» »

Soundbar

Soundbar

zajtam123 ::

Kupujem soundbar pa me zanima kaj priporočate. Uporabljal bi se predvsem za ogled filmov. Za sorround pa ni prostora.
S ceno ne bi pretiraval...morda tam do 200€. Kupim tudi rabljenega če vse deluje kot mora.

Hvala za pomoč.

fraising ::

Kupujem isto zadevo in da ne bom odpiral nove teme, bom kar tukaj napisal. Budget do 300€

2f4u ::

Družba; na kratko; odsvetujem soundbar.
Priporočam 2.0 ali 2.1 system. Nekje sem že videl priporočilo 2x pasivni zvočnik in 2kanalni ojaćevalec - PC zvoćnika. Dejansko imel sem en sony soundbar pa ni dal dovolj od sebe. Basov nikjer. 200-300Eu dobiš že marsikaj...

Thunder wave ::

Dandanes ima večina soundbarov poleg tudi nizkotonec, pa verjetno z basi ne bi smel biti več problem.

alkor ::

LP, a

fraising ::

tegale precej priporočajo za soundbar. Ima kdo še kaj boljšega za tak denar?

https://www.bigbang.si/sistemi-za-domac...


Ne bi rad imel več zvočnikov po stenah, zato se odločam za soundbar

Matej_K ::

Sicer super zgleda tale Bose, sam cena pa ni v okviru iskanega.
... .. .

al1976 ::

Sam imam YSP 1000 tudi s še večjim aktivnim wooferjem kot v temle oglasu:
http://www.bolha.com/avdio-in-video/vid...

Sicer staro ampak deluje ok in lahko priporočam kadarkoli. Filmi s pravim source-em kot v kinu. Ni pa tole super setup za poslušanje muzike. Vse je tudi odvisno od prostora in nastavitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al1976 ()

Sočni tiger ::

Si bom sposodil tole temo.

Zanimam se za nakup Dell Soundbar - AC511, ki je dodatek za nekatere Dellove zaslone. Rad bi namreč imel zvočnik v "enem kosu". Ima kdo kakšne izkušnje, je to vredno svojega denarja? Obstaja kaj boljšega za ta denar?

Hvala za pomoč.

Dami ::

Sočni tiger je izjavil:

Si bom sposodil tole temo.

Zanimam se za nakup Dell Soundbar - AC511, ki je dodatek za nekatere Dellove zaslone. Rad bi namreč imel zvočnik v "enem kosu". Ima kdo kakšne izkušnje, je to vredno svojega denarja? Obstaja kaj boljšega za ta denar?

Hvala za pomoč.

Za to kar ponujajo so malo predragi imo. Moti me tudi da jih ne moreš vgasnit, ampak moraš enostavno volume zavrteti dol. Bom verjetno menjal za kakšne navadne zvočnike.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri soundbar

Oddelek: Kaj kupiti
388804 (579) Kalamarus
»

zvocniki Bluetooth TV & PC

Oddelek: Zvok in slika
162105 (1289) helo
»

soundbar

Oddelek: Zvok in slika
52059 (1896) neo5468
»

Kakšno ozvočenje za filme v sobi?

Oddelek: Zvok in slika
365509 (4448) neo5468
»

Hišni kino sistem - Kaj kupiti ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12231954 (23493) p|X|

Več podobnih tem