» »

Računalnik za igranje iger

Računalnik za igranje iger

«
1
2

KOMPR ::

Zanima me, če ima kdo od vas kakšno idejo kakšen računalnik kupiti s pogojem da na njem dobro delajo računalniške igrice (najbolj me zanima za FIFO 16 in prihajajočo ˝sedemnajstko˝). Cena naj prosim ne presega 550€.

LP Nejc

m0LN4r ::

Nekaj rabljenega bo super.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

KOMPR ::

Jaz bi nov računalnik pa ni treba da je ravno gaming računalnik, samo da se igra odpre in ne šteka.

vilonja ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Hitro zagrabi, samo je možnost da je že prodano.

KOMPR ::

Ne maram kupovat rabljenih stvari:
1. Rad imam novo, ker je ponavadi za več časa,
2. Ponavadi prodajalec ne pove pravega razloga zakaj prodaja

hojnikb ::

Nakup namiznega PC-ja namenska tema
#brezpodpisa

Scorpia ::

2. Sej ne kupujes avto, da bi vedel razlog zakaj prodaja, pa se pri avtu mi je mimo vprasanje zakaj prodajas.
Ce kupujes po komponentah naceloma nima kaj crknit. Ponavadi bolj ali manj se nov disk kupuje, ce zelis zanesljivost.
////

KOMPR ::

Pa vseno ti proda na pol ˝crknen˝ računalnik. Ne maram na splošno rabljenih stvari.

DarwiN ::

Pri nas za tak denar ne boš dobil novega računalnika... Če počakaš par tednov na izid novih grafičnih kartic, nakar naročiš iz Nemčije in doma sam sestaviš računalnik. To je edini način.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

m0LN4r ::

Novo dobi kak i5 6400, 8GB, 256GB budget SSD in 950/470
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

KOMPR ::

hojnikb ::

ne
#brezpodpisa

KOMPR ::

Kaj mu manjka? Se opravičujem, če se vam zdim tečen ampak nisem ravno strokovnjak.

hojnikb ::

slaba grafika za začetek
#brezpodpisa

KOMPR ::

Kaj pa naj gledam pri grafiki?

DarwiN ::

Da na tej lestvici dosega vsaj 5000 točk.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

hojnikb ::

https://www.mindfactory.de/shopping_car...

pa RX480 4GB, ko bo navoljo...
#brezpodpisa

KOMPR ::

hojnikb ::

KOMPR je izjavil:

https://www.mimovrste.com/racunalniki-i...
https://www.pricaraj.si/pcplus-storm-i5...

A potem je kateri od teh dveh?

ne in ne
#brezpodpisa

KOMPR ::

Meni je vazno samo, da recimo dela gor FIFA 16. Se da kje pogledat ce bi delala gor?

hojnikb ::

delala bo že, sam za podobn dnar dobiš mnogo več, če kupiš iz DE in sestaviš sam. Tole kar si linkal je ena srednja žalost, kar se tiče grafične moči.

Mislim da bo še najbolje, da kupiš kak ps4...
#brezpodpisa

KOMPR ::

Saj meni je pomembno samo da dela in brez štekanja. Nisem pa tako zagrizen,da bi si želel res brezhibno grafiko.
Igralne konzole pa ne pridejo v poštev, ker rabim poleg iger tudi word,ppt,excel,internet,...

strom_15 ::

ZA igranje iger potrebuješ dobro grafično kartico. Menim, da je za igranje najpomembnejša grafična kartica. Komplet računalnik za 550 € ni namenjen za gaming ampak bolj za vsakdanjo rabo. Vsekakor pa ni dober računalnik z integrirano grafično kartico (za igranje, za vse ostalo je dober) - saj ti tam nove igre skoraj sigurno ne bodo delovale.

hojnikb ::

Igralne konzole pa ne pridejo v poštev, ker rabim poleg iger tudi word,ppt,excel,internet,...

kupiš en poceni prenosnik in ps4... problem rešen
#brezpodpisa

DarwiN ::

Evo ti (551€):


Trgovina je funtech.si. Nameči te komponente v konfigurator in dodaj "sestava in testiranje komponent".
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

hojnikb ::

manjka ssd :)
#brezpodpisa

DarwiN ::

Očitno ga noče imet. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

loveJDM ::

KOMPR je izjavil:

Saj meni je pomembno samo da dela in brez štekanja. Nisem pa tako zagrizen,da bi si želel res brezhibno grafiko.
Igralne konzole pa ne pridejo v poštev, ker rabim poleg iger tudi word,ppt,excel,internet,...



Ja sej te razumejo kaj bi ti rad,ampak glupo je kupit twingota za isti keš kot Megana RS če zastopiš...Sestavljen komp(taki ki jih linkaš so 1x slabši od kompa če kupiš z Nemčije po komponentah/Funtech za isti denar.Sej bi ti delala nova FIFA,ampak naslednje leto pa boš zopet spraševal kaj vzet da bo laufala nova FIFA...

KOMPR ::

Ja ampak kako ga sestavit?

hojnikb ::

če maš dve relativno zdrave roke, nebo problema, če si sposoben sledin enmu youtube tuturialu.
#brezpodpisa

KOMPR ::

http://anni.si/osebni-racunalniki/osebn...

Kaj si mislite o temu in zanima me se kaj gledati pri grafiki, da ves katera je boljsa?

hojnikb ::

NE
#brezpodpisa

vilonja ::

Ponavadi hojnikb ne pise odebeljeno in s caps lockom, tako da jaz bi ga poslusal:)

DarwiN ::

KOMPR, se bojim, da si izgubljen primer... Dobil si vse informacije, tudi opcijo z že sestavljenim računalnikom iz Slovenije, kjer bi moral samo košarico napolnit in naročit, pa bi dobil vse na dom, komplet sestavljeno.

Prilepil sem ti tudi link s tabelo za zmogljivost grafičnih kartic... In kaj ti počneš? Lepiš neke usrane računalnike s karticami, ki dosegajo 1500 pik oziroma jih sploh ni na lestvici. Mimogrede, FIFA 17 bo uporabljala nov grafični pogon od Frostebyte, ki bo zahteval malo močnejšo grafično kartico.

Skratka, pejt v big banga in naj te nategnejo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

KOMPR ::

Dobil si vse informacije, tudi opcijo z že sestavljenim računalnikom iz Slovenije, kjer bi moral samo košarico napolnit in naročit, pa bi dobil vse na dom, komplet sestavljeno.

In kdo mi je poslal?

hojnikb ::

#brezpodpisa

12bot34 ::

Koliko je že poštnina za mindfactory in da ti ga sestavijo? Pa ali lahko normalno vzameš komponente na podjetje, je kaj koplikacij ker je pač firma v nemčiji?

Seljak ::

KOMPR je izjavil:

http://anni.si/osebni-racunalniki/osebn...

Kaj si mislite o temu in zanima me se kaj gledati pri grafiki, da ves katera je boljsa?


Dobro preberi kaj ti bom napisal. @hojnikb je kar se tiče izbire komponent pravi mojster. In,da ne bo kdo tukaj užaljen,lahko napišem,da jih premore Slo-tech veliko fantov/moških/mojstrov,ki so pravi strokovnjaki glede izbire strojne opreme. Verjemni,če hojnikb reče,da se ti NE splača kupiti potem se ziher NE splača kupiti! In res,to kar ti limaš je metanje denarja skozi okno. Razumel bi,da želiš novo in želiš plačati na obroke. Pa še potem je bolje,da nabaviš posamezne komponente in sam sestaviš doma( ali pa daš komu,da ti sestavi),ker te lahko pride precej ceneje! Če pa imaš keš,pa je bolje,da nabaviš preko spleta iz DE. Recimo meni so svetovali za procesor in sem jih poslušal in nabavil točno to kar so svetovali in mi nikakor ni žal,ker sem ogromno profitiral napram,če bi kupoval v sloveniji. Celo bilo je tako,da sem že naročil v slo in zadevo hitro preklical :D
Pa glede na to,da boš PC pretežno uporabljal za igranje FIFE ti priporočam PS4.

Napajalc ::

DarwiN je izjavil:

Evo ti (551€):


Trgovina je funtech.si. Nameči te komponente v konfigurator in dodaj "sestava in testiranje komponent".


Jaz bi tole uzel, edin ne kupuj v tej štacuni, ker ti bojo buzeriral glede garancije. SSD ne potrebuješ v gaming PC.
011011100111010101100010

hojnikb ::

tut ohišja potemtakem nerabiš, bo delal tut brez >:D
#brezpodpisa

Napajalc ::

Tolk o strokovnosti.
011011100111010101100010

hojnikb ::

jah, nerabiš ane, tako kot ssd :)
#brezpodpisa

Napajalc ::

Ozemljitev je pa nekaj kar so si politiki izmislili?
011011100111010101100010

hojnikb ::

tut brez ozemljitve bo delal :)
#brezpodpisa

shadeX ::

SSD je samo hitra "razvada" s katero pri igrah profitiraš samo pri loadanju resourcov, (če jih še ni v RAM-u). Če šparaš na gaming PC-ju, je SSD daleč od nujnega.

hojnikb ::

ssd se pri mašini izpusti samo če kupuješ gajbo za manj kot 50€. Ko imaš ssd za 20e s kitajske, morš met hudo dober argument da ga ne vzameš
#brezpodpisa

theBill ::

Ni mi jasno, kaj taki ljudje, kot je avtor teme, sploh sprašujejo na forumu za nasvete, če jih potem nočejo upoštevat in gonijo še naprej svoje.

Sine, idi pa kupi tisti NOVI šrot iz Big Banga, samo potem kje drugje jokaj, zakaj vse počasi dela in se zatika.

hojnikb ::

Ni mi jasno, kaj taki ljudje, kot je avtor teme, sploh sprašujejo na forumu za nasvete, če jih potem nočejo upoštevat in gonijo še naprej svoje.

Samopotrjevanje.
#brezpodpisa

Seljak ::

Jaz vem zakaj bi on imel sestavljenega. Ker si ne upa sam sestaviti. Sicer je toliko navodil na YouTube,da se meni osebno to zdi hecno,tako kot se mi zdi hecno,da se nekateri bojijo zaprtih prostorov in imajo takšne ali drugačne fobije. Po mojem je tudi bojazen pred neuspešno sestavo kompa nekakšna fobija,ki je mi ne razumemo.

theBill ::

hojnikb je izjavil:

Ni mi jasno, kaj taki ljudje, kot je avtor teme, sploh sprašujejo na forumu za nasvete, če jih potem nočejo upoštevat in gonijo še naprej svoje.

Samopotrjevanje.

Prej potrjevanje tega, da so bebci.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup gaming racunalnika

Oddelek: Kaj kupiti
433585 (2680) D3m
»

Hitra odločitev - nakup namiznega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509356 (7428) smacker
»

Doma sestavljen računalnik ali tovarniški

Oddelek: Kaj kupiti
413937 (2913) c3p0
»

Kateri računalnik naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
576152 (5509) hojnikb

Več podobnih tem