» »

Event[0]

Event[0]

oo7 ::

Event[0] will arrive this September on PC and Mac via Steam and the Humble Store.

Event[0] Announcement Trailer 2016



Event[0] is 2001 meets Firewatch, due this September

Event[0] is a game about a stranded astronaut talking to an artificial intelligence to help them get back to earth. Like Firewatch before it, much of this solitary adventure is centered around conversing with your colleague. Unlike Firewatch, your colleague is a computer recalling 2001's HAL. Also unlike Firewatch, you get to manually type in the questions you'd like to ask. There's no prescribed dialogue trees here, folks.

"As a player, your only companion is an insecure AI entity named Kaizen with whom you interact by typing messages on computer terminals throughout the ship," developer Ocelot Society said of Event[0]. "The game's multi-layered story emerges organically as players communicate with Kaizen, freely explore 3D environments, gather information and solve hacking puzzles."


http://www.eurogamer.net/articles/2016-...

oo7 ::

Igra izide danes :)


Event[0] Launch Trailer 2016

oo7 ::

BigWhale ::

Pravkar preigral. It's really awesome. Meni je bila bolj vsec kot Firewatch.

Tud po pol ure casa sem zapravil, da sem se pogovarjal s Kazien-85. Kar tko, ker je blo zabavno. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

djabi ::

Igra sama ni dolga. Je pa ful zabavna se pogovarjat s kompjuterjem, če nimaš pravih prijateljev. Tak zlo domač občutek. ;)

oo7 ::

Koliko ur približno je potem dolga igra?

BigWhale ::

Ce gres zlo hitr skozi vse in se ne ukvarjas s tem kaj se je dogajalo, potem verjetno prides skozi v treh urah. Meni je bilo sicer blazno fajn vandrat naokrog in se ukvarjat s Kaizenom. Stvar je narejena precej dobro (razen ene parih zlo ocitnih triggerjev) in v nekaj malega lahko celo podebatiras s tem racunalnikom. Dejansko ga moras prepricevati dolocene stvari. Sploh, ko ga enkrat razjezis in ga potem prepricujes, da naj ti odpre airlock, tebi pa ze zmanjkuje kisika. :))

oo7 ::

Če je tako kratka potem bom pa počakal na zimsko Steam razprodajo itak imam še nekaj drugih iger za preigrati :)

Zmajc ::

Na steamu kritizirajo chat bota, kako je kaj s tem?

BigWhale ::

Ima nekaj precej jasnih triggerjev s katerimi lahko pades v loop, drugace je pa narejen precej dobro. Jaz sem se kr zabaval z njim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913365 (6057) scipascapa
»

Firewatch

Oddelek: Igre
404804 (2676) Zmajc
»

Mirror's Edge Catalyst (Mirror's Edge 2)

Oddelek: Igre
405343 (2246) scipascapa
»

ATI linux gonilnliki in resolucija

Oddelek: Operacijski sistemi
121932 (1819) roli
»

Kako se tole naredi?

Oddelek: Izdelava spletišč
261421 (1121) njok

Več podobnih tem