» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
268 / 361
»»

EdoK ::

Tehnično gledano je Telamach pri meni (Maribor), vsa leta delal odlično, kaj se pa zadnje tedne dogaja, pa ni več normalno. Izpadi so vsakodnevni, HD slika je ena žalost plus vse ostale zadeve. Še 3 dni vezave...

Spc ::

EdoK je izjavil:

Tehnično gledano je Telamach pri meni (Maribor), vsa leta delal odlično, kaj se pa zadnje tedne dogaja, pa ni več normalno. Izpadi so vsakodnevni, HD slika je ena žalost plus vse ostale zadeve. Še 3 dni vezave...

Ja sej, tukaj isto, 24ur smo že brez interneta, ker DOCSIS ne deluje.
Huda sramota za teleta.

Še graf DOCSIS signala, imamo vse dokaze:
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

andy2k13 ::

Svasta.

floyd1 ::

Vedno bil zagovornik Telemacha (prej Triere), ker je za tv bila po mojem mnenju to vedno najboljša opcija. Ampak teh zadnjih nekaj dni v Mariboru... Pizd*, piše se 2017, Telemach pa nas pošilja v srednji vek... Trieri so se sicer dogajali izpadi, a huuuudo redko, zadeve so delale odlično. In to v časih, ko te stvari še niso ble tako samoumnevne.

Mimogrede - včeraj še ni bilo nobenega obvestila na njihovi strani, net pa (zvečer) ni delal. Upam, da se jim bo ta "boli me kurac" sistem kdaj maščeval, a jaz neke pametne alternative (konkurenca) žal ne vidim.

Spc ::

Tukaj na taboru smo že brez interneta 39 ur.
Nazadnje mi je internet deloval 2 uri 39 ur nazaj.

Sosedi me že sprašujejo če lahko jaz to popravim. :))

Ne razumem zakaj v 10. dneh ne znajo popravit problema.
Prvič se je ta izpad zgodil 12.3.2017, do danes se še ni odpravila napaka.

Res sramota za telemach, da pol maribora sploh nima interneta že 10 dni, a napake ne znajo odpravit.
8-O
 

Tilen ::

A nisi na četvorčku? ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Spc ::

Tilen je izjavil:

A nisi na četvorčku? ;)

Na čemu ?
 

Spc ::

floyd1 je izjavil:

Mimogrede - včeraj še ni bilo nobenega obvestila na njihovi strani

Sej ga še sedaj ni.
 

Tilen ::

Spc je izjavil:

Tilen je izjavil:

A nisi na četvorčku? ;)

Na čemu ?


Telemach mobilni telefoniji. Bi vklopil LTE in bi imel še več uploada, kot na kablu. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Spc ::

Tilen je izjavil:

Spc je izjavil:

Tilen je izjavil:

A nisi na četvorčku? ;)

Na čemu ?


Telemach mobilni telefoniji. Bi vklopil LTE in bi imel še več uploada, kot na kablu. :)

Ne, imam samo internet in TV, poslovni paket.
Nobenega LTEja nimam.
 

techfreak :) ::

Ce bi imel LTE bi vsaj internet dostop imel.:))

Spc ::

techfreak :) je izjavil:

Ce bi imel LTE bi vsaj internet dostop imel.:))

Pa plačal po byte-ih.
:))
 

floyd1 ::

Jp, tudi jaz sem na Taboru. :'(

mtosev ::

meni pa net dela bp. a sem lucky? pobrežje
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Spc ::

Danes so uredili zadevo, včeraj je bil tabor brez interneta 42 ur..
 

EdoK ::

Ker zaenkrat še nimam možnosti preklopiti na drugege ponudnika, sem se odločil da (zaenkrat) grem na silver, odjavim pa mobilni številki in drugi TV. Danes na drugi televiziji izvlečem modul s kartico in prižgem tv, da vidim kaj vse gre "skozi". In kaj vidim? Celotno paleto programov extra paketa. :) Ne moreš da verjameš... STB pa že ves čas spušča skozi filmske kanale, čeprav nanj nisem naročen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EdoK ()

mumbo ::

moj.telemach.si je online. ;)

hojnikb ::

upam da se zdej spacal skupi polnjenje predplačnikov preko vnemsnika..
#brezpodpisa

misek ::

mumbo je izjavil:

moj.telemach.si je online. ;)
Kot kaže je precejšnji naval na spletno stran:

delfinus ::

Ja super, obstojece geslo, ki sem ga imel dosedaj ne prime. Po poizvedbi za geslom pa ga tudi ne poslje na E-naslov. Super, ni kej :).

lp, d.

KuntaKinte ::

meni dela,ne najdem pa nikjer funkcije za odjavo,da bi vpisal drugi račun

našel,ob strani na desni je ena mikro puščica...

Zgodovina sprememb…

Spc ::

EdoK je izjavil:

Ker zaenkrat še nimam možnosti preklopiti na drugege ponudnika, sem se odločil da (zaenkrat) grem na silver, odjavim pa mobilni številki in drugi TV. Danes na drugi televiziji izvlečem modul s kartico in prižgem tv, da vidim kaj vse gre "skozi". In kaj vidim? Celotno paleto programov extra paketa. :) Ne moreš da verjameš... STB pa že ves čas spušča skozi filmske kanale, čeprav nanj nisem naročen.

Ja, ker ni nič kodirano, skoraj vse je FTA.
 

EdoK ::

Aleluja, res dela:), no, ne dela:(. Po podatkih letos še nisem nobenega računa plačal... Dajmo se še malo potruditi...

Skoraj vse FTA? So nas morda hoteli narediti odvisne? Verjetno samo ena od njihovih težav. Bilo je sicer fajn, ampak brez učinka.

Malcolm_Y ::

Carji. :)

BorutK-73 ::

Še ima kdo probleme da ne odpira nekaterih strani?
npr: part*s, www.prijevodi-online.org, aw.my.com...

ps
Lol, takoj ko napišem ta post, pa začne vse delat.


ps2
Sedaj lahko resetiraš modem kar v https://moj.telemach.si/naprave.
Sedaj mi ne bo treba naredit 2 koraka in pritisnit eno stikalo.;)
Zaenkrat lahko samo pohvalim nov portal. Vidim lahko koliko obrokov še imam za telefon, katere dodatne pakte plačujem in jih lahko odjavim (čeprav to še ne dela), računi gredo nazaj za 2 lete.

Zgodovina sprememb…

Malcolm_Y ::

Cepci, en mesec so nadgrajevali za tole:

Tilen ::

Paypal so podprli?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

andromedar ::

Pri nas imamo težave z netom od prejšnjega petka, 5 minut dela, 30 minut ne dela...tudi danes.
Eh?

techfreak :) ::

Meni je to sumljivo:
ker na modemu sploh ni priklopljenega telefona. 8-O

Edit: pa ce gre tej podstrani verjeti so za TP-Link router zaceli zaracunavati, ker je do zdaj vedno bila postavka 0 EUR na poloznicah.

Zgodovina sprememb…

Spc ::

andromedar je izjavil:

Pri nas imamo težave z netom od prejšnjega petka, 5 minut dela, 30 minut ne dela...tudi danes.

Pri nas na taboru sedaj deluje zelo dobro, nobenih prekinitev.

Received Errors	0 	
Transmitted Errors 0
 

alesp56 ::

Sem jim že javil, da mi kaže na seznamu stacionarnih klicev in porabe, klice nekoga drugega. Jaz namreč sploh stacionarnega telefona nimam priklopljenega.
PDF računov še vedno ni - zadnjega kaže tudi kot neplačanega.
Če hočeš povezat mobilno številko v account in prvič failaš pri vnosu sms kode - naslednjič ne moreš niti requestat...
Pri teh miljonih, ki jih obračajo ne morejo konkretno stestirat zadeve preden jih dajo live ali pa jim študenti to razvijajo.
in to je to...

KuntaKinte ::

tudi meni so obračunali stacionarne klice v Srbijo,iz neke nepoznane številke

Spc ::

KuntaKinte je izjavil:

tudi meni so obračunali stacionarne klice v Srbijo,iz neke nepoznane številke

8-O

Sem se sedaj še jaz registriral in pogledal.
Hvala bogu piše vse 0€.
 

KuntaKinte ::

zgleda je več folka težilo,zbrisali so celotno zgodovino stacionarnih klicev,zdaj ne kaže nič

Sade ::

Sade je izjavil:

alexz je izjavil:

ma kakšen UHD če še niti v HD niso vsi kanali :

tv 1000
diva
axn
axn spin
cbs reality
cbs drama
viasat explore
tlc
e!
disney
disney xd
cartoon
boomerang
mtv adria
scifi
nick jr
comedy central extra

gremo lepo po vrsti :D


Ja tole se boš mogu pa obrnat kr na tv hiše prvo, ker od vseh tule napisanih na tvojem seznamu so HD verzije za slovenski trg na voljo samo cca 3.....

Bojo prej na vrsti verjetno AMC HD ( sbs ga ma v shemi ze od decembra) , Discovery ID Xtra HD ( sbs mislim, da ga ma že od septembra).....


Kot sem napisu pred časom , prva novost je AMC HD!!!! Zaenkrat še testno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sade ()

M.B. ::

Samo so fajn porihtali. Računi 0€ stroški 0€ odprte postavke 0€. Nevem zakaj pride položnica na dom vsak mesec, za 0€ se ja ne splača.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

strom_15 ::

Obvestilo o spremembi analogne programske sheme

Uporabnike obveščamo, da bo Telemach s 24. aprilom 2017 iz analogne programske sheme umaknil televizijske programe SK, ker programskih pravic za predvajanje teh programov v analogni programski shemi iz tehničnih razlogov ni več mogoče pridobiti.

Omenjeni televizijski programi SK so vključeni v začetno programsko shemo Telemachove digitalne televizije, zato za spremljanje vsebin televizijskih programov SK svetujemo preklop na digitalno televizijo.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Orias ::

Le kdaj bodo skinal analogni radio ?

Fsegula62 ::

Nekaj sem že bral, o optimalnem signalu na modemu, pa mi se vedno ni jasno, torej kakšne so optimalne vrednosti za brezhibno delovanja?

Imamo paket 220/6 in dela kakor se mu zljubi, zvečer pa skoraj vedno ven vrže, ali pa download deluje upload pa pokaže na speedtestu 0.01 ali ga sploh ne, tehniki imajo pa pri nas že brez heca več kot 20 nalogov in nikoli ne uredijo, kabel pa imamo prikoopljen direntno iz omarice na modem, skozi okno, ker naj bi bila naša instalacija za nič, a se vedno ne deluje?

Hvala!

Signal na modemu: http://pastebin.com/2UJkyrsU

Trenutni Speedtest (nič ne prenašam ali se manj uploadam in taksen ping): http://www.speedtest.net/result/6161311...

Orias ::

Kater modem imaš oz. če so ti ga že menjali ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Orias ()

Fsegula62 ::

EPC3208

hojnikb ::

prečekiraj spliterje (tisti ki pride iz glavnega voda) da ni slučajno fuč. Sn mel podobne probleme (slab signal, nizke hitrosti, dropi) pa je blo po menjavi dosti bolše. Ko so pa menjal še modem par let nazaj, pa dela vse tipitopi
#brezpodpisa

Fsegula62 ::

Spliter je dal novi ko nam je potegnil kabel skozi okno v 3. nadstropje

hojnikb ::

poglej tudi f konektorje, da so ok nareti, tut to lahko jebe. Sicer pa, če je napeljava kul, naj menjajo modem.
#brezpodpisa

Fsegula62 ::

Konektroje je tudi menjal ob menjavi tistega kabla, modem tudi nekje poleti ker ga je skurilo, in je prav smrdelo iz njega

hojnikb ::

pol je pa verjetno na njihovi strani kej narobe... Povprašaj sosede, k majo telemach, kako je stanje pr njih (al pa vsaj izpis vrednosti)
#brezpodpisa

Fsegula62 ::

Sosedi so sami starci, ki so se na 8/1 paketih, tako da se njim niti ne pozna

Orias ::

Problem je v modemu in nikjer drugje. Jaz ko sem menjal paket iz 120/6 na 220/6 so mi menjali modem. Prej imel epc3925, dobil pa sem pol ubeeja. Ko so mi spremnili hitrost sem še imel ciscota in ni šlo čez 140 Mbitov. V bistvu me je tehnik po spremembi paketa poklical, da mi mora zamenjati modem, da bom lahko dosegal naročeno hitrost.

Fsegula62 ::

Sem gledal tisti modem samo je 1€ doplačila ja, se splača menjat?

hojnikb ::

doplačilo za modem ? jebo jih, če naročiš 220MBit net, more tut proper modem bit v tej ceni, ffs
#brezpodpisa
««
268 / 361
»»