» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
291 / 361
»»

Sade ::

BorutK-73 je izjavil:

Na optiki 84 ms pinga?



Brez skrbi ping na Telemach optiki je 1 al pa max 2 ms !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sam mu že paše , da ma višji upload, pa ne resetira modema... oz ne prijavi napake.....

Spc ::

Jaz sem bil včeraj spet brez interneta 2 uri, noben ne ve zakaj je do tega prišlo.
Telemach je zadnje čase čista bedarija, še UMTS dela boljše.
 

webmaher ::

no danes tudi na Gorenjskem zvečer mrknil za kake pol ure...da ne govorim od Eurosporta 1 HD, ki ni delal od včeraj....usposobili so ga šele danes popoldne...

fopi ::

Ali moram za gledanje Teleing televizije (telemach) kupiti/najeti njihov CONAX modul ali lahko kupim enega na bolhi in samo vstavim njihovo kartico?

MadMen ::

Modul maš lahko načeloma svoj, conax kartica mora biti od Telemacha.

Spajky ::

Jest sem KP analogni trojček (TeleSmeh-cel priključek!) odpovedal ... grem na "anteno" s sredino marca (dve Iskra Log anteni z amp-om) ... stestirano prek 200 programov (sto gledljivih, večinoma ITaljanskih) ... Net preko dobrega samaritana :) in prišparam letno 400€ ... Zbogom "pOOpTV ipd ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

HupChup ::

Dober večer.

Malce sem pobrskal nazaj, a nisem našel ničesar pretirano oprijemljivega, zato raje vprašam.

Kako je kaj s ponudniki kabelskega interneta v Mariboru? Kmalu se selimo in na novi lokaciji je na voljo kabelkski internet oziroma VDSL. Rad bi solidno hitro povezavo, a kot kaže, je za kaj hitrejšega na voljo bolj ali manj samo Telemach. Mi lahko poveste kaj več?

Pa hvala vsem za mnenja in predloge.

MrStein ::

Na kake hitrosti ciljaš?
Jaz imam 10/20 Mbps na VDSL.
Download ni rekord, a taki upload na kablu lahko samo sanjaš.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

HupChup ::

Telemach ima trenutno akcijo za Gold 3, a je z vezavo za dve leti (38 EUR v prvem, 55 EUR v drugem letu). Download je sicer fejst soliden v tem paketu, upload pa obratno zelo švoh. A bolj kot to me zanima, kako se Telemach obnese kot ponudnik, so pošteni do uporabnikov ali samo privabljajo in potem navijajo cene? Ker potem grem res raje kam na VDSL, recimo T-2 ali pa ostanem na A1.

6151 ::

Imaš morda informacijo o kvaliteti VDSL (max sinh) na lokaciji?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Spc ::

HupChup je izjavil:

a je z vezavo za dve leti

Ta vezava ne bo 2 leti, ker bodo 100% prej podražili pop tv in bo tako spet pogodba takoj nična.
:))
 

fopi ::

Imam teleing. Ko iščem dig kanale mi ponudi ponudnika Telemach in drugo. A ve kdo kaj izbrati? TV je Sony. Če izberem Telemach hoče tudi neko frekvenco. Ve kdo koliko je ta?

HupChup ::

Spc je izjavil:

HupChup je izjavil:

a je z vezavo za dve leti

Ta vezava ne bo 2 leti, ker bodo 100% prej podražili pop tv in bo tako spet pogodba takoj nična.
:))


Konec dober, vse dobro? Ali si napačno razlagam in je to neugodbo za uporabnika?

@6151: zaenkrat ne, bom pa se pozanimal.

Sade ::

fopi je izjavil:

Imam teleing. Ko iščem dig kanale mi ponudi ponudnika Telemach in drugo. A ve kdo kaj izbrati? TV je Sony. Če izberem Telemach hoče tudi neko frekvenco. Ve kdo koliko je ta?


Dej kr polno iskanje vseh kanalov , ne rabiš nbenga ponudnika, pa nobene frekvence, ča ma pa na teleing omrežju že isto kot Telemach bo pa frekvenca verjetn 434 Mhz , tam mislim da je nit tabela...

Če pa to ne pomaga, pa poklič ali piš na teleing oz. telemach...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sade ()

Spc ::

HupChup je izjavil:

Konec dober, vse dobro? Ali si napačno razlagam in je to neugodbo za uporabnika?

Pri meni je bilo isto, potem sem moral vsakih par mesecev podpisovat novo pogodbo, ker je pač bila stara kršena iz njihove strani ko so podražili pakete zaradi pop tv-ja, planet tv-ja itd itd..

Tako, da ko bi že preteklo 3 mesece moje pogodbe sem potem spet vzel novo za 24 mesecev in se je potem to spet "resetiralo" na 24 mesecev..

fopi je izjavil:

Imam teleing. Ko iščem dig kanale mi ponudi ponudnika Telemach in drugo. A ve kdo kaj izbrati? TV je Sony. Če izberem Telemach hoče tudi neko frekvenco. Ve kdo koliko je ta?

Jaz izberem sledeče parametre:

Frekvenca: 169 do 858MHz
Korak: 8 MHz
SymbolRate: 6875
Modulacija: Auto ( od 64 do 256 )
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

MrStein ::

Spc je izjavil:

HupChup je izjavil:

Konec dober, vse dobro? Ali si napačno razlagam in je to neugodbo za uporabnika?

Pri meni je bilo isto, potem sem moral vsakih par mesecev podpisovat novo pogodbo, ker je pač bila stara kršena iz njihove strani ko so podražili pakete zaradi pop tv-ja, planet tv-ja itd itd..

Tako, da ko bi že preteklo 3 mesece moje pogodbe sem potem spet vzel novo za 24 mesecev in se je potem to spet "resetiralo" na 24 mesecev..

Zanimiv trik za "neskončno" podaljševanje vezave...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

HupChup ::

A ima kdo kakšne izkušnje z A1 in vezavo? Prihaja tudi pri njih do teh manipulacij s podaljševanjem naročnine?

XS!D3 ::

Kakšnih manipulacij s podaljševanjem naročnine? To, da imaš možnost prekinit pogodbo, če spremenijo pogoje, velja povsod in še ne pomeni, da jo tudi moraš. Če se strinjaš s spremembo, pač plačuješ dalje in se nobena vezava ne spreminja. Če pa iščeš potem drugo bolj ugodno opcijo in se ponovno vežeš, je pa druga stvar, vendar te v to noben ne sili.

delfinus ::

Ni, da ni, znajo strizt Telemachovci, vse pohvale za sposobnost, kreativnost, znanje in pogum vlecenja denarja od narocnikov.
Jasno je, da je narocnina postala preprosto predraga za storitve kabelske TV in interneta. Na istem paketu sem ze od leta 2014. Zacel s ceno 30.50, ki se je postopoma dvigovala in bi naj sedaj znasala ze kar 55,50 EUR. Seveda z izgovorom, da ukinjajo star paket in me zelijo dodat v novega, kjer bi naj placeval se 10% vec kot sedaj. Seveda ob njihovih bonbonckih hitrejsega interneta (150/4), ki ga sploh ne potrebujem s taksno hitrostjo in nekaj dodatnimi programov, ki jih ne potrebujem sploh.

Ja nic, bo treba downgrejdat, pa se pac odrect par HDjem in glasbenim programom, dovolj je. Dovolj je perverzije strizenja na vsakih 5 minut.

Vir: https://telemach.si/spremembe-pogojev (glejte članke iz 28.02.2018).

Ker je v njihovi navadi, da spremembe pogojev rade izginejo, se slike dopisa.




lp, d.

dc10 ::

Ja, res so neverjetni, sem tudi danes dobil to obvestilo, najprej so podražili mobilne pakete, sedaj pa še na ta način hočejo nekaj zaslužiti.... Bom tudi pogledal, kateri paket nižje je še OK, ker 150/4 ne rabim, sedaj mi je čisto dovolj 80/4, da bi vsaj dal UL na 10, ampak ne, DL dajo v nedogled, pa še neke radijske analogne kanale so ukinili, sem pričakoval, da bodo sedaj dvignili UL, ker imajo nonstop izgovore, da ne gre zaradi teh analognih radijskih programov...:P
Najbolj pa me raz....ijo nonstop reklame na teh programih, ki so še zakaj, npr. NGC, Travel, VIA itd... Če starši ne bi imeli "potrebe" po POP-TV na DVB-C bi jih že zdravnaj odpikal, bi imel samo net, pa android box in bi gledal kaj želim....

6151 ::

Upload bodo povečali naslednje leto, za 1-2 mbit/s v vseh paketih ob naslednji podražitvi
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

aborko ::

Kateri paket ste pa prej imeli? Ker za Gold trojka extra 150/4 jst plačujem 35€, kar je še ok, glede na to da sta v paketu 2 tvja (prej sem enega dodatno plačeval) + 5 eon naprav. Pa še 12 mesecev zastonj "še več" mobilnega paketa...

Orias ::

dc10 je izjavil:

Ja, res so neverjetni, sem tudi danes dobil to obvestilo, najprej so podražili mobilne pakete, sedaj pa še na ta način hočejo nekaj zaslužiti.... Bom tudi pogledal, kateri paket nižje je še OK, ker 150/4 ne rabim, sedaj mi je čisto dovolj 80/4, da bi vsaj dal UL na 10, ampak ne, DL dajo v nedogled, pa še neke radijske analogne kanale so ukinili, sem pričakoval, da bodo sedaj dvignili UL, ker imajo nonstop izgovore, da ne gre zaradi teh analognih radijskih programov...:P


Lahko ukinejo še celotno analogno shemo + digitalno shemo na coaxu pa ne bodo mogli ponuditi višjega uploada. Problem je samo v tem, da Telemach ne vzdržuje in posodablja omrežja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Orias ()

Malcolm_Y ::

Pred leti sem začel s Telemachom na 10/1. Pa so dvignili na 20/1, pa na 25/1, danes imam celo 40/1.

Pri čemer mi 10 DL čisto zadostuje, nič pa ne bi imel proti višjemu UL.

Ob naslednji podražitvi skenslam pogodbo in vzamem sam internet, kjerkoli bo najugodneje.

delfinus ::

aborko je izjavil:

Kateri paket ste pa prej imeli? Ker za Gold trojka extra 150/4 jst plačujem 35EUR, kar je še ok, glede na to da sta v paketu 2 tvja (prej sem enega dodatno plačeval) + 5 eon naprav. Pa še 12 mesecev zastonj "še več" mobilnega paketa...


Jaz imam MIX L paket (vzet na zacetku leta 2014), ki sedaj stane 50.5 EUR (2x Conax, 30/2 in stacionar telefon, ki ga nimam). Sel bom pa najverjetneje na Silver 40/1, ker ne rabim vseh teh Sport TV 1 do 257, pa raznoraznih Exodusov, Raket pod kozolcem in ostale srota. Ne rabim tudi 150/4 hitrosti interneta.

Ti si verjetno nov narocnik, si vzel to v kaksni akciji, da imas 35 EUR, ker po novem bo to 55.5EUR?

lp. d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

mumbo ::

Orias je izjavil:

dc10 je izjavil:

Ja, res so neverjetni, sem tudi danes dobil to obvestilo, najprej so podražili mobilne pakete, sedaj pa še na ta način hočejo nekaj zaslužiti.... Bom tudi pogledal, kateri paket nižje je še OK, ker 150/4 ne rabim, sedaj mi je čisto dovolj 80/4, da bi vsaj dal UL na 10, ampak ne, DL dajo v nedogled, pa še neke radijske analogne kanale so ukinili, sem pričakoval, da bodo sedaj dvignili UL, ker imajo nonstop izgovore, da ne gre zaradi teh analognih radijskih programov...:P


Lahko ukinejo še celotno analogno shemo + digitalno shemo na coaxu pa ne bodo mogli ponuditi višjega uploada. Problem je samo v tem, da Telemach ne vzdržuje in posodablja omrežja.


v letu 2018 je to prioriteta, posodobitev omrežja in čim večja odprava napak. povedano s strani glavnega novega direktorja za SLO na sestanku prodaje. :)

Spajky ::

delfinus je izjavil:

Ni, da ni, znajo strizt Telemachovci... Dovolj je perverzije strizenja na vsakih 5 minut ...

Mene je pa včeraj klicala deklca od Telesmeha, da mi bi zgleda probala kaj prodat. Sem ji z veseljem povedal, da nisem več njihov naročnik, ker sem odpovedal sploh kabelski priključek in en dan prej že vrnil tudi modem ... in vse tiho je bilo ... :)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

webmaher ::

Dokler se lahko pogajam za ceno naj kar dražijo..dokler ne bodo šli čez rob OK :))
Sicer pa vprašanje za vse uporabnike:
EON
prek brskalnikov začne vedno štekat ne glede na to kaj gledaš in kateri kanal...sprobano na 3 različnih PCjih in 4 brskalnikih...
Prek Sony smart aplikacije pa zadeva deluje precej bolje se pa vedno na toliko časa pojavi za sekundo dve črna slika in potem spet normalno naprej...
ima še kdo težave?

2. problem je pa precej bolj hud in sploh ne vem kako ga rešiti:
Odkar imam novo Sony TV in v njej CONAX modul slika na skoraj vseh kanalih začne kockat... edina rešitev je izklop in takojšen vklop glavnega modema... potem je nekaj časa OK, včasih tudi pol dneva in potem ista zgodba... zanimivo, da na ostalih dveh TVjih kockanja ni... še bolj zanimivo je, da če strimam sliko iz PCja, ki je v drugi sobi v HTPC v Kodija in potem na Sonyu gledam kockanja ni nikoli in nikdar... izklop ruterja in vseh brezžičnih povezav ne pomaga nič...mir je edino, ko izklopim glavni modem....

KuntaKinte ::

ne razumem,kaj ima modem z sliko na tv,če sta ločena

webmaher ::

nekaj moti kabelske frekvence, ene bolj druge manj... saj bom poklical tehnično samo se bojim, da nič ne bo... če ne bo drugače bom rekel naj zamenjajo modem...

Orias ::

mumbo je izjavil:

Orias je izjavil:

dc10 je izjavil:

Ja, res so neverjetni, sem tudi danes dobil to obvestilo, najprej so podražili mobilne pakete, sedaj pa še na ta način hočejo nekaj zaslužiti.... Bom tudi pogledal, kateri paket nižje je še OK, ker 150/4 ne rabim, sedaj mi je čisto dovolj 80/4, da bi vsaj dal UL na 10, ampak ne, DL dajo v nedogled, pa še neke radijske analogne kanale so ukinili, sem pričakoval, da bodo sedaj dvignili UL, ker imajo nonstop izgovore, da ne gre zaradi teh analognih radijskih programov...:P


Lahko ukinejo še celotno analogno shemo + digitalno shemo na coaxu pa ne bodo mogli ponuditi višjega uploada. Problem je samo v tem, da Telemach ne vzdržuje in posodablja omrežja.


v letu 2018 je to prioriteta, posodobitev omrežja in čim večja odprava napak. povedano s strani glavnega novega direktorja za SLO na sestanku prodaje. :)


Beseda in papir vse preneseta. Malo se je mogel "novi" direktor prikupit ovčkam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Orias ()

delfinus ::

webmaher je izjavil:

Dokler se lahko pogajam za ceno naj kar dražijo..dokler ne bodo šli čez rob OK :))


Lahko malo vec pojasnis za nas navadne smrtnike? Pogajas? Torej jim poves koliko si pripravjen placat in ti odobrijo?
lp, d.

webmaher ::

Zadeva je sledeča:
poleti me pokliče ena frajla iz bogsigavedi kod in pove, da obstaja popust tudi za obstoječe naročnike (tega na spletni strani verjetno ne bo nikoli...) vkolikor so se pripravljeni vezati...
Očitno je vedela, da pri nas vlečejo optiko pa so si mislili, da bi bilo dobro vezati tečneža, ki jim je vedno argumentirano težil prek "rdečega" tulifona :))
Lepo ji pojasnim, da bom šel verjetno na optiko oz. bom še malo počakal, vmes pa jo še malo podučil kaj pri njih ne štima :)
Na koncu mi zadovoljno pripomni, da je vse res in da vkolikor se premislim lahko kadarkoli pokličem njo :)
No in letos je prišel čas odločitve in po temeljitem plemenskem posvetu smo sklenili, da ako Telesmeh pristane na naše pogoje se vežemo... po pogajanjih, ki na začetku niso kazali dobro predvsem zaradi dejstva, da nisem dobil "poletne frajle" na koncu le pridemo do rešitve, ki zadovolji obe strani... sedaj sem pečen za dve leti ampak glede na ceno lahko samo vriskam :))
Torej, če imate v skritem rokavu ustreznega aduta, to je novega ponudnika, kjer boste na začetku lepo profitirali, se kot obstoječ stari naročnik pejte pogajat...
Tudi, če vas ni nihče klical, se na začetku lahko malo zlažete in vprašate, če se še da ob vezavi, kaj prišparati...

delfinus ::

Sem ravno klical, prasal, prosil in zame ni variante, da bi dobil Gold Trojka Extra po akcijski za 38EUR. Vzrok, kem sem stari narocnik. Velja ta cena samo za nove, je dejala prikupna operaterka. Ampak ok, ce komu rata ala vam vera :).
lp, D.

MrStein ::

Eni pač nismo diplomati, drugi pa, kot pravi rek "te pošlje k vragu tako, da komaj čakaš začetek potovanja". ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dimnik ::

Delfinus, sem tudi jaz vprašal v poslovalnici pa sem dobil enak odgovor....sem povprašal za kakšno drugo ugodnost, pa sem dobil v obstoječem paketu silver2, odprte vse kanale...

Tilen ::

Do popusta prideš tako, da večkrat pokličeš v klicni center. Jaz sem za svoj 25% popust za obstoječe naročnike moral kar dvakrat.

V poslovalnici seveda nisem imel šans, kljub temu, da so mi po telefonu zagotovili, da lahko vse uredim na prodajnem mestu. Z drugim klicem v klicni center se je vse uredilo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

webmaher ::

Hja, kaj naj rečem po tem vašem pisanju...nisem ravno neki pogajalec... morda je bil splet okoliščin in mojega večnega sicer argumentiranega teženja... morda tudi to, da sem jim 1X omenil, da, ko dobimo optiko, bom celo ulico prepričal, da pomahajo v slovo Telesmehu :|
Fajn je zdaj, da imam v Telekomovi optiki dobro alternativo in da ob prvi vezavi obilno prišparam...potem pa če ne bo šlo drugače, vsake 2 leti menjam...

Spc ::

Danes od 10:10 naprej več nobena naprava ne pridobi IP naslova, tudi sosedu ne.
DHCP request router pošlje ampak ACKja nikoli ne dobi nazaj od CMTSja.

Tako, da celotni ulici ne dela internet že več kot 5 ur.

Sprobal sem že z čisto novim routerjem katerega sem kupil ( ASUS RT-AC68U ) in tudi ne deluje.
Na telemachu mi pravijo, da "ne vidijo" naprave na modemu, čeprav lahko jaz modem normalno pingam in tudi DOCSIS signal je zelo dober, le da ne pridobim DHCP ACKja od CMTSja.

Ima / je imel kdo še danes ta problem ?
Začelo se je ob 10 uri in 10 minut

;(


Logi:
ASUSWRT-Merlin RT-AC68U 380.69-0 Mon Dec 11 23:14:53 UTC 2017
admin@RT-AC68U:/tmp/home/root# udhcpc -B
udhcpc: started, v1.25.1
udhcpc: sending discover
udhcpc: sending discover
udhcpc: sending discover
udhcpc: sending discover
udhcpc: sending discover
udhcpc: sending discover
udhcpc: sending discover
udhcpc: DHCP Timed Out




 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

dc10 ::

Če še ti ne dela, obe napravi ugasni in potem čez kakšno minuto spet prižgi, zgleda da ti ruter ne vzpostavi povezave z modemom, se tudi meni včasih zgodi na asus ruterju...

Spc ::

dc10 je izjavil:

Če še ti ne dela, obe napravi ugasni in potem čez kakšno minuto spet prižgi, zgleda da ti ruter ne vzpostavi povezave z modemom, se tudi meni včasih zgodi na asus ruterju...

To sem že vse sprobal, nič ne dela.
So na telemachu ugotovili, da gre za napako na njihovem omrežju in zato ne pridobimo ip naslova, seveda če bi imel statični ip do tega ne bi prišlo, sedaj pa DHCP vse zmrda, res super internet.

Sprobal sem že:
1. Z serverjem
2. Z notebookom
3. Z Linksys routerjem
4. Z TP-Link Routerjem
5. Z Asus Routerjem
6. Z DD-WRTjem
7. Z OpenWRTjem

Niti en od naštetih ne dobi IP naslova.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Orias ::

@spc, sej je letos baje prioriteta posodobitev omrežja :D:D.

Spc ::

Orias je izjavil:

@spc, sej je letos baje prioriteta posodobitev omrežja :D:D.

Kaj ti to pomaga, če pa DHCP ne dela.
 

Yossarian ::

V Outlooku bi si rad nastavil Telemachovo pošto. Kliknem na "Dodaj račun" in vpišem:

1. E-poštni naslov: ime.priimek@telemach.net
2. Pošljite sporočila s tem imenom: Ime Priimek
3. Geslo: abcčde

in ne deluje.
Zbrišem ta račun in grem jovo na novo nastavljat isti račun, vendar tokrat kliknem na "Napredna nastavitev", nato na "E-pošta v internetu" in nato moram izpolnit sledeča polja:

1. E-poštni naslov
2. Uporabniško ime
3. Geslo
4. Ime računa
5. Pošljite sporočila s tem imenom
6. Strežnik za dohodno e-pošto
7. Vrsta računa
8. Strežnik za odhodno e-pošto (SMTP)

Nekaj sem izpolnil, ni delovalo, večkrat brisal in izpolnjeval, vendar še vedno ne deluje. Kako naj pravilno izpolnim, da bo delovalo
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

No, zdaj sem ugotovil, da pošto lahko pošiljam, prejemam je pa ne.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

MadMen ::

Pa si nastavil strežnik za dohodno pošto?

Malcolm_Y ::

Tole domnevam si že preučil:

email

Yossarian ::

Ja, vse živo sem že vpisoval, vendar nekako ne gre. Mi lahko kdo po točkah še enkrat napiše, kam naj kaj vpisujem?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Malcolm_Y ::

Jaz mam sicer še @t-1, ampak posebne razlike ne more bit.

LeQuack ::

Orias je izjavil:

mumbo je izjavil:

Orias je izjavil:

dc10 je izjavil:

Ja, res so neverjetni, sem tudi danes dobil to obvestilo, najprej so podražili mobilne pakete, sedaj pa še na ta način hočejo nekaj zaslužiti.... Bom tudi pogledal, kateri paket nižje je še OK, ker 150/4 ne rabim, sedaj mi je čisto dovolj 80/4, da bi vsaj dal UL na 10, ampak ne, DL dajo v nedogled, pa še neke radijske analogne kanale so ukinili, sem pričakoval, da bodo sedaj dvignili UL, ker imajo nonstop izgovore, da ne gre zaradi teh analognih radijskih programov...:P


Lahko ukinejo še celotno analogno shemo + digitalno shemo na coaxu pa ne bodo mogli ponuditi višjega uploada. Problem je samo v tem, da Telemach ne vzdržuje in posodablja omrežja.


v letu 2018 je to prioriteta, posodobitev omrežja in čim večja odprava napak. povedano s strani glavnega novega direktorja za SLO na sestanku prodaje. :)


Beseda in papir vse preneseta. Malo se je mogel "novi" direktor prikupit ovčkam.


Vsak ve, da Telemach vzamejo samo ljudje v sili, ko ni mogoče kaj drugega vzeti. Zato lahko tako nategujejo tiste ljudi, ostali pa gredo drugam.
Quack !
««
291 / 361
»»