» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
280 / 361
»»

Spc ::

misek je izjavil:

Se sprašujem ali bi bilo možno narediti neko skripto, ki bi generirala playlisto za gledanje streamov v Kodi-ju...

Valda da bi šlo.
 

misek ::

Spc je izjavil:

misek je izjavil:

Se sprašujem ali bi bilo možno narediti neko skripto, ki bi generirala playlisto za gledanje streamov v Kodi-ju...
Valda da bi šlo.
Upam, da se kdo loti izdelave. Kakšni začetni pointerji bi bili dobrodošli.

Spc ::

misek je izjavil:

Upam, da se kdo loti izdelave. Kakšni začetni pointerji bi bili dobrodošli.

Jaz sem bolj na satelitu kot pa na IP networku.
:))
 

misek ::

LibreELEC + Chromium + EON TV == boljše kot nič

Torrent ::

Vam trenutno dela, ker jaz vidim samo črno sliko... Mogoče ker sem na drugem ISP trenutno?

Torrent ::

Kr nekaj, na tablici dela na Chrome in IE na kompu pa ne. :D

Spc ::

Torrent je izjavil:

Vam trenutno dela, ker jaz vidim samo črno sliko... Mogoče ker sem na drugem ISP trenutno?

Vse deluje.
Mogoče chrome in IE ne delujeta pravilno ?
 

andy2k13 ::

Torrent je izjavil:

Kr nekaj, na tablici dela na Chrome in IE na kompu pa ne. :D


Precej folka ma probleme. Dela recimo BP na eni masini na drugi pa crna slika. Na srbskih forumih porocajo o istih problemih. Men dela na Win 7 masini BP na Win 10 ne dela. Pri drugih mas obratn primer tko da tezko rect kaj je skupen imenovalc.

Brskalnik definitivno ni faktor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

XS!D3 ::

Jaz kar sem probal je delovalo na Safariju, Chromeu in Firefoxu na MacOSu BP, kakor tudi na Chromeu, IE in EDGE na Win 10, sem pa moral vmes že naprave brisat :) Tudi na iOS sedaj deluje, ker se je app posodobil na EON.

Torrent ::

andy2k13 je izjavil:

Torrent je izjavil:

Kr nekaj, na tablici dela na Chrome in IE na kompu pa ne. :D


Precej folka ma probleme. Dela recimo BP na eni masini na drugi pa crna slika. Na srbskih forumih porocajo o istih problemih. Men dela na Win 7 masini BP na Win 10 ne dela. Pri drugih mas obratn primer tko da tezko rect kaj je skupen imenovalc.

Brskalnik definitivno ni faktor.


Mozno da res, sicer imam win 10. Probal sem v IE in chrome pa ne dela. Nimam pa nic posebnega poinstaliranega, se sploh pa ne IE ki je vse default, ker ga ne uporabljam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

webmaher ::

verjetno so serverji preobremenjeni...meni popoldne nekaj časa delalo na W10 z FFjem, Edgeom, Chromom... pol je pa na lepem začel štekat in tako je bilo do polnoči...

maxy ::

Jaz imam android TV Philips 43PUS6401, pa na playu ne najdem EON aplikacije. A ni bilo rečeno da bo EON delal tudi na android TV?

Kekec ::

meni napiše da ni podprta na tej napravi.

misek ::

Je že kdo preizkusil zadevo na pametnem TV?

Malcolm_Y ::

misek je izjavil:

Je že kdo preizkusil zadevo na pametnem TV?
Uporabnikom paketov Gold Trojka Extra in Gold Trojka Premium je storitev EON na voljo tudi na pametnih televizorjih Sony in Samsung iz leta 2017. Mislim, da gneče ravno ne bo.

Sade ::

Malcolm_Y je izjavil:

misek je izjavil:

Je že kdo preizkusil zadevo na pametnem TV?
Uporabnikom paketov Gold Trojka Extra in Gold Trojka Premium je storitev EON na voljo tudi na pametnih televizorjih Sony in Samsung iz leta 2017. Mislim, da gneče ravno ne bo.



Na Samsungih sigurno dela tut na letniku 2016 , na 2015 letnicah pa ne več ( vsaj zaenkrat, baje , da se dela na tem, da bi naj blo tudi na teh)...

XS!D3 ::

Malcolm_Y je izjavil:

misek je izjavil:

Je že kdo preizkusil zadevo na pametnem TV?
Uporabnikom paketov Gold Trojka Extra in Gold Trojka Premium je storitev EON na voljo tudi na pametnih televizorjih Sony in Samsung iz leta 2017. Mislim, da gneče ravno ne bo.


Ravno sprobal na Samsungu UE49KU6710 iz leta 2016 in dela kr kul. Streami delujejo BP čeprav je TV na WiFiju. Ko skačeš po EPGju se malo pozna, da TV ni najhitrejši (tudi po drugih menijih izven EONa ni, ker je bolj low end model), drugače pa zaenkrat dobro kaže. Dosti lažje je prevravat naprej/nazaj (in preskakovat reklame :) ) kot prej na boxu, predvsem je pa kul, da lahko za nazaj gledaš vse HD kanale ne samo določenih in da ne rabiš tiste ekstra kište s svojim dalincem.

Morem še doma na Sonyu z Android TV probat. Na Android TV bi moral isti app delat tudi na starejših TVjih oziroma vrjetno odvisno od verzija OSa. Bo treba potestirat.

misek ::

Kot kaže je moj TV letnik 2015 saj aplikacije sploh ne vidim. Nič hudega saj pripadajočega paketa tudi nimam :D

Torrent ::

Meni to še vedno ne dela na Win 10. Ma kdo kako idejo v čem je fora?

LapD ::

Prav ne morem verjet, ampak zaenkrat dela tekoče na vseh napravah, ki sem jih stestiral (android telefon, ipad, win 10 + chrome na računalniku in samsung tv 2016). Kar pogrešam je edino še funkcija ki jo ima T2 (pa mogoče tudi kdo drug), da so na posnetku označeni pomembni dogodki (recimo gol pri nogometu). V primerjavi z d3go pa je tole kot industrijska revolucija.
web&motion designer

mumbo ::

Jaz sem prej probal še predvajanje iz EONa na telefonu galaxy j7 2017 preko funkcije Smart View na pametna televizorja Philips in Samsung. Na obeh je delalo brez problema. Zelo uporabna zadeva za ogled za nazaj direkt na TVju, ki ga drugače na Lastovki ali Totalnemu trojčku ni.

Povezano je blo vse skupaj preko wi-fija, s tem da sta bili televiziji in telefon povezani na drug telefon, ki je deloval kot dostopna točna za net. :))

Fsegula62 ::

Edini na mreži doma sedajle, pa mi očitno ne bo uspelo od polnoči pa do jutra spravit na drive 2.2GB, bravo telemach!

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Malcolm_Y ::

A EON danes sam men ne dela? Ne na PC-ju, ne na telefonu. Zakaj me ne preseneča.

LapD ::

Haha, vzamem nazaj, so se že začele težave. Očitno je padlo vse skupaj, saj ne dela na nobeni napravi. Oh well...
web&motion designer

misek ::

Trenutno meni deluje bp.

ropo009 ::

Hi,

imel bi vprašanje za uporabnike telemachovega kabelskega
internega na območju Maribora, Nova vas2.

Odločam se za njihov kabelski internet (TV je že) in me
zanima, kako je v praksi. Je oglaševana hitrost (do 25 Mbps)
dosegljiva in če ste z storitvijo zadaovoljni?

lp

webmaher ::

stavim, da so strežniki preobremenjeni... pa skoraj prepričan sem, da se v ex yu že veselo šerajo strimi :))
sicer pa ko dela, dela ko šus... bi se dalo še kaj dodelat z malo truda ampak prvo morajo porihtat da bo sploh delovalo... valda lahko točno vidijo promet in ustrezno ukrepajo :D

gregyk ::

Kot sem lahko ugotovil, streamanje v npr. vlc dela samo če je v browserju tisti kanal trenutno tudi odprt (lahko na pavzi). Takoj ko klikneš drug kanal v EON-u, stream neha delovat. Tako da najbž ne bo možno (enostavno) naredit kake playliste.

misek ::

Saj ne rabi biti klasična m3u playlista (in verjeto tudi ni možna). En php skript, ki bi ga naložil na web server in bi deloval kot proxy, bi bil čisto ok.

Poleg tega bi lahko zadeva bila čisto legalna z vpisom uporabniškega imena in gesla. Ali pa kode kot je pri smart TV-ju. Tako imajo rešeno različni ponudniki v tujini. Morda pa pri Telemachu najdejo posluh tudi za to.

Malcolm_Y ::

Pa pregled prijavljenih naprav na moj.telemach.si je tudi mimo. Preimenovati se ne da, kaže pa menda drug brskalnik na istem PC-ju kot novo napravo.

misek ::

Malcolm_Y: Meni gre preimenovati imena. In ja, vsak brskalnik je svoja naprava - malce čudna implementacija.

XS!D3 ::

Preimenovati se da. Glede na to, da je implementacija popolnoma neodvisna od raznih pluginov itd., se mi zdi logično, da je vezana na brskalnik, drugam skoraj ne more bit. Sicer pa ne vidim potrebe, da bi gledal na isti napravi iz različnih brskalnikov. Pač uporabljaš v tistem, ki ti najbolj odgovarja, ostale pobrišeš na portalu in to je to.

Malcolm_Y ::

Aha, se da preimenovati, ja, sam traja nekaj minut, da se osveži stanje.

Vanquish ::

Ima se kdo gold trojka extra in nima moznosti dodajati eon smart tv in mu pise 0 kot da ji na voljo v tem paketu?

techfreak :) ::

Glede EONa mi je zanimivo, da sedaj oddajajo nesifrirano vsebino (=video stream), vcasih pa so se zgovarjali da je tisti DRM vticnik potreben za zascito avtorski pravic. :facepalm:

Sicer pa thumbs up, da so koncno uredili zadevo, ki deluje na vseh brskalnikih/OSih.

misek je izjavil:

Malcolm_Y: Meni gre preimenovati imena. In ja, vsak brskalnik je svoja naprava - malce čudna implementacija.
Glede na to da ne uporablja locenega vticnika bi tezko identificirali isto napravo med razlicnimi brskalniki.

Zgodovina sprememb…

Kekec ::

Vanquish je izjavil:

Ima se kdo gold trojka extra in nima moznosti dodajati eon smart tv in mu pise 0 kot da ji na voljo v tem paketu?

Jaz nisem imel teh težav.

misek ::

techfreak: Drži. Ampak v fazi preizkušanja je to manjša omejitev.

XS!D3 ::

misek je izjavil:

techfreak: Drži. Ampak v fazi preizkušanja je to manjša omejitev.

Meni vsaj zaenkrat ni težilo, ko sem testiral v različnih browserjih in potem sproti brisal naprave na portalu (precej več kot 2, kot je uradna omejitev brisanja na mesec). Lahko da omejitev že velja ampak do včeraj še ni, vrjetno ravno zaradi testiranja.

Malcolm_Y ::

XS!D3 je izjavil:

misek je izjavil:

techfreak: Drži. Ampak v fazi preizkušanja je to manjša omejitev.

Meni vsaj zaenkrat ni težilo, ko sem testiral v različnih browserjih in potem sproti brisal naprave na portalu (precej več kot 2, kot je uradna omejitev brisanja na mesec). Lahko da omejitev že velja ampak do včeraj še ni, vrjetno ravno zaradi testiranja.
Ja, zaenkrat zgleda da lahk brišemo po želji. Zdaj sem si naprave preimenoval in je ok, mi je vse jasno.

maxy ::

Vanquish je izjavil:

Ima se kdo gold trojka extra in nima moznosti dodajati eon smart tv in mu pise 0 kot da ji na voljo v tem paketu?


Tudi jaz imam gold trojko extra in imam 0/0 Smart TV naprav.
Sem pisal na support in čakam na odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maxy ()

Vanquish ::

maxy je izjavil:

Vanquish je izjavil:

Ima se kdo gold trojka extra in nima moznosti dodajati eon smart tv in mu pise 0 kot da ji na voljo v tem paketu?


Tudi jaz imam gold trojko extra in imam 0/0 Smart TV naprav.
Sem pisal na support in čakam na odgovor.


mislim, da nas je kar vec takih - fino bi bilo, da ko kdo dobi koncn odgovor ali resitev da tu objavi, ker vprasanje kdaj bodo uspeli vse obdelat pri njihovi hitrosti

Keth Selhan ::

Ali mogoče kdo ve, koliko je privzeta PIN pri EON TV (za Chrome/računalnik), ker mi zdaj teži zaradi starševske zaščite na kanalih, pri katerih še 1 uro nazaj ni bilo težav. Ne morem je niti spremeniti, ker nisem nikoli nastavljala niti ne vem koliko bi bila.

Zgodovina sprememb…

bastadu ::

Meni tudi nobena od privzetih ne zagrabi, pisal na TM, čakam odgovor ...

KuntaKinte ::

mislim da 0000 ali pa 4321

bastadu ::

KuntaKinte je izjavil:

mislim da 0000 ali pa 4321

Nobena od teh pri meni ne zagrabi.

Han ::

Trenutno ogled za nazaj ne deluje spljoh. ;((

Han ::

Ta EON je totalno sranje! Štejejo in beležijo namreč prijave z istega računalnika kot nove (če npr. pobrišeš piškotke), zato takoj dosežeš limit 5 prijav. Ko želiš v Moj TELEsmeh zadevo zradirat, seveda ne gre - PRIŠLO JE DO NAPAKE... ;((:O;(

Sade ::

Han je izjavil:

Trenutno ogled za nazaj ne deluje spljoh. ;((


Itaq, da dela BP!

Han je izjavil:

Ta EON je totalno sranje! Štejejo in beležijo namreč prijave z istega računalnika kot nove (če npr. pobrišeš piškotke), zato takoj dosežeš limit 5 prijav. Ko želiš v Moj TELEsmeh zadevo zradirat, seveda ne gre - PRIŠLO JE DO NAPAKE... ;((:O;(



To se da tok enostavno rešit, če te pač motjo piškotki in jih brišeš , boš pač mel en browser sam za eon in v njemu omogočene piškotke......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sade ()

Han ::

To ni enostavna rešitev!

XS!D3 ::

Han je izjavil:

Ta EON je totalno sranje! Štejejo in beležijo namreč prijave z istega računalnika kot nove (če npr. pobrišeš piškotke), zato takoj dosežeš limit 5 prijav. Ko želiš v Moj TELEsmeh zadevo zradirat, seveda ne gre - PRIŠLO JE DO NAPAKE... ;((:O;(

To ni res. Piškotke lahko brišeš po mili volji in bo brskalnik še vedno prepoznan kot ista naprava. Je pa res, da ne smeš pobrisat html 5 local storegaea za eon.tv, kjer je shranjen device-id. V tem primeru ti brskalnik prepozno kot novo napravo. Brisanje naprav pa vsaj meni delue bp.
««
280 / 361
»»