» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
265 / 361
»»

harvey ::

HBO3 za 3 dni odprt - 18.02. - 20.02.2017
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Ghost007 ::

Kaj ima telecmok kake probleme trenutno? Par stvari se mi malo čudno obnaša.

Bezukhoff ::

A še komu ne deluje internetz na območju Ptuja, Kidričevega? :))

Wind sfuykal connection? :))

harvey ::

Območje LJ - 28.02.2017 izpad storitev zaradi požara na Litijski cesti v LJ. Ekipa Telemacha je od 06.00 na terenu, sanacija tekom dneva, so povedali na info.
 telemach

telemach

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

strom_15 ::

Sprememba cenika od 1.4.2017 (vse zaradi pop tv): http://telemach.si/a16335/Pomoc/Novosti...

Han ::

Če že višajo cene, naj dvignejo tudi kvaliteto slike in zvoka, ki je zadnje čase vedno slabša.

Kvazi HD kanalov je še vedno le za vzorec, sploh pri cenejših paketih. Hitrost interneta na Silver2 je porazna (20/1 Mbps)!

BorutK-73 ::

D3 GO . . . . . . . . . . . . . 3,10EUR
What!?;((

nov cenik
http://telemach.si/Binary/1655/Cenik-fi...

Zgodovina sprememb…

Kekec ::

ČE ga že ni v paketu, predvidevam?

Spc ::

Jaz sem že prekinil trenutno pogodbo, ker več ni veljavna in niti zakonita.
 

Kekec ::

Zaradi podražitve?

andy2k13 ::

Spc je izjavil:

Jaz sem že prekinil trenutno pogodbo, ker več ni veljavna in niti zakonita.


Tle ni druge izbire na zalost.

Malcolm_Y ::

Spc - kaj pa boš, pri Telemachu drugo pogodbo ali drugje?

ombre ::

Kakšne pa so alternative? Recimo brez TVja? Samo internet?
OmbreMan - Galaxy of knowledge

webmaher ::

samo internet a se hecaš...izpadeš še večji butec, kot če požreš in plačaš ta 2,5 ojra :-)

Kekec ::

Ja pri nas na kabelski sploh ne moreš vzeti samo internet (seveda je to nateg) ampak jebiga. ČE pa vzamem samo internet s podobno hitrostjo (in tisti obvezni del TV-ja) me pa skoraj če ne celo več stane. V glavnem to so dodobra naštudirali.

ombre ::

Ne gledam TV programov. Iščem alternative brez tvja, mogoče bom vzel LTE neomejeno...
OmbreMan - Galaxy of knowledge

Spc ::

webmaher je izjavil:

samo internet a se hecaš...izpadeš še večji butec, kot če požreš in plačaš ta 2,5 ojra :-)

Iz principa ne dobijo teh 2.5€.
 

dejanslo ::

Pa se ne bi dalo izpodbijati te vezave tv+net podobno, kot se je to nekako zgodilo z ISDN+ADSL? Ne poznam podrobnosti.

Tudi midva se nagibava k odjavi. Itak na TV gledava samo šport. Kolega je že problematiziral, ali obstaja kak dober eu web service za športne vsebine?

Oni sicer dobro vedo, kako močni so. Optike pri nas ne bo še 20 let, upamo lahko samo na močan wireless. Pa smo v mestu. Pokopljejo jih lahko le novodobne navade mlajše generacije, ki sedaj že začenjajo plačevati položnice.
There`s More Than One Way To Do It

BorutK-73 ::

JAz bom odjavil razširjeno shemo ki sem jo takrat vzel še zraven Gold silver paketa. Sam gledam bolj malo tv programe, starša pa itak gledata samo slo kanale.

XS!D3 ::

dejanslo je izjavil:

Pa se ne bi dalo izpodbijati te vezave tv+net podobno, kot se je to nekako zgodilo z ISDN+ADSL? Ne poznam podrobnosti.

Rahlo dvomim. Tam kjer imajo optiko, kolikor vem lahko vzameš internet brez televizije (od 8/8 za 20,5€ dalje). Na coaxu je pa tehnično nemogoče, da ti priklopijo internet brez televizije vsaj dokler je v ponudbi analogna TV. Šenkat ti je vrjetno niso dolžni. Čim vzameš zraven še TV, se ti pa itak po mojem bolj splača izkoristit paketno ponudbo.

Spc ::

Malcolm_Y je izjavil:

Spc - kaj pa boš, pri Telemachu drugo pogodbo ali drugje?

Nevem še, vglavnem plačal bom enako ali majn, več kot to kar sedaj plačujem ne bom plačeval pa če tudi odpovem celotno TV shemo.
Imam pa še dovolj sosedovih Wi-Fi točk, da vbistvu ISPja sploh ne rabim.
 

Malcolm_Y ::

No, če kdo najde solidno alternativo, naj javi - grem tudi sam iz principa stran.

webmaher ::

Telesmeh je glede cen in tudi hitrosti interneta najbolj barabinski, tako, da če ne vzameš paketa izpadeš butec... ampak kot pravi južna brača bolje ispasti glup nego iz aviona :))

andy2k13 ::

Zgleda bo treba resno razmislt o prehodu na internet only plus kak Youtube TV.

Malcolm_Y ::

Glihkar si ogledujem T-2 MEGA 4 paket, 100/10 MBit/s, pa osnovna TV shema za 36 EUR. Če je na voljo pri meni, bi to bilo 5 EUR manj od Telemacha. Par tujih TV programov bi sicer izgubil, ampak nič pretresljivega.

jusv ::

Men pa se ne zdi tak problem 2,5€. Če se ne motim, so drugje bolj podražili. Kot pa vsi vemo je tole šmorn od Pro plusa.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Malcolm_Y ::

Eh, k*rc pa T-2. Oglašujejo takole:


Ampak tu not še ni TV. Osnovni paket je 3 EUR, zamik pa še 4 zraven.
In potem sem na 41 EUR, kar je 2 EUR več od Telemacha, za dosti slabšo TV ponudbo. Plus cirkus, ki bi ga imel z menjavo.

Sade ::

Malcolm_Y je izjavil:

Eh, k*rc pa T-2. Oglašujejo takole:


Ampak tu not še ni TV. Osnovni paket je 3 EUR, zamik pa še 4 zraven.
In potem sem na 41 EUR, kar je 2 EUR več od Telemacha, za dosti slabšo TV ponudbo. Plus cirkus, ki bi ga imel z menjavo.


Pa še to maš 100/10 na SAMO na optiki, drgač pa do 20/2 pa še tv ti žre stran bandwith.....

MrStein ::

XS!D3 je izjavil:

dejanslo je izjavil:

Pa se ne bi dalo izpodbijati te vezave tv+net podobno, kot se je to nekako zgodilo z ISDN+ADSL? Ne poznam podrobnosti.

Rahlo dvomim. Tam kjer imajo optiko, kolikor vem lahko vzameš internet brez televizije (od 8/8 za 20,5€ dalje). Na coaxu je pa tehnično nemogoče, da ti priklopijo internet brez televizije vsaj dokler je v ponudbi analogna TV. Šenkat ti je vrjetno niso dolžni. Čim vzameš zraven še TV, se ti pa itak po mojem bolj splača izkoristit paketno ponudbo.

Zakaj ne? Kabel "privarijo" na "modem" in fertik.
To gre za "politiko" oziroma "poslovne odločitve".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BorutK-73 ::

MrStein je izjavil:

XS!D3 je izjavil:

dejanslo je izjavil:

Pa se ne bi dalo izpodbijati te vezave tv+net podobno, kot se je to nekako zgodilo z ISDN+ADSL? Ne poznam podrobnosti.

Rahlo dvomim. Tam kjer imajo optiko, kolikor vem lahko vzameš internet brez televizije (od 8/8 za 20,5EUR dalje). Na coaxu je pa tehnično nemogoče, da ti priklopijo internet brez televizije vsaj dokler je v ponudbi analogna TV. Šenkat ti je vrjetno niso dolžni. Čim vzameš zraven še TV, se ti pa itak po mojem bolj splača izkoristit paketno ponudbo.

Zakaj ne? Kabel "privarijo" na "modem" in fertik.
To gre za "politiko" oziroma "poslovne odločitve".

Zato ker lahko vsak ki nima dveh levih rok kabel preščipne in da vmes spliter.

ps
To velja za coax, ne za optiko.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Ja, zdaj ko jim gre čez podstrešje pa ne morejo?
Ali pa se na elektriko ilegalno priklopit?
Eni imate preveč domišljije. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

harvey ::

Zakaj ne? Kabel "privarijo" na "modem" in fertik.
To gre za "politiko" oziroma "poslovne odločitve".

Točno, samo net brez TV lepo laufa za poslovne uporabnike :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

BorutK-73 ::

MrStein je izjavil:

Ja, zdaj ko jim gre čez podstrešje pa ne morejo?
Ali pa se na elektriko ilegalno priklopit?
Eni imate preveč domišljije. ;)

Eni imate pa dve leve roke.;)

delfinus ::

Telemach ima izjemno netransparentno web stran. Informacije se po mojem mnenju takticno skrivajo. Tudi stran Moj telemach ne deluje ze tretji dan, saj jo kao obnavljajo. Ali je kje na strani mogoce videti, kateri TV programi so v Silver, kateri v Gold, Gold Extra itn... Ce grem sem: http://telemach.si/paketi/paketi-v-kabe... samo podajajo stevilke koliko programov je v dolocenem paketu in koliko HD. Mene zanima konkretno, kateri programi v katerem paketu.

Zanima me, ker bo verjetno presedlal na nizji paket.

lp, D.

LapD ::

Imaš en pdf, čeprav tudi ta ni preveč pregleden: http://info.telemach.si/pdf/digitalna-s...
web&motion designer

delfinus ::

Me ne preseneca, "vsaka jim cast" Telemachu, izjemni mojstri so v skrivanju informacij in izogibanju. To si moras sestavit podatke sam, namesto, da bi podatke azurirali pod posameznim paketom. Prospekt je tudi iz leta 2015. Aleluja.
Hvala pa vseeno, da imam vsaj obcutek, kaj spada v zacetno, osnovno in razsirjen oshemo.

lp, d.

crniangeo ::

delfinus, vprasi jih na fb strani. so kar azurni in odzivni glede tega :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

XS!D3 ::

delfinus je izjavil:

Me ne preseneca, "vsaka jim cast" Telemachu, izjemni mojstri so v skrivanju informacij in izogibanju. To si moras sestavit podatke sam, namesto, da bi podatke azurirali pod posameznim paketom. Prospekt je tudi iz leta 2015. Aleluja.
Hvala pa vseeno, da imam vsaj obcutek, kaj spada v zacetno, osnovno in razsirjen oshemo.

lp, d.


Prospekt iz leta 2015 je vrjetno nek random iz googla, na strani dvomim, da si ga našel. Če klikneš na shemo na njihovi strani (Pomoč->Dokumenti in ceniki->Programske sheme->Digitalna->D3), piše MAREC 2017

delfinus ::

Hvala J4n,
ja, bolj kot so ga to skrili mislim, da ne gre. To so ga dobesedno zakopali v menuju podmenija, od podmenija menuja :). In potem vedi kaj je to sploh D3, da to izberes in ves, da ti bo to dalo pdf s programskimi shemami. Izjemno neprofesionalno, a pomoje vse z razlogom. Kot tudi tole 3 dnevno nedelovanje Mojega Telemacha zelo taktno, da ljudje v afektu ne odjavljajo prevec storitev, kot posledice napovedanih podrazitev.

lp, d.

Malcolm_Y ::

delfinus je izjavil:

Hvala J4n,
ja, bolj kot so ga to skrili mislim, da ne gre. To so ga dobesedno zakopali v menuju podmenija, od podmenija menuja :). In potem vedi kaj je to sploh D3, da to izberes in ves, da ti bo to dalo pdf s programskimi shemami. Izjemno neprofesionalno, a pomoje vse z razlogom. Kot tudi tole 3 dnevno nedelovanje Mojega Telemacha zelo taktno, da ljudje v afektu ne odjavljajo prevec storitev, kot posledice napovedanih podrazitev.

lp, d.
Točno - jaz sem se odločil, da odpovem osnovno shemo, za katero sem doplačeval 3,5 EUR (oz. tu nekje). Bojo otroci Oto gledali namesto Minimaxa, pa bo. Princip je princip. In bom brez težav počakal, da se moj.telemach nazaj postavi. :)

Malcolm_Y ::

"Moj Telemach bo po prenovi še bolj pregleden in še enostavnejši za uporabo." Najbrž bodo gumbi za odpoved naročenih storitev bolj skriti. :)

Han ::

In delujoč le občasno, povprečno dvakrat mesečno...

webmaher ::

danes jim je za kako uro ornk ponagajalo in delalo ni kar nekaj programov...priklicat jih nisi mogel na spletni strani pa seveda nobenega obvestila... ko sem jih v 999 poiskusu le priklical in se načakal, so se najprej na odzivniku lepo opravičili ampak na spletu pa nič od nič... Že včeraj sem jim pa javil da ni zvoka na Eurosport 2 HD...in ga še danes ni.. da bi to zapisali na spletni strani ne to pa ne... in ja glede shem pa še marsičesa imajo res poden od podna... to sem jim tudi že zdavnaj povedal ampak njim se ebej za to :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

BorutK-73 ::

Vsi ki uporabljate D3GO na FF, ne posodabljite na v52.
http://telemach.si/a16349/Pomoc/Novosti...


webhamer
Prej se boš zmenil preko FB privat sporočila.

Zgodovina sprememb…

andy2k13 ::

BorutK-73 je izjavil:

Vsi ki uporabljate D3GO na FF, ne posodabljite na v52.
http://telemach.si/a16349/Pomoc/Novosti...


webhamer
Prej se boš zmenil preko FB privat sporočila.


Da bi pa posodobl to arhaicno D3GO aplikacijo pa ne.

mijav7 ::

Še komu ne dela poptv, kanalA, planetTV?

M.B. ::

Mogoče pa jih je srečala pamet ne dobimo povišanja za 2,5€ pa bojo izklopli Pro plus in Planet TV.

Danes sem slučajno bil pred settop boxom, ko se je trikrat prižgal pa vgasno. Ko pa sem ga prižgal pa so eni kanali delali na enih je pa pisalo da bojo v 20 sekundah servisne nastavitve prišle.

Mene Pri Eurosportu najbolj moti da je samo na Eurosportu 1 Nemški zvok. Na Eurosport 2 pa ne, ker včasih na 1ki ni kaj bi gledal, pol pa morš al na ORFu al pa ARD/ZDF gledat, pa se mi zdi da so na Eurosportu še najbolj obveščeni zakaj se gre.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Spc ::

mijav7 je izjavil:

Še komu ne dela poptv, kanalA, planetTV?

Meni tudi ne deluje, upam, da tako ostane.
 

BorutK-73 ::

mijav7 je izjavil:

Še komu ne dela poptv, kanalA, planetTV?

Na žalost delajo:(

Alexius Heristalski ::

M.B. je izjavil:

Mene Pri Eurosportu najbolj moti da je samo na Eurosportu 1 Nemški zvok. Na Eurosport 2 pa ne, ker včasih na 1ki ni kaj bi gledal, pol pa morš al na ORFu al pa ARD/ZDF gledat, pa se mi zdi da so na Eurosportu še najbolj obveščeni zakaj se gre.

Nemški Eurosport 2 ima drugačen program od tega pri nas, npr. nima Bundeslige, tako da ne morejo kar dodati nemškega zvoka.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
««
265 / 361
»»