» »

Kickass šu po gobe..

Kickass šu po gobe..

1
2
»

          ::

PrimozR je izjavil:


A takrat, ko filma v kinu ni več že pol leta?? o.O


Ne vem, ker do sedaj mi še nobeden ni bil toliko všeč, da bi ga šel še v kino gledat.

Andre_Moreau ::

BlackMaX je izjavil:

IP torrents je bil totaln crap vsaj par let nazaj. Kjer nisi mel šans met ok ratio, če si bil redni uporabnik. Moral si donirat.

Tudi, če si daju dol tiste vsebine ki so popularne ti ratio ni šel tko kot bi moral gor. :S


Men deluje da imajo še vedno isti princip, tracker za pare, zato ne bo popularen!

zzbil ::

Alternativa za filme in showe je ševedno popcorn time ;)7

negot ::

Andre_Moreau ::

negot je izjavil:

https://rarbgunblock.com/index8.php
ena dobra stran, ;)


pošlješ invite?

oemdzi ::

Tisti, ki primerjate krajo ali pa nakup kruha s piratizacijo oz nakupom igre/filma/glasbe, nimate pojma. Vsaka nadaljna debata je brezvezna, ker vam niti osnove niso jasne...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

slotechar ::

Razlika med placljivimi filmi oziroma materialom, ki ga dobite na torentih in tistimi, ki so za placat, je samo v tem, da na torentih zastojn in prej dobite dozo manipuliranja in pranja vasih mozganov. So izjeme, ki potrjujejo pravilo.

Zgodovina sprememb…

amacar ::

šernk je izjavil:

sem bil osebno na torrentleech, z linijo 12/1 nisem bil sposoben imeti ratia nad 1. če sem pobral torrent v prvih 15ih minutah od nalaganja sem morda še kaj oddal, drugače nič. enostavno premočni drugi seederji.


Pač seedaš 1, 2, 6 mesecev ali več. Js vedno pustim do razmerja 1, je pač potrebno malo dlje počakati, da se najde odjemalec.

opeter ::

          je izjavil:

Kaj pa priporočate?


Nehaj piratizirat ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

grobijan ::

Andre_Moreau je izjavil:

BlackMaX je izjavil:

IP torrents je bil totaln crap vsaj par let nazaj. Kjer nisi mel šans met ok ratio, če si bil redni uporabnik. Moral si donirat.

Tudi, če si daju dol tiste vsebine ki so popularne ti ratio ni šel tko kot bi moral gor. :S


Men deluje da imajo še vedno isti princip, tracker za pare, zato ne bo popularen!



Nevem o čem ti, ampak če vsaj malo seedaš kar downloadaš, ne sme bit problemov. Osebno imam 2TB več ul kot dl, pa nisem nikoli namensko seedal. Ne razumem pa folka, ki na privat trackerjih downloadajo in potem ne seedajo. Pa potem še jamrajo ko zgubijo account.

negot ::

Andre_Moreau je izjavil:

negot je izjavil:

https://rarbgunblock.com/index8.php
ena dobra stran, ;)


pošlješ invite?

ne rabiš, :)

Andre_Moreau ::

Nevem o čem ti, ampak če vsaj malo seedaš kar downloadaš, ne sme bit problemov. Osebno imam 2TB več ul kot dl, pa nisem nikoli namensko seedal. Ne razumem pa folka, ki na privat trackerjih downloadajo in potem ne seedajo. Pa potem še jamrajo ko zgubijo account.


sej sem mam razmerje 0,6, pa imam na partisu čez 3, imam optiko, sem pustil nekaj časa nove torrente pa ni šlo, zgleda oni novim članom omejjijo...

Zmajc ::

Domena http://kickasstorrent.cr še dela ...

https://kat.host tudi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

111111111111 ::

Andre_Moreau je izjavil:

Nevem o čem ti, ampak če vsaj malo seedaš kar downloadaš, ne sme bit problemov. Osebno imam 2TB več ul kot dl, pa nisem nikoli namensko seedal. Ne razumem pa folka, ki na privat trackerjih downloadajo in potem ne seedajo. Pa potem še jamrajo ko zgubijo account.


sej sem mam razmerje 0,6, pa imam na partisu čez 3, imam optiko, sem pustil nekaj časa nove torrente pa ni šlo, zgleda oni novim članom omejjijo...


Jaz tudi nimam težav s seedingom. Pač pustiš in laufa, sem pa tudi naprogramiral, da pobere dol najpopularnejše serije takoj ko pridejo. Samo na začetku moraš pazit. To sem rešil tako, da mi je kolega preko ftp-ja poslal torrent in sem ga jaz samo vžgal in sem bil praktično po enem dnevu zraven. Pa nujno je treba njihova pravila prebrat.

Dami ::

Mam TL že 11 let in čeprav mam 100mbit upl, seeda v povprečju od 1-2mbit. Pač pustim kak mesec in se nabere UL: 52.4 TB DL: 29.88 TB :)
Poleg tega je tu še hdbits.org (DL: 29.76 TiB UL: 58.77 TiB), kamor je res težko priti in dosti težje držat ratio.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

šernk ::

Pač seedaš 1, 2, 6 mesecev ali več. Js vedno pustim do razmerja 1, je pač potrebno malo dlje počakati, da se najde odjemalec.


na partisu imam razmerje 1,3 pa ne pazim sploh. torrenti mi tečejo vedno vsaj 1 mesec. ni problem seedat, problem je če je na drugi strani 10 seederjev s 100mbit uploada in preden ti uspeš odseedat 100MB ima že 1000 drugih ljudi torrent pobran dol. na resnejših privat trackerjih je brez vsaj 10mbit uploada pač skoraj nemogoče držati ratio nad 1. pa kje je smisel bit na trakcerju pol leta, če ne moreš zaradi slabega ratia nič pobrati dol?

pač da odsedaš nek film 10GB velik rabiš pol leta s slabo linijo. te pol leta ne moreš nič drugega potegnit dol.

sem imel na liniji 100mbit v 12ih urah povprečje 5MB/s uploada (stari blink - jp 200GB uploada v pol dneva mi je nabilo, v enem dnevu in pol sem prišel na cca 450GB, če se ne motim se je šlo za neko 25-30GB veliko igrico). s tako linijo itak ni problem praktično nikjer držat dobrega ratia.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

amacar ::

Partis je itak drek, pol torrentov freelech.

Na bolj resnih pa počakaš na kak freeleech itd, praktično na vsaki strani ga kdaj imajo. Sicer pa dosti ljudi z dobro linijo neha sejati po 1 mesecu ali še prej, takrat pridejo na vrsto tisti s slabšo linijo.
Najtežje (osebne izkušnje) je itak držati ratio na music trackerjih, what.cd ali pa waffles.fm...

shadeX ::

Kaj je narobe s freeleech? Hitrosti iz partisa mam vedno kolikor mi linija dopušča.

PrimozR ::

bambam20 je izjavil:

Večina trackerjev ima slabe sejalce. IP torrents ni izjema, ko nekaj dol potegneš, potem pa ne moreš nazaj odsejat.

Kar si napisal je definicija dobrih sejalcev, ker je seeder:leecher ratio visok. What.CD je v tem pogledu pri vrhu, ratio je ~40, pa se vseeno da preživeti. Imajo pa zdaj variabilen required ratio, do nekje 20 GB DL-ja, če seedaš vse, kar si prenesel, ratio lahko držiš na 0. Nižji, ko je procent seedanja, manj ti znižajo zahtevan ratio. Pa potem se s količino prenosa spodnja meja dvigne na nekje 0,6.

Sicer pa, s 4 Mbit linijo (navzgor) in računalnikom prižganim samo čez dan imam povsod 1 TB ali več bufferja, razen na What.cd (~400 GB na 3,7 ratio) in My Anonamouse (ebooks), kjer je bufferja 25 GB, ratio pa 1000. Kako vam ne uspe držati ratiotov na torrent sajtih mi res ni jasno :P

Seba22 ::

http://kickasstorrent.cr/ ta še vedno dela.Drugač pa je delujočih domen vrh glave zaenkrat https://proxyportal.org/kickass. Nekaj ukinejo in zraste 10+ novih haha
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Sssaga ::

amacar je izjavil:

Partis je itak drek, pol torrentov freelech.

Na bolj resnih pa počakaš na kak freeleech itd, praktično na vsaki strani ga kdaj imajo. Sicer pa dosti ljudi z dobro linijo neha sejati po 1 mesecu ali še prej, takrat pridejo na vrsto tisti s slabšo linijo.
Najtežje (osebne izkušnje) je itak držati ratio na music trackerjih, what.cd ali pa waffles.fm...


misliš waffles.ch ^^
Yup, težko je držat ratio. Tut 24/7 rPi seedbox ne pomaga.

Tody ::

Vsi ti problemi zarad česa? EGA? Streamio mogoče ne dela 100% skos ampak za povprečnega gledalca, ki ima še kaj drugega v življenju kot serije in filme je 250 giga ssd disk in tist programček + partis čisto dovolj.

hojnikb ::

Seba22 je izjavil:

http://kickasstorrent.cr/ ta še vedno dela.Drugač pa je delujočih domen vrh glave zaenkrat https://proxyportal.org/kickass. Nekaj ukinejo in zraste 10+ novih haha

fake..
#brezpodpisa

asdwasdwa ::

Apple. Telefona niso želeli odkleniti ko je bilo govora o teroristu. A tle jim ni bil problem razkriti osebnih podatkov. In potem pravijo 'privacy matters to us'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdwasdwa ()

Poldi112 ::

Saj so dali podatke, ki so jih imeli. Isto kot tu.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

šernk ::

Sicer pa, s 4 Mbit linijo (navzgor) in računalnikom prižganim samo čez dan imam povsod 1 TB ali več bufferja, razen na What.cd (~400 GB na 3,7 ratio) in My Anonamouse (ebooks), kjer je bufferja 25 GB, ratio pa 1000. Kako vam ne uspe držati ratiotov na torrent sajtih mi res ni jasno :P


vsaka dvojna hitrost linije pomeni, da je ratio s približno kvadratom lažje držat. največ se uploada prvi teden, potem zadeva strmo pade.

ko sem bil na 1/0,256 je bilo ratio nad 1 skoraj nemogoče držat kjerkoli. na 12/1 ga na slabših trackerjih brez problema držim. je pa res da večinoma samo serije in pa fullHD filme vlečem dol, kar iz partisa pomeni da so večinoma freeleech. trenutno imam zaradi formata max 8 dni star torrent. najboljši ratio je 0,25, pa povlečem torrent dol praktično prvi dan ko pride.

na TL ko sem bil sam je bilo dobit FL torrent next to imposible, morda sta bila 2 tedensko in ko si prišel online čez 2 uri po nastanku torrenta je bilo cca 9k seederjev in 500 leecherjev. seveda si potem oddal skoraj nič pa sem imel torrente po 2 meseca 24/7 prižgane. ne mi nakladat prosim, kako je na boljših trackerjih enostavno držat ratio, recimo meni sedaj torrent dela nekje 6-10 ur dnevno, ker preostalo spim ali pa me ni doma.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

PrimozR ::

Tody je izjavil:

Vsi ti problemi zarad česa? EGA? Streamio mogoče ne dela 100% skos ampak za povprečnega gledalca, ki ima še kaj drugega v življenju kot serije in filme je 250 giga ssd disk in tist programček + partis čisto dovolj.

Res je, ampak programov, iger (tukaj sicer uporabljam Steam :D) in glasbe na StreamIO verjetno ni? Čeprav za tistih 5 EUR na mesec al koliko je že play music unlimited tudi ne bi razmišljal, če ne bi imel popedenanih torrentov za glasbo in zraven še zbirke.

Aja, povprečni uporabnik ja, nekateri pa morda pač uživajo v hoardanju?

šernk je izjavil:

Sicer pa, s 4 Mbit linijo (navzgor) in računalnikom prižganim samo čez dan imam povsod 1 TB ali več bufferja, razen na What.cd (~400 GB na 3,7 ratio) in My Anonamouse (ebooks), kjer je bufferja 25 GB, ratio pa 1000. Kako vam ne uspe držati ratiotov na torrent sajtih mi res ni jasno :P


vsaka dvojna hitrost linije pomeni, da je ratio s približno kvadratom lažje držat. največ se uploada prvi teden, potem zadeva strmo pade.

ko sem bil na 1/0,256 je bilo ratio nad 1 skoraj nemogoče držat kjerkoli. na 12/1 ga na slabših trackerjih brez problema držim. je pa res da večinoma samo serije in pa fullHD filme vlečem dol, kar iz partisa pomeni da so večinoma freeleech. trenutno imam zaradi formata max 8 dni star torrent. najboljši ratio je 0,25, pa povlečem torrent dol praktično prvi dan ko pride.

na TL ko sem bil sam je bilo dobit FL torrent next to imposible, morda sta bila 2 tedensko in ko si prišel online čez 2 uri po nastanku torrenta je bilo cca 9k seederjev in 500 leecherjev. seveda si potem oddal skoraj nič pa sem imel torrente po 2 meseca 24/7 prižgane. ne mi nakladat prosim, kako je na boljših trackerjih enostavno držat ratio, recimo meni sedaj torrent dela nekje 6-10 ur dnevno, ker preostalo spim ali pa me ni doma.

Sem začel kariero na 512/256 in počasi lezel gor, dolgo imel tudi 10/2, pa nikjer ni bilo težav. 80/4 imamo zdaj ~2 leti, čez palec.

Ne pravim, da je na boljših trackerjih enostavno, What.CD je baje živ hudič za držanje ratiota. Pravim samo, da nikjer nimam težav. Pa ne vlečem dol freeleech torrentov, vsaj ne namenoma. Okej, na Bit-HDTV sem enkrat na začetku prenesel en BR ISO, ki je bil freeleech, ta pa mi je potem dal kar nekaj 10 GB uploada. V 6 letih seedanja kolekcije Jamesa Bonda z iste strani je ratio dobrih 8. Itd. Na splošno pa nikjer nisem imel nekih težav, da bi bil vztrajno pod ratio 1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Seba22 ::

hojnikb je izjavil:

Seba22 je izjavil:

http://kickasstorrent.cr/ ta še vedno dela.Drugač pa je delujočih domen vrh glave zaenkrat https://proxyportal.org/kickass. Nekaj ukinejo in zraste 10+ novih haha

fake..


Nič ni fake... ta .cr domena je bila že pred tem ko so zaprli in sem jo skos uporabljal in še vedno dela
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

m3k ::

Mirko tipka na radirko ////

connel ::

Tole je pa na novo, par ur nazaj je delalo brez problema.

Andre_Moreau ::

hojnikb ::

https://torrentfreak.com/torrentz-shuts...
another one bites the dust..
#brezpodpisa

buttplugs ::

m3k je izjavil:


fake ali pa hostile takeover.
V glavnem izogibaj se ga.
Imaš 1337x, extratorrents, isohunt, Rarbg,
EZTV(se raje izogibajte > Hostile Takeover > govno od govna )
torrenthound, yts.ag
Za ostalo imaš kitajske riperje in trackerje.
Hvala - ni za kaj .

LovelyTruth ::

katcr.co/community/ Ok to je forum dokler se stvari ne uredijo...

cryptozaver ::

kak url ki deluje?

antireal ::

če ima kdo invite za passthepopcorn se priporočam ;)

Tr0n ::

PrimozR ::

WTF.

hojnikb ::

https://torrentfreak.com/kickasstorrent...

Noice.
Naj še what.cd zrihtajo :D
#brezpodpisa

PrimozR ::

Not gonna happen. Alternative že živijo :P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Francoska policija zaprla What.cd (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9022838 (18499) [D]emon
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017647 (11722) BorutK-73
»

The Pirate Bay se vrača kot Feniks (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5022375 (16800) antonija
»

Pirate Bay nazaj, napad delo osamljenega jezdeca

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4917727 (15421) Mesar

Več podobnih tem