» »

Kje naj kupim računalnik po meri

Kje naj kupim računalnik po meri

grašek ::

Torej, zanima me kje bi lahko kupim računalnik po komponentah. Sam ne bom sestavljal, zato bi rabil neko trgovino oz. nekoga, pri kateremu bi lahko kupil komponente in bi mi jih on sestavil. Če bi bilo možno, da bi naročili iz Nemčije in da bi bila cena kar se da nizka.
KRAJ: Murska Sobota, Lenart, Benedikt, Gornja Radgona, Maribor....


Hvala

grašek ::

bump

njyngs ::

mlacom, dinokomp,... ali pa iz nemčijo kot si že omenil (naprimer mindfactory)

luxxx7 ::

Funtech.

DOOM_er ::

+1 za Funtech, sicer pa nemčija, Computer universe
Robots will steal your job. But that's OK

grašek ::

Ja razumem, ampak je to preko spleta.
Jaz bi rabil nekega posameznika oz. štacuno, kjer bi jas rekel kaj bi rad jas mel za ene komponente in mi jih oni sestavijo za razumno ceno.

luxxx7 ::

Ja sej sam izbiraš komponente v konfiguratorju in ti jih še za cca.20€ sestavijo oni (recimo funtech). Enako kot, da bi šel k enemu v fizično trgovino in mu povedal kaj naj da notri...

aerie ::

grašek ::

Kakšne cene pa ima ta Mario Škraban?

DarwiN ::

Res nimaš nobenega kolega/znanca, ki bi ti sestavil komponente in namestil windowse? To danes zna že vsak drugi čebelar. Povprašaj malo naokrog, in potem naročiš pri Mindfactory. Boš prišparal do 20%.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

grašek ::

Znanca nimam nobenega ki bi mi sestavil. Naložiti winse pa vem, ni težko.

Aston_11 ::

Pa se nauči, saj ni težko. Youtube.

I__I ::

Malo za vzpodbudo:


54j0 ::

Trgovina Sestavi.si ne računa ničesar za sestavo računalnika, ki mu sam izbereš komponente. Pokličeš tja in se zmeniš.

krin ::

So pa komponente bistveno dražje kot iz Nemčije

grašek ::

Saj bi rad sam sestavil, ampak ne bo šlo ker sem prešlampasti. Res, ziher bi nekaj narobe naredil in potem obžaloval.

scipascapa ::

naroči iz nemčije, pa ti bo nekdo iz tvoje okolice, ki bere slotech naredil hehe.

grašek ::

Ahaha jap bi bilo fajn če bi se kdo našel

bambam20 ::

DarwiN je izjavil:

Res nimaš nobenega kolega/znanca, ki bi ti sestavil komponente in namestil windowse? To danes zna že vsak drugi čebelar. Povprašaj malo naokrog, in potem naročiš pri Mindfactory. Boš prišparal do 20%.



Seveda. Se vidi , ko na slo-techu modrujete in svetujete. Niti enkrat še nisem videl, da bi se strinjali s sestavljeno konfiguracijo in no stop komplicirate.

loveJDM ::

Pobrskaj po temi glede sestave/komponent pa naroci...Ko bos mel doma vse napisi na slotech na slotech napisi ce ma kdo 10min cajta z Mb pa ti sestavi komp za 6packa...fix bos se isti dan mel komp v uporabi,ce druga ne ti jaz naredim to ce nisi ravno z sladkega vrha ipd. :)

njyngs ::

bambam20 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Res nimaš nobenega kolega/znanca, ki bi ti sestavil komponente in namestil windowse? To danes zna že vsak drugi čebelar. Povprašaj malo naokrog, in potem naročiš pri Mindfactory. Boš prišparal do 20%.



Seveda. Se vidi , ko na slo-techu modrujete in svetujete. Niti enkrat še nisem videl, da bi se strinjali s sestavljeno konfiguracijo in no stop komplicirate.

This. Ljudje hodijo sem in se jih 90% z vprašanji za konfiguracije zignorira, pri 10% se pa par strani flejmate in lepite benchmarke katera komponenta je boljše. Debili pač.

Furbo ::

Zamešal si slotech z nekakim servisom za računalniško ovirane.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

grašek ::

loveJDM je izjavil:

Pobrskaj po temi glede sestave/komponent pa naroci...Ko bos mel doma vse napisi na slotech na slotech napisi ce ma kdo 10min cajta z Mb pa ti sestavi komp za 6packa...fix bos se isti dan mel komp v uporabi,ce druga ne ti jaz naredim to ce nisi ravno z sladkega vrha ipd. :)


Čakaj.... ti si iz Sladkega Vrha? Pa to je 20km od mojega doma :))

AC_DC ::

KRAJ: Murska Sobota, Lenart, Benedikt, Gornja Radgona, Maribor....

Sem prepričan v zgoraj omenjenih krajih ni absolutno nobenega pc servisa, ki zna skupaj sestaviti komponente !

Bojda 2022 dobijo elektriko, 2030 internet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

loveJDM ::

grašek je izjavil:

loveJDM je izjavil:

Pobrskaj po temi glede sestave/komponent pa naroci...Ko bos mel doma vse napisi na slotech na slotech napisi ce ma kdo 10min cajta z Mb pa ti sestavi komp za 6packa...fix bos se isti dan mel komp v uporabi,ce druga ne ti jaz naredim to ce nisi ravno z sladkega vrha ipd. :)


Čakaj.... ti si iz Sladkega Vrha? Pa to je 20km od mojega doma :))


Nisem,od kje si?

klinker ::

Pa kaj komplicirate? V spletni trgovini imas konfigurator in na koncu kliknes se sestavo, pika. Dobis na dom sestavljeno kisto in je.
Do 500-600€ je DE nesmiseln ker ne prisparas kaj dosti, zato svetujem Funtech.

hojnikb ::

Do 500-600€ je DE nesmiseln ker ne prisparas kaj dosti, zato svetujem Funtech.

To sploh ni res.
#brezpodpisa

klinker ::

Ajd sestavi enake komponente pa da vidimo razliko v ceni. Postnina vsteta seveda.

loveJDM ::

Poštnina je minimalna glede na prihranek,tudi do 300e nakupa...

klinker ::

Pa dejte ze sestavit enak config in pol primerjaj kolko bos prihranu pri PCju do 500€.
Mislis da na pamet govorim al kaj? Prisparal bos med 15 in 30€, kar ni vredno, ker ko bo treba kako garancijo uveljavit bojo hitro izpuhteli zaradi posiljanja.
Prisparal bos kaj vec samo ce bo kaka stvar v kaki akciji in tako opazno cenejsa. Funtech ima pac ok cene za slo trg in cheap PC se v DE pac ne splaca kupit.

shotalick ::

Fantje, eno vprašanje. A iz mindfactory-a, zna bit kakšna carina ali DDV? Ali plačaš ceno, ki je ob naročilu + poštnino in je to to?

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

shotalick ::

Machete, tnx. Vem EU in vse, ampak človek, ki naroča, je hotel, da še dodatno vprašam.

Machete ::

Edino, da se cena verjetno popravi na 22% slovenskega DDVja, ko izbereš državo za pošiljanje. Nemški je 19 ali 20%.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna stran za sestavo in nakup računalnika?

Oddelek: Strojna oprema
103584 (3361) broken/link
»

Računalnik za igranje iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
858657 (6999) smacker
»

Računalniške trgovine, kjer ti sestavijo izbrane komponente

Oddelek: Kaj kupiti
427612 (6119) zagi555555
»

Konfiguracija za grafično obdelavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
946763 (4580) opeter
»

Nakup po želji sestavljenega računalnika v Sloveniji ne bo več možen! (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
554114963 (93817) BlueRunner

Več podobnih tem