» »

Inside

Inside

Kurzweil ::



Žanr: Puzzle-platformer Adventure
Način igranja: Single player
Developer: Playdead
Publisher: Playdead
Engine: Unity
Platforma: PC (release 7. julij) in Xbox One (release 25. junij)
Uradna spletna stran: povezava

Inside is an independent puzzle-platformer adventure video game developed and published by Playdead, following the critically-praised Limbo from 2010. The game is thematically and visually similar to Limbo, where the player controls a young boy in an eerie, monochromatic-like landscape, solving environmental puzzles while avoiding death in a 3D sidescrolling fashion. Inside was released on Xbox One on June 29, 2016, and on Microsoft Windows on July 7, 2016. The game has received near-unanimous acclaim, with some critics and reviewers calling it a worthy successor to Limbo. Inside is a puzzle platformer, in which the player controls a young boy that explores a surreal environment presented as a primarily monochromatic, 2.5D game, using only splashes of color to highlight parts of the environment. The player can make the boy walk, run, swim, climb and use objects in the environment to progress in the game. Later, the boy gains the ability to control lifeless bodies to complete certain puzzles, a mechanic that IGN's Marty Sliva compared to a similar mechanic in The Swapper. The boy character can die, including if some puzzles are not completed fast enough, and as with Limbo, these deaths are accompanied by gruesome animations, before the character is restarted at the last checkpoint.


Trailer #1:


Trailer #2:

oo7 ::

Kurzweil ::

oo7 je izjavil:

Ocene so odlične: http://opencritic.com/game/2848/inside?...


Povsod ima odlične ocene. Ambient v igri je verjetno odličen. Edino kar upam je, da bodo malce razširili podporo za gamepade, ker v Limbu je deloval zelo ozek nabor slednjih. Platformerje in športne igre sem se nekako čez leta navadil igrati z gamepadi. Igra je trenutno na Steamu 19,99€, mogoče pa jo že kar danes nabavim, ker me že močno firbec.

Roadkill ::

Špil je kul. Na xbox controlerju dela super.
Ambient je res fenomenaln - en boljših. Zvok super.

Je pa 20€ za tak špil kar precej, ker ga obrneš v 3h urah in nima veliko replay valuea - če ga hočeš platinat rabiš dvakrat obrnit.
Ü

bluefish ::

Ravno preigral, super igra. Glede na dolžino je 20 € sicer preveč.

kajetan ::

DANES SEM OBRNIL TA MEGA ŠPIL.

zdaj sem žalosten ker sem ga že obrnil.

to je vrhunski izdelek... edini minus, da je prelahka igra. še Limbo je bolj zahteven. mogoče bodo s tem pritegnili več ljudi, nevem. če ne boste poskusili ste dosti zamudili!

obstaja še kaj podobnega!?
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

Roadkill ::

Preigraj Braid, če še nisi. Veliko boljša ugranke. Ni pa ravno podobno. Sploh, ker ni tako dark.
Ü

Raw ::

Cool špil. Kratek, a cool.
Naloge so zanimive, intuitivne; mogoče preenostavne, a mi trenutno glih to paše. Še bi.
I am what I am and I do what I can

Roadkill ::

Braid.
Ü

oo7 ::

PC Gamer

Best Shortform Game 2016: Inside



http://www.pcgamer.com/best-shortform-g...

Roadkill ::

WTF je shortform? Špili, kateri bi morali biti max 10€?
Ü

Kurzweil ::

Ja na tem področju je pomanjkanje. Cena 20€ zame vsekakor ni previsoka, še posebej, ker je takšnih iger premalo in je stvar treba nujno supportat! Takšne igre, kot sta Limbo in Inside žal ni, lahko pa priporočam igre, ki so vsaj približno podobne:

Pred dnevi sem preigral in je zanimivo:



Sicer pa še:



in



In pa zame najboljša serija Trine:







Pa še kaj bi se našlo....

aborko ::

OBujam temo, ker je danes bil Inside zastonj na Epic store in sem izkoristil. Res kul špil, ponavadi izgubim zanimanje za igro v prvih 15 minutah, a ta igra te res pritegne, seveda sem špil obrnil v parih urah, razen da je prekratek, so pomoje ocene upravičene...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1101243733 (1110) ahac
»

Limbo

Oddelek: Igre
111955 (703) acookook
»

Unravel

Oddelek: Igre
201246 (565) ahac
»

The Last Guardian

Oddelek: Igre
454784 (2214) yayo
»

Indie Gibanje & Igre

Oddelek: Igre
394310 (2549) MaterVola

Več podobnih tem