» »

Pokemon Go

Pokemon Go

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 8
»»

WallSreet ::

Nova igra za telefon... Sicer pri nas v Sloveniji še ni na voljo je pa na voljno v Ameriki, Avstraliji itd. Sicer se sam takih iger ne grem ampak ko sem prebral članek, da je punca pri igranju naletela na truplo v reki in da so štirje oboroženi moški s pomočjo aplikacije uspešno opravili rop je vse skupaj postalo zelo zanimivo :)

Sicer vseh pravil niti ne poznam, ker sem do zdaj prebral samo tisto kar piše na strani Wikipedije.

Tule še članki:

Teenager finds dead body playing game
http://www.independent.co.uk/news/world...

Armed robbers use mobile game to lure players into trap
https://www.theguardian.com/technology/...

O sami igri:
Pok%C3%A9mon Go @ Wikipedia

še video:



Aplikacija je zunaj zgolj 2 dni in že podira rekorde. Nintendove delnice so močno poskočile (bi se splačalo kaj vložiti :D ).

Še enkrat, če sem slučajno temo uvrstil v napačen "predal" se opravičujem in pozivam admina, da naj vse skupaj premakne. Temo bom pa sproti posodabljal, če bo potrebno.

PARTyZAN ::

Ingress za weabooje :)

sdavid99 ::

Sam imam ameriški račun in jo že igram zaenkrat se mi zdi fenomenalna so pa vsi spomeniki in znamenitosti pokestopi kjer dobiš različne stvari kot so pokežoge je kar veliko tudi telovadnic in morem rečt da v Kopru se že kar veliko ljudi bojuje kdo bo prevladal nad telovadnicami

primozzzz ::

Pri meni skoraj ni nobenih pokemonov.. Slabo za tiste, ki nismo iz mest :S
NI PODPISA

WallSreet ::

Pokemon Go: Major Highway Accident After Man Stops In Middle Of Highway To Catch Pikachu!
http://www.cartelpress.com/pokemon-go-m...

Haha tole bo še zanimivo :)

sdavid99 je izjavil:

Sam imam ameriški račun in jo že igram zaenkrat se mi zdi fenomenalna so pa vsi spomeniki in znamenitosti pokestopi kjer dobiš različne stvari kot so pokežoge je kar veliko tudi telovadnic in morem rečt da v Kopru se že kar veliko ljudi bojuje kdo bo prevladal nad telovadnicami


Živjo bi lahko tako na hitro razložil zakaj se gre? Ne razumem najbolje glede nekih telovadnic itd.

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

sdavid99 ::

Skratka v igri so 3 ekipe rdeča modra in rumena. Na pomebnejših mestih naprimer kakšna večja atrakcija, trg , plaža ali kaj podobnega so gymi. Tam je ponavadi nekdo ki je postavil noter svojega pokemona ti ga pa moreš s svojim premagati da lahko telovadnico zavzameš zase oz za svojo ekipo. Če je telovadnica ze od tvoje ekipe lahko dodaš noter svojega pokemona in jo tako narediš še močnejšo.Edino kar me moti je kako izgledajo dvoboji saj niso prav nič podobni kot tisti iz klasičnih pokemon iger

zzbil ::

Kdaj pa pride igra v slovenijo za android? Ce za android sploh bo?

WallSreet ::

sdavid99 je izjavil:

Skratka v igri so 3 ekipe rdeča modra in rumena. Na pomebnejših mestih naprimer kakšna večja atrakcija, trg , plaža ali kaj podobnega so gymi. Tam je ponavadi nekdo ki je postavil noter svojega pokemona ti ga pa moreš s svojim premagati da lahko telovadnico zavzameš zase oz za svojo ekipo. Če je telovadnica ze od tvoje ekipe lahko dodaš noter svojega pokemona in jo tako narediš še močnejšo.Edino kar me moti je kako izgledajo dvoboji saj niso prav nič podobni kot tisti iz klasičnih pokemon iger


hvala

zanimivo moram priznati :D Študiram če bi se dalo iz tega kaj profitirat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

primozzzz ::

Saj obstaja za android.. 2 moja screna:




:)
NI PODPISA

WallSreet ::

Drugače pa je nek uporabnik na redditu objavil nekaj zanimivih lokacij kjer so se nahajali pokemoni:

Slike so iz Avstralije...







Si predstavljaš ti na skretu pa pride to tebe model pa pravi, daj odpri vrata iščem pokemona ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

shadeX ::

Tud iz Slovenije lahk igrate (iOS). Sicer zanimiva ideja. Sem šel do bližnjega spomenika, ker je tam kazalo quest, pa mi je dal 3 poke žoge :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

hojnikb ::

v čem je sploh štos tega špila ?
#brezpodpisa

shadeX ::

Da grejo mulci končno na noge in hodijo okol. Špil namreč dela samo zunaj prek GPS-ja :) Je pa to real life mapa (Sklepam, da deluje preko googlemaps API-ja or something).

hojnikb ::

that explains a lot then. In pol jst gledam zakaj se nič ne da :)
#brezpodpisa

shadeX ::

Sicer (kar sem jaz probal), ni neki dost stvari za delat. Wild pokemonov se ne da še batte-lat. Bolj zanimiv je koncept in izvedba igre. Seveda bojo stvari še zagotovo dodajali, ampak zanimivo da dejansko dela samo zunaj, kjer "explorarš" virtual world, s tem da moraš dejansko hoditi.

WallSreet ::

Vsak konec meseca bi morali nabiti eno lepo denarno nagrado. Pač tisti ki ulovi največ pokemonov do konca meseca dobi denarno nagrado. Folk bi bil zunaj po cele dneve :D


Folk se z avtom pelje okoli samo zaradi pokemonov :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

shadeX ::

...me zanima koliko bo šele nesreč k bo folk sam bulil v ekran in ne bo gledal kje hodi.

WallSreet ::

Da ne govorim o tem da bo nekdo mastno zaslužil. Ideja je odlična to je treba priznati. Poleg tega pa se jo da razširiti na tisoč in en način.

PaX_MaN ::

WallSreet je izjavil:

Pokemon Go: Major Highway Accident After Man Stops In Middle Of Highway To Catch Pikachu!
http://www.cartelpress.com/pokemon-go-m...

Haha tole bo še zanimivo :)

Zadrž gate:
Welcome to the “Cartelpress.com” a satirical website...


Teenager finds dead body playing game

Clickbaity McBait. Kot da ni štorij tipa "So šli na sprehod v Tivoli pa so našl mrtveca."...

WallSreet ::

PaX_MaN

wtf? Clickbait? Dol mi visi za clickbait lol. Objavil sem prvi link ki sem ga zasledil v googlu. Verjetno da sem jih objavil zaradi clickbaita ja ;(( A nisi ti tisti lunatic ki je obseden z Ukrajino in z raznimi teorijami zarote?

PaX_MaN ::

WallSreet je izjavil:

PaX_MaN

wtf? Clickbait? Dol mi visi za clickbait lol. Objavil sem prvi link ki sem ga zasledil v googlu. Verjetno da sem jih objavil zaradi clickbaita ja ;((

Oboja troja (ti + Independent) sta ga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

ziga1990 ::

Že vidim, da bojo mulci po tvojem vrtu lovili pokemone ali pa celo pozvonili in prosili, če grejo lahko v tvojo hišo čes da se notri dober pokemon skriva
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

WallSreet ::

ziga1990 je izjavil:

Že vidim, da bojo mulci po tvojem vrtu lovili pokemone ali pa celo pozvonili in prosili, če grejo lahko v tvojo hišo čes da se notri dober pokemon skriva


Še dobro da nimam vrta ali hiše

Zmajc ::

Sem si za foro naložil z US accountom na androidu. Je v Mariboru že nekaj lokacij za queste.

Kaj te ustvarjajo igralci sami?

shadeX ::

Ne. My guess, je da ta mapa deluje preko kakšne Google Maps API-ja, ki med drugim da informacije o znamenitostih, pomembnejših objektih ipd, na katere potem igra lahko odreagira.

Npr ena (večja) stavba - hotel v mojem mestu je ubistvu telovadnica (Gym), kjer se greš bojevati, center mesta prav tako. Lol :)
Spomenik, (pokaže celo sliko znotraj igre), pa mi je dal poke žoge :)

Men se zdi, da bo to še zelo awkward :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

PARTyZAN ::

Glede na to, da je igra razvita s strani niantic labs, so lokacije najverjetneje pobrane kar iz ingressa. Zato so on-location fotke.

Greg91 ::

Ja lokacije so pobrane iz Ingressa. Tukaj so na voljo tudi navodila za ogled mape z lokacijami.

HighBane ::

Sem pogledal malo na Twitchu. Bi si mislil, da se boš vsaj bojeval z divjimi pokemoni, ne samo metal pokežogce v njih.

Compufreek ::

Igra deluje tako da kjer je večja masa ljudi je več pokemonov, pokemoni se spavnajo glede na lokacijo torej v gozdu so drugačni pokemoni kot na travniku in če hodiš ob reki / morju je večja šanca da boš dobil vodnega pokemmona itd, pokemoni in pokestopi se resetirajo na 5 minut, pokestopi so točno na 5 minut pokemoni pa so različno torej 3- 15 minut. Zbrat moreš čimveč pokemonov, vsak ti da določene točke glede na tistega ki si ga ulovil, naprimer greš v gozd in uloviš 3x odish vsaka ti da 3 odish candije torej jih imaš 9 pogledaš katera je najmočnejša in ostali dve transferaš k profesorju, dobiš še za vsako en odish candy, jih imaš 11 da pa razviješ odish v naslednji stadij pa rabiš jih 25 in tako se lov nadaljuje :)
Glede gyy- ov je že nekdo prej lepo napisal tako da nebom kaj dodajal za vse ki imate android in bi želeli probat pa lahko aplokacijo snamete tukaj :
http://www.apkmirror.com/apk/niantic-in...

ampak ko se bo updejtala je treba ročno novo verzijo dol potegnit, prijavite se pa z Google accountom in igrate.

Kar se pa lokacij tiče, kolega iz koroške je aplikacijo posnel prejšnjo sredo in še danes ni lvl 5 ker je spawnov zelo malo, pokestopov pa praktično ni (razen SG in radlje pa še tam jih je malo) tukaj v ljubljani pa greš iz šiške peš v center preko tivolija pa boš srečal 25 pokemonov :)

edit: highbane v divjini samo mečeš pokebale , bojuješ se pa v gymih, priznam ni najbolj fajn izvedeno bojevanje ampak aplikacija je praktično alpha verzija
pa ja mapa je uzeta iz ingress-a kjer lahko uporabniki sami delajo točke
Pa happy hunting

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

Pa v čem je sploh fora? Seriously?
- Hoc est qui sumus -

Gandalfar ::

Ni fore. Kjut AR game je.

Janac ::

Za windows phone je spet ne bo :(

pegasus ::

Kdo bo sedaj prvi naredil profitabilno AR streljačino? ;)

buneech ::

pegasus je izjavil:

Kdo bo sedaj prvi naredil profitabilno AR streljačino? ;)

Mislm, da so eni že probal, pa nekak nism vidu, da bi se kej izcimilo iz tega.

hojnikb ::

Janac je izjavil:

Za windows phone je spet ne bo :(

Windows phone ? Kaj je to ? 8-)
#brezpodpisa

pegasus ::

hojnikb je izjavil:

Windows phone ? Kaj je to ? 8-)
Neki k dela in ti da mir :D

hojnikb ::

tak k nokia 3310 :)
#brezpodpisa

Janac ::

Ja točno tako.

Preprosto dela!

Bam-Bam ::

Kaj dela, če nič nima?

Jerry000 ::

Nazadnje ko sem to videl je pisalo da ni za našo državico, zdaj že dela? Samo se mi zdi ekstremno neuporabno po komentarjih...segreva in požira baterijo na veliko...

Master_Yoda ::

Uradni se ni, lahko pa si apk preneses, instaliras in dela. Baterijo res porablja, saj moras imeti ves cas vklopljen zaslon, mobilne podatke in gps.

Jerry000 ::

Master_Yoda je izjavil:

Uradni se ni, lahko pa si apk preneses, instaliras in dela. Baterijo res porablja, saj moras imeti ves cas vklopljen zaslon, mobilne podatke in gps.

Uf, vse to? Mah, ill skip this :)

St235 ::

Geocaching za otroke torej?

PrihajaNodi ::

Kda pride igra za WP?

Cruz ::

This is why aliens won't talk to us.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

St235 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kda pride igra za WP?


Razvijajo jo skupaj z verzijo za Symbian tako, da zna trajat.

shadeX ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kda pride igra za WP?


Pozabi. Če niti Hearthstone ni prišel za WP s tem da ima igra večje število potencialnih igralcev (otroci, odrasli) kot Pokemoni (otroci), potem se ti lahko dozdeva kdaj boš dočakal Pokemone na WP. Je pa seveda odvisno od tega kako bo nintendo pristopil na trg s to igro in "zračunal" ali se mu zadeva izplača tudi z WP perspektive.

We'll see, ampak garantirano še dolgo ne - če sploh.

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kda pride igra za WP?


Pozabi. Če niti Hearthstone ni prišel za WP s tem da ima igra večje število potencialnih igralcev (otroci, odrasli) kot Pokemoni (otroci), potem se ti lahko dozdeva kdaj boš dočakal Pokemone na WP. Je pa seveda odvisno od tega kako bo nintendo pristopil na trg s to igro in "zračunal" ali se mu zadeva izplača tudi z WP perspektive.

We'll see, ampak garantirano še dolgo ne - če sploh.

Kje si zasledil da je pokemon za otroke samo? Otroc dons COD nažigajo, odrasli pa Pokemone, tko je v realnem svetu danes.

shadeX ::

Pokemone sem igral do nekje 14-15 leta, potem zadeva ni bila več zanimiva. Pokemon GO, sem naložil iz čistega firbca, da vidim kako je zadeva implementirana. Nekako si ne predstavljam sebe hodit okol, bulit v ekran, pa lovit te zadeve. Tako kot si ne predstavljam , da bi moj fotr to delu, medtem kadar ima čas igra HS.

Jp tudi penzioniste igre zanimajo :)

Thuban ::

Jerry000 je izjavil:

shadeX je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kda pride igra za WP?


Pozabi. Če niti Hearthstone ni prišel za WP s tem da ima igra večje število potencialnih igralcev (otroci, odrasli) kot Pokemoni (otroci), potem se ti lahko dozdeva kdaj boš dočakal Pokemone na WP. Je pa seveda odvisno od tega kako bo nintendo pristopil na trg s to igro in "zračunal" ali se mu zadeva izplača tudi z WP perspektive.

We'll see, ampak garantirano še dolgo ne - če sploh.

Kje si zasledil da je pokemon za otroke samo? Otroc dons COD nažigajo, odrasli pa Pokemone, tko je v realnem svetu danes.


dejansko nihče ne igra pokemonov. 10 ljudi jih igra in dela celo galamo okol tega. Hype machine.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se obeta kakšna revolucionarna igra?

Oddelek: Igre
386338 (4492) nokkj
»

Pokemon Go je obnorel svet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
22860048 (46977) Truth
»

Pokemon Go nadgrajen

Oddelek: Novice / Igre
219457 (6798) Dr_M
»

Pokemon Go Nintendu ne bo prinesel milijard, delnice strmo padle

Oddelek: Novice / Rezultati
88424 (6334) PaX_MaN

S Pokemon Go v zapor?

Oddelek: Loža
275047 (3642) zee

Več podobnih tem