» »

Napad v Nemčiji

Napad v Nemčiji

Temo vidijo: vsi
««
13 / 32
»»

kow ::

@Heavy
Namenoma izkrivljas dogodke. Link ne omenja nobenega teroristicnega napada, ampak je slo za rop.

Heavy ::

dice7 je izjavil:

Zakaj lepis samo tiste linke ki sovpadajo s tvojo agendo? Tole je prakticno v istem clanku ki si ga podal

https://www.rt.com/news/354056-muslims-...



... ki se navezuje na tole, ampak tole ne sovpada z tvojo agendo:

https://www.rt.com/news/354120-valls-fr...

“If Islam is not helping the Republic to fight against those who undermine public freedoms, it will be increasingly hard for the Republic to guarantee this freedom of worship.”


PR pa take fore. Verjetno niso imeli težav zakopat tistega, ki je z tovornjakom šel skozi množico oz. tistega, ki se je razstrelil, oz. tistega ki je z sekiro napadel potnike na vlaku...

kow je izjavil:

@Heavy
Namenoma izkrivljas dogodke. Link ne omenja nobenega teroristicnega napada, ampak je slo za rop.


Vem, je očitno iz članka. Poanta je v temu, kdo je bil storilec - iz iste skupine, kot pri napadih v Nemčiji.
#TeamFelix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heavy ()

Truga ::

Ti si iz iste skupine ki je 1939 napadla Finsko. Kaj zdaj??

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Vanich ()

dice7 ::

Heavy je izjavil:


... ki se navezuje na tole, ampak tole ne sovpada z tvojo agendo:

https://www.rt.com/news/354120-valls-fr...

Verjamem da menis da se take stvari ne dogajajo ker tvoja ideologija ne dopusca prostora za kriticno ovrednotenje posameznikov napram splosnim generalizacijam druzbe, ampak je zal napacna
http://metro.co.uk/2016/04/12/muslim-wo...

kow ::

Heavy je izjavil:


Vem, je očitno iz članka. Poanta je v temu, kdo je bil storilec - iz iste skupine, kot pri napadih v Nemčiji.


Torej ne gre za terorizem, ampak kriminal. Zdaj se pa odloci kaj je problem.
In ne, to ni ista rec.

asdwasdwa ::

kow je izjavil:

@Heavy
Namenoma izkrivljas dogodke. Link ne omenja nobenega teroristicnega napada, ampak je slo za rop.


Ni razlike. Migrant, ki se ukvarja s kriminalom. Pa naj bo to teroristična dejavnost, posilstvo, rop. Na prvo letalo pa izročit Asadu. Ta bo že poskrbel, da bodo izdajalci deležni ustrezne kazni.

oo7 ::

V Benetkah prijeli 5 migrantov vsi so imeli mačete v nahrbtnikih eden od njih je Turški prebivalec z začasnim prebivališčem v Sloveniji.

V videu pri 57 sekundi

http://www.tgcom24.mediaset.it/cronaca/...

#000000 ::

Pred drugim valom beguncev, bi bilo namesto ograje razmislit kar o mrtvi straži, streljaš na vse kar se premika in ne prihaja po cesti v smeri mejnega prehoda.

scipascapa ::

M-Power: si pričakoval, kaj drugega? Še jaz se brez dokumentov ne morem nikamor premakniti, tem kur**m pa prosto po Prešernu vse dovolijo.

dice7 ::

Ne vem no, za nekoga ki jim prosto po presernu vse dovolijo me cudi zakaj so jih oblasti potem prijele

Karaya 52 ::

oo7 je izjavil:

V Benetkah prijeli 5 migrantov vsi so imeli mačete v nahrbtnikih eden od njih je Turški prebivalec z začasnim prebivališčem v Sloveniji.


V Kočevski Reki bo potrebno širiti prostore. ASAP

oo7 ::

Ja zdaj je že čisto jasno, da se bo migrantski val kakršen je bil lansko leto letos ponovil.

Turki že grozijo EU, da se vizumska liberizacija odpravi za turške prebivalce letos oktobra drugače bodo prekinili dogovor z EU o zajezitvi migrantov.

Prvo kot prvo ta dogovor je itak brezveze že zato, ker bi ilegalne migrante vračali v Turčijo s tem, da bi jih enako število pripeljali nazaj v Evropo + da turki dobivajo miljarde od EU + 80 mio turkov bi imelo prosto pot v Evropo.

EU politiki bodo morali najti drugo rešitev za to krizo in to čim prej, ker čedalje več ljudi je nezadovolnjih v zadnji EU anketi je 20 držav od 28 držav reklo, da so največji problem v EU migracije ostalih 8 držav pa terorizem.


Cerar je pa imel zdaj več kot 1 leto časa, da zgradi enako ograjo kot jo imajo Mađari in zavaruje mejo ampak je ni, ker se raje zanaša na Turški-EU sporazum, ki bo oktobra letos padel v vodo.

kow ::

S Turki je potrebno dogovor prekiniti. Enkrat se moras nasilnezu pac upreti, najbolje je cimprej.
In jasno sporociti, da so meje od sedaj nepropustne.

Mato989 ::

LovelyTruth ::


Kako bi pa to pomagalo? Mej za begunce ne moremo legalno zapreti, da bi lahko ločili begunce od idiotov, bi pa morali najprej preprečiti, da skrajno desne opcije blokirajo enotni odziv EU s spremembo pravil, ki bi omogočale učinkovitejše obdelovanje zahtev za mednarodno zaščito.



Seveda lahko, ker je zakon pavšalno napisan in bi tako velike migracije ki niso samo humanitarne narave, zahtevale jasno napisano koliko lahko določena država sploh zdrži!


Skratka, ker v pretekli polovici leta nismo storili ničesar, bomo zdaj pač požrli smeti takšne ali drugačne narave.

Predaj se v svojem imenu!


Osebno in politično odgovorni za nastalo situacijo so seveda izključno tisti, ki nasprotujejo temeljem sodobne Evrope in navijajo za še eno krvavo evropsko stoletje.


To ste pa vi fanatični SJW, ki mislite da je pravica brez ekonomskih posledic, raje se bojujte za posredovanje v teh država da se lahko mladi in sposobni ki so pobegnili raje ukvarjajo z prenovo države, ne pa da so tako sramotno zapustili v večini moški ki bi morali sprejeti odgovornost!

Mato989 ::

Kateregakoli človeka je prepovedano izgnati, če obstaja kredibilna verjetnost, da bo izpostavljen kršenju človekovih pravic.


Ni panike, samo naj to dokaže, z papirji, osebno izkaznico, pasušem, da vemo kdo je (ups zgubil sem jo) in dejanskimi pričami imel bo 2 uri časa... več kot dovolj če ni sposoben, potem pač lep pozdrav.... ker krši človekove pravice države gostiteljice ki zapravlja denar zanj ko ni upravičen do ničesar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

LovelyTruth ::


Motiš se. SJWji zelo dobro vemo, da se mora država podrejati strožjim pravilom kot posamezniki, ker gre v nasprotnem primeru za policijsko državo. Da si je fašisti želite sicer ni skrivnost, ampak, kot rečeno, so fojbe takoj za vogalom, za primer, da boste spet poizkušali ustvarjati paniko, izredne razmere in se poskušali na račun takšnega hujskanja dokopat do oblasti.


Ni res, policijska država je tista ki svoje državljane terorizira, nas moti nekdo drug ki pride nepovabljen in ni državljan,velik procent njih noče integracije in je to vidno po EU, še več večina sploh ni z vojnih območij, tvoje predpostavke so napačne!!

#000000 ::

ta je pa od sile "raje se bojujte za posredovanje v teh država da se lahko mladi in sposobni ki so pobegnili raje ukvarjajo z prenovo države, ne pa da so tako sramotno zapustili v večini moški ki bi morali sprejeti odgovornost!"

Kako naj bi to dosegli ? morda kot pri drugem napadu na SADAMA ko je nastal Živi Ščit za Irak, ne vem če so se naši aktivisi uspeli pridružit zadevi, je blo pa to sila moderno takrat, ampak ne vem kako se je končala akcija, oz. vem, nikakvo po tem kar vidimo danes.

LovelyTruth ::

#000000 je izjavil:

ta je pa od sile "raje se bojujte za posredovanje v teh država da se lahko mladi in sposobni ki so pobegnili raje ukvarjajo z prenovo države, ne pa da so tako sramotno zapustili v večini moški ki bi morali sprejeti odgovornost!"

Kako naj bi to dosegli ? morda kot pri drugem napadu na SADAMA ko je nastal Živi Ščit za Irak, ne vem če so se naši aktivisi uspeli pridružit zadevi, je blo pa to sila moderno takrat, ampak ne vem kako se je končala akcija, oz. vem, nikakvo po tem kar vidimo danes.



Potem pa ne iti, če ne znaš, seveda pa ni direct hit a solution.

Če hočeš zmagati moraš najti znotraj države frakcije ki hočejo demokracijo in jih okrepiti, potem jim dati moč televizije in države aprature, spremeniti ustavo in šolstvo..

Če ti je to preveč jih pa pusti naj se koljejo med sabo kot so se stoletja!
Nismo mi odogovorni za vse, sploh pa Slovenija ki ni imela imperialne politike tam!

Karaya 52 ::

LovelyTruth je izjavil:

Če hočeš zmagati moraš najti znotraj države frakcije ki hočejo demokracijo in jih okrepiti, potem jim dati moč televizije in države aprature, spremeniti ustavo in šolstvo..


To so naši prijatelji in zavezniki Američani želeli, pa jim ni uspelo stresti Mohameda iz Ahmeda. Če njim ni uspelo, ne bo nikomur uspelo. V tem trenutku je najbolje postaviti na meji zid in Turčiji poslati račun za njegovo postavitev.

LovelyTruth ::

Karaya 52 je izjavil:

LovelyTruth je izjavil:

Če hočeš zmagati moraš najti znotraj države frakcije ki hočejo demokracijo in jih okrepiti, potem jim dati moč televizije in države aprature, spremeniti ustavo in šolstvo..


To so naši prijatelji in zavezniki Američani želeli, pa jim ni uspelo stresti Mohameda iz Ahmeda. Če njim ni uspelo, ne bo nikomur uspelo. V tem trenutku je najbolje postaviti na meji zid in Turčiji poslati račun za njegovo postavitev.


Sej v to vodi moja debata, da so vse dobronamerne želje tukaj brezpredmetne, tiste ki hočejo milijonske populacije muslimanov v Ru in tiste ki pravijo da se da zmagat ljudi ki so z eno nogo še v bakreni dobi!

Rešitev je taka da enostavno države pritisnejo Eu v spremembo zakona o migracijah in v uvedbo kvot!
Če pa Nemčija to blokira se enostavno treba rešiti EU tako kot so se UK...
Majhno Slovenijo bi 50000 migrantov in vsa denarna logistika okoli te problematike bankrotirala!

LovelyTruth ::

Rešitev je, da se vas hujskače izžene tja, od koder ste prišli. Kar na Kamčatko.


The retardation is strong with this one...

oo7 ::

Tudi pri nas priseljevanje deluje...


Nekdanjega policista povozil s traktorjem

Branka Bajdeta je iz koristoljublja ubil 29-letnik iz Trbovelj. Po naših podatkih gre za Asmirja Sulejmanovića.

http://www.delo.si/novice/kronika/koris...

LovelyTruth ::

Seveda, tako kot Iran, se vidi retardacija, ko islam vzame stvari v svoje roke, Bosna pa počasi tone po isti poti!





Slovenci preprosto zelo radi ljubite.


Res je, povejte nam katere nacionalnosti ste pa vi pobič?

Zgodovina sprememb…

perci ::

V Ahmedih pred 50 leti še ni bilo Mohameda, potem so pa "naši prijatelji in zavezniki" poskrbeli, da je tja prišel z vso silo srednjeveške indoktrinacije.

Šarija je torej samo 50 let stara. Človk vsak dan kej novga zve.

LovelyTruth ::

perci je izjavil:

V Ahmedih pred 50 leti še ni bilo Mohameda, potem so pa "naši prijatelji in zavezniki" poskrbeli, da je tja prišel z vso silo srednjeveške indoktrinacije.

Šarija je torej samo 50 let stara. Človk vsak dan kej novga zve.


Za tega modela so vsi napadi edino problem nekih okupacij, smešno ko pa so pred nemškim napadom trije teroristi bili iz držav ki niso bile bombardirane, pa shario kjerkoli hočejo uvajat je tud zato ker so jih nekje bombardirali..

Smešno od Jypa, neumno in precej neinformirano, tip je trol stoletja, moramo mu dati medaljo, kako se mu da..

LovelyTruth ::

Multiass.


Understood!


Janša je islamistom zrihtal orožje, vozniki osebnih avtomobilov ste jim pa zrihtali denar. Ni čudno, da gre prot hudiču.


Hehe torej krivi so zunanji dejavniki, niso krivi islamisti ker so hoteli to orožje, če pa imaš glede 79 dokaze da je janša dal, pa kar na plan, kako lepo hočete povedati da so vsi krivi razen oni ki so hoteli islamizacijo in orožje da uničijo ljudi ki hočejo demokracijo. SJW ste neke vrste opravičevalci



No way jose!

LovelyTruth ::

Seveda ne, oni so žrtve.


Seveda vsak manijak ki hoče orožje je žrtev policist pa kriminalec....

Smilijo se nam enako kot vsi ostali nacisti, ki so vas starši v otroštvu fizično zlorabljali in indoktrinirali v nasilno ideologijo.

Moji so se borili proti nacistom, raje si poglej kaj to pomeni, nekdo ki nasprotuje migracijam to sigurno ni!


Moraš stopit korak nazaj in pogledat od daleč: Islam je religija miru.

LOL ahahaha

Če ne bi neka muslimanka zašpecala islamistov, ki ste jim slovenski ramboti prodali svoje kalašnike


stop right there, say no more!

LovelyTruth ::


Tvoji so te tepli glih po lobanjici, ker sicer ne bi nasprotoval migraciji, ampak bi se zavzemal za pravno državo.

Sej jo imamo, ščiti tiste ki so državljani in selektivno preverja kdo je migrant in kdo begunec, glede na to da ne vemo od kje so imamo pravico zavrniti...


Inteligenten odgovor.

Retardirana izjava ne more pričakovati resnega odgovora!



Resnica bo prišla na dan in za svoje grehe boste plačali!

Oh je že tukaj, med nami vsak dan gledamo vaše plodove integracije po medijih, mi bomo plačali ampak vaše grehe ki so storjeni v dobri volji, tako kot večina groznih vojn!

LovelyTruth ::

Si sploh pismen?

MIslim da je pri tebi problem intepretacije, ker vsakdo ki pride do meje ni avtomatično begunec, status si ti sam določil, edini ki ve je tisti ki je na mejo tiste države od koder bežijo, ti to nisi!



Dolgočasni retorični prijemi morda vžgejo pri primitivcih. Jaz žal nisem eden teh.


Oh pa si!
Quran (8:12) - "I will cast terror into the hearts of those who disbelieve. Therefore strike off their heads and strike off every fingertip of them"

Ko boš kdaj bral Quran, bo jasno, do zdaj nisi pokazal pismenosti v tej smeri in če boš nazaj butnil, kaj pa Biblija in stara zaveza, bi bilo dobro da veš kaj o reformaciji cerkve !



Pojma nimaš, kaj te še čaka, če boš še naprej širil nestrpnost in sovraštvo.


Ne, jaz jim želim dobro v njihovi zemlji in da imajo svoj lajf, nočem geta in sharie v svojem okolju!

Taki kot ti hočete migrante, ne pa v svoji soseski!

LovelyTruth ::


Očitno nisi prebral zakonodaje, ki ureja to področje, pa se zdaj nekaj zapletaš. Pravila so jasna.

niti niso, so napisana bolj pavšalno, niso mislili da bomo imeli migracije epskih razmer!


Ja madonca, kuko'm pa pol tipkou?

Očitno nisi prebral te religije, ki ureja to področje, pa se zdaj nekaj zapletaš. Pravila so jasna.

Reformacija cerkve se je zgodila tako, da ste se zahojeni katoliki masovno preseljevali v višje razvite protestantske države, kjer so se nekateri nalezli liberalizma in postali normalni, ostali ste pa še vedno zahojeni katoliki in uničujete vse, kar je na tem svetu dobrega.

Pri nas se je vsaj zogdila, pri njih pa še ne!
Zato Islam nima kaj iskat v Eu ki ima pravice gejev,svobodomiselnih,žensk,ateistov...




Ne, ti širiš nestrpnost in sovraštvo in Evropejci te nočemo v svoji soseski.

Ležeš kot vedno!




Migranti so čisto OK, jih imam tudi za sosede, nacistov pa res nočem, ker same probleme delajo.

jaz še nisem srečal nacista, so jih moji pospravili že zdavnaj, ti si očitno nonstop med njimi,paranoja te daje!

LovelyTruth ::

Nisi prebral.

Sem



Ja, pravila so jasna. Koran velja, dokler ga ne nasledijo novejši predpisi.


Ne ker je diktat od boga in bi spreminjanje pomenilo da ni več, zato uničujejo vse ki bi ga hoteli spremeniti!
spet ne bereš kaj not piše!




Tudi pri njih se je, večkrat. Potem ste, tako kot npr. v Etiopiji s sponzoriranjem katoliškega nasilja, cel Bližnji vzhod zajebali s sponzoriranjem islamističnega nasilja.

kdo je to mi, jaz nisem nič podpisal...



Vse to imamo izključno zato, ker smo pred dobrimi 70 leti v jame zmetali vse, ki so se več kot 400 let po reformaciji še vedno oklepali protireformacije in širili nestrpnost in nasilje po Evropi.

res je moji so jih not metali, sem ponosen!


V ogledalo se poglej.

Ne deluje tako, ti gledaš to vidiš pa ostalim rečeš naj pogledajo in vidijo...

Zgodovina sprememb…

perci ::

Ob taki izbiri se človek kar težko odloči, kateri trol je slabši.

scipascapa ::

Zdaj se lepo vidi, kako je Orban pravilno naredil.

perci ::

Orban ni nič pravilno naredil. Njegova fašistična politika je povzročila, da so se zganili SJW-ji po celi evropi in začeli lobirati za migracije. In Merklica jim je nasedla.

In potem se je zgodilo, kar se je zgodilo.

Večina nas ni proti beguncem. Smo pa proti nekritično odprtim mejam, ker so te recept za katastrofo. Za vse - tako tiste, ki smo tu, kot za tiste, ki prihajajo.

scipascapa ::

Yeah right, še zase nimamo, zdaj bomo pa za tujce plačevali? Naj jih Savdska Arabija, Kuwajt in ostale "bratske" države vzamejo.

Mato989 ::

Dejstvo je da odstranitev Gaddafija Husseina in destabilizacija Sirije ni prinesla Evropi NIČESAR... pa tako papeški smo bili do tistih "okrutnih" diktatorjev, čepravso takrat ljudje živeli bolje kot živimo danes...

Patako ste seveselili ob padcih teh "tiranov" ki so edini zagotavljali red ki ga niti vsemogočna ZDA ne zmore niti demokracija...

kow ::

Odstranitev francoske monarhije leta 1789 in usmrtitev Ludvika XVI ni Evropi prinesla nicesar. Samo vojno in smrt.

perci ::

Čisto OK je, da se odstrani diktatorje. Ampak potem ne moreš spizidt iz države, kot so to storili Američani v Iraku. Pač je Obama imel predvolilno obljubo, da se bo pobral iz Iraka in je bilo obljubo treba uresničit. Zanimivo, da glede Guantanama ni bil tako dosleden.

Markus386 ::

https://www.reddit.com/r/worldnews/comm...

lej.. naciji..

aja ne, on lahko!

/s

Unknown_001 ::

perci je izjavil:

Orban ni nič pravilno naredil. Njegova fašistična politika je povzročila, da so se zganili SJW-ji po celi evropi in začeli lobirati za migracije. In Merklica jim je nasedla.

In potem se je zgodilo, kar se je zgodilo.

Večina nas ni proti beguncem. Smo pa proti nekritično odprtim mejam, ker so te recept za katastrofo. Za vse - tako tiste, ki smo tu, kot za tiste, ki prihajajo.


Orban je povsem korektno naredil. Postoril je vse kar se je dalo za zaščito meje in šengenskega območja. Najbolj svinjsko so naredili hrvaški politiki ki stalno nekaj serjejo, ker so jih organizirano vozili na sever. Če je treba kazat na koga s prstom so to oni.

Hrvaška politika je v bistvuodličen aparat za spore. Zmer najdejo nek debilizem da druge obtožijo - poserjejo. Kot recimo zdaj za obisk Vladimirja Putina ko so se zbunili da jih kao probavamo namerno sabotirat ker oviramo promet do njihove lepe Hrvatske.

Največji kretenizem ki sem ga pa po televiziji slišal je pa ta ko se je en politik bunil kako to da slovenijo hvalijo da vzdržuje stanje na meji in da če oni ne bi nam vozil teh izbjeglic se mi kao sploh ne bi mogli izkazat. V bistvu debilizmi v pravem pomenu besede.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mato989 ::

kow je izjavil:

Odstranitev francoske monarhije leta 1789 in usmrtitev Ludvika XVI ni Evropi prinesla nicesar. Samo vojno in smrt.


Mene leto 1789 ne zanima, zanima me pa čas v katerem živim... jaz zaradi usmrtitve Ludvika neposredne vojne nisem občutil, zaradi odstranitve Huseina, Gaddafija in destabilizacije Sirije pa sem občutil posredno in neposredno slabšanje stanja v moji državi in v Uniji katere del sem.

kow ::

Da tebe za druge ljudi ne briga, je jasno.

prox ::

Tebe briga za nas? Ali vsaj za mene?
Potem nam/mi pomagaj do boljšega jutri.

Ampak ne z takšnim levim pristopom, ki koristi le vam in vašim prisklednikom.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

prox ::

Samo reporter ima čas poročati o tem?
http://www.reporter.si/node/63254
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

nevone ::

Tole:
Njegova fašistična politika je povzročila, da so se zganili SJW-ji po celi evropi in začeli lobirati za migracije.


in tole:
Večina nas ni proti beguncem. Smo pa proti nekritično odprtim mejam, ker so te recept za katastrofo. Za vse - tako tiste, ki smo tu, kot za tiste, ki prihajajo.


Iz tega SWJ-ji zaključijo, da si tudi ti fašist. Sicer nekateri so pametni, in se s teboj strinjajo, samo vseeno se lobira za nekritično odprte meje, ker vsaka zaustavitev prehodov je slej ko prej s strani iracionalnih SJW-jev razumljena in predstavljena kot fašistična. Tudi zaradi tega si Merklica ni mogla privoščiti zapiranja mej, ampak je temu pritisku _morala_ popustiti. Cel levi del Zahodne Evrope bi jo linčal, če ne bi naredila tako kot je. Sicer bo tudi sedaj kriva za vse, ampak takšna je pač usoda/življenje politikov.

p.s.
Ne da se ne strinjam, da bi se dalo morda stvari bolje reševati kot se, a očitno vsega le ne zmoremo izpeljati idealno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

vostok_1 ::

Sožalje svojcem.
Nimam pojma kdo in kaj je, ampak as it stands, umrl je za plemenitejše cilje...namerno ali ne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vanich ::

marS je izjavil:

Kaj pa tole? V Siriji je bil ubit slovenski borec kurdske milice YPG


"Končno" eden iz teh krajev, ki je poginil na pravi strani in za pravo stran.
Ponavadi se sliši samo o šiptarjih, Bošnjakih in celo Slovencih, ki so gavznili na Daesh strani.
And good riddance to them.
Za kakšnega Hrvata pa še nisem slišal, da bi umrl v Siriji ali kje drugje - za Daesh, ali pa kontra - oni raje crkujejo v Ukrajini, kot njihovi dedje v prostovoljnih SS divizijah v letih 41-45.
Tradicija, pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

oo7 ::

BREAKING: Italy reveal ISIS could be helping migrants cross the Mediterranean

http://www.express.co.uk/news/world/696...


Dolgo so rabili Italjani, da so tole ugotovili pa še pridno so jih in jih še vozijo z Libijske obale direktno v Italijo.
««
13 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998144779 (130442) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419195937 (155758) Alencica

Več podobnih tem