» »

Zakaj?

Zakaj?

Stewie ::

Pozdravljeni!

Mogoče kdo ve zakaj je ikona za procesor obarvana tako? Gledam po netu slike in imajo vsi zeleno ikonco, je kar narobe ali je zato ker pač tako je? Program je HWMonitor.



Hvala, lp

M-XXXX ::

U faak, hitro ugasni računalnik ker nimaš priklopljenega procesorskega kabla za napajanje!!!!!!! Pa ga priklopi pa bo normalno!!

UFOking ::

Tako izgleda ikona v najnovejši verziji, zato.

Stewie ::

Hvala za odgovor.

M-XXXX je izjavil:

U faak, hitro ugasni računalnik ker nimaš priklopljenega procesorskega kabla za napajanje!!!!!!! Pa ga priklopi pa bo normalno!!


To bo to ja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stewie ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UPS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13036568 (17979) Vuli
»

Monitor nima signala

Oddelek: Pomoč in nasveti
272094 (1832) MIHAc27
»

Laptop bluescreen + kako resiti podatke

Oddelek: Pomoč in nasveti
81822 (1679) dzinks63
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
497030 (6491) CyberAD
»

6600GT problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61303 (1234) kikicar

Več podobnih tem