» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
357 / 361
»»

alesp56 ::

Malce je trajalo ampak smo uspeli enable-at bridge mode na U92 (fiksirano na mac interface-a na mojem routerju). Zdej vse laufa bp. Očitno so s temi modemi pri njih težave. Na srečo sem naletel na višji podpori na nekoga, ki je imel dovolj znanja, se zavzel in pripeljal zadevo do konca. Tako, da ja je treba bit prijazno tečen in se da marsikej dogovorit. :D
in to je to...

strom_15 ::

Prenehanje podpore za aplikacijo Unifon

Obveščamo vas, da z 31. 10. 2023 aplikacija Unifon, ki je ki je na voljo poleg fiksnih paketov s storitvijo digitalna telefonija, ne bo več uradno podprta. Posledično aplikacija s 1. 11. 2023 ne bo več na voljo v trgovinah z aplikacijami in ne bo več na voljo v paketih za nove naročnike.

Vsem uporabnikom, registriranim v aplikacijo Unifon, bo le-ta do nadaljnjega še delovala.

Hvala za razumevanje.

vir: https://telemach.si/novosti/obvestila/p...

floyd1 ::

alesp56 je izjavil:

Malce je trajalo ampak smo uspeli enable-at bridge mode na U92 (fiksirano na mac interface-a na mojem routerju). Zdej vse laufa bp. Očitno so s temi modemi pri njih težave. Na srečo sem naletel na višji podpori na nekoga, ki je imel dovolj znanja, se zavzel in pripeljal zadevo do konca. Tako, da ja je treba bit prijazno tečen in se da marsikej dogovorit. :D

Fajn, da si zrihtal in hvala za info. Bomo tudi "jutrišnji borci" vedel, da jih lahko zagnjavimo za takšno rešitev. Mi je pa jasno, da je za njih najlažje rečt, da ne gre in je debata zaključena. Sploh ko gre za želje, ki jih nima ravno vsak. Pri nas "velika trojica" operaterjev ravno vleče optiko po novih jaških pod ulico, tako da zdaj počasi zgleda bo...

gregor ::

Han je izjavil:

Če si že dolgo pri njih (npr. več kot 5 let), piši na info@telemach.si, obvezno navedi svojo davčno in pojamraj, da bi za vnovično dveletno vezavo pričakoval -50% za prvo leto, ne le -25% za pol leta.


Neverjetno a resnično. :)

Dobil sem 50% popusta na EON Premium za 1 leto.
To je precej bolje, kot so najprej predlagali (25% - pol leta).
:D

Daniel ::

Jaz še zmeraj čakam, da mi nazaj uredijo drugi box promocijsko. Dobil sem kao 25% eno leto gratis, obenem pa so mi pričeli zaračunavati drugi box. Jebeš takšen popust potem... Eon Premium.

sirotka ::

Ravnokar naredil prehod na telemach. Telekom je zmontiral ONT škatlo, gor je modem, vendar sejo vzpostavljam na svojem routerju. Se lahko znebim modema, glede na to, da je prej še ont?

Daniel ::

gregor je izjavil:

Han je izjavil:

Če si že dolgo pri njih (npr. več kot 5 let), piši na info@telemach.si, obvezno navedi svojo davčno in pojamraj, da bi za vnovično dveletno vezavo pričakoval -50% za prvo leto, ne le -25% za pol leta.


Neverjetno a resnično. :)

Dobil sem 50% popusta na EON Premium za 1 leto.
To je precej bolje, kot so najprej predlagali (25% - pol leta).
:D


So ti na naslednjem računu pričeli zaračunavati dodatni EON BOX? Lahko zapišeš kaj imaš na aneksu napisano pod dodatne storitve?

Ker meni so ponudili 25% popusta, obenem pa mi začeli kreativno zaračunavati drugi (vključen v paket) EON box v paketu EON premium (seveda tega niso nikjer omenili), tako, da imam sedaj efektivno 16% popusta, kar bom v času vezave z zaračunavanjem dodatnega boxa praktično skoraj vplačal nazaj. Udarec pod pasom.

bostt ::

Je možna povezava modema in Eon boxa z utp kablom (kot pri T2, A1 in Telekomu) za gledanje tv? Sprašujem ker med modemom in lokacijo kjer je tv nimam coax kabla imam pa 2x utp

Daniel ::

Naj ti dajo OTT box.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

Lightning5 ::

sirotka je izjavil:

Ravnokar naredil prehod na telemach. Telekom je zmontiral ONT škatlo, gor je modem, vendar sejo vzpostavljam na svojem routerju. Se lahko znebim modema, glede na to, da je prej še ont?


Dela. Preskušeno. Priključi svoj router direktno Telekomov ONT in vzpostavi PPPoE sejo

sirotka ::

Top, hvala!

Juzh ::

Se še komu dogaja na hišnem netu na Huawei B535-232 LTE modemu, da prihaja do izpada mobilnega signala na vsake nekaj dni? Izklop/vklop iz elektrike sicer reši probleme vendar je to sitna stvar, ker upravljam z gretjem in klimo na vikendu in mi običajno ravno takrat ko rabim ne deluje- klasika. Signal je sicer dober 40-70 mbs, je pa samo 4g, ne 4g+, če ima to kakšen vpliv. Na modemu je neka opcija, da se resetira sam od sebe enkrat tedensko po svojih parametrih samo ni pa možno nastaviti točnega urnika. Razmišljam, da bi ga vštekal na stikalno uro (časovnik), nastavil reset na 4 ponoči in s tem upam da rešil problem, ampak se mi zdi butasto, da je to sploh potrebno.

starfotr ::

S tem boš rešil težave. Lahko nastaviš tudi, da ti dela samo nekaj ur na dan. Saj ne urejaš nastavitev temperature vsake 3 minute.

danielka84 ::

Se mi zdi da se net vlece pri odpiranju.. enostavno ni "snappy"...
Modem je EVW32C-0N v bridge, public ip dobim direkt na wan routerja ER-4P ->LAN 10.0.1.1
Placujem 1EUR za static ip pa se vseeno spremeni vsaj 1x na dve leti.
Spodaj tud vidim pod 2. privat IP 10.224.xx.x, to pomeni double NAT?
ali se samo meni zdi, da nekaj ne stima:8)

Tracing route to one.one.one.one [1.1.1.1]
over a maximum of 30 hops:

1 1 ms 1 ms 1 ms 10.0.1.1
2 7 ms 8 ms 8 ms 10.224.xx.x
3 9 ms 7 ms 10 ms 77-38-xx-xx.dynamic.telemach.net [77.38.xx.xx]
4 15 ms 15 ms 19 ms 185-66-1xx-xx.static.telemach.net [185.66.xx.xx]
5 15 ms 17 ms 14 ms vix.as13335.net [193.203.0.195]
6 23 ms 16 ms 29 ms 141.101.104.2
7 15 ms 14 ms 14 ms one.one.one.one [1.1.1.1]

Trace complete.
ni-da-ni

Daniel ::

Kot kaže, tvoj modem vseeno ni v bridge, ker je v private IP adresses rangu

Class A: 10.0.0.0 to 10.255.255.255
Class B: 172.16.0.0 to 172.31.255.255.
Class C: 192.168.0.0 to 192.168.255.255

Pokliči gor in naj uredijo zadevo.

gregor ::

Daniel je izjavil:

gregor je izjavil:

Han je izjavil:

Če si že dolgo pri njih (npr. več kot 5 let), piši na info@telemach.si, obvezno navedi svojo davčno in pojamraj, da bi za vnovično dveletno vezavo pričakoval -50% za prvo leto, ne le -25% za pol leta.


Neverjetno a resnično. :)

Dobil sem 50% popusta na EON Premium za 1 leto.
To je precej bolje, kot so najprej predlagali (25% - pol leta).
:D


So ti na naslednjem računu pričeli zaračunavati dodatni EON BOX? Lahko zapišeš kaj imaš na aneksu napisano pod dodatne storitve?

Ker meni so ponudili 25% popusta, obenem pa mi začeli kreativno zaračunavati drugi (vključen v paket) EON box v paketu EON premium (seveda tega niso nikjer omenili), tako, da imam sedaj efektivno 16% popusta, kar bom v času vezave z zaračunavanjem dodatnega boxa praktično skoraj vplačal nazaj. Udarec pod pasom.


gledam povzetek pogodbe, ki sem jo dobil na email in ne vidim, da bi bil kje naveden dodaten EON box
bom počakal na prvi račun, se pa popust začne z novembrom, torej bom vejetno vedel več šele v decembru

LP

abscrock ::

Razmišljam o preklopu na Telemach pa mi par stvari ni čisto jasnih

Zanima me glede te internetne tv EON aplikacije.
V prejšnjih komentarjih in na spletni strani sem zasledil:
1. da imaš lahko hkrati samo 1 Android TV.
2. Ko pa iščem po njihovih straneh pa vidim da lahko imaš na aplikaciji EON 5 naprav in da lahko 3 gledajo hkrati.
Sta v bistvu to dve stvari?

Če imam Android TV potegnem aplikacijo preko google play se potem to šteje kot Android TV katerega imam lahko največ 1?
Če gledam TV na računalniku se potem to šteje pod 2. ?
Če na aplikaciji potegnem android aplikacijo se to šteje pod 1 ali 2?
Če za dumb TV dokupim android box in potem tma prenesem aplikacijo EON se potem to šteje pod 1 ali 2?

Recimo če vzameš 1 box na začetku. Lahko sam preklopiš potem drugega(pošljejo po pošti itd..) ali mora priti tehnik?

Daniel ::

gregor je izjavil:

Daniel je izjavil:

gregor je izjavil:

Han je izjavil:

Če si že dolgo pri njih (npr. več kot 5 let), piši na info@telemach.si, obvezno navedi svojo davčno in pojamraj, da bi za vnovično dveletno vezavo pričakoval -50% za prvo leto, ne le -25% za pol leta.


Neverjetno a resnično. :)

Dobil sem 50% popusta na EON Premium za 1 leto.
To je precej bolje, kot so najprej predlagali (25% - pol leta).
:D


So ti na naslednjem računu pričeli zaračunavati dodatni EON BOX? Lahko zapišeš kaj imaš na aneksu napisano pod dodatne storitve?

Ker meni so ponudili 25% popusta, obenem pa mi začeli kreativno zaračunavati drugi (vključen v paket) EON box v paketu EON premium (seveda tega niso nikjer omenili), tako, da imam sedaj efektivno 16% popusta, kar bom v času vezave z zaračunavanjem dodatnega boxa praktično skoraj vplačal nazaj. Udarec pod pasom.


gledam povzetek pogodbe, ki sem jo dobil na email in ne vidim, da bi bil kje naveden dodaten EON box
bom počakal na prvi račun, se pa popust začne z novembrom, torej bom vejetno vedel več šele v decembru

LP


Po trmastem vztrajanju, da je prišlo do napake sem dobil klic, nov aneks z 24 meseci 0 EUR za drugi eon box in 50% popusta za naslednji mesec. Je pa trajalo par dni.

danielka84 ::

Daniel je izjavil:

Kot kaže, tvoj modem vseeno ni v bridge, ker je v private IP adresses rangu

Class A: 10.0.0.0 to 10.255.255.255
Class B: 172.16.0.0 to 172.31.255.255.
Class C: 192.168.0.0 to 192.168.255.255

Pokliči gor in naj uredijo zadevo.


na routerju imam vklopljen dhcp za WAN in dobim ip naslov ranga 77.38.xx.xx, lan imam nastavljen 10.0.1.1
to mi pa pa pokaze tracert:
Tracing route to www.slo-tech.com [91.236.1.130]
over a maximum of 30 hops:
1 1 ms 1 ms 1 ms 10.0.1.1
2 8 ms 7 ms 8 ms 10.224.xx.1
3 10 ms 8 ms 8 ms 77-38-xx-xx.dynamic.telemach.net [77.38.xx.xx]
4 9 ms 13 ms 8 ms 185-66-xx-xx.static.telemach.net [185.66.xx.xx]
5 10 ms 6 ms 12 ms six2.ilol.si [91.220.194.24]
6 9 ms 7 ms 12 ms 91.236.1.237
7 10 ms 8 ms 6 ms 91.236.1.254
8 16 ms 15 ms 16 ms slo-tech.com [91.236.1.130]

A lahko kdo ki ima static ip prilepi tracert, in kdo ki ima dynamic?
ni-da-ni

floyd1 ::

abscrock je izjavil:

Razmišljam o preklopu na Telemach pa mi par stvari ni čisto jasnih

Zanima me glede te internetne tv EON aplikacije.
V prejšnjih komentarjih in na spletni strani sem zasledil:
1. da imaš lahko hkrati samo 1 Android TV.
2. Ko pa iščem po njihovih straneh pa vidim da lahko imaš na aplikaciji EON 5 naprav in da lahko 3 gledajo hkrati.
Sta v bistvu to dve stvari?

Če imam Android TV potegnem aplikacijo preko google play se potem to šteje kot Android TV katerega imam lahko največ 1?
Če gledam TV na računalniku se potem to šteje pod 2. ?
Če na aplikaciji potegnem android aplikacijo se to šteje pod 1 ali 2?
Če za dumb TV dokupim android box in potem tma prenesem aplikacijo EON se potem to šteje pod 1 ali 2?

Recimo če vzameš 1 box na začetku. Lahko sam preklopiš potem drugega(pošljejo po pošti itd..) ali mora priti tehnik?

Torej enostavno povedano oni tu ločujejo TV in mobilno aplikacijo. Imaš recimo 2 "TV" priklopa (npr. en Android TV + še en EON box) in 5 mobilnih naprav, od katerih lahko hkrati delujejo le 3. Pod mobilne tu šteje Win10 instalacija, Android telefon, tablica itd.
Za dodatne EON boxe ne vem, obstajajo pa tu neke hecne omejitve - vprašaj na podporo, povej želje in ti bodo razložili. Na njihovi www strani pa je to zelo slabo oz. nič razloženo, čeprav to zanima marsikoga.

Daniel ::

danielka84 je izjavil:

Daniel je izjavil:

Kot kaže, tvoj modem vseeno ni v bridge, ker je v private IP adresses rangu

Class A: 10.0.0.0 to 10.255.255.255
Class B: 172.16.0.0 to 172.31.255.255.
Class C: 192.168.0.0 to 192.168.255.255

Pokliči gor in naj uredijo zadevo.


na routerju imam vklopljen dhcp za WAN in dobim ip naslov ranga 77.38.xx.xx, lan imam nastavljen 10.0.1.1
to mi pa pa pokaze tracert:
Tracing route to www.slo-tech.com [91.236.1.130]
over a maximum of 30 hops:
1 1 ms 1 ms 1 ms 10.0.1.1
2 8 ms 7 ms 8 ms 10.224.xx.1
3 10 ms 8 ms 8 ms 77-38-xx-xx.dynamic.telemach.net [77.38.xx.xx]
4 9 ms 13 ms 8 ms 185-66-xx-xx.static.telemach.net [185.66.xx.xx]
5 10 ms 6 ms 12 ms six2.ilol.si [91.220.194.24]
6 9 ms 7 ms 12 ms 91.236.1.237
7 10 ms 8 ms 6 ms 91.236.1.254
8 16 ms 15 ms 16 ms slo-tech.com [91.236.1.130]

A lahko kdo ki ima static ip prilepi tracert, in kdo ki ima dynamic?


Za tracert je popolnoma vseeno katero varianto IPja imaš. Poznam nekoga, ki se mu ip menja ob vsakem resetu routerja, sam pa imam recimo že vsaj 5 let enak ip. Preživi reset routerja, res pa, da nisem nikoli več kot 24 ur offline. Oba na dinamiki na Telemachu.

Recimo:
Tracing route to slo-tech.com [91.236.1.130]
over a maximum of 30 hops:

1 1 ms 1 ms 1 ms router.lan [192.168.3.3]
2 1 ms 1 ms 4 ms 185-85-148-1.dynamic.telemach.net [185.85.148.1]
3 3 ms 3 ms 3 ms 185-66-148-89.static.telemach.net [185.66.148.89]
4 3 ms 3 ms 3 ms six2.ilol.si [91.220.194.24]
5 3 ms 3 ms 3 ms 91.236.1.237
6 4 ms 4 ms 4 ms 91.236.1.254
7 4 ms 4 ms 4 ms slo-tech.com [91.236.1.130]

Prvi je moj router (modem je v bridge), 192.168.3.3, ostalo je na Telemachu. Moj zunanji IP se začne z 176.*.*.*

abscrock ::

floyd1 je izjavil:

abscrock je izjavil:

Razmišljam o preklopu na Telemach pa mi par stvari ni čisto jasnih

Zanima me glede te internetne tv EON aplikacije.
V prejšnjih komentarjih in na spletni strani sem zasledil:
1. da imaš lahko hkrati samo 1 Android TV.
2. Ko pa iščem po njihovih straneh pa vidim da lahko imaš na aplikaciji EON 5 naprav in da lahko 3 gledajo hkrati.
Sta v bistvu to dve stvari?

Če imam Android TV potegnem aplikacijo preko google play se potem to šteje kot Android TV katerega imam lahko največ 1?
Če gledam TV na računalniku se potem to šteje pod 2. ?
Če na aplikaciji potegnem android aplikacijo se to šteje pod 1 ali 2?
Če za dumb TV dokupim android box in potem tma prenesem aplikacijo EON se potem to šteje pod 1 ali 2?

Recimo če vzameš 1 box na začetku. Lahko sam preklopiš potem drugega(pošljejo po pošti itd..) ali mora priti tehnik?

Torej enostavno povedano oni tu ločujejo TV in mobilno aplikacijo. Imaš recimo 2 "TV" priklopa (npr. en Android TV + še en EON box) in 5 mobilnih naprav, od katerih lahko hkrati delujejo le 3. Pod mobilne tu šteje Win10 instalacija, Android telefon, tablica itd.
Za dodatne EON boxe ne vem, obstajajo pa tu neke hecne omejitve - vprašaj na podporo, povej želje in ti bodo razložili. Na njihovi www strani pa je to zelo slabo oz. nič razloženo, čeprav to zanima marsikoga.


Hvala za odgovor

Recimo gledam tegale in podobne za en TV. Se to šteje pod mobilne napravev ali android TV? Kako bi to prepoznal? klik

floyd1 ::

Glede na to, da pod OS piše samo Android, se tu po mojem instalira mobilna app in se šteje med tistih 5 mobilnih instalacij. Nimam pa pojma, kaj to pomeni za kvaliteto slike. Vprašaj še malo v temi o tv boxih, tam sodelujoči se na to precej bolj spoznajo kot jaz.
Android box [Poceni, brez Android TV]

Juzh ::

starfotr je izjavil:

S tem boš rešil težave. Lahko nastaviš tudi, da ti dela samo nekaj ur na dan. Saj ne urejaš nastavitev temperature vsake 3 minute.

Mora kar delati vedno, ker imam še tv, wifi, kamere in ostale stvari. da mi dela samo par ur na dan pač nebi bilo sprejemljivo.

floyd1 je izjavil:

Glede na to, da pod OS piše samo Android, se tu po mojem instalira mobilna app in se šteje med tistih 5 mobilnih instalacij. Nimam pa pojma, kaj to pomeni za kvaliteto slike. Vprašaj še malo v temi o tv boxih, tam sodelujoči se na to precej bolj spoznajo kot jaz.
Android box [Poceni, brez Android TV]

kvaliteta se proti android tv appu in eon boxih ne more primerjati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Juzh ()

delavec44 ::

Windows PC tudi spada pod 5 mobilnih, pa je kvaliteta čisto enaka kot na tv appu. Je zvezano preko hdmi na isti TV in se lahko primerja.

predi ::

delavec44 je izjavil:

Windows PC tudi spada pod 5 mobilnih, pa je kvaliteta čisto enaka kot na tv appu.
Tole ne drži. Slika je tam 720p max, če sploh (od oka), zvok je največ stereo. Preden sem dobil box sem nekaj gledal na Windows Store EON appu (video klub) in ni primerjave v kvaliteti z boxom (enaka vsebina). Windows app je verjetno samo ovit webapp z built-in browserjem.

delavec44 ::

Potem se pa opravičujem za dezinformacijo. Ali se jaz narobe spomnim ali so kaj spremenili.
Sem preveril sedaj in je res na PC do 4 MBPS, na TV pa do 7 MBPS. Prav tako 4k kanale kaže samo na TV appu.

Yossarian ::

Iščem in iščem, toda ne najdem. Naslednji teden grem v tujino (3 cona), vklopil si bom paket "Svet 7 dni", vendar nikjer ne najdem, koliko bo stal klic, če mene nekdo pokliče v tujo državo. Kje bi to našel?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

forplan ::

Sem nov na Telemachu

Mi lahko kdo potrdi moje mišljenje.

Telemach box priklopljen na coax kabel ( internet kabel sem odstranil za test). Programi bi morali delovati? Se pravi lahko gledaš v živo večino programov, ne moreš pa gledati nazaj in ostale stvari.

Namreč nekaterih programov nimam oz. so kocke
da se strinjam

PrimozR ::

Je tako.

Daniel ::

Slab signal na programih, ki so na višjih frekvencah. Malo preveri kable doma, kliči tehnike naj zrihtajo, če pa imaš direkt na vhodu v hišo še koliko toliko signal (priklopljen 1 TV), da najde vse programe, pa lahko tam montiraš hišni ojačevalnik.

strom_15 ::

Umik programov iz programske sheme EON in Total TV

Uporabnike obveščamo, da programi Cartoon Network (314), Cartoonito (318) in CNN (550) od 1. 12. 2023 ne bodo več del programske sheme EON in TOTAL TV.

Hvala za razumevanje.

Vaš Telemach

vir: https://telemach.si/novosti/obvestila/u...

mtosev ::

Kako preverim kateri paket imam? Da vem, če sem affected.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Daniel ::

No, to je pa zanimiv umik.

Jarno ::

mtosev je izjavil:

Kako preverim kateri paket imam? Da vem, če sem affected.


Če piše EON sheme, so verjetno mišljeni vsi trije paketi, žal.
#65W!

mtosev ::

Aha thx. Bo potrebno nabaviti satelitsko, da bom lahko gledal naprej.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Daniel ::

Pri teh letih bi pa počasi res lahko nehal gledati Cartoon Network :D

starfotr ::

Program CN, kot je bil včasih je je sedaj na boomerang tv.

Novi CN je za bruhat.

mtosev ::

Daniel je izjavil:

Pri teh letih bi pa počasi res lahko nehal gledati Cartoon Network :D

To sem gledal ko sn bil mali. :D Sedaj me zanima CNN, kjer gledam novice.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Daniel ::

Je pa vsekakor zanimivo, da ukinjajo CNN.

mtosev ::

A mogoče kdo ve, če je ta komplet ok in da bom tam imel CNN?

https://www.antene-zupancic.si/satelits...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

starfotr ::

Satelitska je za v muzej.

Danes dobiš za drobiž piratsko IPTV z vsemi možnimi programi na android boxu.

mtosev ::

Kaj pa če hočem legit imeti. Kako bi lahko dobil cnn international.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

starfotr ::

Ne bi vedel. Če je FTA, potem ni problema. Če ni, je to večji problem.

Daniel ::

Telekom, T2?

mtosev ::

starfotr je izjavil:

Ne bi vedel. Če je FTA, potem ni problema. Če ni, je to večji problem.

Kje to preverim?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

ales74 ::

CNNI je FTA na 19,2

https://www.lyngsat.com/tvchannels/us/C...

s kompletom bi lovil pozicije 19,2 + 16 + 13

https://www.lyngsat.com/europe.html

mtosev ::

Hvala.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Webmojster ::

starfotr je izjavil:

Satelitska je za v muzej.

Danes dobiš za drobiž piratsko IPTV z vsemi možnimi programi na android boxu.


Veš kje bi našel TV5 Monde francoski kanal za IPTV?

starfotr ::

Ponudnikov je veliko.

Poglej tu:
https://www.media-iptv.co/p/channel-lis...
««
357 / 361
»»