» »

Nakup po želji sestavljenega računalnika v Sloveniji ne bo več možen!

Nakup po želji sestavljenega računalnika v Sloveniji ne bo več možen!

««
12 / 12
»
»»

TeoR ::

Dobra primerjava :)

yovo ::

Pusti svojo logiko.

Ali je ta napajalnik testiran v skladu s pravilniki? Je oz. naj bi bil.
Ali je ta računalnik testiran? Ni.

That's it.

BlueRunner ::

Vem kako se zakon bere in ni mi potrebno govoriti "that's it". Ti si poskušal utemeljevati smiselnost takšnega branja. Jaz sem ti samo pokazal praktičen primer kako tvoja utemeljitev ne zdrži. Nič posebnega in nekaj, kar lahko vsakdo enostavno testira pri sebi doma.

Daj nasproten primer, kako te lahko računalnik brez CE nalepke (vendar z vgrajenim CE napajalnikom) poškoduje, pa bomo videli, če ima tvoj argument kaj teže.

Po mojih izkušnjah so tipične poškodbe posledica ostrih robov na alu ohišjih. CE ohišjih, seveda.

yovo ::

Nope, sej se ne mislim prepucavat. Mam kaj pametnejšega za počet. Jaz sem samo navajal obrazložitev dotičnega inšpektorja v tem postopku. Interpretacijo in utemeljitev samih zakonov in uredb prepuščam drugim.

Alu ohišja so luksuz.
Vzami 7 let staro plehnato ohišje, menjaj CPU, (vmes si še lahko s stranico odrežeš kos kruha), potem pa preštej vse ureznine na roki :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yovo ()

BlueRunner ::

No, če je inšpektor navajal, da te lahko računalnik brez CE poškoduje, potem pa tudi OK. Glupost tudi pri njih žal še ni niti razlog za odpoved delovnega razmerja, kaj šele kazniva.
««
12 / 12
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CE certifikat

Oddelek: Loža
2410396 (3062) fikus_
»

Nakup sestavljenega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
131232 (1044) ziga1990
»

sp za sestavljanje računalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9314560 (10786) zee
»

Računalniške trgovine, kjer ti sestavijo izbrane komponente

Oddelek: Kaj kupiti
427625 (6132) zagi555555
»

So mi dali ohišje z napako?

Oddelek: Strojna oprema
374504 (2777) solatko

Več podobnih tem