ima DVB podnapise, katere se da lepo izklopit.
Drugače pa je History eden izmed boljših kanalov na telemachu in mi ni všeč ko ne morem oddaje pogledat do konca ker mi text prekrivajo podnapisi.
 

RockyS ::

Pri sosedih so naročili telemach dvojčka (tv+fon), včeraj ko so jim prišli priklopit so TV priklopli in dela, za telefon pa so povedali da bo potrebno menjati celotni kabel (ki gre iz ene strani hiše na drugo stran), ker želimo obdržati svojo številko, v primeru če je ne bi hoteli obdržat se ta kabel ne bi rabil menjat.

Ne razumem te logike, je to res tako?

P.S.
Kabla je cca 40m in ker hiša ni novejša ni položen v kanalih.

kronik ::

Če želiš telefonski aparat obdržati na istem mestu, potem je potrebno narediti povezavo med modemom in obstoječim kablom za telefon.

RockyS ::

To mi je jasno, no upam da je sosed (starejši možakar) monterja narobe razumel.

Nagi Bator ::

Spc je izjavil:

Torej še danes se ni to zgodilo (pa je več kot 4 mesece od tega) in ne razumem zakaj se nam potem govori nekaj dela pa se čisto nekaj drugega.

Hja, pri nas je tehnik podal nalog za menjavo ojacevalca zunaj na kandelabru, ker ga "serje".
To je bilo pred dobrimi dvemi leti. Po nekajkratnem vljudnem tezenju, nato malo manj vljudnem, ter na koncu "lajanju v steno", sem obupal. TV-ja itak ne gledam, starsi pa gledajo v glavnem SD sliko, kar na sreco dela.
Je pa to eden od razlogov, da vsakomur, ki me vprasa za nasvet okoli ponudnika, odsvetujem Telemach.

Zgodovina sprememb…

Spc ::

Če bi rad danes kdo gledal olimpijske igre brez komentatorja ali pa z angleškim komentatorjem v HD so tukaj frekvence:
http://slo-tech.com/forum/t517099/p3649...

8-)
 

PrimozR ::

A še komu ne dela internet?

KruceFix ::

Če na Telemachu izdajo nalog, da more priti tehnik težave popraviti je to brezplačno ali sem dolžan plačati? V katerih primerih je brezplačno in v katerih primerih sem plačnik jaz?

Hvala lepa!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

RockyS ::

Če si jih klical za brez veze, ali če si sam poškodoval opremo ali napeljavo.

Tilen ::

Če si sam zahteval popravilo in obstaja možnost plačljivega naloga, bi te morali o tem obvestiti. Telemachovega tehnika nisem še nikoli plačal. V skrajnem primeru ga posedi pred Cisco sprejemnik in malo preverita funkcionalnosti ter delovanje. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

KruceFix ::

Zanima me še sledeče!

Priklop aparata preko obstoječe telefonske napeljave
Priklop telefonskega aparata preko že obstoječe telefonske napeljave je mogoč, vendar mora biti obstoječa napeljava fizično mrtva (povezava z prejšnjim operaterjem mora biti fizično prekinjena). Telefonski kabel se priključi v modem v Tel1 in potem v že obstoječ priključek. Naprej so telefonski aparati napeljani kot običajno.

Se pravi, da odprem PTT omarico in kabel za telefonski priključek odščipnem?

Nato lahko enostavno povežem še drugo številko prek obstoječe napeljave ...

Hvala Vam lepa!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

MatejM ::

Ja odšipneš dovode, toda pazi, da še ne boš kakšnemu sosedu, saj imajo telekomvci velikokrat štukano od hiš do hiš. Nato vklopiš telefonski kabel iz modema v tel1 v najbljižjo vtičnico in če imaš vse skupaj povezane, bi moral imeti na vseh vtičnicah telefonski signal. Če bi pa rad tako prenašal dve številki, pa odpri vtičnico in poglej koliko žičk jih mora imeti. Če jih ima 4, lahko brez problema prenašaš dve številki po telefonski inštalaciji, le nekaj predelave je treba, saj so ponavadi zvezane samo za eno številko.

Drugače pa bo jutri nekaj sprememb na telemachu, saj bo dodanih pet novih kanalov in sicer
- Comedy Central Extra
- Nickelodeon
- Sportklub Prime
- Sportklub Prime HD
- Nickelodeon
- Mediaset international

Iz analogne sheme pa bo odstanjen program šport tv2, ki ga bo zamenjal sporklub prime

KruceFix ::

Da še bolje razložim. Modem imam v 2 nadstropju in glede prve številke (telefona), ki bo v tem 2 nadstropju nimam težav.

Se pravi za prvo številko (2 nadstropje):

kabel v modem (Tel1) in v telefon! Deluje!

Za drugo številko:

Kabel v modem (Tel2) in v telefonsko vtičnico v 2 nadstropju. V prvem nadstropju kabel v telefon in v telefonsko vtičnico v 1 nadstropju.

Bi bilo mogoče brez odpiranja omarice? Ker v drugem nadstropju imam vtičnico povezano z enim kablom v prvem pa z dvema. Se pravi če vem kateri kabel odklopiti v prvem nadstropju pri vtičnici bi bila zadeva narejena? Ali nujno v omarici? Bi za to potreboval Telekomove tehnike, ki imajo ključ ali bi omarico lahko kar sam odprl, na svoj način!


MatejM najlepša vam hvala!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

MatejM ::

Če odstraniš v prvem nadstopju dovodni kabel (ta ki pride z prtljičja po vsej verjetnosti) bi zadevca morala delovati. Telekomovo omarico, če ima plastičen pokrov, lahko zelo enostavno opreš, zgoraj in spodaj raven izvijač in napneš plastiko. Če imaš pa še želežni starejši pokrov, pa enostavno izvijač 4 mm v vtičnico in ti jo odpre.

al1976 ::

Morda kdo ve zakaj Telemach ne vključje HD Travel program v HD paket? A je potem del filmskih paketov ali kako? Ce kdo ve se zahvaljujem...

skyline ::

al1976 ::

Ma... Nam na Mix L ne deluje že mesec dni pa sem takrat gledal brošuro pa Travel HD ni bil naštet in se mi je zdelo čudno...

Aja Mix L nima polnega HD paketa ampak je Travel HD bil vržen ven:

http://www.telemach.si/sl/zasebni-upora...

Mislm ker marketing...

Thx!

A

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al1976 ()

skyline ::

Seveda, še HD paket morš vzet. Par HD kanalov je v MIX L sicer že privzeto zraven, ampak za tistih par ključnih moraš vseeno doplačat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyline ()

Tilen ::

D3 GO je dejansko vezan na naročnino ali pri vseh manjka nekaj programov oz. gre vedno za neko default shemo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Silck ::

Tilen je izjavil:

D3 GO je dejansko vezan na naročnino ali pri vseh manjka nekaj programov oz. gre vedno za neko default shemo?


D3 GO ima shemo, ki je za vse enaka.




A kdo ve kako pri sprejemniku Cisco 4682DVB (ta nov sprejemnik) poiskati nove kanale? V navodilih piše da se da v meniju pod "Nastavitve > Tehnične nastavitve > Sistem" ampak opcije za ponovno iskanje ali dodajanje programov ni.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Silck ()

KruceFix ::

Kako misliš nove kanale? Kanali so pač kanali, odvisno kateri paket imaš?
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Tilen ::

Dodan je HD Sportklub Prime katereega pa moj cisco seveda ne podpira. Imam samo zvok :/

Na drugem TV, kjer je kartica, deluje normalno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Silck ::

KruceFix je izjavil:

Kako misliš nove kanale? Kanali so pač kanali, odvisno kateri paket imaš?



Dodali so nove programe.


Dobil odgovor:



Nastavitev novih programov

o CISCO:

V kolikor se ne posodobi sam, je dovolj, da sprejemnik izklopimo iz elektrike in ga ponovno vklopimo.

Nastavitev se bo po tem izvršila samodejno.



o HANDAN:

Prestavite program na enega od programov sledečih programov (Viasat Nature HD, SportKlub HD) za več kot 30 sekund.

Na zaslonu se vam bo pojavil napis - 'Posodobitev, prosim počakajte', nato pa se bodo na koncu spiska pojavili novi programi.



o KAON:

Večina Kaon sprejemnikov bo zaznala spremembe v programski shemi in programe dodala sama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Silck ()

KruceFix ::

A tako! Nekaj časa drži na sprejemniku gumb za odklop! Pojavil se ti bo moder ekran System update! Lahko pa probaš s ponastavitvijo tovarniških nastavitev in bi moglo bit! :)
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

mit3k ::

Kaka je default pin koda v tem d3go?

KruceFix ::

mit3k je izjavil:

Kaka je default pin koda v tem d3go?


1234 (novi Cisco), stari pa obratno ...
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Mad_Lion ::

Da še jaz nekaj vprašam glede priključka na staro telefonsko povezavo. Do sedaj smo meli da eni številki dva telefona. Da je zadeva funkcionirala kot mora (Da se npr ni dalo prisluškovat iz enega telefona o čem se pogovarja drugi, seveda je lahko hkrati klical samo eden) je bil takoj za kablom iz ptt omarice postavljen še en analogen modem ki je ustrezno razdelil siganal na več invidualnih priključkov (Gor piše Domino- taka sivobela škatla če je komu znano.) Kam moram jaz vtaknit sedaj kabel za telefon iz telemachovega modema? ga vtaknem kar direktno v prejšnjo delilno centralo tam kjer je bil prej priključen kabel iz ptt omarce ali kako?

VidKo ::

Danes sem namestil D3GO in sem nad nizko ločljivostjo popolnoma razočaran. Se da kako izboljšati?
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

Tilen ::

VidKo je izjavil:

Danes sem namestil D3GO in sem nad nizko ločljivostjo popolnoma razočaran. Se da kako izboljšati?


Počakaj nekaj minut.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

VidKo ::

Vmes se dejansko zboljša, a ful niha. Pa full screena tudi ni, al ga samo v FF ni?
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

KruceFix ::

Mad_Lion je izjavil:

Da še jaz nekaj vprašam glede priključka na staro telefonsko povezavo. Do sedaj smo meli da eni številki dva telefona. Da je zadeva funkcionirala kot mora (Da se npr ni dalo prisluškovat iz enega telefona o čem se pogovarja drugi, seveda je lahko hkrati klical samo eden) je bil takoj za kablom iz ptt omarice postavljen še en analogen modem ki je ustrezno razdelil siganal na več invidualnih priključkov (Gor piše Domino- taka sivobela škatla če je komu znano.) Kam moram jaz vtaknit sedaj kabel za telefon iz telemachovega modema? ga vtaknem kar direktno v prejšnjo delilno centralo tam kjer je bil prej priključen kabel iz ptt omarce ali kako?


Vse si zrihtaj, kot si imel prej le pri slušalkih si nastavi "Zasebni uporabnik".
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Tilen ::

Preverite položnice. Meni je Telemach kar vklopil HBO premium za cca 5 EUR na mesec. Vlogo za HBO premium sem še isti dan raztrgal ter vrgel v koš, tako da res ne vem kako imam to aktivirano. :))

edit: Sem preveril na Telemachu. HBO Premium pogodbe z moje strani niso prejeli, storitev pa seveda zaračunana.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

KruceFix ::

Tilen je izjavil:

Preverite položnice. Meni je Telemach kar vklopil HBO premium za cca 5 EUR na mesec. Vlogo za HBO premium sem še isti dan raztrgal ter vrgel v koš, tako da res ne vem kako imam to aktivirano. :))

edit: Sem preveril na Telemachu. HBO Premium pogodbe z moje strani niso prejeli, storitev pa seveda zaračunana.



Haha, jaz pa sem baje pomotoma podpisal pogodbo še za Pop Nonstop! Svašta!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Spc ::

Tilen je izjavil:

Preverite položnice. Meni je Telemach kar vklopil HBO premium za cca 5 EUR na mesec. Vlogo za HBO premium sem še isti dan raztrgal ter vrgel v koš, tako da res ne vem kako imam to aktivirano. :))

edit: Sem preveril na Telemachu. HBO Premium pogodbe z moje strani niso prejeli, storitev pa seveda zaračunana.

8-O

Pa ti deluje HBO ?
 

Silck ::

Meni so pa zaračunali pogovore čeprav nisem presegel 200 minut ki spadajo v paket.
In to po DVEH prijavah na HD.

Na začetku prejšnjega meseca sem na servisnih straneh pri pregledu klicev opazil da je pri klicih v druga omrežja navedena tudi cena (tega prej na paketu DTV XL+ ni bilo). Pokličem in vprašam zakaj mi zaračunava klice če imam 200 minut vštetih v paketu. Na HD-ju mi pove da vidi napako in da bo javil na naročniško službo da uredijo.Dva tedna kasneje spet preverim servisne strani in klice še vedno zaračunava. Spet kličem in težim da naj že enkrat uredijo. Na HD-ju mi reče da so zajebali pri nastavitvi profila in da bo javil adminom za telefonijo. Pogledam naslednji dan in klicev res ni več zaračunavalo. Danes pa dobim položnico in seveda klici so zaračunani.

Telemachov helpdesk me vedno bolj spominja na siolovega
««
176 / 361
»»