» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
269 / 360
»»

Orias ::

Ni, kolikor vem. Pri 220/6 naj bi ga zastonj dobil. Vsaj jaz sem ga dobil in par znancev tudi. Jaz odkar imam Ubeeja nimam nobenih problemov. Tak, da če mi še kdaj mislijo podtaknit ciscota iz leta 2011, ga tehniku na glavi razbijem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Orias ()

Fsegula62 ::

Ti pošljem cenik, samo malo

Kaj pa je za pričakovat:

http://telemach.si/a16335/Pomoc/Novosti...

Cenik fiksnih storitev aktualnih paketov (veljaven od 1. 4. 2017)


STRAN NI NAJDENA

Stran, ki ste jo zahtevali, ni na voljo.

Stran, ki jo iščete, je bila morda odstranjena, preimenovana ali pa začasno ni na voljo.

Prosimo, poizkusite eno od naslednjih možnosti

Kliknite gumb Nazaj in poizkusite klikniti na drugo povezavo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()

Fsegula62 ::

Evo sem našel:
Dodatna oprema Mesečna naročnina v EUR
o Dodatni modem za osnovni digitalni sprejemnik (enkratni znesek) . . 26,00
o Doplačilo za poseben brezžični usmerjevalnik . .. . . 2,00
o Doplačilo za zmogljivejši domači prehod HGW Ubee . . . . . . . . . 2,00

2€ Mesečno je sedaj po novem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()

Fsegula62 ::

Evo sedaj je naprimer OK, čez pol ure bo spet padlo:

http://www.speedtest.net/result/6161501...

MrStein ::

Če plačuješ polno ceno, se jim sploh ne mudi popraviti. Toliko za info.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Orias ::

@Fsegula62, bom mogo pa reklamirat zakaj ne plačujem 2€ za Ubeeje :D :D

hojnikb ::

A kdo ve, bo na tem novem mojtelemachu možno polnjenje predplačnikov ?

Malo bedno je razdirat remote 3g modem, ko je treba filat :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Fsegula62 ::

@Orias Sem jim pisal, preden bodo odgovorili bo pa kakšen teden okoli, sedajle okoli 21.30 je pa hitost porazna in bo takšna ostala nekje do polnoči, ni mi pa jasno od kod sedajle ping 0ms


 Speedtest

Speedtest

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()

FMinus ::

Dobro kaj je spet s tem Telemachom, enkrat jim crkne nekaj pa rabijo 3 tedne, da se zadeva porihta. 3 tedne mi v Kamnici net šepa vsake tolko z 50% packetlossom.
Trenutno imam 45% PL, se mi sploh ne splača klicat, ker tist na drugi strani nebo vidu nič tako kot po navadi. Sploh me ne bi motlo, če bi net padu enkrat, dvakrat na mesec in bi pol to uredili, ampak ko enkrat net pade rabijo 3 mesce, da zadevo spravijo nazaj v normalno stanje.

Dobro wtf je to:


A bi se kaki provider pojavu, ko bi jim nardil malo konkurence, v tej regiji res je že katastrofa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FMinus ()

||pSyCh0| ::

Opazujte svojo porabo (telefonija pri trojčkih). Včeraj sem imel na strani (moj.telemach.si) navedene stroške, katere sigurno nisem povzročil. Po klicu na helpdesk, so se stroški spremenili (bili še večji, a za druge številke). Danes stroškov ni, a zgodovina klicev prejšnjih mesecev je še zmeraj od druge številke (in ja dejansko piše druga številka klicočega). Vidim, da eni pridno kličejo vedeževalke/vročo linijo :D

andy2k13 ::

Za tak kiks s podrocja zasebnosti, bi cez luzo fasal tako tozbo, da se nebi vec pobral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

M.B. ::

andy2k13 je izjavil:

Za tak kiks s podrocja zasebnosti, bi cez luzo fasal tako tozbo, da se nebi vec pobral.


A v EU pa ne?
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

M.B. ::

Zdaj gledam telefonski račun in je postavka Frephone 9min 0€ pa Klic v Telemach 1 ura 0€. Kaj te je Freephone?
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Fsegula62 ::

No takole sedaj deluje mojih 220/6

 Speedtest

Speedtest



Signal na modemu: http://pastebin.com/XScwufyE

ombre ::

Meni se spreminjajo postavke v moj telemach vsak dan. Včeraj sem baje klical v Bosno, predvčerajšnjim v Srbijo, danes zjutraj sem imel klice od neke številke iz Ljubljane, zdaj pa ni klicev baje. :) Njihova nadgradnja je res top! :) hahaha
OmbreMan - Galaxy of knowledge

Fsegula62 ::

Tudi pri nam je enako :D Pridejo klici in izginejo, vecina jih je v kanado, srbijo ipd haha

delfinus ::

Sam se sploh ne morem vec prijavit v Moj Telemach. Obstojece geslo ne deluje. Resetiranje gesle ne deluje, ponovna registracija z mojo stevilko placnika in pogodbe ne deluje. Klical in pisal. Nihce na Telemachu ne zna zadeve spraviti na default.

lp, d.

Fsegula62 ::

Sj pravim, da so celi talenti, v teh 3 tednih bi lahko spravili 10 portalov skup ne pa le pokvarili starega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()

jusv ::

Zanimivo, men pa dela vse bp (le na mejl za novo geslo je bilo treba nekaj časa počakat).
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

delfinus ::

Sem pa poskusil z resetiranjem gesla za Moj Telemach, a mi ne poslje potrditvenega maila. Cekiral sem tudi spam folder. Poskusil sem veckrat in ga cakam ze od cetrtka.

lp, d.

LapD ::

Tudi pri meni je podobno ... sicer imamo registrirana dva računa in na tistega, ki je registriran z gmailom je povezava za spremembo gesla prišla, na račun ki je registriran z drugačnim mailom pa sporočilo ne pride (niti v spam). Sem jim pisal na FB pa so napako že pred tremi dnevi "sporočili na pristojni oddelek".
web&motion designer

KuntaKinte ::

je pa vsaj ok,da lahko zdaj združiš naročnine na eno stran,če imaš več telefonov

Malcolm_Y ::

LOL - tudi meni danes kaže fantomske klice, pa sploh aparata nimamo.

V glavnem, bo treba dobro pogledat naslednjih par položnic.

Zgodovina sprememb…

Spc ::

Fsegula62 je izjavil:

No takole sedaj deluje mojih 220/6

 Speedtest

Speedtest


Signal na modemu: http://pastebin.com/XScwufyE



Meni deluje sedaj vredu:


Je pa res, da ne uporabljam routerja, ampak server/gateway z intelovo serversko gigabitno mrežno.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Fsegula62 ::

Da bi Mel jaz 10Mbps uploada bi skakal od veselja, maš kaki poslovni paket ali "pomotoma" toliko dosežeš?

Sade ::

telemach gpon 150/150 , itaq skoz na nivoju oz. še mal več....

 speedtest

speedtest



SPC: a lahka pogledaš bitrate na AMC HD-ju prosim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sade ()

Spc ::

Fsegula62 je izjavil:

Da bi Mel jaz 10Mbps uploada bi skakal od veselja, maš kaki poslovni paket ali "pomotoma" toliko dosežeš?

Poseben poslovni paket že več kot 10 let..
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Spc ::

Sade je izjavil:

telemach gpon 150/150 , itaq skoz na nivoju oz. še mal več....

 speedtest

speedtest



SPC: a lahka pogledaš bitrate na AMC HD-ju prosim?

AMC-HD ne obstaja.
 

Sade ::

Spc je izjavil:

Sade je izjavil:

telemach gpon 150/150 , itaq skoz na nivoju oz. še mal več....

 speedtest

speedtest



SPC: a lahka pogledaš bitrate na AMC HD-ju prosim?

AMC-HD ne obstaja.


AMC HD že od prejšnjega tedna na Test TS 144 , 194 MHz QAM 256. Sej sem napisu nekaj postov nazaj....

Spc ::

Aha sem našel:
-Test 144
++194MHz, 6875, 256QAM
+++MPEG-4 4:2:0 1920x1080 CBR 12.3Mbit/s Progressive Scan
+++MPEG1 Layer2 | 192kbit/s Stereo
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Sade ::

Spc je izjavil:

Aha sem našel:
-Test 144
++194MHz, 6875, 256QAM
+++MPEG-4 4:2:0 1920x1080 12.3Mbit/s Progressive Scan
+++MPEG1 Layer2 | 192kbit/s Stereo


Thx, sej je treba rečt, da zlo dobra kakovost tut starih filmov.....

Sade ::

WAU pa to je neverjetno na TELEMACHU jim je končn uspel prenovit stran in so celo paketi predstavljeni tudi za optiko ( prej si jih najdu sam v ceniku).....

http://telemach.si/paketi/paketi-v-kabe...

Fsegula62 ::

Tehnik je super odpravil težavo :D Po mojem je sel raje na kavo, ali pa jo polil po omarci danes, saj dela se slabse. :)


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()

FMinus ::

Sade je izjavil:

WAU pa to je neverjetno na TELEMACHU jim je končn uspel prenovit stran in so celo paketi predstavljeni tudi za optiko ( prej si jih najdu sam v ceniku).....

http://telemach.si/paketi/paketi-v-kabe...



Če bi bili še dobavljivi v kabelskem omrežju za 90% folka bi bilo še boljše.

webmaher ::

res so cepci na kubik...včeraj so mi brez opozorila spremenili IP in sem imel težave nebodigatreba :(
ubogi na tehnični podpori jih je slišal jaomene in danes zaenkrat ostaja še isti ... pa nekaj mi hočejo wi fi računat 2 ojra... pa krneki klici, ki jih bilo ni sploh.... res komaj čakam položnico...če bo čudna bo oseba v najbližji poslovalnici ničdolžnakriva slišala ornk mašo :))

KuntaKinte ::

gesla za d3go in unifi ne moreš spreminjat ,sploh? ne najdem na Mt

misek ::

Sem nekaj dni spremljal račune v PDF in so vsak dan bili drugačni. Sedaj pa niti enega ne morem odpreti več.

Fsegula62 ::

Zdaj pa se naj kdo NE strinja z mano, vceraj ko so prenovili stran so odstranili paket 120/10, ki so ga imeli na voljo v paketu samo NET, po mojem so s tem potrdili, da njihov sistem tega ni mogoče prežvečiti. Kdo se strinja?



Evo tale se je poslovil, namesto da bi nadgrajevali, se bolj znizujejo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()

andy2k13 ::

Fsegula62 je izjavil:

Zdaj pa se naj kdo NE strinja z mano, vceraj ko so prenovili stran so odstranili paket 120/10, ki so ga imeli na voljo v paketu samo NET, po mojem so s tem potrdili, da njihov sistem tega ni mogoče prežvečiti. Kdo se strinja?



To pocnejo namenoma, ker hocjo folk na trojckih.

Fsegula62 ::

Preveč uporabnikov imajo na 20 let stari opremi :)

Vsaj moje mnenje, zakaj bi hoteli vec na trojckih, ce imajo vecji dobicek od drazjega locenega neta?

Te pa naj podvojijo hitrosti uploada na trojckih, zdaj imajo totalno nelogicno, zakaj bi kdo sploh narocil samo net ce dobi ceneje enako hitrost in se cel kup krame zraven?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()

andy2k13 ::

Fsegula62 je izjavil:

Preveč uporabnikov imajo na 20 let stari opremi :)

Vsaj moje mnenje, zakaj bi hoteli vec na trojckih, ce imajo vecji dobicek od drazjega locenega neta?

Te pa naj podvojijo hitrosti uploada na trojckih, zdaj imajo totalno nelogicno, zakaj bi kdo sploh narocil samo net ce dobi ceneje enako hitrost in se cel kup krame zraven?


Thats the point. Na tak nacin razmisljanja Telesmeh racuna. Dejmo samo internet nardit dovolj nezanimiv da bo folk rajs ruknu 5-10 EUR vec in vzel trojck. Pol mu pa poturimo 250 negledljivih kanalov, telefon, ki ga nihce ne uporablja pa za nagrado nabijemo se pro plus davk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

EdoK ::

Danes sem speljal dano si obljubo in znižal Telemahovo položnico za 21 ojrov. Sledi faza 2...

EdoK ::

F...k, osnovni telemahov paket v bosni 40/4 v srbiji 40/2 pri nas pa 25/1?
Gledam slovake, madžare... bože mili, smo ovce za šišanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EdoK ()

webmaher ::

@EdoK vsaka čast, da si znižal.... seveda smo banana republik številka 1 v EU... tole lupljenje s trojčki je v skladu z vsemi zakoni ...
Komaj čakam položnico, ker pričakujem neke čudne nove postavke...

Malcolm_Y ::

Na Android app Moj Telemach mi kaže vse prazno, je to normalno?

KuntaKinte ::

crklo

jusv ::

Poklič na brezplačno cifro in povprašaj po rešitvi. Za zgubit nimaš ničesar
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

hojnikb ::

Malcolm_Y je izjavil:

Na Android app Moj Telemach mi kaže vse prazno, je to normalno?

same here.
#brezpodpisa

ezzy ::

Evo tudi jaz sem spremenil paket iz Gold trojka Extra na Silver. Čeprav bo PROPLUS še vedno dobil moj delež(žal nimam druge opcije-operaterja) bo pa vsaj telesmeh na slabšem.. ;)

Orias ::

EdoK je izjavil:

F...k, osnovni telemahov paket v bosni 40/4 v srbiji 40/2 pri nas pa 25/1?
Gledam slovake, madžare... bože mili, smo ovce za šišanje.


Problem je v tem, da je treba kabelsko omrežje vzdrževati in nadgrajevati. To pa je za naš Telemach drugorazredna tema.
Že pred leti so obljubljali docsis 3.1, pa imamo danes kaj ?
http://www.racunalniske-novice.com/novi...
««
269 / 360
»»