» »

Tablica XPLORE XP8103 se splača?

Tablica XPLORE XP8103 se splača?

salabajs ::

Pozdrav!

Potrebujem nasvet in mnenje. V SPAR katalogu sem zasledil tablico XPLORE XP8103. Iz 200eur je znižana na 130eur.

Se splača to kupiti?

TABLIČNI RAČUNALNIK XPLORE XP8103
• izredno svetel IPS zaslon 25,65 cm (10,1"), 5 točkovni, na dotik • ločljivost 1280 x 800 dpi
• hiter 4-jedrni procesor MTK8382 1,2 GHZ • Android 4.4. KitKat OS • 3G prenos podatkov
(primeren za davčne blagajne) • reža za uporabo dveh SIM kartic • kamera spredaj/zadaj
• delovni spomin 1 GB, notranji spomin 8 GB • Wi-Fi, Bluetooth, GPS • v črni ali beli barvi

Pa še to vpr.. Kaj je mišljeno pod "izredno svetel IPS zaslon"? To da je IPS (kolikor sem seznanjen) ni slabo, tisti izredno svetel me je pa malo zmedel?

Opomba: Uporaba tablice bo predvsem malo brskanje po spletu (novice, recepti, youtube..) in igranje igric (ne ravno zahteve - nekaj iz playstore).

Hvala za pomoč in mnenje.

LP

scipascapa ::

ne

Scorpia ::

"Pa še to vpr.. Kaj je mišljeno pod "izredno svetel IPS zaslon"? To da je IPS (kolikor sem seznanjen) ni slabo, tisti izredno svetel me je pa malo zmedel?"

To je pac marketinska fora, kot npr k ma hofer "izjemno", "bliskovit" itn, da dobis obcutek, da prodajajo hitrejsi procesor kot ga npr. sam intel prodaja
////

BorutK-73 ::

Vse kar ima 1 GB rama se na veliko izogibaj. 2GB je minimum.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Za droid je že 2GB počasi premal :)

BorutK-73 ::

Odvisno od proizvajalca in koliko bloatwera imajo gor.

Mavrik ::

To je govno. Zakuri evre pa boš mel več od tega.
The truth is rarely pure and never simple.

nikjozo ::

Imel zelo podobno xplore tablico, le da ni bila 4 jedrna.

Ozko grlo je bil vgrajen ROM, se mi je zdelo da še z SD kartice hitreje bere. Odsvetujem. Čez čas je še touch doživel parkinsona, so se ikone random odpirale, pa je šel v smeti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je tablica Xplore xp7901 iz spara dobra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5017749 (6837) hojnikb
»

Amazon predstavil še telefon - Fire Phone

Oddelek: Novice / Android
2810401 (8028) simnov
»

Tablice do 200€

Oddelek: Mobilne tehnologije
61557 (1469) medenko
»

Izbruh gama žarkov, viden s prostim očesom

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
85652 (4442) Thomas
»

SVETLEJŠI TEKST

Oddelek: Slo-Tech
72272 (523) luni

Več podobnih tem